{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
BOSMANS GERT - NICARA I VAN HET VIJVERBOS
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
DE BOITSELIER VICTOR - NOBLESSE ROUGE Z
DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
DE MAESENEER PIETER - JUNGFRAU VD BREEMEERSEN
DEMOL DORIAN - BACARDI DE LA DEFLIERE
FETS JANNE - HEAVEN CAN WAIT
GHEYSEN ISABEL - NINA VAN 'T FARSENHOVEN
GROUWELS SVEN - OKAVANGO VAN DE NOTELAER
HAIJEN HANNELORE - OH CHIVAS
LAMBERTS JAN - OPIUM VAN DE CALOOMEERCHEN
LEMAIRE JOZEFIEN - OSKER VAN DE RISPEN
MEURRENS KRIS - NEW-LIVIA VAN 'T ROTH
MINNOYE TINA - DHANY
PAINBLANC GUY - MADEMOISELLE DE PAINBLANC
PAQUAY TESSA - CAAT VAN HET KOUTERHOF
PAQUAY TESSA - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
RUYS MYRTHE - NAZA DE SAULIEU Z
SCHAUKENS EVI - JUF E
SCHOL PEGGY - JORIS VAN DE KLOTHOEF
SMOUT JELLE - ORIGINAL VAN 'T HAMBOS
STOELZAET MARIO - JOLIE VAN 'T ZONNEVELD
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
VAN BELLINGHEN CHARLOTTE - LADY DARCO
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
VAN DEN BOSCH SOFIE - DINA VAN HET HAGEHOF
VAN ESCH INE - KAMBINO VAN DE GULDENNAGEL
VAN HAEKEN CHARLOTTE - CUPIDO HT ZEEDIJKE Z
VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
VAN MOL RAF - SHIVA Z
VANDERSCHUEREN TIJL - OPRAH VAN SINTJEPAALS
VERHOOGEN CAS - FERRARI
VERJAUW JULIE - DIVA EINDEKEN Z
VRANCKEN SARAH - HERO
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse M
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOGHAERT GUST - DUBS VD AMBROSIUSHOEVE
BRUYNINCKX CARLO - NIETEL VAN KATTEBEEK
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
CORDEMANS TIM - KITONA DI MAGICO
DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
DE MAESENEER PIETER - KAPRICE VAN SPIERINGENBERG
DE NEEF FEMKE - NEWSTAR D'INTRO Z
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
DERUYTER JOSEPHINE - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
HENOT JONAS - ALENCIA VON HARY Z
JACOBS FILIP - LODE VAN DEN DAEL
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
KAUFFMAN DAPHNE - GINZA MARY VM
LAMBERTS JAN - G'MAJO VAN DE CALOO MEERSCHEN
LEMMENS GUNTER - LUX VAN HET GONNEHOF
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
MEERT CELIEN - CAHEELAH DE BEAUFOUR
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
VAN DAMME JEROEN - NIGHT STAR VD
VAN OPSTAL SHAUNI - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
VAN ROY JEF - JORDANA VAN DE GULDENNAGEL
VANLOMMEL WOUTER - CUPIDO VAN EUVERBRAEKE
VANTHIENEN DRIES - ELORDONNE S
VERMEYLEN ILSE - APERO
VLAYEN DRIES - CORNEE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse Z
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BONNY TOM - HOCUS POCUS VD LUCASHOEVE
BOSMANS GERT - GRAND FOU
BRUYNINCKX CARLO - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
DE RIDDER HANS - JELCO VAN 'T FARSENHOVEN
DIERICKX GERT - LEANDRO VAN DEN OUDEN EIK
HOLSBEEK ROB - CHELSEY KD Z
HOLSBEEK ROB - MAYBEL VAN HET MOLENHOF
LAMBERTS JAN - HATCHOUM LV Z
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
LEMMENS GUNTER - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
VAN ASSELBERGHS PHILIPPE - ESPRIT
VAN BELLINGHEN CHARLOTTE - KALISHA DU CHABLIS
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
BENAETS KRISTOF - LEKI VAN DE VOGELZANG
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
BONNY TOM - NINGADA
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
CORDEMANS TIM - MADAME C VAN HET HOUTEMHOF
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
DANAU JONAS - THOR VAN DE CENTAUR
DE BAERDEMAEKER ELS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
ELSHOECHT JIMMY - FALLAGA VAN 'T SOLHEIDE
GEERENS LOTTE - JESLY VAN DE PADENBORRE
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
LAMBERTS JAN - ITSE-ML
LEEMANS JILL - DONCA VAN DIEPENDAELE
MATTON DIRK - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
MEURRENS KRIS - BERSINA VAN 'T HEEMSKIND
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
MEUWIS JADE - CASPER VH MOLENVELD Z
PAINBLANC GUY - KENYA VAN PAEMEL
PAQUAY TESSA - BABEL VAN HET KOUTERHOF
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
THIRY JO - IEBE VAN 'T MAAILAND
TORSIN HANNES - CARPE DIEM
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
VAN NERUM JOKE - ELMIRANIA
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
VANDERSCHRICK ELINE - VITA VAN DE CAUDENBORRE Z
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
VANTHIENEN DRIES - MONTREAL VAN STROKAPELLEKEN
VERGEYLEN DEMI - CATANO Z
VERMEIR CARO - ASPERGE
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
VLAYEN WOUT - REVE DU SOIR
2
Ring 2: STIJL Klasse B
08:00
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMANS FRAN - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
COSTERMANS ARNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
DE BOITSELIER VICTOR - NOBLESSE ROUGE Z
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
THULIE LISSE - FALCON VAN DE WITHOEVE
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
VAN DEN BOSCH SOFIE - DINA VAN HET HAGEHOF
VAN ESCH INE - KAMBINO VAN DE GULDENNAGEL
VAN HULLE EVIE - DUELLE VAN DE RISPEN
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
1
Ring 1: STIJL Klasse L
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
BENAETS KRISTOF - LEKI VAN DE VOGELZANG
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
BONNY TOM - NINGADA
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
CORDEMANS TIM - MADAME C VAN HET HOUTEMHOF
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
DANAU JONAS - THOR VAN DE CENTAUR
DE BAERDEMAEKER ELS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
ELSHOECHT JIMMY - FALLAGA VAN 'T SOLHEIDE
GEERENS LOTTE - JESLY VAN DE PADENBORRE
JANSSENS LORE - GRAND CANYON VDJ
LAMBERTS JAN - ITSE-ML
LEEMANS JILL - DONCA VAN DIEPENDAELE
MATTON DIRK - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
MEURRENS KRIS - BERSINA VAN 'T HEEMSKIND
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
MEUWIS JADE - CASPER VH MOLENVELD Z
PAINBLANC GUY - KENYA VAN PAEMEL
PAQUAY TESSA - BABEL VAN HET KOUTERHOF
RASKIN TIA - IKAROS VAN HET VEERPONT
ROELANTS KAROLIEN - ISA D'OR VAN DE SOLLENBERG
THIRY JO - IEBE VAN 'T MAAILAND
TORSIN HANNES - CARPE DIEM
VAN AKEN GUY - NOLA VAN DEN DRIES
VAN HOEF ELISE - QUITO VH HAGELAND Z
VAN HOEGAERDEN MARC - GEIKE D & M
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
VAN NERUM JOKE - ELMIRANIA
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
VANDERSCHRICK ELINE - VITA VAN DE CAUDENBORRE Z
VANROY EPHSIENY - DAPHNE VD BROUWERSHOEVE
VANTHIENEN DRIES - MONTREAL VAN STROKAPELLEKEN
VERGEYLEN DEMI - CATANO Z
VERMEIR CARO - ASPERGE
VERMEYLEN ILSE - GRACE VH
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
VLAYEN WOUT - REVE DU SOIR
03/03/2019 - WRSBPROV1911 - PROVINCIALE SPRINGINDOOR BRABANT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots