{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUDT VINCENT - JAYCA VAN DIEPENDAELE
AERNOUDT VINCENT - LARCO VAN DIEPENDAELE
BERTEN VEERLE - NOUVELLE V/D WARANDEHOEVE
BOONE JONAS - AIMEE II Z
BOONE SARA - JORDY
CAPOEN CAMIEL - ORIGIE VAN 'T COUTHOF
COENS TIBO - GOLDEN ROSE T EN Y
COPPILLIE YANA - PICASSO VAN 'T GOED TEN NEUVILLE
COQUET LIES - CADANS VAN DE IJZERVALLEI Z
COQUET LIES - NOTRE DAME VAN DE WARANDE
CORTIER EMMA - POIROT VAN DE PEREBOOM
CUYVERS MORGANE - INCOGNITO VAN HOF TER EDE
DE GROOTE FLEUR - HINDE F
DE MARE HELENE - ORTHILIA
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
DE ROO AILEEN - HURRYCANE F
DE VLIEGHERE JOHAN - LUXOR VAN DE GROENE JAEGHER
DECLERCQ LOUISE - JEUNESSE
DELOOF AURELIE - VIGOREUX NC Z
DEMEYER JOLIEN - POPPY VAN 'T LANDOUWEHOF
DESUTTER DIETER - JAMAICA F
DEWITTE BRAM - PARADISE DE BEAUTY
DEWULF DYLLAN - AVARO Z
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - LOLITA V'T VERLORENKOST
KEIRSE QUIRINE - JATOKI DE FRIBOIS B.
KERCKHOVE JUSTINE - COTILIO PRINSEVELD Z
LANCKRIET MARIEKE - ESMIER DE BRUYERES
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
LERNOUT ZOË - FOREVER FAMOUS
MAERTENS KEVIN - USARA Z
NEVEJAN JOKE - KALOU V/H WESTHOF
RIEMAECKER BRAM - NARETTA
RYS CHIARA - APACH DU CHATEAU
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
SAMYN EMIEL - CHIWA VAN DE KLEITE Z
SAMYN EMIEL - WITESSE VD LINDEHOEVE Z
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
SOENENS JONAS - CAURIER Z
STUBBE MELANIE - KING VAN DE KREKEBEKE
VAN DE SOMPELE ISOLDE - MARIELLE DE VAUXELLES
VAN DER GINST ANKE - FINE-AIR VAN 'T HOVEKE
VAN MAELE JULIE - JADIS DE BEAUVOIS
VANCOUILLIE EVY - IBRAHIM
VANDE VYVERE JEREMIEN - PASTELLE VAN 'T JONKERSLEEN
VANDERFAEILLIE MARC - LORD KINGSTON
VANDERHAEGE FLORE - GRACE
VANDERHAEGE FLORE - VOICE
VANGHELUWE JONAS - PORTO
VERRAES VINCENT - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
VERRAES VINCENT - SANDOR S
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOONE JONAS - BRITT VAN 'T LANDAUKE
BOONE JONAS - GEENA
BOONE SOFIE - PACATSO VAN SCHORE
BREEMEERSCH SINDY - CHICHEN ITZA D'HOF-TEN-BOS
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
CAPOEN CAMIEL - DAGANO VAN DE DULFRIKHOEVE
COENE ANNELIEN - ALVARO
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
COLMAN STIJN - MOJITO VAN 'T ZAVELEINDE
COQUET LIES - ORIGI VAN RUYTERSHOVE
DE MUELENAERE ELKE - BUFFALO DU ROTON
DE MUELENAERE ELKE - HUSH M-G C LEUZE
DE MUELENAERE WARD - OLIVER TWIST DE MUZE
DECADT SILKE - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
DECOCK STEVEN - FARAH VAN 'T HEERENVELD
DEFOUR FIEN - CINDYLAMA
DEFOUR JULIE - LA UTOPIA VDB
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
DEGRAEVE JOREN - ISPRIT-PAPILLON
DELOOF AURELIE - OHLALA
DELOOF AURELIE - RADJA VAN DE CALCHIE Z
DEMAN FIEN - TIRZA VH LAMBROECK Z
DEMAREZ LENNART - CONTESSA 171
DEMEYER JOLIEN - JADIS DE BEAUVOIS
DEMEYER JOLIEN - NESQUIK VAN 'T LANDOUWEHOF
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
DESCHEEMAEKER ARNE - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
GHEERAERT LEONTINE - ODIDE VH OOIEVAARSHOF
GYSSELS JARNE - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - FIERRO
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - ODESSA VAN 'T VERLOREN KOST
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - OMEGA VAN HET GROENE DAK
KINDT TOM - JALISCO VAN DE ROZEBOOM
LANNOO RUBEN - OPALINE
LANNOO SISKA - LINARETTE
MESTDAGH HÉLÈNE - NEWMAN ML Z
NOPPE ANN-FLORENCE - JUVANI DU VAL FLEURI Z
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
PARMENTIER MICHIEL - WHISPER
PINTELON VIC - LA PERLA
RIEMAECKER BRAM - KHALISA VD HEFFINCK
STORME GEERT - OASE VAN DE PEREBOOM
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
VAERENBERGH KRISTIEN - FLEUR
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
VAN DE WEGHE GILLES - HADJA VAN DIEPENDAELE
VAN MAELE JULIE - KWATTRO TER POELBERG
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
VAN ZANDWEGHE MARGOT - LORDINA VAN DE FURIOSOHOEVE Z
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
VANDENBERGHE TIJS - FLUGEL VAN DE PEREBOOM
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
VANGHELUWE JONAS - OASE
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
VANHEVEL TIM - CASCO DE L'ESPRIT Z
VANHEVEL TIM - KRONOS VAN 'T BERGENHOF
VANHOENACKERE PAULIEN - CANACHE DE L'ESPRIT Z
VERACX MATHIJS - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
VERVAECKE KRISTOF - KOETSIERKE VAN T NEERHOF
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
VIERSTRAETE CELINE - OBELIX B VAN SPEYHOEVE
WILLEM ELS - FIGARO VAN DE RONEVALLEI
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
COPPILLIE YANA - SOPRANO VD HACIENDA
COQUET LIES - LITTLE MISS SUNSHINE MAX
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
DECLERCK BART - KYMOON
DELOOF AURELIE - ITO
DEMEYER JOLIEN - KING VAN HET GRAVEHOF
DERYCKE TOM - INFINITI VAN 'T RAVENNEST
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
DESUTTER DIETER - SPIRIT F
DHONDT KELLY - MYLADY VAN DEN DOORN
GHEERAERT LEONTINE - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
LANNOO RUBEN - MASETTO
LANNOO SISKA - JAVELINE
LANNOYE FIEN - CASSINA
LANNOYE LIESLOT - JOULIA VH MIGROVELD
MORLION PEPIJN - MAC JACK COURTIER
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
PINTELON VIC - LOTHAR VAN DE DURMSTEDE
SOENEN JONAS - ICUNA VAN 'TLOZERHOF
SOENEN JONAS - KYRA VAN DE KONINGSLINDE
STORME GEERT - MADONNA VAN DE PEREBOOM
STORME GEERT - MIRA VAN DE PEREBOOM
VANCOUILLIE MATTHIAS - LADY AMOR SANDRO V/D WATERHOEVE
VANCOUILLIE MATTHIAS - MALITA SITTE V/D WAETERHOEVE
VANDAMME YOURI - CASE SR Z
VANHEVEL TIJS - JUNO VAN ' T BERGENHOF
VANHEVEL TIJS - MELITE VAN'T BERGENHOF
VERCAUTEREN FEMKE - KYRA VAN 'T VERLORENKOST
VEREECKE TITUS - LA VIE VAN DE GROTE HAART
VERLINDE SARAH - NEVADA Z
WILLEM JONAS - JUSTICE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COQUET LIES - KITANA VAN DE WAAIENBURG
DECLERCK ALEXANDER - GIRONDIN VAN DE LINDEHOEVE
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
HOFLACK STIVE - FABULEU VD WATERTOREN
HOFLACK STIVE - KIEFFER VAN DE OOSTERWALLE
HOOFT DIMITRI - MISTER ACE DE LA PLACE
HOOFT DIMITRI - MITCH VAN HET CLAEYSSENHOF
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
STORME GEERT - JAKARTA 'T HOF TER KALVEKETE
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
VANCOUILLIE MATTHIAS - IDEEFIX VAN DE VANCOOHOEVE
VANDENBERGHE TIJS - GAMINE V 'T STEKJE
VANDEWAETERE JOERI - UNO VAN 'T LOZERHOF
VERACX SANDER - GANDOR D
VERCAUTEREN FEMKE - ISHTAR VAN DE RHAMDIA HOEVE
12/01/2020 - WRSW2005NM - INDOOR SPRINGEN WESTKAPELLE NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots