{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COLMAN PASCALINE - O'LILLY
COLMAN PASCALINE - PARFAIT REVE V.H. APPELSVOORDEHOF
CUVELIER FLORENCE - PLAYBOY VH WEIDSE HOF
D'HAENE SOFIE - PRADA VAN 'T LINDEHOF
DE POORTER EVELIEN - PARFUME D'AMOUR V.D. OUBURG
DE POORTER EVELIEN - PAS DE MOI VAN DEN OUBURG
DE ROOS LIEN - PILATUS VAN 'T BREEZERHOF Z
DE TURCK JOLIJN - ELITE
DIERICKX IRIS - FILLE DE FONS
GOUBERT TAHNEE - MURPHY VAN DE RUISENBROEK
KOSOLOSKY CINDY - POWER VAN DE MEERSARENA
KUPPENS KIARA - PANDORA VAN DE RUISENBROEK
MEERSSCHAERT AMBER - CLODETTE VAN DEN BOSRAND Z
NOENS CHRISTOPHE - ONORT DC - DM
OELBRANDT WOUTER - OTTORONGO
OELBRANDT WOUTER - QUINTO
RENDA GIULIANO - MOONLIGHT VAN HET TORENHOF
SCHELFHOUT ANNE-LINDE - KARLINE
SCHEVERNELS FIONA - NINA VAN LIETBEKA
SNAUWAERT JENNIFER - SIVA
SONNEVILLE WOUT - JOVANA VAN TERWEST
TEMMERMAN BART - PINOT VAN SPIEVELD
VAN BOCKSTAL LIESL - PEBLES LVB
VAN HOVE MAGALI - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN HOVE WARRE - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN HOVER KARIN - ICARO
VAN OVERSTRAETEN LIES - PINOT DWS
VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
VANDEWALLE ELIEN - AMALIA
VERMEULEN SIGRID - CLARENTINO VAN DE MISPELAERE
VERMEULEN SIGRID - PERSIL VAN DE MISPELAERE
VYVERMAN LAURA - OPHELIA DWERSE HAGEN
ZEROUALI SOUMAYA - EXEL VAN 'T SCHAAPHOF
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A4
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS DORIEN - QUIBUS VH
BERKERS JONAS - QUONKA VD BISSCHOP
DE LOOSE TIM - QUINTERO VAN DE VOSSENHOEK
DE VLEESSCHHAUWER KIM - QIBELLE VAN DE DOORNAKKERS
GEEROMS GERT - ALESI
GEEROMS GERT - QUINOA DWS
GOETHALS YENTL - CLAUDIUS VL Z
MATTHIJS NIKOLAS - QUELLE DAME VAN DE VOORDE
MATTHIJS NIKOLAS - QUELLE HOMME VAN DE VOORDE
POLFLIET PHAEDRA - QADANS VAN DE KRUISHOEVE
POLFLIET PHAEDRA - QUEEN V D THIJSHOEVE
ROBBERECHT STEF - KADANS VAN HOF TER NAILLEN
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
SMET RONNY - QUEEN OF DIAMONDS VAN 'T BEUKELZHOF
TEMMERMAN BART - QUINTINA VAN 'T SPIEVELD
VAN DE VIJVER MARIO - QUINTINA L VAN 'T ETTINGPAD
VAN HAVERMAET PHILIPPE - QANDARELLE VAN TER ROYEN
VAN HAVERMAET PHILIPPE - QIELI QIELI VAN TER ROYEN
VAN HOECKE VANESSA - QIQI TEN DAM
VAN OVERSTRAETEN LIES - ZADRAGO
VAN RENTERGEM TONY - QILANA VAN DE DREEF
VAN UYTVANCK BJORN - QUINCY VAN DE TRAMROUTE
VANDER MEEREN JONI - LORD R
VERHELST KRISTOF - QUINTANA VAN DE MOORTELSHOEVE
VERHELST KRISTOF - QWALLY VAN DE MOORTELSHOEVE
VERMEULEN SIGRID - QUERLE D'OR VAN DE GAVERSTEDE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A5
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - PERLEFINE VAN DE ROZENBERG
BECK CHRIS - PRALINE
DE COCK THOMAS - PASADENA V. 'T RECHT EIND
DE POORTER EVELIEN - PICOBELLO TER MEERSEN
GEEROMS GERT - HEY JO
HENDRICKX EVELIEN - PEBLE VAN DE DWEERHOEVE
MATTHIJS NIKOLAS - PARIS VAN DE VOORDE
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
POLFLIET PHAEDRA - PIERROT VAN DE MALTAHOEVE
ROBBERECHT STEF - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
VAN DE WINCKEL FEBE - PATOSI VAN DEN DOORNDONK
VERHELST KRISTOF - PALOZA VAN DE MOORTELSHOEVE
VERMEULEN SIGRID - PERLE D'OR VAN DE GAVERSTEDE
VERMEULEN SIGRID - PREMIUM D'OR VAN DE MISPELAERE
VERMEULEN SIGRID - Q-MINT VAN DE MISPELAERE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
BAERT KIM - ONLY ONE VAN DE KORTEWEG
BOONE SHELSEY - J'ADORE VAN DE ZWARTE STOK
BRAET ROBIN - INDY VAN HET IJZEREN LINDENHOF
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
BYL FLEUR - JALINKA VAN DE ROUETE
COLMAN PASCALINE - GERCO VAN DEN BRANDAKKER
COLMAN PASCALINE - MALOU V/H MARIENSHOF (BLANCO)
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
DE BEULE RONNY - ELVIS BOY VAN DE VELDWEG Z
DE BORGER KOEN - CATMAY Z
DE CROO RENAAT - NINA VAN DE KOEKAMER
DE CUBBER JOREN - GLORIA D'AUVRAY EC
DE KEYSER SOFIE - ALANA VAN PAPINGLO
DE POORTER EVELIEN - POMMELINE DE ELANDE
DE ROOVER DAPHNE - BOHMA
DE WISPELAERE SOFIE - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
DEKONINCK ANNELEEN - CARLITO Z
DHAENENS EMMA - PLUYSAER VAN HET WEIDSE HOF
DHAENENS LISA - BORUSHKA
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
DIERICKX IRIS - HAPPY
GEEROMS GERT - CHARTBREAKER Z
GEEROMS GERT - JENNA V
GOUBERT TAHNEE - FORTUNA VAN DE RUISENBROEK
HENDRICKX EVELIEN - KATOO VAN HET HANEWEEHOF
KUPPENS KIARA - CHELLINI Z
KUPPENS KIARA - COSTAS ALICANTE
KUSI JODIE - KATALINE VAN MC & MC
LENSSENS STEFANIE - OLYSKA VAN ' T OUDBOS
MALLEZIE ELLEN - SHE'S A REBEL
MESKENS LIES - IDARCA VAN DE MANGELAAR
MESKENS LIES - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
NEIRYNCK LAURE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
NOENS CHRISTOPHE - NARNIA DC DM
PELEMAN KIMBERLY - ELECTRO VG
PELEMAN KIMBERLY - ONA DE ROYAL HORSE
PLAETINCK RHUNE - BIJOU DE CAMUS
RAEMDONCK LAURA - ON THE ROCKS TER SALEGHEM
RENDA GIULIANO - POIRESSE VAN HET VULDERSHOF
ROEGIERS KATO - KERDOLA ODEVELD
SCHEVERNELS FIONA - IBER DE LA COUR VAN LIETBEKA
SMET SEBASTIAAN - GINA V'T PLUTONIA HOF
SONCK BART - OKIDOKI
TEMMERMAN BART - O' VIGOLON VAN HET WEIDSE HOF
TINDEMANS RENZO - TOULOUSE Z
VAN ACKER KOEN - MALOU V/H MARIENSHOF
VAN ACKER KOEN - PITOU VAN 'T LINDEHOF
VAN DE PUTTE GINO - IANTHO VAN 'T KEIJSERSHOF
VAN DE VIJVER MARIO - NAKAR D VAN 'T ETTINGPAD
VAN DER BRUGGEN FIEBE - OKIDOKI VD MOLENDREEF
VAN HAVERE MARIE - FACETA
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
VAN HEGHE AMBER - UN DIAMANT RESS Z
VAN HEGHE YENTHE - NISTRIA Z
VAN LYSEBETTEN SHARON - HAPPY GIRL VAN DE MARQUETTE
VAN PUYVELDE JUSTINE - PITOU VAN 'T LINDEHOF
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
VERSTRAETEN FENNA - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
VERWIMP NELE - MYRO
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
15:52
Nr.
Tijd
Combinatie
BLINDEMAN NELE - CAMPARI V.H.SPOOR Z
BUYSE SARA - NOSTALGIE DES VAUX
CARNOY LARISSA - ONAA DI PADUA
CARNOY LARISSA - OZARA DI PADUA
COLMAN PASCALINE - GIN-GINNY VAN 'T GROENHOF
CUVELIER FLORENCE - L'ILE AU TRESOR VH POESTHEMHOF
DE COCK THOMAS - BAILEY'S
DE COCK THOMAS - NISRA - R
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
DE KEYSER SOFIE - NAILAH VD HEFFINCK
DE MEY STEFANIE - JALISCA VAN DE VONDELHOEVE
DE POORTER EVELIEN - ORIANA VD OUDEVELDHOEVE
DE PROFT ANNELIES - LUMINO V.'T. MOLENHOF
DE VLEESCHHAUWER GREGORY - OREO VAN DE DOORNAKKERS
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
DE WILDE CHLOE - JUTA STORMWIND
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
DHOLLANDER TARA - NICERA
DHOLLANDER TARA - ORVAL VAN DE VOSSENHOEK
FLAMEE TIM - KIRA VAN 'T MOLENEINDE
GOETHALS FENNA - COBAYASHI HF Z
GOETHALS YENTL - GIZANI VAN DE GOEVELHOEVE Z
HAENTJENS CÉDRIC - FEDOR
KUPPENS KIARA - CHANNEL ZERO Z
KUPPENS KIARA - LIBERTINA VD OUDEVELDHOEVE
KUPPENS KIARA - MYSTERY BOY
KUSI JODIE - HEROS DE LA VIE
MAES WIETSE - OVITA S
MAETERS LUCAS - CHABLIS Z
MALFLIET FRAN - MAXIMA VAN 'T STELENSHOF
MALFLIET MYRTHE - BALOUVI Z
MARTENS MANDY - KASSIRA T
MUSSCHE FEBE - CHICA VH GAVERSHOF Z
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
RAEMDONCK ELIEN - MY LADY BL
RENDA GIULIANO - OLIVER VAN PASSENDALE
ROBBERECHT STEF - NAMOUR DE CARMEL
RUBBENS JANA - ODIE - MERCI VAN HET WEIDSE HOF
SONCK BART - LELIE
STIJVEN JEROEN - KARTOUCHE VAN EGENHOVEN
TEMMERMAN BART - DEFF LEPPARD
TEMMERMAN BART - JATIVA VAN DE LEENWEGE
TEMMERMAN BART - NEVER SKY VAN HET KRITRAHOF
VAN DEN BOSSCHE HANS - MAYBE FOREVER VAN HET KEYSERSBOS
VAN DRIESSCHE ROMEC - ORGON VAN DEN HEIKANT
VAN DRIESSCHE ROMEC - OVINA V/DEN HEIKANT
VAN HAVERMAET PHILIPPE - MALAIKA VAN TER ROYEN
VAN HAVERMAET PHILIPPE - MYRENCKO VAN TER ROYEN
VAN HAVERMAET PHILIPPE - QARAMELLE VAN DE VIJF BUNDERS
VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
VAN HESE ILKE - OTHELLO VAN DEN BOS
VAN HOVE IVAN - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN LAERE TOM - CASEY Z
VAN LEUVEN JONAS - AMBIORIX Z
VAN LEUVEN LOUIZE - LIU JO
VAN MULDERS BART - QUIDAMO U
VAN OOST TINE - NAPOLEON VAN ORTI
VAN PUYVELDE JUSTINE - ORIGINE VAN 'T LINDEHOF
VAN PUYVELDE JUSTINE - OTSIE VAN 'T LINDEHOF
VAN UYTVANCK BJORN - OSINESSE VAN 'T KREKENHOF
VAN WAES MAARTEN - ORTEGA VAN DE MOERVAARTHOEVE
VANOPBROEKE MATHIJS - QUARTO Z
VERHELST FILIP - LITHANO
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
VERVECKEN HELEEN - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
VERVECKEN HELEEN - JAYLO
WYGAERTS CATO - HOTSPOTS
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CARNOY LARISSA - DIEZARA
CARNOY LARISSA - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
DE BACKER AMELIE - DAYLA VAN POTTELBERG
DE LOOSE TIM - FINESSE DE LA VIE Z
DE LOOSE TIM - MIMOSA DE LA VIE Z
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
DE POORTER EVELIEN - KACHIRA J&F
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
MARTENS MANDY - NABUKODONOSOR T
SMET RONNY - MESSIE VH EIKELHOF
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
TEMMERMAN BART - KLINTONS DAUGHTER VAN DE OUBURG
TEMMERMAN BART - MORGANE VAN DE RUISENBROECK
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
VAN GUCHT IVO - GENTILLE VAN DE PLATAAN
VAN GUCHT IVO - MEREA VAN DE ELSHOEVE
VAN HAUWE STEFAAN - GINGER VD EIKENBOS
VAN HEGHE AMBER - JAWSON VAN HET PAARDEVELD
VAN HESE ILKE - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
VAN HOVE IVAN - NADA VAN SPIEVELD
VAN OVERSTRAETEN LIES - NACCO VAN DE BREEMEERSEN
VERHELST FILIP - JOUPY
VERHEYEN AN - ANNOUK
VERHEYEN AN - HEVITA
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS DORIEN - ARGOS VAN HOF TER NAILLEN
DE COCK THOMAS - LANSON-R
DHAENENS EMMA - JERIOLANCA
OELBRANDT WOUTER - KARESSE
TEMMERMAN BART - FIANA
TEMMERMAN BART - KAIKOURA VH VIANAHOF
VAN DUYSE PHILIP - GROSSO MODO
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN LEUVEN JONAS - CAMERON Z
VAN UYTVANCK BJORN - JALISCO VAN HET EUSSELSHOF
12/01/2020 - WRSO1906 - INDOOR MAARKEDAL
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots