{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS SABINE - KARLA
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
BROSENS LIEKE - CASSANDRA VAN HET HEIEINDE Z
COECKELBERGS LAURA - EGORIJKE
DE JONG SALLY - GODZILLA E
DONCKERS KARIN - LAMICELL NAMIRA
LAURYSSEN GUY - POLONIS L
LEEMANS TINNE - QUCARMEN
MATTHYSEN LAURENS - PERLE - FIN 55
MEYVIS LOUISE - LUCKY'S CHARM
MEYVIS LOUISE - OKLAHOMA VAN D'HOEVE
PEETERS BRITT - ISELDI VAN HET MOERVEN
PILLOT ANNE - PACIFIC
PLEYSIER JOHAN - OBAMA VAN DE GOORBOSSEN
ROMBOUTS TINNE - DELISE VAN DE WATERING
SNELDERS JEFFREY - DIEVERTJE
STOFFELEN JAN - PALMYRA
VAN BUNDER KAMILLE - CAMPO GRANDE Z
VAN DEN BERGH PIETER - IBUS VAN DE KAPEL
VAN OSTAEYEN KAAT - ONEAUX VERKASOE
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
VERMEIREN NELE - OMILIA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
AERNOUTS NATHALIE - ZIVA
AERNOUTS SABINE - DAVINCI
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
AUGUSTYNS ARNOUT - PAPILLON
BEVERS EVELIEN - DAKARIO Z
BROKKEN JOHAN - TABILITY J
BROSENS LIEKE - GARSON VAN DE ZIELENBERG
BRUYNEN DENISE - OYRANO VAN HET GROESHOF
CAS LORE - WINSOR C
DONCKERS KARIN - CÉRÈS DE LA BRASSERIE
DONCKERS KARIN - LEIPHEIMER VAN 'T VERAHOF
DONCKERS KARIN - NERIUM
FRANKEN ERWIN - MIRA VAN DE NOORDHEUVEL
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
GOOSSENS INDRA - LASCO DL
HOFKENS NIEKE - JUST A MOMENT OF JOY
LEENAERTS LOES - ONDIATA
LEENAERTS STEF - MON AMIE VAN 'D OUDE PASTORY
MICHIELSEN EVELINE - MISTER THUNDER V/D SCHOORSEHEIDE
PEEMEN OKKE - NO FEAR HDH
PILLOT ANNE - CHELSY Z
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
STOFFELEN JAN - JARTELLE
STOFFELEN JAN - OVITO VAN DE LOOISE HEIDE
VAN DEN BERGH PIETER - ISTINA VAN DE KAPEL
VAN DER LINDEN SAM - MONA DE REGOR
VAN DIJCK GITTE - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
VAN HERCK ALEXANDER - JURA
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
VAN OPDORP SEPPE - PYTHON VAN JONCKHOEVE
VAN OPDORP TINNE - JASGOW VH MERELSNEST
VAN OSTAEYEN KAAT - DER CHACCO E.
VAN THILLO SIMON - ORIGINAL S (BLANCO)
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
VAN THILLO WIM - WONDERBOY
VANDEWEYER WIM - JABLINE VAN HET GROESHOF
VERHEIJEN KEES - OMBRE D'EMMA
VERMEIREN LOTTE - OAKLY-A
VERMEIREN NELE - MADI - LILI
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
WILLEMSEN ANTON - PEDRO VAN 'T VENNEHOF
WILLEMSEN VINCENT - PADOXCO VAN 'T VENNEHOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN INGE - INKANTO DELLA MARCA
AERNOUTS DIETER - BRITHA VAN DE KAPEL
AERNOUTS WOUTER - MUZE VD DOORNDONKHOEVE
ANTHONISSEN FLOOR - CLUE
AUGUSTYNS ARNOUT - JAPPELOUP
BEVERS EVELIEN - CRESPADA Z
BROSENS LIEKE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
GEERTS ANNELIES - CIDENA
LAURIJSSEN PAUL - CAROSSIUS Z
LEENAERTS LOES - INZEO
LEENAERTS LOES - IRIS
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
LEENAERTS STEF - NEVADA
PEEMEN OKKE - GRANDEZZA PIGOLETTA
PILLOT ANNE - ILLUSION
SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
VAN DEN BERGH PIETER - HAPPYNESS VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH PIETER - INDI-AFI T.V.
VAN DEN BERGH PIETER - NATCHO VD RILOO
VAN DEN BERGH VANESSA - QUALITY GIRL TN Z
VAN KEER ELS - KASSE
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
VANDERBRUGGEN AMELIE - FLEUR DE PONT QUATRE
VERCRAEYE STEPHANIE - I.D. VAN STAL CIPA
VERMEIREN LOTTE - BALOU
VERMEIREN PIETER - MILOMAS - V
VOETEN NATHALIE - JOLIE VAN ' T VALISSENHOF
VOETEN NATHALIE - LUCKY LADY VAN 'T VALISSENHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS DIETER - UNIQUESTONE DE CA Z
AERTSEN LEONIE - JEUNESSE S
AERTSEN LEONIE - NOBLESSE
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
GEYSEN JELLE - NADALE VAN DORPERHEIDE
LEENAERTS STEF - QUANTA Z
MATTHYSEN LAURENS - LAUSANNE V/D MIDDELSTEDE
PILLOT ANNE - CYLOU Z
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
STOFFELEN JAN - NIARA
VAN DEN BERGH PIETER - MISTRAL VD RILOO
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
VAN KEER ELS - DESTINATION UNKNOWN
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
VERHEIJEN KEES - CHIC D'EMMA Z
VERHEIJEN KEES - VICTOOR D'EMMA Z
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
VERMEIREN NELE - DESTINY "U" VAN HET JUXSCHOT
VINCKX DIRK - BORUS
VINCKX DIRK - IDRIS
VOETEN NATHALIE - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
12/01/2020 - WRSA1901BE2 - INDOOR GEWEST ESSEN - HOOGSTRATEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots