{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
08:30
11:21
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VANDEPOEL MARIANKA - PAULETTE VAN EGLEGEM
2
08:39
VANDEN BERGH SARAH - DAYANO
3
08:48
BROOTHAERTS SYLVIE - PENNY D
4
08:57
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
5
09:06
EMBRECHTS SOFIE - PIPA VAN DE VREEBEEMDEN
6
09:15
VAN DEN EYNDE BART - PURE ROMANCE KRACK
7
09:24
BERNAERT ELISE - PALLIETER VAN DE VRIJENAKKER
8
09:33
MEESSENS MIRTE - HELENE
9
09:51
VANDEPOEL MARIANKA - POPPY VAN EGLEGEM
10
10:00
STERKENS CHRISTOPHE - KOEN TC
11
10:09
VANHOMBROUCK MARIJKE - KINGSTONE
12
10:18
VANDEN BERGH SARAH - KURONA
13
10:27
ROUSSEAU SHIRLEY - PEE JEE VDM
14
10:36
BEX WESLEY - FAITH FULL VAN HET TRICHELHOF
15
10:45
VAN LINDT BRAM - PRINS POMPIDOU
16
10:54
MICHIELS JAN - FELINE
3A
Ring 3A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
10:18
12:51
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:18
SWINNEN CELINE - KAZZBURGA
2
10:27
AERTS MAARTEN - ZIMARETTO VAN DE ZANDZEE
3
10:36
VAN DIJCK SAKINA - KOZI'S PAVLOV
5
10:54
VAN DEN ABEELE MARC - DON AMOUR
6
11:03
DRIES MIEKE - PRETTYWOMAN VAN DE KEMPENHOEVE
7
11:12
THIJS STIJN - PEGASUS V.D. GULDENNAGEL
8
11:30
BECK DELPHINE - KLEVRGIRL C-TWO
8
11:21
WITTEVRONGEL SARA - DONNA ELUXE
9
11:39
SWINNEN CELINE - KADO
10
11:48
BOSMAN KARA - PARISIENNE - G
11
11:57
VAN DE WERKEN WILMA - KORADO
12
12:06
VAN DIJCK SAKINA - PROSECO VAN DE STEENBLOK
13
12:15
DE WINNE FLORE - WINHORSES' ALICE IN WONDERLAND
14
12:24
DRIES MIEKE - KONSTANTIN C&G
15
12:33
VANSWEEVELT LILY - PICASSO VAN DEN BRUEL
16
12:42
VAN DER LEEST GIGI - PRAGA KHAN
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
11:03
13:00
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:03
VAN HEMELRIJCK NATHALIE - OBAMA
2
11:12
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
3
11:21
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
4
11:30
MINGUET PHILIPPE - JILLIO
5
11:39
VANDEPOEL MARIANKA - L'ARTISTE V.L
6
11:48
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
7
11:57
VRIJDERS PIETER - JACK DANIELS
8
12:06
DEMEULEMEESTER JORIS - OIJITA VAN DE SNEPPE
9
12:15
PEETERS IMKE - JADINA
10
12:24
NEVEN EVELIEN - JUST ME JELLYBEAN
11
12:33
VANVINCKENROYE GRIET - OLYMPIA VAN 'T HEURNEHOF
12
12:42
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
13
12:51
VAN LOO STEFFI - EICHENGOLD
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
08:30
10:45
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
DE WINNE FLORE - SAN LORA
2
08:39
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
3
08:48
JACOBS SALLY - MONAMIE
4
08:57
SMETS KATIA - JACK SPARROW D.E
6
09:15
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
7
09:24
JORISSEN PHILIPPE - ONIRIQUE AMOUR
8
09:33
ROMBOUTS STIJN - JOY
9
09:42
DE WINNE FLORE - FLYNN
10
09:51
DRIES MIEKE - OLANDA VAN DE KEMPENHOEVE
11
10:00
PEETERS NICKY. - OEUVRE VAN HET GENELAAR
12
10:09
BOSMAN KARA - O'BELLE AMOUR DE TAMISE
13
10:18
VANSWEEVELT LILY - ONLY SPECIAL VAN DEN BRUEL
14
10:27
DUMON KLAARTJE - JACK
15
10:36
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
16
10:45
BRUYNINCKX LINDSAY - F-BRAVEHEART-VANCK VDB
3B
Ring 3B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
08:30
10:18
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
DECLERCQ GODELIEVE - INDIRO
2
08:39
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
3
08:48
VAN DEN BROECK LINEA - N' AMYRO VAN GEERTSMEULENBERG
4
08:57
FONKEN TESSA - NAVARONE VD ESBERG
5
09:06
ROETS JESSICA - NO LIMIT VD BEKPUT
6
09:15
VERSCHUEREN CHRIS - ISCHA TER KWINCKE
7
09:24
PORTO CARRERO MARIJKE - IBEAULALEEN W
8
09:33
DE SCHUTTER HANS - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
9
09:42
VAN LINDT BRAM - NITRO VAN DE SMETSHOEVE
10
09:51
MICHIELS JAN - LIGHTNING
11
10:00
VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
12
10:09
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
11:30
12:33
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
VAN DER LEEST GIGI - NOUVELLE
2
11:39
PEETERS NICKY. - NOBLESSE VAN HET GENELAAR
3
11:48
AERTS MAARTEN - JACK DANIEL'S VAN DE ZANDZEE
4
11:57
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
5
12:06
CAEN LIES - NEW LADY
6
12:15
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
7
12:24
VANDEBORNE LORE - EXPLOSION PIA V/D BERGERHOEVE
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
15:51
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BERNAERT ELISE - PALLIETER VAN DE VRIJENAKKER
2
13:09
VANDEN BERGH SARAH - KURONA
3
13:18
VANDEPOEL MARIANKA - POPPY VAN EGLEGEM
4
13:27
MEESSENS MIRTE - HELENE
5
13:36
STERKENS CHRISTOPHE - KOEN TC
6
13:45
VANHOMBROUCK MARIJKE - KINGSTONE
8
14:03
ROUSSEAU SHIRLEY - PEE JEE VDM
9
14:21
MICHIELS JAN - FELINE
9
14:12
BEX WESLEY - FAITH FULL VAN HET TRICHELHOF
10
14:30
VANDEPOEL MARIANKA - PAULETTE VAN EGLEGEM
11
14:39
VANDEN BERGH SARAH - DAYANO
12
14:48
BROOTHAERTS SYLVIE - PENNY D
13
14:57
VAN LINDT BRAM - PRINS POMPIDOU
14
15:06
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
15
15:15
VAN DEN EYNDE BART - PURE ROMANCE KRACK
16
15:24
EMBRECHTS SOFIE - PIPA VAN DE VREEBEEMDEN
3A
Ring 3A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
14:48
17:21
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:48
BOSMAN KARA - PARISIENNE - G
2
14:57
SWINNEN CELINE - KADO
3
15:06
AERTS MAARTEN - ZIMARETTO VAN DE ZANDZEE
4
15:15
VAN DIJCK SAKINA - PROSECO VAN DE STEENBLOK
5
15:24
VAN DER LEEST GIGI - PRAGA KHAN
6
15:33
DE WINNE FLORE - WINHORSES' ALICE IN WONDERLAND
7
15:42
DRIES MIEKE - KONSTANTIN C&G
8
16:00
VAN DE WERKEN WILMA - KORADO
8
15:51
VANSWEEVELT LILY - PICASSO VAN DEN BRUEL
9
16:09
SWINNEN CELINE - KAZZBURGA
11
16:27
VAN DIJCK SAKINA - KOZI'S PAVLOV
12
16:36
VAN DEN ABEELE MARC - DON AMOUR
13
16:45
THIJS STIJN - PEGASUS V.D. GULDENNAGEL
14
16:54
DRIES MIEKE - PRETTYWOMAN VAN DE KEMPENHOEVE
15
17:03
BECK DELPHINE - KLEVRGIRL C-TWO
16
17:12
WITTEVRONGEL SARA - DONNA ELUXE
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
15:33
17:30
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:33
VAN LOO STEFFI - EICHENGOLD
2
15:42
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
3
15:51
VANVINCKENROYE GRIET - OLYMPIA VAN 'T HEURNEHOF
4
16:00
NEVEN EVELIEN - JUST ME JELLYBEAN
5
16:09
PEETERS IMKE - JADINA
6
16:18
DEMEULEMEESTER JORIS - OIJITA VAN DE SNEPPE
7
16:27
VRIJDERS PIETER - JACK DANIELS
8
16:36
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
9
16:45
VANDEPOEL MARIANKA - L'ARTISTE V.L
10
16:54
MINGUET PHILIPPE - JILLIO
11
17:03
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
12
17:12
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
13
17:21
VAN HEMELRIJCK NATHALIE - OBAMA
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
13:00
15:15
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
JORISSEN PHILIPPE - ONIRIQUE AMOUR
2
13:09
ROMBOUTS STIJN - JOY
3
13:18
DE WINNE FLORE - FLYNN
4
13:27
DRIES MIEKE - OLANDA VAN DE KEMPENHOEVE
5
13:36
PEETERS NICKY. - OEUVRE VAN HET GENELAAR
6
13:45
BOSMAN KARA - O'BELLE AMOUR DE TAMISE
7
13:54
VANSWEEVELT LILY - ONLY SPECIAL VAN DEN BRUEL
8
14:03
DUMON KLAARTJE - JACK
9
14:12
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
10
14:21
BRUYNINCKX LINDSAY - F-BRAVEHEART-VANCK VDB
11
14:30
DE WINNE FLORE - SAN LORA
12
14:39
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
13
14:48
JACOBS SALLY - MONAMIE
14
14:57
SMETS KATIA - JACK SPARROW D.E
16
15:15
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
3B
Ring 3B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
13:00
14:48
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
2
13:09
VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
3
13:18
MICHIELS JAN - LIGHTNING
4
13:27
VAN LINDT BRAM - NITRO VAN DE SMETSHOEVE
5
13:36
DE SCHUTTER HANS - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
6
13:45
PORTO CARRERO MARIJKE - IBEAULALEEN W
7
13:54
VERSCHUEREN CHRIS - ISCHA TER KWINCKE
8
14:03
ROETS JESSICA - NO LIMIT VD BEKPUT
9
14:12
FONKEN TESSA - NAVARONE VD ESBERG
10
14:21
VAN DEN BROECK LINEA - N' AMYRO VAN GEERTSMEULENBERG
11
14:30
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
12
14:39
DECLERCQ GODELIEVE - INDIRO
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
16:00
17:03
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
VANDEBORNE LORE - EXPLOSION PIA V/D BERGERHOEVE
2
16:09
WUIJTS AMBER - IDOOL TC
3
16:18
CAEN LIES - NEW LADY
4
16:27
CEULEERS BIRGIT - NOORTJE VAN 'T ROMMERSUM
5
16:36
AERTS MAARTEN - JACK DANIEL'S VAN DE ZANDZEE
6
16:45
PEETERS NICKY. - NOBLESSE VAN HET GENELAAR
7
16:54
VAN DER LEEST GIGI - NOUVELLE
A-TERREIN
A-*TERREIN: SPRINGEN Klasse 4J
08:00
12:16
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PIRLO
2
08:01
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
4
08:05
DE RYCKER ISABEL - PICASSO VAN PRINSEVELD
5
08:07
POLFLIET PHAEDRA - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
6
08:09
REDDE RUBEN - PIA PANDORA
8
08:13
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
9
08:15
AERNOUTS JURGEN - PETITJU D'API
10
08:17
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
11
08:19
VAN UYTVANCK DIMITRI - PETIT COEUR VAN 'T SWERTLAND
12
08:21
VANCOUILLIE MATTHIAS - PROPPER VAN DE KNUFFEL
13
08:23
VAN EYNDE MARIJKE - PERFECT VAN DE ACHTERHOEK
14
08:24
BONNY TOM - PRINCE VAN HET LEIREKEN
15
08:26
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
16
08:28
DE POORTER EVELIEN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
17
08:30
MOLS MARLEEN - PRINCESS VAN DE NOORDHEUVEL
18
08:32
TEMMERMAN BART - PEBLE VAN DE DWEERHOEVE
19
08:34
VERVOORT YVES - PESCARA VAN DE LOOISE HEIDE
20
08:36
LEEMANS ZARAH - TABELLA VH BONTEHOF Z
21
08:38
MAES MAARTEN - PICO - BELLE VAN TWEE EIKEN
22
08:40
SMOLDERS JENS - PICASSO VAN DE LOOISE HEIDE
24
08:44
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PALMA VAN BERTHEIM
25
08:46
MICHIELSEN ANN - PAGANINI HQ
26
08:47
MOLS FRAN - PAPILLON M
27
08:49
VAN DE WINCKEL FEBE - PATOSI VAN DEN DOORNDONK
28
08:51
DE RYCKER ISABEL - HADEWYN VAN'T RAVENNEST
29
08:53
HAEGHEBAERT INGE - PIMPALJOEN VAN D'ABELENDREEF
30
08:57
DE GUCHTENAERE LANDER - POMETIA VAN 'T OUD VELDHOF
31
08:59
VAN GORP GERT - PALMA VG
32
09:01
DIELIS GERT - PANAMARENKO
33
09:03
DIERICKX WOUTER - PERNOD
34
09:05
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
35
09:07
DE COCK DIRK4 - PASIONELLE VD WITTE DRIESENDIJK
36
09:09
GEEROMS GERT - HEY JO
37
09:10
VERHEYEN JEROEN - POLLE VAN HET GERMELAERVELD
38
09:12
BECK CHRIS - PRALINE
39
09:14
GARAVAGLIA FRANCO - RIPTOU
40
09:16
MOLS MARLEEN - PIA VAN DE NOORDHEUVEL
41
09:18
VERSTAPPEN JO - PAS NORMAL 'V'
42
09:20
HEYLEN RIK - KINGSTON JUNA
43
09:22
LOOS DANNY - PANDORA DL
44
09:24
TORMANS MARTIJN - PRADA VAN 'T ROOSAKKER
45
09:26
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
46
09:28
DE POORTER EVELIEN - CLODETTE VAN DEN BOSRAND Z
47
09:30
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PONOLINE DW
48
09:32
THIRY BEN - ELTON VON HARY Z
49
09:33
AERNOUTS JURGEN - PHOENIX PORT 2 PORT
50
09:35
ANTHONISSEN BART - PETER-PAN
51
09:37
GORIS TOM - PILAR TG VAN DE MELLE
52
09:39
VERCAUTEREN KELLY - PEPPER VAN HET DENNEHOF
53
09:41
MERTENS THOMAS - PALJAS VAN HET EELSHOF
54
09:43
BERKVENS SHELSEY - HERCULES VG Z
55
09:45
PANNEELS BERT - PEPSI P
56
09:47
MERTENS PAULIEN - CALPE Z
57
09:49
HOLSBEEK ROB - PAM
58
09:51
BOTH MARIJKE - SO GOLD Z
58
09:53
BOSSAERTS NICK - CALINKA Z
59
09:55
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
60
09:56
GEERTS PAULINE - PHILADELPHIA 28
61
09:58
DRIES ANNE - PHOENIX STS
62
10:00
COECKELBERGHS MYRTHE - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
63
10:02
BESSEMANS STEFANIE - PRIMA VERA TB
64
10:04
THIRY BEN - PIPPA FINE VAN T&L
65
10:06
VERVOORT YVES - PIAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
66
10:08
GOETHALS FENNA - PARFAIT VD BISSCHOP
67
10:10
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
68
10:12
VAN GORP GERT - PANDORA VG
69
10:14
VAN DEN BERGH PIETER - JOLINA VAN DE KAPEL
70
10:16
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - BOY'S PITOU VAN DE HERTOGEN
71
10:18
WAUTERS LOUIS - PETIT SLAM JW
72
10:19
MARIEN FREDERIC - P-QUILANO V/H MAARLO
73
10:21
PARIDAANS JANNE - KALLINA
75
10:25
LENAERTS ROBBE - PAVANI VAN HET MOLENHOF
76
10:27
PIECK INGE - AIR JORDINA VD CUMUL
77
10:29
DE POORTER EVELIEN - PINOT VAN SPIEVELD
78
10:31
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
79
10:33
GEEROMS GERT - PATRONES VAN DE WINDMOLEN
80
10:35
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
81
10:37
THIRY BEN - PLAISANTE VAN T&L
82
10:39
LOOS DANNY - PREVANO DL
83
10:41
ROOMS JASPER - POLLY VAN DE HAVERBILKEN
84
10:42
MAES LINE - PIPA VAN DE WERF
85
10:44
VERBOVEN JORDY - POCOLINO VAN DE OUDE HOEVE
86
10:46
AERNOUTS JURGEN - PRIEELTJE VAN ST. ANNEKE
87
10:50
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
87
10:48
STOFFELEN JAN - PACIFIC
88
10:52
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
89
10:54
BOSSAERTS NICK - PIAWATHA
90
10:56
VINCKX DIRK - KARLA
91
10:58
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - POMPIDOU VD ZWARTBLESHOEVE
92
11:00
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
93
11:02
DRIES ANNE - PORTOBELLA VAN DE FRUITKORF
94
11:04
PANNEELS BERT - PAOLA VAN HET ROZENVELD
95
11:05
SCHEPERS JASPER - PLUTO VAN 'T GELUTT
96
11:07
ANTHONISSEN BART - PIROCCO CASTANOO
97
11:09
HEYLEN RIK - PARINOOR VH EEGDEKEN
98
11:11
THIRY BEN - PARCO VAN DE VENNEN
99
11:13
VAN DEN BERGH PIETER - JUMBO VAN DE KAPEL
100
11:15
VERMEULEN SIGRID - PERLE D'OR VAN DE GAVERSTEDE
101
11:17
VERCAUTEREN KELLY - PHELINE VAN DE RHAMDIA HOEVE
102
11:19
MERTENS THOMAS - PITTSBURGH VT
103
11:21
AERNOUTS DIETER - PYRANKA VAN 'T ACHTERHOF
104
11:23
ARNAUTS MICHIEL - PAULIEN - M
105
11:25
VANDENZAVEL SARAH - PARIS JVH
106
11:27
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
107
11:28
MEESSENS MIRTE - HELENE
108
11:30
VAN GORP GERT - PICASSO VAN DE VOSSEHAAG
109
11:32
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
110
11:34
LENAERTS ILS - PAINT BY BALOU VAN HET EIKENHOF
111
11:36
HOLSBEEK ROB - PEPPER L
112
11:38
GORIS TOM - PRESCO P VANDEMELLE
113
11:40
WAUTERS LOUIS - PRETTY CORNET CASTANOO
114
11:42
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
115
11:44
THIRY BEN - DARIOR VON HARY Z
116
11:46
LOOS DANNY - PRIMUS V/D GD STBALES
116
11:48
KERCKHOVE ENZO - PHAROS VAN HET SPEIENHOF
117
11:50
GREGOOR JURGEN - BALOUMANT HIVETTE D&K Z
118
11:51
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
119
11:53
WILLEMS GERT-JAN - PRIDE VAN DE WERF
120
11:55
VAN DAMME BRENT - GIMONDI VAN EECKELGHEM Z
122
11:59
BOSSAERTS NICK - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
123
12:01
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
124
12:03
GEERTS PAULINE - PALERMO 28
125
12:05
DRIES ANNE - PORTO VAN DE BROY
126
12:07
SCHEPERS JASPER - PORSCHE VAN 'T GELUTT
127
12:09
BRUYNINCKX CARLO - PICO BT
128
12:11
PANNEELS BERT - PICASSO
129
12:13
VAN DEN BERGH PIETER - JUS VAN DE KAPEL
130
12:14
DESAER DORIEN - PENELOPE'S TWINKELING
131
12:16
THIRY BEN - PERLINA VAN HET AVENHOF
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
B-TERREIN
B-TERREIN: SPRINGEN Klasse 4J
08:10
12:26
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:10
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PIRLO
2
08:11
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
4
08:15
DE RYCKER ISABEL - PICASSO VAN PRINSEVELD
5
08:17
POLFLIET PHAEDRA - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
6
08:19
REDDE RUBEN - PIA PANDORA
8
08:23
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
9
08:25
AERNOUTS JURGEN - PETITJU D'API
10
08:27
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
11
08:29
VAN UYTVANCK DIMITRI - PETIT COEUR VAN 'T SWERTLAND
12
08:31
VANCOUILLIE MATTHIAS - PROPPER VAN DE KNUFFEL
13
08:33
VAN EYNDE MARIJKE - PERFECT VAN DE ACHTERHOEK
14
08:34
BONNY TOM - PRINCE VAN HET LEIREKEN
15
08:36
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
16
08:38
DE POORTER EVELIEN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
17
08:40
MOLS MARLEEN - PRINCESS VAN DE NOORDHEUVEL
18
08:42
TEMMERMAN BART - PEBLE VAN DE DWEERHOEVE
19
08:44
VERVOORT YVES - PESCARA VAN DE LOOISE HEIDE
20
08:46
LEEMANS ZARAH - TABELLA VH BONTEHOF Z
21
08:48
MAES MAARTEN - PICO - BELLE VAN TWEE EIKEN
22
08:50
SMOLDERS JENS - PICASSO VAN DE LOOISE HEIDE
24
08:54
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PALMA VAN BERTHEIM
25
08:56
MICHIELSEN ANN - PAGANINI HQ
26
08:57
MOLS FRAN - PAPILLON M
27
08:59
VAN DE WINCKEL FEBE - PATOSI VAN DEN DOORNDONK
28
09:01
DE RYCKER ISABEL - HADEWYN VAN'T RAVENNEST
29
09:03
HAEGHEBAERT INGE - PIMPALJOEN VAN D'ABELENDREEF
30
09:07
DE GUCHTENAERE LANDER - POMETIA VAN 'T OUD VELDHOF
31
09:09
VAN GORP GERT - PALMA VG
32
09:11
DIELIS GERT - PANAMARENKO
33
09:13
DIERICKX WOUTER - PERNOD
34
09:15
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
35
09:17
DE COCK DIRK4 - PASIONELLE VD WITTE DRIESENDIJK
36
09:19
GEEROMS GERT - HEY JO
37
09:20
VERHEYEN JEROEN - POLLE VAN HET GERMELAERVELD
38
09:22
BECK CHRIS - PRALINE
39
09:24
GARAVAGLIA FRANCO - RIPTOU
40
09:26
MOLS MARLEEN - PIA VAN DE NOORDHEUVEL
41
09:28
VERSTAPPEN JO - PAS NORMAL 'V'
42
09:30
HEYLEN RIK - KINGSTON JUNA
43
09:32
LOOS DANNY - PANDORA DL
44
09:34
TORMANS MARTIJN - PRADA VAN 'T ROOSAKKER
45
09:36
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
46
09:38
DE POORTER EVELIEN - CLODETTE VAN DEN BOSRAND Z
47
09:40
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PONOLINE DW
48
09:42
THIRY BEN - ELTON VON HARY Z
49
09:43
AERNOUTS JURGEN - PHOENIX PORT 2 PORT
50
09:45
ANTHONISSEN BART - PETER-PAN
51
09:47
GORIS TOM - PILAR TG VAN DE MELLE
52
09:49
VERCAUTEREN KELLY - PEPPER VAN HET DENNEHOF
53
09:51
MERTENS THOMAS - PALJAS VAN HET EELSHOF
54
09:53
BERKVENS SHELSEY - HERCULES VG Z
55
09:55
PANNEELS BERT - PEPSI P
56
09:57
MERTENS PAULIEN - CALPE Z
57
09:59
HOLSBEEK ROB - PAM
58
10:01
BOTH MARIJKE - SO GOLD Z
58
10:03
BOSSAERTS NICK - CALINKA Z
59
10:05
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
60
10:06
GEERTS PAULINE - PHILADELPHIA 28
61
10:08
DRIES ANNE - PHOENIX STS
62
10:10
COECKELBERGHS MYRTHE - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
63
10:12
BESSEMANS STEFANIE - PRIMA VERA TB
64
10:14
THIRY BEN - PIPPA FINE VAN T&L
65
10:16
VERVOORT YVES - PIAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
66
10:18
GOETHALS FENNA - PARFAIT VD BISSCHOP
67
10:20
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
68
10:22
VAN GORP GERT - PANDORA VG
69
10:24
VAN DEN BERGH PIETER - JOLINA VAN DE KAPEL
70
10:26
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - BOY'S PITOU VAN DE HERTOGEN
71
10:28
WAUTERS LOUIS - PETIT SLAM JW
72
10:29
MARIEN FREDERIC - P-QUILANO V/H MAARLO
73
10:31
PARIDAANS JANNE - KALLINA
75
10:35
LENAERTS ROBBE - PAVANI VAN HET MOLENHOF
76
10:37
PIECK INGE - AIR JORDINA VD CUMUL
77
10:39
DE POORTER EVELIEN - PINOT VAN SPIEVELD
78
10:41
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
79
10:43
GEEROMS GERT - PATRONES VAN DE WINDMOLEN
80
10:45
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
81
10:47
THIRY BEN - PLAISANTE VAN T&L
82
10:49
LOOS DANNY - PREVANO DL
83
10:51
ROOMS JASPER - POLLY VAN DE HAVERBILKEN
84
10:52
MAES LINE - PIPA VAN DE WERF
85
10:54
VERBOVEN JORDY - POCOLINO VAN DE OUDE HOEVE
86
10:56
AERNOUTS JURGEN - PRIEELTJE VAN ST. ANNEKE
87
11:00
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
87
10:58
STOFFELEN JAN - PACIFIC
88
11:02
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
89
11:04
BOSSAERTS NICK - PIAWATHA
90
11:06
VINCKX DIRK - KARLA
91
11:08
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - POMPIDOU VD ZWARTBLESHOEVE
92
11:10
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
93
11:12
DRIES ANNE - PORTOBELLA VAN DE FRUITKORF
94
11:14
PANNEELS BERT - PAOLA VAN HET ROZENVELD
95
11:15
SCHEPERS JASPER - PLUTO VAN 'T GELUTT
96
11:17
ANTHONISSEN BART - PIROCCO CASTANOO
97
11:19
HEYLEN RIK - PARINOOR VH EEGDEKEN
98
11:21
THIRY BEN - PARCO VAN DE VENNEN
99
11:23
VAN DEN BERGH PIETER - JUMBO VAN DE KAPEL
100
11:25
VERMEULEN SIGRID - PERLE D'OR VAN DE GAVERSTEDE
101
11:27
VERCAUTEREN KELLY - PHELINE VAN DE RHAMDIA HOEVE
102
11:29
MERTENS THOMAS - PITTSBURGH VT
103
11:31
AERNOUTS DIETER - PYRANKA VAN 'T ACHTERHOF
104
11:33
ARNAUTS MICHIEL - PAULIEN - M
105
11:35
VANDENZAVEL SARAH - PARIS JVH
106
11:37
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
107
11:38
MEESSENS MIRTE - HELENE
108
11:40
VAN GORP GERT - PICASSO VAN DE VOSSEHAAG
109
11:42
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
110
11:44
LENAERTS ILS - PAINT BY BALOU VAN HET EIKENHOF
111
11:46
HOLSBEEK ROB - PEPPER L
112
11:48
GORIS TOM - PRESCO P VANDEMELLE
113
11:50
WAUTERS LOUIS - PRETTY CORNET CASTANOO
114
11:52
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
115
11:54
THIRY BEN - DARIOR VON HARY Z
116
11:56
LOOS DANNY - PRIMUS V/D GD STBALES
116
11:58
KERCKHOVE ENZO - PHAROS VAN HET SPEIENHOF
117
12:00
GREGOOR JURGEN - BALOUMANT HIVETTE D&K Z
118
12:01
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
119
12:03
WILLEMS GERT-JAN - PRIDE VAN DE WERF
120
12:05
VAN DAMME BRENT - GIMONDI VAN EECKELGHEM Z
122
12:09
BOSSAERTS NICK - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
123
12:11
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
124
12:13
GEERTS PAULINE - PALERMO 28
125
12:15
DRIES ANNE - PORTO VAN DE BROY
126
12:17
SCHEPERS JASPER - PORSCHE VAN 'T GELUTT
127
12:19
BRUYNINCKX CARLO - PICO BT
128
12:21
PANNEELS BERT - PICASSO
129
12:23
VAN DEN BERGH PIETER - JUS VAN DE KAPEL
130
12:24
DESAER DORIEN - PENELOPE'S TWINKELING
131
12:26
THIRY BEN - PERLINA VAN HET AVENHOF
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
C-TERREIN
C-TERREIN: SPRINGEN Klasse 5J
10:20
13:50
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:20
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
3
10:23
SPITS JORICH - JUMBO
4
10:25
KOOREMANS RAF - NELLIS JAN LA LOI Z ( ET)
5
10:27
POLFLIET JONAS - OURANOS
6
10:29
LAUWERYSEN VICTOR - JYLLENA
7
10:31
DE RYCKER ISABEL - O D'AMOUR VAN LOHEKY
8
10:33
VAN DUYSE GUNTHER - OTIS VAN DE ZEVENSTER
9
10:35
SCHEIRS PAUL - ORLANDO VAN 'T MERODEHOF
10
10:37
BROSENS KAAT - ELION Z
11
10:39
POLFLIET PHAEDRA - ODESSA VAN DE KRUISHOEVE
12
10:41
VAN LOOVEREN DIMITRY - OKIDOKI
13
10:43
COLMAN PASCALINE - O'NEIL DE YESELO
14
10:44
MOLS MARLEEN - OLGA 'V'
15
10:46
AERTS GLENN - ODIENA VAN BERIMAR
16
10:48
BASTIAENS MARC - OLERON VAN DE VOSSEKANT
17
10:50
CERPENTIER KOEN - OH LA LA VAN D' ABELENDREEF
18
10:52
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
19
10:54
COPPILLIE YANA - ONYX
20
10:56
BRUYNINCKX CARLO - OH - JEE SOWHAT
21
10:58
SPITS JORICH - JIRADO VAN 'T KONINGSHOF
22
11:00
KOOREMANS RAF - CIPRESSA VAN DE ESBERG Z
23
11:02
CAERS JAN - ORKAAN VAN 'T NEERHOF
24
11:04
SCHEIRS PAUL - CLARA Z
25
11:06
HENDRIX DRIES - COCO VAN HET SCHEEFKASTEEL Z
26
11:07
MOLS RAF - OLALA MVE HC
27
11:09
CRAUWELS KAREN - JOOST
28
11:11
DE PAEP PATRICK - OVER THE TOP VAN DEN HAAGAKKERS
29
11:15
DE RYCKER ISABEL - O-JEWEL'S GOLDEN GIRL
29
11:13
DE SMET STEFAAN - ORIGI VAN DE MALTAHOEVE
30
11:17
BOTH MARIJKE - OASE VAN DE BROUWERSHOEVE
31
11:19
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
32
11:21
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
33
11:23
DE WINDT CHLOÉ - OREGON VAN DE STATIONSHOEVE
35
11:27
VERVOORT YVES - ORLY VAN DE LOOISE HEIDE
36
11:29
GOETHALS FENNA - COBAYASHI HF Z
37
11:30
TEMMERMAN BART - O' VIGOLON VAN HET WEIDSE HOF
38
11:32
DE POORTER EVELIEN - ONE AND ONLY VT HAZELARENHOEKJE
39
11:34
SPITS JORICH - OKKY - BLUE - S
40
11:36
SCHEIRS PAUL - OTHELLO DXE
41
11:38
POLFLIET PHAEDRA - ORALINE VAN PRINSEVELD
42
11:40
STORME GEERT - OASE VAN DE PEREBOOM
43
11:42
HAVERMANS JORN - OLRIKE D'AVENA HOMBRE
44
11:44
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
45
11:46
GEYSEN LEEN - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
46
11:48
GEYSKENS YARI - ORINTA L
47
11:50
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
48
11:52
JANSSENS SOFIE - ORADO
49
11:53
KUPPENS KIARA - CHELLINI Z
50
11:55
LEMAIRE JOZEFIEN - OSKER VAN DE RISPEN
51
11:57
GEEROMS GERT - ELLIPSE DE LEZELLEC
52
11:59
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
53
12:01
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - OSASOENA
54
12:03
AERTS GLENN - OFELIA V' T HEMELDONK
55
12:05
MARIEN FREDERIC - OBERON VAN 'T BREEMHOF
56
12:07
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
57
12:09
HENDRIX DRIES - ONSLOW "WDH"
58
12:13
BASTIAENS MARC - OPTIMA
58
12:11
SPITS JORICH - CULLINAN Z
59
12:15
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
60
12:16
PIECK INGE - JALVE
61
12:18
VAN LOOVEREN DIMITRY - OLYMPIA
62
12:20
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
63
12:22
ROOMS JASPER - ORLINA VAN DE HAVERBILKEN
64
12:24
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
65
12:26
VAN GORP GERT - TOKIO VG Z
66
12:28
MAES NICK - OLLIE VAN DE KLOTPUTTEN
67
12:30
MAES YOREN - O'VIVE M
68
12:32
MATTHIJS NIKOLAS - OXO VAN DE MISPELAERE
69
12:34
OOMS JULIE - O' LILLY JUNA
70
12:36
SCHELLEKENS DAAN - COSTA V'T HEMELDONK Z
72
12:39
HEYLEN RIK - JARISKA
73
12:41
VERMEULEN SIGRID - OMNIUM DOR VAN DE MISPELAERE
74
12:43
BOTH MARIJKE - ORPHEE VAN HET SWENNENHOF
75
12:45
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - INA VAN DE HELLE
76
12:47
VERVOORT YVES - OVITO VAN DE LOOISE HEIDE
77
12:49
LOOS DANNY - O. ZIEZO DB
78
12:51
POLFLIET PHAEDRA - ORIANA VAN DEN BOSDAM
79
12:53
WAUTERS LOUIS - O' GREY-DI CASTANOO
80
12:55
ANTHONISSEN BART - O' BAILY CASTANOO
81
12:57
SCHEPERS JORIS - OLENKA
82
12:59
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
83
13:01
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
84
13:02
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
85
13:04
PEETERS IMKE - JADINA
86
13:06
VRANKEN NICK - OLONDY VAN HET HEIDEHOF
87
13:10
GEERTS PAULINE - OBELIX
88
13:12
RAMAEKERS INGRIET - SCENDIKI VH HOEVE-TERRAS Z
89
13:14
SCHEPERS JASPER - ON TOP VAN 'T GELUTT
90
13:16
MERTENS THOMAS - OLYMPIA VAN HET EELSHOF
91
13:18
VAN DER SCHRAELEN JELLE - JIVOLLETTE VAN BEEK
92
13:20
VAN HOVE IVAN - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
93
13:22
VAN LEUVEN JONAS - AMBIORIX Z
94
13:24
MAESEN LIEZE - ONERMIE VAN HET WEYENSHOF
95
13:25
VERMEIREN LOTTE - OAKLY-A
96
13:27
BOSSAERTS NICK - OLIVIA VAN DE BEEKHOEVE
97
13:29
HOUBEN RUBEN - OAKLEY VAN DE ZAVEL
98
13:31
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ECLYPSE DES FORETS
99
13:33
PANNEELS BERT - ODILE VAN DE HELLE
100
13:35
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
101
13:37
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
102
13:39
VAN LOOY JANA - OREGANO BO DE W&S
103
13:41
VAN UYTVANCK BJORN - OSINESSE VAN 'T KREKENHOF
104
13:43
VANRUSSELT NEELTJE - JOLA BLUE
105
13:45
VERHEYEN NANE - ORBAN V/D GANZENAKKER
106
13:47
LOOS DANNY - OBI-WAN KENOBI
108
13:50
BILLE BRECHT - OSCAR THE HOMAGE
VAN DER SCHRAELEN MARCO - V POWER DK Z
HULPIA ETHEL - ONANA VAN DE ACHTERHOEK
DHOLLANDER TARA - ORVAL VAN DE VOSSENHOEK
C-TERREIN
C-TERREIN: SPRINGEN Klasse 5J
14:20
17:50
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:20
BILLE BRECHT - OSCAR THE HOMAGE
2
14:21
VAN DUYSE GUNTHER - OTIS VAN DE ZEVENSTER
3
14:23
BRUYNINCKX CARLO - OH - JEE SOWHAT
5
14:27
BROSENS KAAT - ELION Z
6
14:29
DE RYCKER ISABEL - O D'AMOUR VAN LOHEKY
7
14:31
HOUBEN RUBEN - OAKLEY VAN DE ZAVEL
8
14:33
COLMAN PASCALINE - O'NEIL DE YESELO
9
14:35
SCHEIRS PAUL - ORLANDO VAN 'T MERODEHOF
10
14:37
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
11
14:39
POLFLIET PHAEDRA - ODESSA VAN DE KRUISHOEVE
12
14:41
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
13
14:43
COPPILLIE YANA - ONYX
14
14:44
MOLS MARLEEN - OLGA 'V'
15
14:46
VAN LOOVEREN DIMITRY - OKIDOKI
16
14:48
BASTIAENS MARC - OLERON VAN DE VOSSEKANT
17
14:50
CERPENTIER KOEN - OH LA LA VAN D' ABELENDREEF
18
14:52
CRAUWELS KAREN - JOOST
19
14:54
SPITS JORICH - JUMBO
20
14:56
DE PAEP PATRICK - OVER THE TOP VAN DEN HAAGAKKERS
21
14:58
BOSSAERTS NICK - OLIVIA VAN DE BEEKHOEVE
22
15:00
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - OSASOENA
23
15:02
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
24
15:04
AERTS GLENN - ODIENA VAN BERIMAR
25
15:06
SCHEIRS PAUL - CLARA Z
26
15:07
HENDRIX DRIES - COCO VAN HET SCHEEFKASTEEL Z
28
15:11
DE SMET STEFAAN - ORIGI VAN DE MALTAHOEVE
29
15:13
DE RYCKER ISABEL - O-JEWEL'S GOLDEN GIRL
29
15:15
GEERTS PAULINE - OBELIX
30
15:17
RAMAEKERS INGRIET - SCENDIKI VH HOEVE-TERRAS Z
31
15:19
BOTH MARIJKE - OASE VAN DE BROUWERSHOEVE
32
15:21
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
33
15:23
MOLS RAF - OLALA MVE HC
34
15:25
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
35
15:27
VERVOORT YVES - ORLY VAN DE LOOISE HEIDE
36
15:29
SPITS JORICH - OKKY - BLUE - S
37
15:30
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
38
15:32
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
39
15:34
SCHEIRS PAUL - OTHELLO DXE
40
15:36
GOETHALS FENNA - COBAYASHI HF Z
41
15:38
DE WINDT CHLOÉ - OREGON VAN DE STATIONSHOEVE
42
15:40
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - INA VAN DE HELLE
43
15:42
GEYSEN LEEN - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
44
15:44
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
45
15:46
LOOS DANNY - O. ZIEZO DB
46
15:48
GEYSKENS YARI - ORINTA L
47
15:50
SCHEPERS JASPER - ON TOP VAN 'T GELUTT
48
15:52
MAESEN LIEZE - ONERMIE VAN HET WEYENSHOF
49
15:53
POLFLIET PHAEDRA - ORALINE VAN PRINSEVELD
50
15:55
MARIEN FREDERIC - OBERON VAN 'T BREEMHOF
51
15:57
GEEROMS GERT - ELLIPSE DE LEZELLEC
52
15:59
POLFLIET JONAS - OURANOS
53
16:01
HAVERMANS JORN - OLRIKE D'AVENA HOMBRE
54
16:03
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
55
16:05
SPITS JORICH - JIRADO VAN 'T KONINGSHOF
56
16:07
KOOREMANS RAF - CIPRESSA VAN DE ESBERG Z
57
16:09
AERTS GLENN - OFELIA V' T HEMELDONK
58
16:13
HENDRIX DRIES - ONSLOW "WDH"
58
16:11
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
59
16:15
BASTIAENS MARC - OPTIMA
60
16:16
PIECK INGE - JALVE
61
16:18
ROOMS JASPER - ORLINA VAN DE HAVERBILKEN
62
16:20
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ECLYPSE DES FORETS
63
16:22
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
64
16:24
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
65
16:26
VAN LOOVEREN DIMITRY - OLYMPIA
66
16:28
STORME GEERT - OASE VAN DE PEREBOOM
67
16:30
CAERS JAN - ORKAAN VAN 'T NEERHOF
68
16:32
DE POORTER EVELIEN - ONE AND ONLY VT HAZELARENHOEKJE
69
16:34
TEMMERMAN BART - O' VIGOLON VAN HET WEIDSE HOF
70
16:36
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
71
16:38
HEYLEN RIK - JARISKA
72
16:39
VERMEULEN SIGRID - OMNIUM DOR VAN DE MISPELAERE
73
16:41
SPITS JORICH - CULLINAN Z
74
16:43
KOOREMANS RAF - NELLIS JAN LA LOI Z ( ET)
75
16:45
BOTH MARIJKE - ORPHEE VAN HET SWENNENHOF
76
16:47
VERVOORT YVES - OVITO VAN DE LOOISE HEIDE
77
16:49
PEETERS IMKE - JADINA
78
16:51
LOOS DANNY - OBI-WAN KENOBI
79
16:53
WAUTERS LOUIS - O' GREY-DI CASTANOO
80
16:55
ANTHONISSEN BART - O' BAILY CASTANOO
81
16:57
POLFLIET PHAEDRA - ORIANA VAN DEN BOSDAM
82
16:59
KUPPENS KIARA - CHELLINI Z
83
17:01
PANNEELS BERT - ODILE VAN DE HELLE
84
17:02
LAUWERYSEN VICTOR - JYLLENA
85
17:04
VAN GORP GERT - TOKIO VG Z
86
17:06
VRANKEN NICK - OLONDY VAN HET HEIDEHOF
87
17:10
LEMAIRE JOZEFIEN - OSKER VAN DE RISPEN
87
17:08
JANSSENS SOFIE - ORADO
88
17:12
MAES NICK - OLLIE VAN DE KLOTPUTTEN
89
17:14
MAES YOREN - O'VIVE M
90
17:16
MERTENS THOMAS - OLYMPIA VAN HET EELSHOF
91
17:18
MATTHIJS NIKOLAS - OXO VAN DE MISPELAERE
92
17:20
OOMS JULIE - O' LILLY JUNA
93
17:22
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
94
17:24
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
95
17:25
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
96
17:27
VAN DER SCHRAELEN JELLE - JIVOLLETTE VAN BEEK
98
17:31
SCHEPERS JORIS - OLENKA
99
17:33
SCHELLEKENS DAAN - COSTA V'T HEMELDONK Z
100
17:35
VAN HOVE IVAN - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
101
17:37
VAN LEUVEN JONAS - AMBIORIX Z
104
17:43
VAN LOOY JANA - OREGANO BO DE W&S
105
17:45
VAN UYTVANCK BJORN - OSINESSE VAN 'T KREKENHOF
106
17:47
VANRUSSELT NEELTJE - JOLA BLUE
107
17:48
VERHEYEN NANE - ORBAN V/D GANZENAKKER
108
17:50
VERMEIREN LOTTE - OAKLY-A
VAN DER SCHRAELEN MARCO - V POWER DK Z
HULPIA ETHEL - ONANA VAN DE ACHTERHOEK
DHOLLANDER TARA - ORVAL VAN DE VOSSENHOEK
C-TERREIN
C-TERREIN: SPRINGEN Klasse 6J
08:00
09:47
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
KOOREMANS RAF - IN TIME
2
08:01
DE NUTTE MATHIEU - VALINE Z
3
08:03
CERPENTIER KOEN - NANINI VAN D'ABELENDREEF
4
08:05
GEEROMS GERT - NACCO VAN DE BREEMEERSEN
5
08:07
BOELENS PETER - NAVARO VAN DE VROMBAUTSHOEVE
6
08:09
VERCAUTEREN KELLY - NEW LIFE VAN HET HELLEHOF
7
08:11
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
8
08:13
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
9
08:15
VANLEERBERGHE CEDRIC - IT TAKES TWO
10
08:17
JOCHEMS LENNERD - NIEKE - S
11
08:19
VANNOPPEN MARGOT - NIKITA
12
08:21
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
14
08:24
VERHEYEN RUUD - NO DOUBT
15
08:26
APPELTANS ELKE - NIBALI
16
08:28
STOFFELEN JAN - NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
17
08:30
CAERS JAN - NOOR V/H STUYVENBERGHOF
18
08:32
LOOS DANNY - NAPOLEON
19
08:34
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
20
08:36
KOOREMANS RAF - IVORY TCS
21
08:38
KERCKHOVE ENZO - HONOLULU DE MARGUY
22
08:40
DE SWERT DOMIEN - NUTELLA VAN 'T BOSCHVELD
23
08:42
ENGELEN JANNICK - IBISCO VAN'T KONINGSHOF Z
24
08:44
PANNEELS BERT - NIC - NAC P.
26
08:47
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
27
08:49
HERMANS BART - NILIP 'T'
28
08:51
STORME GEERT - NAUWSIKA VAN DE PEREBOOM
29
08:55
PIECK INGE - NO FATHERS GIRL
29
08:53
POLFLIET JONAS - DOUBLE TROUBLE
30
08:57
MAES LINE - NEELY VAN DE WERF
31
08:59
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
32
09:01
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
33
09:03
AERTS GLENN - NORADINA VAN HET VENUSHOF
34
09:05
VAN LAERHOVEN RIK - NATAN VAN 'T LAARHOF
35
09:07
CAERS JAN - NELLE DE LA TOMBE
36
09:09
VAN DE POEL VINCENT - NEVADA
37
09:10
KOOREMANS RAF - NINI VAN HD
38
09:12
MOLS RAF - NEW WHITE M
39
09:14
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
40
09:16
CERPENTIER KOEN - NOESJE VAN D'ABELENDREEF
41
09:18
DE SMET STEFAAN - NEFERTETE VAN DE MALTAHOEVE
42
09:20
CLEMENS TOON - NAOMI VAN DORPERHEIDE
43
09:22
LEENAERTS STEF - NEVADA
44
09:24
JOCHEMS LENNERD - NOORTJE - S
45
09:26
BRUYNINCKX CARLO - NIETEL VAN KATTEBEEK
46
09:28
APPELTANS ELKE - NYMPH
47
09:30
SCHEPERS JASPER - NEL VAN 'T GEYZEVEN
48
09:32
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
50
09:35
STOFFELEN JAN - NIARA
51
09:37
SCHEIRS PAUL - NELSON VAN DUITSCHOOLHOF
52
09:39
DE RYCKER ISABEL - NAZARINE VD BOKKE
53
09:41
CAERS JAN - ZIDAN BLEU Z
54
09:43
HOUBEN RUBEN - MANOLO Z
55
09:45
KOOREMANS RAF - I AM HDH
56
09:47
TEMMERMAN BART - NATHAN VAN 'T SLOT
57
09:49
KERCKHOVE ENZO - HOLLYWOOD DU HOUSSOIT
A-TERREIN
A-TERREIN: SPRINGEN Klasse 6J
13:45
15:37
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:45
KOOREMANS RAF - IN TIME
3
13:49
AERTS GLENN - NORADINA VAN HET VENUSHOF
4
13:51
DE RYCKER ISABEL - NAZARINE VD BOKKE
5
13:53
CERPENTIER KOEN - NANINI VAN D'ABELENDREEF
6
13:55
DE SMET STEFAAN - NEFERTETE VAN DE MALTAHOEVE
7
13:57
VAN LAERHOVEN RIK - NATAN VAN 'T LAARHOF
8
13:59
SCHEIRS PAUL - NELSON VAN DUITSCHOOLHOF
9
14:01
CAERS JAN - NOOR V/H STUYVENBERGHOF
10
14:03
GEEROMS GERT - NACCO VAN DE BREEMEERSEN
11
14:05
VERCAUTEREN KELLY - NEW LIFE VAN HET HELLEHOF
12
14:07
JOCHEMS LENNERD - NIEKE - S
13
14:09
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
14
14:11
MOLS RAF - NEW WHITE M
15
14:13
APPELTANS ELKE - NIBALI
16
14:15
STOFFELEN JAN - NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
18
14:19
KOOREMANS RAF - IVORY TCS
19
14:21
PIECK INGE - NO FATHERS GIRL
20
14:23
KERCKHOVE ENZO - HONOLULU DE MARGUY
21
14:25
POLFLIET JONAS - DOUBLE TROUBLE
22
14:27
STORME GEERT - NAUWSIKA VAN DE PEREBOOM
23
14:29
BOELENS PETER - NAVARO VAN DE VROMBAUTSHOEVE
24
14:31
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
25
14:33
VAN DE POEL VINCENT - NEVADA
26
14:35
CLEMENS TOON - NAOMI VAN DORPERHEIDE
27
14:37
DE NUTTE MATHIEU - VALINE Z
28
14:39
DE SWERT DOMIEN - NUTELLA VAN 'T BOSCHVELD
29
14:41
ENGELEN JANNICK - IBISCO VAN'T KONINGSHOF Z
29
14:43
VERHEYEN RUUD - NO DOUBT
30
14:45
MAES LINE - NEELY VAN DE WERF
31
14:47
LOOS DANNY - NAPOLEON
32
14:49
CAERS JAN - NELLE DE LA TOMBE
33
14:51
HERMANS BART - NILIP 'T'
34
14:53
MOORS CARMEN - NELSON VAN DE MOORSKESHOEVE
35
14:55
KOOREMANS RAF - NINI VAN HD
36
14:57
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
37
14:59
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
38
15:01
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
39
15:03
SCHEPERS JASPER - NEL VAN 'T GEYZEVEN
40
15:05
CERPENTIER KOEN - NOESJE VAN D'ABELENDREEF
41
15:07
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
42
15:09
VANNOPPEN MARGOT - NIKITA
43
15:11
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
44
15:13
JOCHEMS LENNERD - NOORTJE - S
45
15:15
PANNEELS BERT - NIC - NAC P.
46
15:17
APPELTANS ELKE - NYMPH
47
15:19
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
48
15:21
VANLEERBERGHE CEDRIC - IT TAKES TWO
49
15:23
LEENAERTS STEF - NEVADA
50
15:25
STOFFELEN JAN - NIARA
52
15:29
BRUYNINCKX CARLO - NIETEL VAN KATTEBEEK
53
15:31
KOOREMANS RAF - I AM HDH
54
15:33
HOUBEN RUBEN - MANOLO Z
55
15:35
CAERS JAN - ZIDAN BLEU Z
56
15:37
TEMMERMAN BART - NATHAN VAN 'T SLOT
57
15:39
KERCKHOVE ENZO - HOLLYWOOD DU HOUSSOIT
A-TERREIN
Ring A-TERREIN: STIJL Klasse 4J
08:00
12:16
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PIRLO
2
08:01
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
4
08:05
DE RYCKER ISABEL - PICASSO VAN PRINSEVELD
5
08:07
POLFLIET PHAEDRA - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
6
08:09
REDDE RUBEN - PIA PANDORA
8
08:13
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
9
08:15
AERNOUTS JURGEN - PETITJU D'API
10
08:17
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
11
08:19
VAN UYTVANCK DIMITRI - PETIT COEUR VAN 'T SWERTLAND
12
08:21
VANCOUILLIE MATTHIAS - PROPPER VAN DE KNUFFEL
13
08:23
VAN EYNDE MARIJKE - PERFECT VAN DE ACHTERHOEK
14
08:24
BONNY TOM - PRINCE VAN HET LEIREKEN
15
08:26
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
16
08:28
DE POORTER EVELIEN - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
17
08:30
MOLS MARLEEN - PRINCESS VAN DE NOORDHEUVEL
18
08:32
TEMMERMAN BART - PEBLE VAN DE DWEERHOEVE
19
08:34
VERVOORT YVES - PESCARA VAN DE LOOISE HEIDE
20
08:36
LEEMANS ZARAH - TABELLA VH BONTEHOF Z
21
08:38
MAES MAARTEN - PICO - BELLE VAN TWEE EIKEN
22
08:40
SMOLDERS JENS - PICASSO VAN DE LOOISE HEIDE
24
08:44
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PALMA VAN BERTHEIM
25
08:46
MICHIELSEN ANN - PAGANINI HQ
26
08:47
MOLS FRAN - PAPILLON M
27
08:49
VAN DE WINCKEL FEBE - PATOSI VAN DEN DOORNDONK
28
08:51
DE RYCKER ISABEL - HADEWYN VAN'T RAVENNEST
29
08:53
HAEGHEBAERT INGE - PIMPALJOEN VAN D'ABELENDREEF
30
08:57
DE GUCHTENAERE LANDER - POMETIA VAN 'T OUD VELDHOF
31
08:59
VAN GORP GERT - PALMA VG
32
09:01
DIELIS GERT - PANAMARENKO
33
09:03
DIERICKX WOUTER - PERNOD
34
09:05
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
35
09:07
DE COCK DIRK4 - PASIONELLE VD WITTE DRIESENDIJK
36
09:09
GEEROMS GERT - HEY JO
37
09:10
VERHEYEN JEROEN - POLLE VAN HET GERMELAERVELD
38
09:12
BECK CHRIS - PRALINE
39
09:14
GARAVAGLIA FRANCO - RIPTOU
40
09:16
MOLS MARLEEN - PIA VAN DE NOORDHEUVEL
41
09:18
VERSTAPPEN JO - PAS NORMAL 'V'
42
09:20
HEYLEN RIK - KINGSTON JUNA
43
09:22
LOOS DANNY - PANDORA DL
44
09:24
TORMANS MARTIJN - PRADA VAN 'T ROOSAKKER
45
09:26
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
46
09:28
DE POORTER EVELIEN - CLODETTE VAN DEN BOSRAND Z
47
09:30
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PONOLINE DW
48
09:32
THIRY BEN - ELTON VON HARY Z
49
09:33
AERNOUTS JURGEN - PHOENIX PORT 2 PORT
50
09:35
ANTHONISSEN BART - PETER-PAN
51
09:37
GORIS TOM - PILAR TG VAN DE MELLE
52
09:39
VERCAUTEREN KELLY - PEPPER VAN HET DENNEHOF
53
09:41
MERTENS THOMAS - PALJAS VAN HET EELSHOF
54
09:43
BERKVENS SHELSEY - HERCULES VG Z
55
09:45
PANNEELS BERT - PEPSI P
56
09:47
MERTENS PAULIEN - CALPE Z
57
09:49
HOLSBEEK ROB - PAM
58
09:51
BOTH MARIJKE - SO GOLD Z
58
09:53
BOSSAERTS NICK - CALINKA Z
59
09:55
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
60
09:56
GEERTS PAULINE - PHILADELPHIA 28
61
09:58
DRIES ANNE - PHOENIX STS
62
10:00
COECKELBERGHS MYRTHE - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
63
10:02
BESSEMANS STEFANIE - PRIMA VERA TB
64
10:04
THIRY BEN - PIPPA FINE VAN T&L
65
10:06
VERVOORT YVES - PIAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
66
10:08
GOETHALS FENNA - PARFAIT VD BISSCHOP
67
10:10
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
68
10:12
VAN GORP GERT - PANDORA VG
69
10:14
VAN DEN BERGH PIETER - JOLINA VAN DE KAPEL
70
10:16
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - BOY'S PITOU VAN DE HERTOGEN
71
10:18
WAUTERS LOUIS - PETIT SLAM JW
72
10:19
MARIEN FREDERIC - P-QUILANO V/H MAARLO
73
10:21
PARIDAANS JANNE - KALLINA
75
10:25
LENAERTS ROBBE - PAVANI VAN HET MOLENHOF
76
10:27
PIECK INGE - AIR JORDINA VD CUMUL
77
10:29
DE POORTER EVELIEN - PINOT VAN SPIEVELD
78
10:31
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
79
10:33
GEEROMS GERT - PATRONES VAN DE WINDMOLEN
80
10:35
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
81
10:37
THIRY BEN - PLAISANTE VAN T&L
82
10:39
LOOS DANNY - PREVANO DL
83
10:41
ROOMS JASPER - POLLY VAN DE HAVERBILKEN
84
10:42
MAES LINE - PIPA VAN DE WERF
85
10:44
VERBOVEN JORDY - POCOLINO VAN DE OUDE HOEVE
86
10:46
AERNOUTS JURGEN - PRIEELTJE VAN ST. ANNEKE
87
10:50
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
87
10:48
STOFFELEN JAN - PACIFIC
88
10:52
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
89
10:54
BOSSAERTS NICK - PIAWATHA
90
10:56
VINCKX DIRK - KARLA
91
10:58
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - POMPIDOU VD ZWARTBLESHOEVE
92
11:00
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
93
11:02
DRIES ANNE - PORTOBELLA VAN DE FRUITKORF
94
11:04
PANNEELS BERT - PAOLA VAN HET ROZENVELD
95
11:05
SCHEPERS JASPER - PLUTO VAN 'T GELUTT
96
11:07
ANTHONISSEN BART - PIROCCO CASTANOO
97
11:09
HEYLEN RIK - PARINOOR VH EEGDEKEN
98
11:11
THIRY BEN - PARCO VAN DE VENNEN
99
11:13
VAN DEN BERGH PIETER - JUMBO VAN DE KAPEL
100
11:15
VERMEULEN SIGRID - PERLE D'OR VAN DE GAVERSTEDE
101
11:17
VERCAUTEREN KELLY - PHELINE VAN DE RHAMDIA HOEVE
102
11:19
MERTENS THOMAS - PITTSBURGH VT
103
11:21
AERNOUTS DIETER - PYRANKA VAN 'T ACHTERHOF
104
11:23
ARNAUTS MICHIEL - PAULIEN - M
105
11:25
VANDENZAVEL SARAH - PARIS JVH
106
11:27
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
107
11:28
MEESSENS MIRTE - HELENE
108
11:30
VAN GORP GERT - PICASSO VAN DE VOSSEHAAG
109
11:32
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
110
11:34
LENAERTS ILS - PAINT BY BALOU VAN HET EIKENHOF
111
11:36
HOLSBEEK ROB - PEPPER L
112
11:38
GORIS TOM - PRESCO P VANDEMELLE
113
11:40
WAUTERS LOUIS - PRETTY CORNET CASTANOO
114
11:42
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
115
11:44
THIRY BEN - DARIOR VON HARY Z
116
11:46
LOOS DANNY - PRIMUS V/D GD STBALES
116
11:48
KERCKHOVE ENZO - PHAROS VAN HET SPEIENHOF
117
11:50
GREGOOR JURGEN - BALOUMANT HIVETTE D&K Z
118
11:51
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
119
11:53
WILLEMS GERT-JAN - PRIDE VAN DE WERF
120
11:55
VAN DAMME BRENT - GIMONDI VAN EECKELGHEM Z
122
11:59
BOSSAERTS NICK - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
123
12:01
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
124
12:03
GEERTS PAULINE - PALERMO 28
125
12:05
DRIES ANNE - PORTO VAN DE BROY
126
12:07
SCHEPERS JASPER - PORSCHE VAN 'T GELUTT
127
12:09
BRUYNINCKX CARLO - PICO BT
128
12:11
PANNEELS BERT - PICASSO
129
12:13
VAN DEN BERGH PIETER - JUS VAN DE KAPEL
130
12:14
DESAER DORIEN - PENELOPE'S TWINKELING
131
12:16
THIRY BEN - PERLINA VAN HET AVENHOF
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
30/06/2019 - WJP2019N - FINALE SBB COMPETITIE JONGE PAARDEN - KIELDRECHT-VRASENE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots