{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3B
Ring 3B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
09:00
10:48
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:09
VAN DIJCK RAF - PARFAIT D'AMOUR
3
09:18
STERKENS CHRISTOPHE - KOEN TC
4
09:27
DEKKERS ANNICK - PRONTO
5
09:36
VANHOMBROUCK MARIJKE - KINGSTONE
6
09:45
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
7
09:54
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
8
10:03
DE BACKER CLEO - PASTELLE VAN DE HOUTHOEVE
9
10:12
CLAESSENS STIJN - KAMPARI AMOR
10
10:21
HERTOGS ANOUK - ROYAL MADNESS
11
10:30
LEEMANS HEIDI - PILLY PILLY VAN HET MOLENZICHT
12
10:39
VANDENZAVEL SARAH - PARIS JVH
3B
Ring 3B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
14:48
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VANDENZAVEL SARAH - PARIS JVH
2
13:09
LEEMANS HEIDI - PILLY PILLY VAN HET MOLENZICHT
3
13:18
HERTOGS ANOUK - ROYAL MADNESS
4
13:27
CLAESSENS STIJN - KAMPARI AMOR
5
13:36
DE BACKER CLEO - PASTELLE VAN DE HOUTHOEVE
6
13:45
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
7
13:54
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
8
14:03
VANHOMBROUCK MARIJKE - KINGSTONE
9
14:12
DEKKERS ANNICK - PRONTO
10
14:21
STERKENS CHRISTOPHE - KOEN TC
11
14:30
VAN DIJCK RAF - PARFAIT D'AMOUR
3A
Ring 3A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
10:57
13:03
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:06
VAN DIJCK SAKINA - PROSECO VAN DE STEENBLOK
2
11:15
DRIES MIEKE - PRETTYWOMAN VAN DE KEMPENHOEVE
3
11:24
ENGELEN VANESSA - PICCO - G
4
11:33
ROODHOOFT TINNE - KICKI
5
11:42
MEEUS LORE - COCO RICO DLC Z
6
11:51
VAN DE WERKEN WILMA - KORADO
7
12:00
VAN DEN BROECK LORE - FIDERKRACK VAN HET KLAVERHOF
8
12:09
AERTS MAARTEN - ZIMARETTO VAN DE ZANDZEE
9
12:18
VAN DER LEEST GIGI - PRAGA KHAN
10
12:27
GORIS SENNE - KINGSTON
11
12:36
VANSWEEVELT LILY - PICASSO VAN DEN BRUEL
12
12:45
VAN DE MOSSELAER ELINE - PASSIMO VAN DE SPARRENHOEF
13
12:54
DRIES MIEKE - PHOENIX VAN DE KEMPENHOEVE
14
13:03
VAN DIJCK SAKINA - KOZI'S PAVLOV
3A
Ring 3A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
14:57
17:03
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:06
VAN DIJCK SAKINA - KOZI'S PAVLOV
2
15:15
DRIES MIEKE - PHOENIX VAN DE KEMPENHOEVE
3
15:24
VAN DE MOSSELAER ELINE - PASSIMO VAN DE SPARRENHOEF
4
15:33
VANSWEEVELT LILY - PICASSO VAN DEN BRUEL
5
15:42
GORIS SENNE - KINGSTON
6
15:51
VAN DER LEEST GIGI - PRAGA KHAN
7
16:00
AERTS MAARTEN - ZIMARETTO VAN DE ZANDZEE
8
16:09
VAN DEN BROECK LORE - FIDERKRACK VAN HET KLAVERHOF
9
16:18
VAN DE WERKEN WILMA - KORADO
10
16:27
MEEUS LORE - COCO RICO DLC Z
11
16:36
ROODHOOFT TINNE - KICKI
12
16:45
ENGELEN VANESSA - PICCO - G
13
16:54
DRIES MIEKE - PRETTYWOMAN VAN DE KEMPENHOEVE
14
17:03
VAN DIJCK SAKINA - PROSECO VAN DE STEENBLOK
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
09:00
11:15
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERVOORT PEGGY - JIMMY SIH
2
09:09
VANDENZAVEL SARAH - CELESTE
3
09:18
DESOMER ANJA - J'ADORE M
4
09:27
JANSEN VERONIQUE - OH SO SPECIAL VAN HET MOLENZICHT
5
09:36
HOFKENS NIEKE - JUST A MOMENT OF JOY
7
09:54
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
8
10:03
MAST CHARLOTTE - ORBI V/D WATERINGHOEVE
9
10:12
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
10
10:21
KENIS BEN - J'ADORE
11
10:30
VANVINCKENROYE GRIET - OLYMPIA VAN 'T HEURNEHOF
12
10:39
PEETERS IMKE - JADINA
13
10:48
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
14
10:57
VAN HEMELRIJCK NATHALIE - OBAMA
15
11:06
GOETSCHALCKX FLEUR - ONTARIO V/D ESBERG
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
13:00
15:15
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
2
13:09
MAST CHARLOTTE - ORBI V/D WATERINGHOEVE
3
13:18
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
4
13:27
KENIS BEN - J'ADORE
5
13:36
VANVINCKENROYE GRIET - OLYMPIA VAN 'T HEURNEHOF
6
13:45
PEETERS IMKE - JADINA
7
13:54
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
8
14:03
VAN HEMELRIJCK NATHALIE - OBAMA
9
14:12
GOETSCHALCKX FLEUR - ONTARIO V/D ESBERG
10
14:21
VERVOORT PEGGY - JIMMY SIH
11
14:30
VANDENZAVEL SARAH - CELESTE
12
14:39
DESOMER ANJA - J'ADORE M
13
14:48
JANSEN VERONIQUE - OH SO SPECIAL VAN HET MOLENZICHT
14
14:57
HOFKENS NIEKE - JUST A MOMENT OF JOY
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
11:32
12:44
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:32
VAN MOER ANKE - JEWEL
2
11:41
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
4
11:59
ROMBOUTS STIJN - JOY
5
12:08
VAN DESSEL LIESBET - JACKIE O DDJ
6
12:17
DE BACKER XANTHE - OBI VAN DE LITZEMAERE
8
12:35
VAN MOER ANKE - DANIBELLE DELICIOUS
9
12:44
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
15:32
16:44
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:32
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
2
15:41
VAN MOER ANKE - DANIBELLE DELICIOUS
4
15:59
DE BACKER XANTHE - OBI VAN DE LITZEMAERE
5
16:08
VAN DESSEL LIESBET - JACKIE O DDJ
6
16:17
ROMBOUTS STIJN - JOY
8
16:35
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
9
16:44
VAN MOER ANKE - JEWEL
1B
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
10:23
12:11
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:23
DE SCHUTTER HANS - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
2
10:32
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
3
10:41
VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
4
10:50
DECLERCQ GODELIEVE - INDIRO
5
10:59
COCKROFT CYNTHIA - NUAGE
6
11:08
ROETS JESSICA - NO LIMIT VD BEKPUT
7
11:17
SPITS PIETER - FIREFLY
8
11:26
DE SOUTER JUNE - DIAMOND HILL
9
11:35
MAST CHARLOTTE - IBOLA
10
11:44
FONKEN TESSA - NAVARONE VD ESBERG
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
14:23
16:11
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:32
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
3
14:41
FONKEN TESSA - NAVARONE VD ESBERG
4
14:50
MAST CHARLOTTE - IBOLA
5
14:59
DE SOUTER JUNE - DIAMOND HILL
6
15:08
SPITS PIETER - FIREFLY
7
15:17
ROETS JESSICA - NO LIMIT VD BEKPUT
8
15:26
COCKROFT CYNTHIA - NUAGE
9
15:35
DECLERCQ GODELIEVE - INDIRO
10
15:44
VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
11
15:53
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
12
16:02
DE SCHUTTER HANS - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
09:00
10:03
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
PEETERS NICKY. - NOBLESSE VAN HET GENELAAR
2
09:09
VAN MOER ANKE - CAMEA
3
09:18
VAN DER LEEST GIGI - NOUVELLE
4
09:27
AERTS MAARTEN - JACK DANIEL'S VAN DE ZANDZEE
5
09:36
VANDEBORNE LORE - EXPLOSION PIA V/D BERGERHOEVE
11
11:53
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
13:00
14:03
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:09
VANDEBORNE LORE - EXPLOSION PIA V/D BERGERHOEVE
3
13:18
AERTS MAARTEN - JACK DANIEL'S VAN DE ZANDZEE
4
13:27
VAN DER LEEST GIGI - NOUVELLE
5
13:36
VAN MOER ANKE - CAMEA
6
13:45
PEETERS NICKY. - NOBLESSE VAN HET GENELAAR
E-TERREIN
E-TERREIN - SPRINGEN Klasse 4J
09:00
15:20
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
2
09:02
AERNOUTS JURGEN - PHOENIX PORT 2 PORT
3
09:04
STOFFELEN JAN - PACIFIC
4
09:06
POLFLIET PHAEDRA - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
5
09:08
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
6
09:10
SCHUURMANS BENN - PRONTO VAN DE BIEN
7
09:12
GORIS TOM - PILAR TG VAN DE MELLE
8
09:14
MERTENS THOMAS - PALJAS VAN HET EELSHOF
9
09:16
MERTENS PAULIEN - APRIL N Z
10
09:18
PARIDAANS JANNE - KALLINA
11
09:20
MOLS MARLEEN - PIA VAN DE NOORDHEUVEL
12
09:22
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
13
09:24
AUGUSTYNS ARNOUT - PAPILLON
14
09:26
BACKX CHARLOTTE - PAULIEN CJ
16
09:30
MAESEN LIEZE - EXELLENCIA VAN'T GEELUTT Z
17
09:32
GEERTS PAULINE - PHILADELPHIA 28
18
09:34
ANTHONISSEN BART - PENELOPE CASTANOO
19
09:36
BOSSAERTS NICK - CALINKA Z
20
09:38
BOSCH LISSE - FIRST UTOPIA Z
21
09:40
VAN DE MIEROP NICK - PASKIA-VDM
22
09:42
LEEMANS ZARAH - TABELLA VH BONTEHOF Z
23
09:44
STOFFELEN JAN - PASSOA
24
09:46
MATTHYSEN LAURENS - PATRON 55
25
09:48
HAEGHEBAERT INGE - PIMPALJOEN VAN D'ABELENDREEF
26
09:50
AERNOUTS JURGEN - PRIEELTJE VAN ST. ANNEKE
27
09:52
THIRY BEN - PIPPA FINE VAN T&L
28
09:54
STEVENS JOHNNY - KAPRI VAN HETHOBOS
29
09:58
DE RYCKER ISABEL - PICASSO VAN PRINSEVELD
29
09:56
DE CARTIER SYBILLE - KAPTAIN JACK Z.G.
30
10:00
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
31
10:02
VAN DEN BERGH PIETER - JUS VAN DE KAPEL
32
10:04
DE BECK ROZELIEN - ARTIST VD WITHOEVE Z
33
10:06
AERNOUTS DIETER - PYRANKA VAN 'T ACHTERHOF
34
10:08
AERNOUTS WOUTER - KUBAN L'AVENIR
35
10:10
VERCAUTEREN KELLY - PEPPER VAN HET DENNEHOF
37
10:14
FRANCKEN BRITT - UNITA D'HYRENCOURT Z
38
10:16
VAN DER SCHRAELEN JELLE - PRANCO VAN 'T LETTEREIND
39
10:18
ANTHONISSEN BART - PIROCCO CASTANOO
40
10:20
MOLS MARLEEN - PORSCHE 'V'
41
10:22
VERSTAPPEN JO - PAS NORMAL 'V'
42
10:24
SCHUURMANS BENN - POMEROL VAN 'T MEERHOF
43
10:26
COECKELBERGHS MYRTHE - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
44
10:28
BESSEMANS STEFANIE - PRIMA VERA TB
45
10:30
THIRY BEN - DARIOR VON HARY Z
46
10:32
GEERTS PAULINE - PALERMO 28
47
10:34
GEERTS LUC - PEPIJN VAN HET LINDEHOF
48
10:36
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
49
10:38
VAN GORP GERT - PALMA VG
50
10:40
DE RYCKER ISABEL - HADEWYN VAN'T RAVENNEST
51
10:42
STEVENS JOHNNY - PEGASUS V/H MAARLO
52
10:44
BERKVENS SHELSEY - HERCULES VG Z
53
10:46
DE MUYNCK MATTHIAS - JESSEBEL V'T PLUTONIAHOF
55
10:50
BOSSAERTS NICK - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
56
10:52
HEYLEN RIK - KINGSTON JUNA
57
10:54
WILLEMSEN ANTON - PEDRO VAN 'T VENNEHOF
58
10:56
WILLEMSEN VINCENT - PADOXCO VAN 'T VENNEHOF
58
10:58
VERHEYEN NANE - KEATON
59
11:00
MERTENS PAULIEN - CALPE Z
60
11:02
VAN DEN BERGH PIETER - JOLINA VAN DE KAPEL
61
11:04
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
62
11:06
ANTHONISSEN BART - PORSCHE
63
11:08
GARAVAGLIA FRANCO - RIPTOU
64
11:10
BOSSAERTS STEF - PIAWATHA
65
11:12
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
66
11:14
GORIS TOM - PRESCO P VANDEMELLE
67
11:16
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
68
11:18
MOLS FRAN - PAPILLON M
69
11:20
BRUYNINCKX CARLO - PICO BT
70
11:22
MOLS MARLEEN - PRINCESS VAN DE NOORDHEUVEL
71
11:24
VERSTAPPEN JO - PICADERO V. 'T RECHT EIND
72
11:26
DE BECK ROZELIEN - PEPPER VD WITHOEVE
74
11:30
VERCAUTEREN KELLY - PHELINE VAN DE RHAMDIA HOEVE
75
11:32
STEVENS JOHNNY - POMMERY VAN HET IJZEREN LINDEHOF
76
11:34
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
77
11:36
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
78
11:38
MAES LINE - PIPA VAN DE WERF
79
11:40
SCHUURMANS BENN - PARVIE VAN DE BIEN
80
11:42
BOSCH LISSE - PORTHOS
81
11:44
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
82
11:46
STOFFELEN TOM - PALLIETER
83
11:48
LENAERTS ILS - PAINT BY BALOU VAN HET EIKENHOF
84
11:50
THIRY BEN - PENELOPE'S TWINKELING
85
11:52
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
86
11:54
MARIEN FREDERIC - P-QUILANO V/H MAARLO
87
11:56
VANDENZAVEL SARAH - PARIS JVH
87
11:58
ANTHONISSEN BART - PRUDENCE CASTANOO
88
12:00
PANNEELS BERT - PEPSI P
89
12:02
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
90
12:04
VAN DEN BERGH PIETER - JUMBO VAN DE KAPEL
91
12:06
HEYLEN RIK - PARINOOR VH EEGDEKEN
92
12:08
DE SMET STEFAAN - PIERROT VAN DE MALTAHOEVE
93
12:10
TORMANS MARTIJN - PRADA VAN 'T ROOSAKKER
94
12:12
LOOS DANNY - PANDORA DL
95
12:14
DE POORTER EVELIEN - PINOT VAN SPIEVELD
96
12:16
COX KATRIEN - CAMPARI VAN HET REUKENIS Z
97
12:18
VAN HOVE JAN - PEPPER
98
12:20
STOFFELEN JAN - PITTSBURGH VT
99
12:22
STEVENS JOHNNY - P-QUIGRAF V/H MAARLO
100
12:24
GOETHALS AMBER - PARFAIT VD BISSCHOP
101
12:26
MORTELMANS TOM - PRINCE VAN 'T HANEGOOR
102
12:28
VAN GORP GERT - PANDORA VG
104
12:32
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PHAILIN VAN HET GOORBOSHOF
105
12:34
THIRY BEN - PLAISANTE VAN T&L
106
12:36
DE BECK ROZELIEN - PICKWICK VD WITHOEVE
107
12:38
MAES YOREN - PHIL VAN DE MOTTELHOEVE
108
12:40
SMOUT JELLE - PULIGNY D'API
109
12:42
PERSIJN GRIET - PALERMO
110
12:44
SANDERS SAM - JAGUAR DE LALOENA
111
12:46
SMOLDERS JENS - PICASSO VAN DE LOOISE HEIDE
113
12:50
VANLEERBERGHE CEDRIC - KRISTO
114
12:52
VAN DEN PLAS WOUT - PAVANA VAN HET MERRETHOF
115
12:54
VAN DER LINDEN SAM - PEPPER DE RIGO
116
12:58
PANNEELS BERT - PAOLA VAN HET ROZENVELD
116
12:56
VINCKX DIRK - KARLA
117
13:00
GEERTS JEROEN - P - FLOR-V.H.
118
13:02
FRANCKEN LENNERT - PILOTINAR-V.H.
119
13:04
DE POORTER EVELIEN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
120
13:06
WAUTERS LOUIS - PRETTY CORNET CASTANOO
121
13:08
STOFFELEN JAN - PIMPERNEL V/D MOLENDREEF
122
13:10
THIRY BEN - PARCO VAN DE VENNEN
123
13:12
LOOS DANNY - PREVANO DL
124
13:14
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PONOLINE DW
125
13:16
TEMMERMAN BART - PEBLE VAN DE DWEERHOEVE
126
13:18
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
127
13:20
WILLEMSE RAF - PERLANDO
129
13:24
VAN OPDORP SEPPE - PYTHON VAN JONCKHOEVE
130
13:26
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
131
13:28
GEERTS LUC - PINO
132
13:30
AERNOUTS JURGEN - PLAISIRE D'API
133
13:32
DE POORTER EVELIEN - PICOBELLO TER MEERSEN
134
13:34
VAN GUCHT IVO - PHANTASTIQUE VG STABLES
135
13:36
COOMANS STEPHANIE - PERPIGNAN VD GULDENNAGEL - V
136
13:38
BESSEMANS STEFANIE - PRADA TB
138
13:42
JAMPEN TAMARA - PANTER JVH
139
13:44
ANTHONISSEN BART - PETER-PAN
140
13:46
VAN HOVE JAN - PIM DE VINCK
141
13:48
WILLEMS GERT-JAN - PRIDE VAN DE WERF
142
13:50
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
143
13:52
THIRY BEN - PERLINA VAN HET AVENHOF
144
13:54
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
145
13:56
VAN TILBURG NICO - PORTLAND VT
145
13:58
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
146
14:00
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - POMPIDOU VD ZWARTBLESHOEVE
147
14:02
PANNEELS BERT - PICASSO
148
14:04
WAUTERS LOUIS - PETIT SLAM JW
149
14:06
VANLEERBERGHE CEDRIC - PORSCHE
150
14:08
GOETHALS AMBER - THUNDER
151
14:10
MEEUS LORE - COCO RICO DLC Z
152
14:12
VAN UYTVANCK DIMITRI - PETIT COEUR VAN 'T SWERTLAND
153
14:14
LOOS DANNY - PRIMUS V/D GD STBALES
154
14:16
DE POORTER EVELIEN - CLODETTE VAN DEN BOSRAND Z
155
14:18
MORTELMANS TOM - PRISCILLA VAN 'T GOOVAHOF
156
14:20
AERNOUTS JURGEN - PETITJU D'API
157
14:22
BONNY TOM - PRINCE VAN HET LEIREKEN
158
14:24
ARNAUTS MICHIEL - PAULIEN - M
159
14:26
BECKERS LISA - PRALINE D'AVENA HOMBRE
160
14:28
DIELIS GERT - PANAMARENKO
161
14:30
VOETEN MARK - LAVIGNE Z
162
14:32
VOETEN NATHALIE - COLIBRI EH Z
163
14:34
GEERTS JEROEN - PILLAR G
164
14:36
VERDONCK DANNY - PEBBLES
165
14:38
VERHEYEN JEROEN - POLLE VAN HET GERMELAERVELD
166
14:40
KAHN SIEN - PRIMA DONNA VAN DE KIEVITSDRIESEN
167
14:42
WILLEMSE RAF - PINA COLADA
168
14:44
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PALMA VAN BERTHEIM
169
14:46
DE POORTER EVELIEN - PANDORA VAN DE RUISENBROEK
170
14:48
VERVOORT YVES - PESCARA VAN DE LOOISE HEIDE
171
14:50
VETS BERTEN - PAREL VAN DE KROON
172
14:52
VERHEYEN JORRE - VIDAL DK Z
173
14:54
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
174
14:56
HILLAERT AMAURY - PROMISE VAN HET AMZOHOF
175
14:58
DE COCK DIRK4 - PASIONELLE VD WITTE DRIESENDIJK
176
15:00
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
178
15:04
DE VOS JAN - PIMENTO VAN DE SAFFRAANBERG
179
15:06
HELLEMANS LUKAS - CORIANDER VAN HET BONTEHOF Z
180
15:08
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
181
15:10
DIERCKX PAUL - PICASSO VAN DE VOSSEHAAG
182
15:12
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
183
15:14
MICHIELSEN ANN - PAGANINI HQ
184
15:16
VAN LOCO THOMAS - PLEANDRO VAN 'T KLOOSTERHOF
185
15:18
VAN DIJCK ELLEN - PERREZ VW
186
15:20
PAULISSEN AURELIE - PARCO
HULPIA ETHEL - CARRAT DW Z
D-TERREIN
D-TERREIN - SPRINGEN Klasse 4J
09:15
15:35
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:15
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
2
09:17
AERNOUTS JURGEN - PHOENIX PORT 2 PORT
3
09:19
STOFFELEN JAN - PACIFIC
4
09:21
POLFLIET PHAEDRA - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
5
09:23
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
6
09:25
SCHUURMANS BENN - PRONTO VAN DE BIEN
7
09:27
GORIS TOM - PILAR TG VAN DE MELLE
8
09:29
MERTENS THOMAS - PALJAS VAN HET EELSHOF
9
09:31
MERTENS PAULIEN - APRIL N Z
10
09:33
PARIDAANS JANNE - KALLINA
11
09:35
MOLS MARLEEN - PIA VAN DE NOORDHEUVEL
12
09:37
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
13
09:39
AUGUSTYNS ARNOUT - PAPILLON
14
09:41
BACKX CHARLOTTE - PAULIEN CJ
16
09:45
MAESEN LIEZE - EXELLENCIA VAN'T GEELUTT Z
17
09:47
GEERTS PAULINE - PHILADELPHIA 28
18
09:49
ANTHONISSEN BART - PENELOPE CASTANOO
19
09:51
BOSSAERTS NICK - CALINKA Z
20
09:53
BOSCH LISSE - FIRST UTOPIA Z
21
09:55
VAN DE MIEROP NICK - PASKIA-VDM
22
09:57
LEEMANS ZARAH - TABELLA VH BONTEHOF Z
23
09:59
STOFFELEN JAN - PASSOA
24
10:01
MATTHYSEN LAURENS - PATRON 55
25
10:03
HAEGHEBAERT INGE - PIMPALJOEN VAN D'ABELENDREEF
26
10:05
AERNOUTS JURGEN - PRIEELTJE VAN ST. ANNEKE
27
10:07
THIRY BEN - PIPPA FINE VAN T&L
28
10:09
STEVENS JOHNNY - KAPRI VAN HETHOBOS
29
10:13
DE RYCKER ISABEL - PICASSO VAN PRINSEVELD
29
10:11
DE CARTIER SYBILLE - KAPTAIN JACK Z.G.
30
10:15
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
31
10:17
VAN DEN BERGH PIETER - JUS VAN DE KAPEL
32
10:19
DE BECK ROZELIEN - ARTIST VD WITHOEVE Z
33
10:21
AERNOUTS DIETER - PYRANKA VAN 'T ACHTERHOF
34
10:23
AERNOUTS WOUTER - KUBAN L'AVENIR
35
10:25
VERCAUTEREN KELLY - PEPPER VAN HET DENNEHOF
37
10:29
FRANCKEN BRITT - UNITA D'HYRENCOURT Z
38
10:31
VAN DER SCHRAELEN JELLE - PRANCO VAN 'T LETTEREIND
39
10:33
ANTHONISSEN BART - PIROCCO CASTANOO
40
10:35
MOLS MARLEEN - PORSCHE 'V'
41
10:37
VERSTAPPEN JO - PAS NORMAL 'V'
42
10:39
SCHUURMANS BENN - POMEROL VAN 'T MEERHOF
43
10:41
COECKELBERGHS MYRTHE - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
44
10:43
BESSEMANS STEFANIE - PRIMA VERA TB
45
10:45
THIRY BEN - DARIOR VON HARY Z
46
10:47
GEERTS PAULINE - PALERMO 28
47
10:49
GEERTS LUC - PEPIJN VAN HET LINDEHOF
48
10:51
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
49
10:53
VAN GORP GERT - PALMA VG
50
10:55
DE RYCKER ISABEL - HADEWYN VAN'T RAVENNEST
51
10:57
STEVENS JOHNNY - PEGASUS V/H MAARLO
52
10:59
BERKVENS SHELSEY - HERCULES VG Z
53
11:01
DE MUYNCK MATTHIAS - JESSEBEL V'T PLUTONIAHOF
55
11:05
BOSSAERTS NICK - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
56
11:07
HEYLEN RIK - KINGSTON JUNA
57
11:09
WILLEMSEN ANTON - PEDRO VAN 'T VENNEHOF
58
11:11
WILLEMSEN VINCENT - PADOXCO VAN 'T VENNEHOF
58
11:13
VERHEYEN NANE - KEATON
59
11:15
MERTENS PAULIEN - CALPE Z
60
11:17
VAN DEN BERGH PIETER - JOLINA VAN DE KAPEL
61
11:19
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
62
11:21
ANTHONISSEN BART - PORSCHE
63
11:23
GARAVAGLIA FRANCO - RIPTOU
64
11:25
BOSSAERTS STEF - PIAWATHA
65
11:27
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
66
11:29
GORIS TOM - PRESCO P VANDEMELLE
67
11:31
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
68
11:33
MOLS FRAN - PAPILLON M
69
11:35
BRUYNINCKX CARLO - PICO BT
70
11:37
MOLS MARLEEN - PRINCESS VAN DE NOORDHEUVEL
71
11:39
VERSTAPPEN JO - PICADERO V. 'T RECHT EIND
72
11:41
DE BECK ROZELIEN - PEPPER VD WITHOEVE
74
11:45
VERCAUTEREN KELLY - PHELINE VAN DE RHAMDIA HOEVE
75
11:47
STEVENS JOHNNY - POMMERY VAN HET IJZEREN LINDEHOF
76
11:49
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
77
11:51
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
78
11:53
MAES LINE - PIPA VAN DE WERF
79
11:55
SCHUURMANS BENN - PARVIE VAN DE BIEN
80
11:57
BOSCH LISSE - PORTHOS
81
11:59
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
82
12:01
STOFFELEN TOM - PALLIETER
83
12:03
LENAERTS ILS - PAINT BY BALOU VAN HET EIKENHOF
84
12:05
THIRY BEN - PENELOPE'S TWINKELING
85
12:07
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
86
12:09
MARIEN FREDERIC - P-QUILANO V/H MAARLO
87
12:11
VANDENZAVEL SARAH - PARIS JVH
87
12:13
ANTHONISSEN BART - PRUDENCE CASTANOO
88
12:15
PANNEELS BERT - PEPSI P
89
12:17
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
90
12:19
VAN DEN BERGH PIETER - JUMBO VAN DE KAPEL
91
12:21
HEYLEN RIK - PARINOOR VH EEGDEKEN
92
12:23
DE SMET STEFAAN - PIERROT VAN DE MALTAHOEVE
93
12:25
TORMANS MARTIJN - PRADA VAN 'T ROOSAKKER
94
12:27
LOOS DANNY - PANDORA DL
95
12:29
DE POORTER EVELIEN - PINOT VAN SPIEVELD
96
12:31
COX KATRIEN - CAMPARI VAN HET REUKENIS Z
97
12:33
VAN HOVE JAN - PEPPER
98
12:35
STOFFELEN JAN - PITTSBURGH VT
99
12:37
STEVENS JOHNNY - P-QUIGRAF V/H MAARLO
100
12:39
GOETHALS AMBER - PARFAIT VD BISSCHOP
101
12:41
MORTELMANS TOM - PRINCE VAN 'T HANEGOOR
102
12:43
VAN GORP GERT - PANDORA VG
104
12:47
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PHAILIN VAN HET GOORBOSHOF
105
12:49
THIRY BEN - PLAISANTE VAN T&L
106
12:51
DE BECK ROZELIEN - PICKWICK VD WITHOEVE
107
12:53
MAES YOREN - PHIL VAN DE MOTTELHOEVE
108
12:55
SMOUT JELLE - PULIGNY D'API
109
12:57
PERSIJN GRIET - PALERMO
110
12:59
SANDERS SAM - JAGUAR DE LALOENA
111
13:01
SMOLDERS JENS - PICASSO VAN DE LOOISE HEIDE
113
13:05
VANLEERBERGHE CEDRIC - KRISTO
114
13:07
VAN DEN PLAS WOUT - PAVANA VAN HET MERRETHOF
115
13:09
VAN DER LINDEN SAM - PEPPER DE RIGO
116
13:13
PANNEELS BERT - PAOLA VAN HET ROZENVELD
116
13:11
VINCKX DIRK - KARLA
117
13:15
GEERTS JEROEN - P - FLOR-V.H.
118
13:17
FRANCKEN LENNERT - PILOTINAR-V.H.
119
13:19
DE POORTER EVELIEN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
120
13:21
WAUTERS LOUIS - PRETTY CORNET CASTANOO
121
13:23
STOFFELEN JAN - PIMPERNEL V/D MOLENDREEF
122
13:25
THIRY BEN - PARCO VAN DE VENNEN
123
13:27
LOOS DANNY - PREVANO DL
124
13:29
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PONOLINE DW
125
13:31
TEMMERMAN BART - PEBLE VAN DE DWEERHOEVE
126
13:33
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
127
13:35
WILLEMSE RAF - PERLANDO
129
13:39
VAN OPDORP SEPPE - PYTHON VAN JONCKHOEVE
130
13:41
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
131
13:43
GEERTS LUC - PINO
132
13:45
AERNOUTS JURGEN - PLAISIRE D'API
133
13:47
DE POORTER EVELIEN - PICOBELLO TER MEERSEN
134
13:49
VAN GUCHT IVO - PHANTASTIQUE VG STABLES
135
13:51
COOMANS STEPHANIE - PERPIGNAN VD GULDENNAGEL - V
136
13:53
BESSEMANS STEFANIE - PRADA TB
138
13:57
JAMPEN TAMARA - PANTER JVH
139
13:59
ANTHONISSEN BART - PETER-PAN
140
14:01
VAN HOVE JAN - PIM DE VINCK
141
14:03
WILLEMS GERT-JAN - PRIDE VAN DE WERF
142
14:05
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
143
14:07
THIRY BEN - PERLINA VAN HET AVENHOF
144
14:09
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
145
14:13
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
145
14:11
VAN TILBURG NICO - PORTLAND VT
146
14:15
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - POMPIDOU VD ZWARTBLESHOEVE
147
14:17
PANNEELS BERT - PICASSO
148
14:19
WAUTERS LOUIS - PETIT SLAM JW
149
14:21
VANLEERBERGHE CEDRIC - PORSCHE
150
14:23
GOETHALS AMBER - THUNDER
151
14:25
MEEUS LORE - COCO RICO DLC Z
152
14:27
VAN UYTVANCK DIMITRI - PETIT COEUR VAN 'T SWERTLAND
153
14:29
LOOS DANNY - PRIMUS V/D GD STBALES
154
14:31
DE POORTER EVELIEN - CLODETTE VAN DEN BOSRAND Z
155
14:33
MORTELMANS TOM - PRISCILLA VAN 'T GOOVAHOF
156
14:35
AERNOUTS JURGEN - PETITJU D'API
157
14:37
BONNY TOM - PRINCE VAN HET LEIREKEN
158
14:39
ARNAUTS MICHIEL - PAULIEN - M
159
14:41
BECKERS LISA - PRALINE D'AVENA HOMBRE
160
14:43
DIELIS GERT - PANAMARENKO
161
14:45
VOETEN MARK - LAVIGNE Z
162
14:47
VOETEN NATHALIE - COLIBRI EH Z
163
14:49
GEERTS JEROEN - PILLAR G
164
14:51
VERDONCK DANNY - PEBBLES
165
14:53
VERHEYEN JEROEN - POLLE VAN HET GERMELAERVELD
166
14:55
KAHN SIEN - PRIMA DONNA VAN DE KIEVITSDRIESEN
167
14:57
WILLEMSE RAF - PINA COLADA
168
14:59
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PALMA VAN BERTHEIM
169
15:01
DE POORTER EVELIEN - PANDORA VAN DE RUISENBROEK
170
15:03
VERVOORT YVES - PESCARA VAN DE LOOISE HEIDE
171
15:05
VETS BERTEN - PAREL VAN DE KROON
172
15:07
VERHEYEN JORRE - VIDAL DK Z
173
15:09
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
174
15:11
HILLAERT AMAURY - PROMISE VAN HET AMZOHOF
175
15:13
DE COCK DIRK4 - PASIONELLE VD WITTE DRIESENDIJK
176
15:15
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
178
15:19
DE VOS JAN - PIMENTO VAN DE SAFFRAANBERG
179
15:21
HELLEMANS LUKAS - CORIANDER VAN HET BONTEHOF Z
180
15:23
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
181
15:25
DIERCKX PAUL - PICASSO VAN DE VOSSEHAAG
182
15:27
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
183
15:29
MICHIELSEN ANN - PAGANINI HQ
184
15:31
VAN LOCO THOMAS - PLEANDRO VAN 'T KLOOSTERHOF
185
15:33
VAN DIJCK ELLEN - PERREZ VW
186
15:35
PAULISSEN AURELIE - PARCO
C-TERREIN
C-TERREIN - SPRINGEN Klasse 5J
09:00
16:18
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
2
09:02
STOFFELEN TOM - OLONKA
3
09:04
PEETERS IMKE - JADINA
4
09:07
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
5
09:09
VAN GORP GERT - TOKIO VG Z
6
09:11
VERHEYEN NANE - ORBAN V/D GANZENAKKER
7
09:14
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - OSASOENA
8
09:16
HEYLEN RIK - JARISKA
9
09:18
BROSENS KAAT - ELION Z
10
09:21
BROSENS LIEKE - CASSANDRA VAN HET HEIEINDE Z
11
09:23
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
12
09:25
STES HANNE - ODIN OF BALLMORE
13
09:28
DE MEULDER LOTTE - ODELLO
14
09:30
ADRIAENSEN NICK - OBLIGE VD MIDDELSTEDE
16
09:35
VAN DER SCHRAELEN MARCO - V POWER DK Z
17
09:37
MOORTGAT JELLE - OETZI VANT PLATT
18
09:39
GEERTS JEROEN - OPALINE DE W&S
19
09:42
VERVOORT YVES - OTTO VG
20
09:44
WAUTERS LOUIS - OBAMA VAN OSTAAYEN
21
09:46
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
22
09:49
MOLS RAF - OLALA MVE HC
23
09:51
ANTHONISSEN FLOOR - ORIGISTAR VDN
24
09:53
DE ROOSE YONI - BILLY JEAN
25
09:56
DE ROOZE BIONDA - OREON/VLAM
26
09:58
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - OBELIX VAN DE SCHRALE HAMME
27
10:00
SPITS JORICH - JIGSAW
28
10:03
DE POORTER EVELIEN - OLIX VAN DE MISPELAERE
29
10:07
VANLEERBERGHE CEDRIC - ELVIS BOY VAN DE VELDWEG Z
29
10:05
HULPIA ETHEL - ONANA VAN DE ACHTERHOEK
30
10:10
HAVERMANS JORN - OLRIKE D'AVENA HOMBRE
31
10:12
SCHRAUWEN ILSE - OKI DORA SS
32
10:14
HAVERMANS VALERIE - O' BELLE VAN HET CAPPELLEVELD
33
10:17
LOOS DANNY - O. ZIEZO DB
35
10:21
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
36
10:24
VAN LAER KRISTOF - ORAGE DE L'ART
37
10:26
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
38
10:28
MERTENS THOMAS - OMARA VAN HET EELSHOF
39
10:31
AERNOUTS KRIS - ON THE ROCKS VAN 'T KLATERVEN
40
10:33
DE SMET STEFAAN - ORIGI VAN DE MALTAHOEVE
41
10:35
VAN DE POL NICOLAS - OBELISK VAN DE WATERING
42
10:38
BROSENS ROB - CASH Z
43
10:40
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
44
10:42
DE POORTER EVELIEN - ONE AND ONLY VT HAZELARENHOEKJE
45
10:45
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - INA VAN DE HELLE
46
10:47
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCEANS DIAMOND
47
10:49
VERHEYEN CHRISTOPH - OLAF VD BISSCHOP
48
10:52
ROB EVERAERT - ODEROSA VAN HET EKSTERHOF
49
10:54
DE BOECK FRANK - TRENTINO A Z
50
10:56
WAUTERS LOUIS - O' GREY-DI CASTANOO
51
10:59
GEERTS JEROEN - OCHOA V/D LEEUWERKHEIDE
52
11:01
SOMERS NONA - ORIGINALS "S"
53
11:03
KOOREMANS RAF - NELLIS JAN LA LOI Z ( ET)
54
11:06
SPITS JORICH - CULLINAN Z
55
11:08
VOERMANS EVELINE - OLENKA GL
56
11:10
POLFLIET PHAEDRA - ORALINE VAN PRINSEVELD
57
11:13
LOOS DANNY - OBI-WAN KENOBI
58
11:17
PARIDAANS JANNE - ONYX VAN DE BUCXTALE
58
11:15
DE RYCKER ISABEL - O D'AMOUR VAN LOHEKY
59
11:20
MOLS RAF - ORIGINA VAN HET WIETAKHOF
60
11:22
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
61
11:24
HULPIA ETHEL - OTTO VAN DE ACHTERHOEK
62
11:27
DE POORTER EVELIEN - ORIANA VD OUDEVELDHOEVE
63
11:29
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ECLYPSE DES FORETS
64
11:31
MAESEN LIEZE - ONERMIE VAN HET WEYENSHOF
65
11:34
MAES WIETSE - OVITA S
66
11:36
VANLEERBERGHE CEDRIC - JAMESON
67
11:38
VAN DE MIEROP NICK - O' GUST VDM
68
11:41
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
69
11:43
VAN DEN EYNDE JEROEN - OBAMA VDE
70
11:45
VAN DER SCHRAELEN JELLE - ODETTE VAN 'T HEIKE
71
11:48
BASTIAENS MARC - OLERON VAN DE VOSSEKANT
72
11:50
SCHRAUWEN ILSE - OSCAR
73
11:52
OOMS JULIE - O' LILLY JUNA
74
11:55
DE RYCKER ISABEL - O-JEWEL'S GOLDEN GIRL
75
11:57
HAVERMANS JORN - OTTORONGO D'AVENA HOMBRE
76
11:59
KENIS BEN - OLIVIER VAN HET KRUISBLOKHOF
77
12:02
KOOREMANS RAF - CIPRESSA VAN DE ESBERG Z
78
12:04
SPITS JORICH - JIRADO VAN 'T KONINGSHOF
79
12:06
WAUTERS LOUIS - OO SEVEN CASTANOO
80
12:09
POLFLIET PHAEDRA - ORIANA VAN DEN BOSDAM
81
12:11
AERNOUTS JURGEN - ONAN
82
12:13
VANRUSSELT NEELTJE - JOLA BLUE
83
12:16
BOSSAERTS NICK - OLIVIA VAN DE BEEKHOEVE
84
12:18
HERMANS BART - ODAMIAAN 'T'
85
12:20
MERTENS THOMAS - OLYMPIA VAN HET EELSHOF
86
12:23
VERVOORT YVES - OVITO VAN DE LOOISE HEIDE
87
12:25
VERHEYEN CHRISTOPH - OLIVIA JW
87
12:27
SCHEIRS PAUL - EVITA DE LA POMME Z
88
12:30
CAERS JAN - ORKAAN VAN 'T NEERHOF
89
12:32
LAUWERYSEN VICTOR - JYLLENA
90
12:34
VAN LOOVEREN DIMITRY - OKIDOKI
91
12:37
GEERTS PAULINE - OBELIX
92
12:39
CERPENTIER KOEN - ODARCO VAN D' ABELENDREEF
93
12:41
DE BECK ROZELIEN - CHEETAH VD WITHOEVE Z
94
12:44
MOORS CARMEN - ORPAS VAN DE MOORSKESHOEVE
96
12:48
ANTHONISSEN BART - ORANGE JUICE CASTANOO
97
12:51
STOFFELEN JAN - OLANDO VAN DE LOOISE HEIDE
98
12:53
ROBBERECHT STEF - OTCHELLO DE CARMEL
99
12:55
SCHUURMANS BENN - OKINA VAN DE BIEN
100
12:58
VAN DER SCHRAELEN JELLE - ALMA Z
101
13:00
MOLS MARLEEN - ORPHEA HQ
102
13:02
SPITS JORICH - JUMBO
103
13:05
VAN DEN BERGH PIETER - INFINITE VAN DE KAPEL
104
13:07
POLFLIET PHAEDRA - ODESSA VAN DE KRUISHOEVE
105
13:09
VERSTAPPEN JO - OLIEN VD WITHOEVE
106
13:12
SCHEIRS PAUL - ORLANDO VAN 'T MERODEHOF
107
13:14
STEVENS JOHNNY - JILLA-BOEM
108
13:16
DE MUYNCK MATTHIAS - OTIS BLUE AC/WB
109
13:19
VAN DE MIEROP NICK - OLYMPIC THUNDER V71
110
13:21
DE BOECK SARA - ONINI VAN HET LELIEHOF
111
13:23
DE LAET NILS - OSATI VAN HET LELIEHOF
113
13:28
COX KATRIEN - TRÈS CHIQUE VAN VISA VERSA Z
114
13:30
STOFFELEN JAN - OZARK HENRY CASTANOO
115
13:33
MARIEN FREDERIC - OBERON VAN 'T BREEMHOF
116
13:35
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
116
13:37
VAN HESE ILKE - OTHELLO VAN DEN BOS
117
13:40
CERPENTIER KOEN - OH LA LA VAN D' ABELENDREEF
118
13:42
VAN LAERE TOM - CASEY Z
119
13:44
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
120
13:47
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPIA VAN DE LAGE HEIDE
121
13:49
CARNOY GILBERT - ONAA DI PADUA
122
13:51
SCHEIRS PAUL - OTHELLO DXE
123
13:54
BASTIAENS MARC - OPTIMA
124
13:56
CRAUWELS KAREN - JOOST
125
13:58
MERTENS INGE - O' DE LA VIE
126
14:01
SPITS JORICH - OKKY - BLUE - S
127
14:03
TEMMERMAN BART - OTIS VAN DE LEENWEGE
128
14:05
VAN DEN BERGH PIETER - ISTINA VAN DE KAPEL
129
14:08
STEVENS JOHNNY - DICE VAN DE PLUIMERT
130
14:10
STOFFELEN JAN - OYRANO VAN HET GROESHOF
131
14:12
SCHUURMANS BENN - ODIEU VAN DEN HAM
132
14:15
VAN LOOVEREN DIMITRY - OBELIX
133
14:17
VAN DER SCHRAELEN JELLE - JIVOLLETTE VAN BEEK
134
14:19
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
135
14:22
SMOUT JELLE - ORIGINAL VAN 'T HAMBOS
136
14:24
STOFFELEN TOM - OMER
137
14:26
DE VOS TREESJE - OSWALD VAN DE SCHOUTENHOEF
139
14:31
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
140
14:33
SCHEIRS PAUL - CLARA Z
141
14:36
MOLS MARLEEN - OLGA 'V'
142
14:38
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
143
14:40
MAES YOREN - O'VIVE M
144
14:43
SCHELLEKENS DAAN - COSTA V'T HEMELDONK Z
145
14:47
PLUYM ANN - AMARYLLIS VAN DE WILDAKKER Z
145
14:45
PETIT LAURA - ORADO
146
14:50
DE BECK ROZELIEN - FRODO VD WITHOEVE Z
147
14:52
VAN LOOY JANA - OREGANO BO DE W&S
148
14:54
VAN OPDORP TINNE - JASGOW VH MERELSNEST
150
14:59
MARIEN FREDERIC - OQUIGRAF V/H MAARLO
151
15:01
ANTHONISSEN BART - OFFECIER VAN DE PEREBOOM
152
15:04
HENS MATS - ERMITAGE KALONE
154
15:08
MAES LIEN - ONE FLY VAN 'T VLASMEER
155
15:11
MAES NICK - OLLIE VAN DE KLOTPUTTEN
156
15:13
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
157
15:15
LEENAERTS LOES - ONDIATA
158
15:18
GOETHALS FENNA - COBAYASHI HF Z
159
15:20
VERMEIREN LOTTE - OAKLY-A
160
15:22
VERMEIREN RAF - OLIEFJE VAN DEN HENXBROEK
161
15:25
MALISART KOBE - O' LALAIKA
162
15:27
VOLKAERTS ANNELIES - ORION
163
15:29
VIERSTRAETE CELINE - OBELIX B VAN SPEYHOEVE
164
15:32
VRANKEN NICK - OLONDY VAN HET HEIDEHOF
165
15:34
WILLEMS GERT-JAN - OILILY VAN DE WERF
166
15:36
CARNOY GILBERT - OZARA DI PADUA
167
15:39
VANDENZAVEL SARAH - CELESTE
168
15:41
VERVECKEN NIK - OBELIEN VAN DE OPSTAL
169
15:43
VAN LAERE TOM - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
170
15:46
ANTHONISSEN BART - O' BAILY CASTANOO
171
15:48
AERNOUTS JURGEN - ORFEO
173
15:53
MERTENS INGE - OLETTA VD BISSCHOP
174
15:55
VAN LOOVEREN DIMITRY - OLYMPIA
175
15:57
HUYSMANS JEF - OBAMA VAN DE BREEPOEL
176
16:00
JANSSENS JEF - DIABO Z
177
16:02
JANSSENS SOFIE - ORADO
178
16:04
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
179
16:07
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPUS VAN DE LAGE HEIDE
180
16:09
KUPPENS KIARA - CHELLINI Z
181
16:11
LAENEN NIELS - JACK
183
16:16
GEYSKENS YARI - ORINTA L
GOETSCHALCKX BART - OBAMA V/D ESBERG
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
KEULEN AN-SOFIE - OCTAVIA
HULPIA ETHEL - OCUS POCUS VAN DE ZANDLOPER
B-TERREIN
B-TERREIN - SPRINGEN Klasse 5J
09:15
16:33
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:15
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
2
09:17
STOFFELEN TOM - OLONKA
3
09:19
PEETERS IMKE - JADINA
4
09:22
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
5
09:24
VAN GORP GERT - TOKIO VG Z
6
09:26
VERHEYEN NANE - ORBAN V/D GANZENAKKER
7
09:29
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - OSASOENA
8
09:31
HEYLEN RIK - JARISKA
9
09:33
BROSENS KAAT - ELION Z
10
09:36
BROSENS LIEKE - CASSANDRA VAN HET HEIEINDE Z
11
09:38
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
12
09:40
STES HANNE - ODIN OF BALLMORE
13
09:43
DE MEULDER LOTTE - ODELLO
14
09:45
ADRIAENSEN NICK - OBLIGE VD MIDDELSTEDE
16
09:50
VAN DER SCHRAELEN MARCO - V POWER DK Z
17
09:52
MOORTGAT JELLE - OETZI VANT PLATT
18
09:54
GEERTS JEROEN - OPALINE DE W&S
19
09:57
VERVOORT YVES - OTTO VG
20
09:59
WAUTERS LOUIS - OBAMA VAN OSTAAYEN
21
10:01
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
22
10:04
MOLS RAF - OLALA MVE HC
23
10:06
ANTHONISSEN FLOOR - ORIGISTAR VDN
24
10:08
DE ROOSE YONI - BILLY JEAN
25
10:11
DE ROOZE BIONDA - OREON/VLAM
26
10:13
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - OBELIX VAN DE SCHRALE HAMME
27
10:15
SPITS JORICH - JIGSAW
28
10:18
DE POORTER EVELIEN - OLIX VAN DE MISPELAERE
29
10:22
VANLEERBERGHE CEDRIC - ELVIS BOY VAN DE VELDWEG Z
29
10:20
HULPIA ETHEL - ONANA VAN DE ACHTERHOEK
30
10:25
HAVERMANS JORN - OLRIKE D'AVENA HOMBRE
31
10:27
SCHRAUWEN ILSE - OKI DORA SS
32
10:29
HAVERMANS VALERIE - O' BELLE VAN HET CAPPELLEVELD
33
10:32
LOOS DANNY - O. ZIEZO DB
35
10:36
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
36
10:39
VAN LAER KRISTOF - ORAGE DE L'ART
37
10:41
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
38
10:43
MERTENS THOMAS - OMARA VAN HET EELSHOF
39
10:46
AERNOUTS KRIS - ON THE ROCKS VAN 'T KLATERVEN
40
10:48
DE SMET STEFAAN - ORIGI VAN DE MALTAHOEVE
41
10:50
VAN DE POL NICOLAS - OBELISK VAN DE WATERING
42
10:53
BROSENS ROB - CASH Z
43
10:55
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
44
10:57
DE POORTER EVELIEN - ONE AND ONLY VT HAZELARENHOEKJE
45
11:00
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - INA VAN DE HELLE
46
11:02
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCEANS DIAMOND
47
11:04
VERHEYEN CHRISTOPH - OLAF VD BISSCHOP
48
11:07
ROB EVERAERT - ODEROSA VAN HET EKSTERHOF
49
11:09
DE BOECK FRANK - TRENTINO A Z
50
11:11
WAUTERS LOUIS - O' GREY-DI CASTANOO
51
11:14
GEERTS JEROEN - OCHOA V/D LEEUWERKHEIDE
52
11:16
SOMERS NONA - ORIGINALS "S"
53
11:18
KOOREMANS RAF - NELLIS JAN LA LOI Z ( ET)
54
11:21
SPITS JORICH - CULLINAN Z
55
11:23
VOERMANS EVELINE - OLENKA GL
56
11:25
POLFLIET PHAEDRA - ORALINE VAN PRINSEVELD
57
11:28
LOOS DANNY - OBI-WAN KENOBI
58
11:32
PARIDAANS JANNE - ONYX VAN DE BUCXTALE
58
11:30
DE RYCKER ISABEL - O D'AMOUR VAN LOHEKY
59
11:35
MOLS RAF - ORIGINA VAN HET WIETAKHOF
60
11:37
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
61
11:39
HULPIA ETHEL - OTTO VAN DE ACHTERHOEK
62
11:42
DE POORTER EVELIEN - ORIANA VD OUDEVELDHOEVE
63
11:44
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ECLYPSE DES FORETS
64
11:46
MAESEN LIEZE - ONERMIE VAN HET WEYENSHOF
65
11:49
MAES WIETSE - OVITA S
66
11:51
VANLEERBERGHE CEDRIC - JAMESON
67
11:53
VAN DE MIEROP NICK - O' GUST VDM
68
11:56
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
69
11:58
VAN DEN EYNDE JEROEN - OBAMA VDE
70
12:00
VAN DER SCHRAELEN JELLE - ODETTE VAN 'T HEIKE
71
12:03
BASTIAENS MARC - OLERON VAN DE VOSSEKANT
72
12:05
SCHRAUWEN ILSE - OSCAR
73
12:07
OOMS JULIE - O' LILLY JUNA
74
12:10
DE RYCKER ISABEL - O-JEWEL'S GOLDEN GIRL
75
12:12
HAVERMANS JORN - OTTORONGO D'AVENA HOMBRE
76
12:14
KENIS BEN - OLIVIER VAN HET KRUISBLOKHOF
77
12:17
KOOREMANS RAF - CIPRESSA VAN DE ESBERG Z
78
12:19
SPITS JORICH - JIRADO VAN 'T KONINGSHOF
79
12:21
WAUTERS LOUIS - OO SEVEN CASTANOO
80
12:24
POLFLIET PHAEDRA - ORIANA VAN DEN BOSDAM
81
12:26
AERNOUTS JURGEN - ONAN
82
12:28
VANRUSSELT NEELTJE - JOLA BLUE
83
12:31
BOSSAERTS NICK - OLIVIA VAN DE BEEKHOEVE
84
12:33
HERMANS BART - ODAMIAAN 'T'
85
12:35
MERTENS THOMAS - OLYMPIA VAN HET EELSHOF
86
12:38
VERVOORT YVES - OVITO VAN DE LOOISE HEIDE
87
12:40
VERHEYEN CHRISTOPH - OLIVIA JW
87
12:42
SCHEIRS PAUL - EVITA DE LA POMME Z
88
12:45
CAERS JAN - ORKAAN VAN 'T NEERHOF
89
12:47
LAUWERYSEN VICTOR - JYLLENA
90
12:49
VAN LOOVEREN DIMITRY - OKIDOKI
91
12:52
GEERTS PAULINE - OBELIX
92
12:54
CERPENTIER KOEN - ODARCO VAN D' ABELENDREEF
93
12:56
DE BECK ROZELIEN - CHEETAH VD WITHOEVE Z
94
12:59
MOORS CARMEN - ORPAS VAN DE MOORSKESHOEVE
96
13:03
ANTHONISSEN BART - ORANGE JUICE CASTANOO
97
13:06
STOFFELEN JAN - OLANDO VAN DE LOOISE HEIDE
98
13:08
ROBBERECHT STEF - OTCHELLO DE CARMEL
99
13:10
SCHUURMANS BENN - OKINA VAN DE BIEN
100
13:13
VAN DER SCHRAELEN JELLE - ALMA Z
101
13:15
MOLS MARLEEN - ORPHEA HQ
102
13:17
SPITS JORICH - JUMBO
103
13:20
VAN DEN BERGH PIETER - INFINITE VAN DE KAPEL
104
13:22
POLFLIET PHAEDRA - ODESSA VAN DE KRUISHOEVE
105
13:24
VERSTAPPEN JO - OLIEN VD WITHOEVE
106
13:27
SCHEIRS PAUL - ORLANDO VAN 'T MERODEHOF
107
13:29
STEVENS JOHNNY - JILLA-BOEM
108
13:31
DE MUYNCK MATTHIAS - OTIS BLUE AC/WB
109
13:34
VAN DE MIEROP NICK - OLYMPIC THUNDER V71
110
13:36
DE BOECK SARA - ONINI VAN HET LELIEHOF
111
13:38
DE LAET NILS - OSATI VAN HET LELIEHOF
113
13:43
COX KATRIEN - TRÈS CHIQUE VAN VISA VERSA Z
114
13:45
STOFFELEN JAN - OZARK HENRY CASTANOO
115
13:48
MARIEN FREDERIC - OBERON VAN 'T BREEMHOF
116
13:50
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
116
13:52
VAN HESE ILKE - OTHELLO VAN DEN BOS
117
13:55
CERPENTIER KOEN - OH LA LA VAN D' ABELENDREEF
118
13:57
VAN LAERE TOM - CASEY Z
119
13:59
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
120
14:02
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPIA VAN DE LAGE HEIDE
121
14:04
CARNOY GILBERT - ONAA DI PADUA
122
14:06
SCHEIRS PAUL - OTHELLO DXE
123
14:09
BASTIAENS MARC - OPTIMA
124
14:11
CRAUWELS KAREN - JOOST
125
14:13
MERTENS INGE - O' DE LA VIE
126
14:16
SPITS JORICH - OKKY - BLUE - S
127
14:18
TEMMERMAN BART - OTIS VAN DE LEENWEGE
128
14:20
VAN DEN BERGH PIETER - ISTINA VAN DE KAPEL
129
14:23
STEVENS JOHNNY - DICE VAN DE PLUIMERT
130
14:25
STOFFELEN JAN - OYRANO VAN HET GROESHOF
131
14:27
SCHUURMANS BENN - ODIEU VAN DEN HAM
132
14:30
VAN LOOVEREN DIMITRY - OBELIX
133
14:32
VAN DER SCHRAELEN JELLE - JIVOLLETTE VAN BEEK
134
14:34
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
135
14:37
SMOUT JELLE - ORIGINAL VAN 'T HAMBOS
136
14:39
STOFFELEN TOM - OMER
137
14:41
DE VOS TREESJE - OSWALD VAN DE SCHOUTENHOEF
139
14:46
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
140
14:48
SCHEIRS PAUL - CLARA Z
141
14:51
MOLS MARLEEN - OLGA 'V'
142
14:53
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
143
14:55
MAES YOREN - O'VIVE M
144
14:58
SCHELLEKENS DAAN - COSTA V'T HEMELDONK Z
145
15:02
PLUYM ANN - AMARYLLIS VAN DE WILDAKKER Z
145
15:00
PETIT LAURA - ORADO
146
15:05
DE BECK ROZELIEN - FRODO VD WITHOEVE Z
147
15:07
VAN LOOY JANA - OREGANO BO DE W&S
148
15:09
VAN OPDORP TINNE - JASGOW VH MERELSNEST
150
15:14
MARIEN FREDERIC - OQUIGRAF V/H MAARLO
151
15:16
ANTHONISSEN BART - OFFECIER VAN DE PEREBOOM
152
15:19
HENS MATS - ERMITAGE KALONE
154
15:23
MAES LIEN - ONE FLY VAN 'T VLASMEER
155
15:26
MAES NICK - OLLIE VAN DE KLOTPUTTEN
156
15:28
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
157
15:30
LEENAERTS LOES - ONDIATA
158
15:33
GOETHALS FENNA - COBAYASHI HF Z
159
15:35
VERMEIREN LOTTE - OAKLY-A
160
15:37
VERMEIREN RAF - OLIEFJE VAN DEN HENXBROEK
161
15:40
MALISART KOBE - O' LALAIKA
162
15:42
VOLKAERTS ANNELIES - ORION
163
15:44
VIERSTRAETE CELINE - OBELIX B VAN SPEYHOEVE
164
15:47
VRANKEN NICK - OLONDY VAN HET HEIDEHOF
165
15:49
WILLEMS GERT-JAN - OILILY VAN DE WERF
166
15:51
CARNOY GILBERT - OZARA DI PADUA
167
15:54
VANDENZAVEL SARAH - CELESTE
168
15:56
VERVECKEN NIK - OBELIEN VAN DE OPSTAL
169
15:58
VAN LAERE TOM - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
170
16:01
ANTHONISSEN BART - O' BAILY CASTANOO
171
16:03
AERNOUTS JURGEN - ORFEO
173
16:08
MERTENS INGE - OLETTA VD BISSCHOP
174
16:10
VAN LOOVEREN DIMITRY - OLYMPIA
175
16:12
HUYSMANS JEF - OBAMA VAN DE BREEPOEL
176
16:15
JANSSENS JEF - DIABO Z
177
16:17
JANSSENS SOFIE - ORADO
178
16:19
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
179
16:22
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPUS VAN DE LAGE HEIDE
180
16:24
KUPPENS KIARA - CHELLINI Z
181
16:26
LAENEN NIELS - JACK
183
16:31
GEYSKENS YARI - ORINTA L
GOETSCHALCKX BART - OBAMA V/D ESBERG
KEULEN AN-SOFIE - OCTAVIA
A-TERREIN
A-TERREIN - SPRINGEN Klasse 6J
08:00
11:48
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
KOOREMANS RAF - IVORY TCS
2
08:02
VAN DEN BERGH PIETER - INDI-AFI T.V.
3
08:04
ANTHONISSEN BART - DREAMCATCHER Z
4
08:06
STEVENS JOHNNY - NARLETTE
5
08:08
LEENAERTS STEF - NEVADA
6
08:10
DE RYCKER ISABEL - NAZARINE VD BOKKE
7
08:12
BERKVENS SHELSEY - NAVARRO V/D JACHT
8
08:14
HEYLEN RIK - ALASKA VH LEYSEHOF Z
9
08:16
LOOS DANNY - NAPOLEON
10
08:18
BROSENS ROB - NOBLESSE
12
08:22
BOSCH LISSE - NEVADA EP
13
08:24
VAN LAERHOVEN RIK - NATAN VAN 'T LAARHOF
14
08:26
DE POORTER EVELIEN - CONDRO
15
08:28
GEERTS JEROEN - NASCAR
16
08:30
MOLS MARLEEN - NOUGATINE
17
08:32
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - NEWCASTLE
18
08:34
CAERS JAN - NELLE DE LA TOMBE
19
08:36
BOSSAERTS NICK - NUDALLAH
20
08:38
VERCAUTEREN KELLY - NEW LIFE VAN HET HELLEHOF
21
08:40
ROB EVERAERT - ICON S
22
08:42
MOLS RAF - NEW WHITE M
23
08:44
VERAGHTERT GERT - NAVARO
24
08:46
KOOREMANS RAF - NINI VAN HD
25
08:48
WILLEMSEN ANTON - NATOE VAN 'T HEUVELHOF
26
08:50
WILLEMSEN VINCENT - NOBLESS VAN 'T VENNEHOF
27
08:52
SCHRAUWEN ILSE - NORAH JONES SS
28
08:54
MOLS FRAN - NOORTJE VAN HET HOUTERHOF
29
08:58
STEVENS JOHNNY - HUPPY BOY
29
08:56
HULPIA ETHEL - EXEL VAN DE ACHTERHOEK Z
30
09:00
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
31
09:02
TEMMERMAN BART - NEFANTA VAN HET WEIDSE HOF
32
09:04
VAN DEN BERGH PIETER - NATCHO VD RILOO
33
09:06
GARAVAGLIA FRANCO - ISASINAA
34
09:08
VANLEERBERGHE CEDRIC - IT TAKES TWO
35
09:10
GEERTS JEROEN - NOUGA BO DE W&S
36
09:12
LOOS DANNY - NEVADA - L
37
09:14
VAN DEN EYNDE JEROEN - NINTENDO
38
09:16
DE POORTER EVELIEN - NINA RICCI DE SEPTON
39
09:18
CAERS JAN - ELIA VD PUTSEHOEVE Z
40
09:20
VAN DE POEL VINCENT - NAZARRO VAN 'T COMMERCEHOF
42
09:24
BERKVENS SHELSEY - NELL V.G.
43
09:26
THIRY BEN - NYSTIQUE
44
09:28
DE SMET STEFAAN - NEFERTETE VAN DE MALTAHOEVE
45
09:30
KOOREMANS RAF - IN TIME
46
09:32
DE RYCKER ISABEL - SOCRATES 'T RAVENNEST Z
47
09:34
LEENAERTS LOES - INZEO
48
09:36
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
49
09:38
BRUYNINCKX CARLO - NIETEL VAN KATTEBEEK
50
09:40
ROB EVERAERT - NIMBLE VAN HET EKSTERHOF
51
09:42
LAENEN FILIP - NARENZA VAN DE SAFFRAANBERG
52
09:44
BROSENS STEF - NOBEL Z
53
09:46
VERHEYEN CHRISTOPH - NOAH VAN 'T HEIKE
54
09:48
TEMMERMAN BART - NUCLEAIR VT HAZELARENHOEKJE
55
09:50
VAN HOVE JAN - H-RED BEAUTI P & A
56
09:52
MAES LINE - NEELY VAN DE WERF
57
09:54
ROBBERECHT STEF - NAMOUR DE CARMEL
58
09:58
OOMS JULIE - ILKA B
59
10:00
CAERS JAN - NOOR V/H STUYVENBERGHOF
60
10:02
BARTHOLOMEEUSEN WIM - NIKITA VAN DE LEEUWERK
61
10:04
BLOCKHUYS FEMKE - ELTON JP Z
62
10:06
GARAVAGLIA FRANCO - NARCO VAN 'T VENNEHOF
63
10:08
HERMANS BART - NILIP 'T'
64
10:10
PINXTEN PETER - NATCHO MG
65
10:12
TEMMERMAN BART - NEVER SKY VAN HET KRITRAHOF
66
10:14
LENAERTS ILS - ALICANTE JVH Z
67
10:16
KOOREMANS RAF - I AM HDH
68
10:18
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
69
10:20
BRASPENNINCX MIRTHE - NICK NACK JW
70
10:22
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
71
10:24
BUYENS BART - NATOUCHA'S TWINKELING
72
10:26
STOFFELEN TOM - NILA
73
10:28
CERPENTIER KOEN - NOESJE VAN D'ABELENDREEF
74
10:30
DE SWERT DOMIEN - NUTELLA VAN 'T BOSCHVELD
75
10:32
REVYN NELE - NELSON VAN DESTA
76
10:34
REVYN WARD - NOBELNOEN VAN DESTA
77
10:36
GOETSCHALCKX BEN - NOBLESSE
78
10:38
TEUNKENS JENS - NITRO VAN DEN BERG
79
10:40
STOFFELEN JAN - NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
80
10:42
VAN DE POEL VINCENT - NEVADA
81
10:44
MAESEN LIEZE - NECADEAU VAN 'T GELUTT
82
10:46
CAERS JAN - ZIDAN BLEU Z
83
10:48
DE HOUWER BENTHE - H-NAVARONE VAN HET KIEVITSVEN
84
10:50
DE KONINCK KLAAS - BACARDI COCONUT Z
85
10:52
DE MEULDER NICK - INGENIOUS DESIGN
86
10:54
FRANCKEN JARNE - IVANO
87
10:58
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
87
10:56
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
88
11:00
PANNEELS BERT - NIC - NAC P.
89
11:02
COX KATRIEN - NIC NAC VAN DE GROTE HAART
90
11:04
SCHEIRS PAUL - DOUBLE O SEVEN DH Z
91
11:06
VERHEYEN RUUD - NO DOUBT
92
11:08
VERMEIREN ELISE - NORALINE - V
93
11:10
STOFFELEN JAN - NIARA
94
11:12
THIRY BEN - NANDO DBH VAN HET AVENHOF
95
11:14
PINXTEN PETER - NEL P
96
11:16
VAN LOOVEREN JOERI - NELSON
97
11:18
VAN LOOVEREN JOPPE - NESQUICK V/D MEREYT
98
11:20
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
99
11:22
VANNOPPEN MARGOT - NIKITA
100
11:24
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
101
11:26
CERPENTIER KOEN - NANINI VAN D'ABELENDREEF
102
11:28
LAUWERYSEN VICTOR - IZZYLENA
103
11:30
AERNOUTS JURGEN - NINA F
104
11:32
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
105
11:34
CAERS JAN - NAZORA
106
11:36
SCHEIRS PAUL - NELSON VAN DUITSCHOOLHOF
107
11:38
STOFFELEN JAN - NEW - HOLLAND
108
11:40
MAES KOEN - NALDO VAN DE KLOTPUTTEN
109
11:42
VERWIMP JIM - NEGRITA VAN DE KIEZELWEG
111
11:46
TEMMERMAN BART - NATHAN VAN 'T SLOT
A-TERREIN
A-TERREIN - SPRINGEN Klasse 6J
12:30
16:18
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
TEMMERMAN BART - NATHAN VAN 'T SLOT
4
12:36
DE RYCKER ISABEL - SOCRATES 'T RAVENNEST Z
5
12:38
BLOCKHUYS FEMKE - ELTON JP Z
6
12:40
BRASPENNINCX MIRTHE - NICK NACK JW
7
12:42
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
8
12:44
MAESEN LIEZE - NECADEAU VAN 'T GELUTT
9
12:46
BERKVENS SHELSEY - NAVARRO V/D JACHT
10
12:48
GARAVAGLIA FRANCO - ISASINAA
11
12:50
LEENAERTS STEF - NEVADA
12
12:52
PINXTEN PETER - NATCHO MG
13
12:54
BROSENS STEF - NOBEL Z
15
12:58
VERAGHTERT GERT - NAVARO
16
13:00
DE SWERT DOMIEN - NUTELLA VAN 'T BOSCHVELD
17
13:02
HULPIA ETHEL - EXEL VAN DE ACHTERHOEK Z
18
13:04
VAN LAERHOVEN RIK - NATAN VAN 'T LAARHOF
19
13:06
WILLEMSEN ANTON - NATOE VAN 'T HEUVELHOF
20
13:08
WILLEMSEN VINCENT - NOBLESS VAN 'T VENNEHOF
21
13:10
VAN DE POEL VINCENT - NAZARRO VAN 'T COMMERCEHOF
22
13:12
BUYENS BART - NATOUCHA'S TWINKELING
23
13:14
CAERS JAN - NELLE DE LA TOMBE
24
13:16
BROSENS ROB - NOBLESSE
25
13:18
VERCAUTEREN KELLY - NEW LIFE VAN HET HELLEHOF
26
13:20
DE RYCKER ISABEL - NAZARINE VD BOKKE
27
13:22
BOSSAERTS NICK - NUDALLAH
28
13:24
ROB EVERAERT - ICON S
29
13:28
MOLS FRAN - NOORTJE VAN HET HOUTERHOF
29
13:26
MOLS RAF - NEW WHITE M
30
13:30
VAN DEN EYNDE JEROEN - NINTENDO
31
13:32
LAENEN FILIP - NARENZA VAN DE SAFFRAANBERG
32
13:34
DE HOUWER BENTHE - H-NAVARONE VAN HET KIEVITSVEN
33
13:36
DE KONINCK KLAAS - BACARDI COCONUT Z
34
13:38
DE MEULDER NICK - INGENIOUS DESIGN
35
13:40
LENAERTS ILS - ALICANTE JVH Z
36
13:42
SCHRAUWEN ILSE - NORAH JONES SS
37
13:44
BOSCH LISSE - NEVADA EP
38
13:46
HEYLEN RIK - ALASKA VH LEYSEHOF Z
39
13:48
GARAVAGLIA FRANCO - NARCO VAN 'T VENNEHOF
40
13:50
DE SMET STEFAAN - NEFERTETE VAN DE MALTAHOEVE
41
13:52
VERHEYEN CHRISTOPH - NOAH VAN 'T HEIKE
42
13:54
PINXTEN PETER - NEL P
43
13:56
BRUYNINCKX CARLO - NIETEL VAN KATTEBEEK
44
13:58
CAERS JAN - ELIA VD PUTSEHOEVE Z
45
14:00
TEMMERMAN BART - NEFANTA VAN HET WEIDSE HOF
46
14:02
BERKVENS SHELSEY - NELL V.G.
47
14:04
LEENAERTS LOES - INZEO
48
14:06
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
50
14:10
FRANCKEN JARNE - IVANO
51
14:12
GOETSCHALCKX BEN - NOBLESSE
52
14:14
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
53
14:16
TEMMERMAN BART - NEVER SKY VAN HET KRITRAHOF
54
14:18
MAES KOEN - NALDO VAN DE KLOTPUTTEN
55
14:20
KOOREMANS RAF - IVORY TCS
56
14:22
VERWIMP JIM - NEGRITA VAN DE KIEZELWEG
57
14:24
LAUWERYSEN VICTOR - IZZYLENA
58
14:26
TEUNKENS JENS - NITRO VAN DEN BERG
58
14:28
CERPENTIER KOEN - NANINI VAN D'ABELENDREEF
59
14:30
BARTHOLOMEEUSEN WIM - NIKITA VAN DE LEEUWERK
60
14:32
VAN DE POEL VINCENT - NEVADA
61
14:34
MAES LINE - NEELY VAN DE WERF
62
14:36
REVYN NELE - NELSON VAN DESTA
63
14:38
REVYN WARD - NOBELNOEN VAN DESTA
64
14:40
VAN LOOVEREN JOERI - NELSON
65
14:42
ROB EVERAERT - NIMBLE VAN HET EKSTERHOF
66
14:44
CAERS JAN - NOOR V/H STUYVENBERGHOF
67
14:46
VAN LOOVEREN JOPPE - NESQUICK V/D MEREYT
68
14:48
OOMS JULIE - ILKA B
69
14:50
STOFFELEN JAN - NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
70
14:52
HERMANS BART - NILIP 'T'
72
14:56
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
73
14:58
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
74
15:00
KOOREMANS RAF - IN TIME
75
15:02
PANNEELS BERT - NIC - NAC P.
76
15:04
VAN DEN BERGH PIETER - INDI-AFI T.V.
77
15:06
STEVENS JOHNNY - HUPPY BOY
78
15:08
VERHEYEN RUUD - NO DOUBT
79
15:10
AERNOUTS JURGEN - NINA F
80
15:12
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
81
15:14
ROBBERECHT STEF - NAMOUR DE CARMEL
82
15:16
COX KATRIEN - NIC NAC VAN DE GROTE HAART
83
15:18
LOOS DANNY - NAPOLEON
84
15:20
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
85
15:22
STOFFELEN JAN - NIARA
86
15:24
CERPENTIER KOEN - NOESJE VAN D'ABELENDREEF
87
15:26
VERMEIREN ELISE - NORALINE - V
87
15:28
GEERTS JEROEN - NOUGA BO DE W&S
88
15:30
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - NEWCASTLE
89
15:32
CAERS JAN - ZIDAN BLEU Z
90
15:34
SCHEIRS PAUL - NELSON VAN DUITSCHOOLHOF
91
15:36
DE POORTER EVELIEN - NINA RICCI DE SEPTON
92
15:38
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
93
15:40
KOOREMANS RAF - I AM HDH
94
15:42
THIRY BEN - NANDO DBH VAN HET AVENHOF
95
15:44
MOLS MARLEEN - NOUGATINE
96
15:46
VANLEERBERGHE CEDRIC - IT TAKES TWO
97
15:48
STOFFELEN TOM - NILA
98
15:50
STOFFELEN JAN - NEW - HOLLAND
99
15:52
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
100
15:54
VANNOPPEN MARGOT - NIKITA
101
15:56
VAN HOVE JAN - H-RED BEAUTI P & A
102
15:58
LOOS DANNY - NEVADA - L
103
16:00
STEVENS JOHNNY - NARLETTE
104
16:02
THIRY BEN - NYSTIQUE
105
16:04
VAN DEN BERGH PIETER - NATCHO VD RILOO
106
16:06
SCHEIRS PAUL - DOUBLE O SEVEN DH Z
107
16:08
CAERS JAN - NAZORA
108
16:10
GEERTS JEROEN - NASCAR
109
16:12
DE POORTER EVELIEN - CONDRO
110
16:14
TEMMERMAN BART - NUCLEAIR VT HAZELARENHOEKJE
111
16:16
KOOREMANS RAF - NINI VAN HD
112
16:18
ANTHONISSEN BART - DREAMCATCHER Z
22/04/2019 - WJP2019A1 - SBB COMPETITIE WEDSTRIJD JONGE PAARDEN POPPEL 1
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots