{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A4 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WAELE ELISE - JEFF
VAN DE VYVER KATO - ODESSA DES FORGES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GOETHALS JANNE - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BACKER KORNEEL - JUFKE
DE VIS ELLEN - WINALDA HIEM'S LIGHTNING
VERBRAEKEL NOONA - CHANEL
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A4 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN UYTVANCK ENOA - KINTA
WIJNDAELE MARIE - TWEETY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE KESEL GEIKE - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
VERBRAEKEL NIMKE - CHANEL
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK FERRE - LOTTE
DE VOS NETTE - SUMMER
DE WANDEL ESTELLE - ZOETJE
DE WANNEMAEKER LOTTE - GIZMO
DE WOLF CAITLIN - BONNY
THIERENS ELISE - ROOSJE
TIMMERS MARGAUX - SARA
VAN PAMEL NIELS - ZENA VH PAARDEVELD
VERMONDEN JULYNNE VIC - JONES
WERBROUCK NOOR - EVITA-R
WERBROUCK NOOR - ZARA
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLERCQ YOLANTHA - KATO VH KOEKOEKSNEST
DE VEIRMAN HELENA - KYRA-B
RUBAN RENKE - SUMMER
VERMEULEN LIEZE - OTJE VAN HET KUILENHOF
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A4 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BEYNE FEBE - FANTA
DE VOS NETTE - GOLDBERG'S CHERISH
DERUYCK VIKTOR - BEAUTY
GAUDISSABOIS ELÉONORE - NIEMO "P"
GOETHALS JANNE - GURNOS WELSH GRACEFUL
JANSSENS SIEBEN - ALIESA 271
LAEMONT MAURA - TYPSY
VAN DEN BOSSCHE LYNN - EVELIEN
VAN PAMEL NIELS - JACOBUS
VERBRAEKEL VICTOR - JACOBUS
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
DE GUSSEMÉ SANDER - FLEUR
DE GUSSEMÉ SANDER - SHADOW
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
MINNEBO CELEST - MUISHOEKEN TASHA
PLASCH JOLIEN - CUTIE DIOR
SCHEPENS PAULIEN - XAFIRO
VAN CAUTEREN JILL - SYLVER
VAN DEN STEEN VIKTOR - ROCKI
VAN DEN STEEN VIKTOR - TEQUILA SUNRISE
VERMEULEN LIEZE - FIONA
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE KESEL GEIKE - JESSIE
DE LAENDER EMILE - MEDENBLIK DOUWE
DE WOLF CAITLIN - PIPA VAN DE BOCHTEN
VAN DE WINCKEL TIBE - RASPOETIN
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
DE VOS TUUR - CHARMEUR
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
LEYNS HELENA - SPLINTER
MINNEBO CELEST - ROMEO
RUBAN IBEN - TROUSHKA
SLACHMUYLDERS FEBE - TONY
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - EVELIEN
VAN GYSEL OLIVIER - LAMBADA
VAN HERREWEGHE XANDER - TERBOGAERT FAICO
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
VERMONDEN FLORIAN VIC - MISTER MAGIC
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BEL FLORENCE - TIARA VAN PRINSEVELD
DE COCK FERRE - LOBO SHANGHAI KNIGHT
DE COCK FERRE - SANDY GIRL
DE LAENDER BRITT - RONJA TER ROZENDALE
DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
SCHEIRS DIEUWKE - PALLAS
VERMEULEN HANNE - JADE IBN AMMAR
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DUYSE GITTE - MONALAW OWEN
VAN RYSSEL ELODIE - DERINOGHRAN CLOUD
WERBROUCK TOON - MAURO-R
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE GUSSEMÉ SANDER - SAMMY
DE WANDEL ESTELLE - CJORVEN VAN DE PERELAAR
LABELLE LINDE - SUNSET GOLD TS
LAEMONT LUNA - ROCKY
LAEMONT LUNA - ULODANSKY VAN HET WEIDSE HOF
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
TOLLENAERE TESS - SPIRIT
VAN DE VIJVER AXELLE - BEEKZICHT'S NINA
VAN DE WALLE AURÉLIE - PRUMES
VAN HECKE JELLE - JANNEKE
VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
VAN VAERENBERGH ANAÏS - DRUPKE VAN RAVENSBOS
VEHENT YENTE - EURO-VISION
VERHOEVEN KATO - PETER
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - LENTE VAN 'T SANTHOF
DE BRABANDER JANNE - GEROMIO
DE ROO CHLOË - TONABROCKY HILDA
DRIEGHE LINDE - SHADOW
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
KEISSE SAAR - CARLOS
LAEMONT LUNA - MYLOW
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
LAEMONT LUNA - TWIKKI VAN DEN BERGENBROEK
SAEY LORE - PONYHOEVE NENA
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
VAN HAELST NORA - JEWEL
VAN PAMEL BREND - QUINTINE VH PAARDEVELD
26
Ring 26: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BARTHOLOMEUS CONSTANT - SIEPKE'S BENTHE
SLACHMUYLDERS FEBE - JOLY'S MACHO
25
Ring 25: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
DE LAENDER BRITT - MUTSAARDS RAMONA
DE WOLF CAITLIN - KAYLY
MEGANCK JENTHEL - ORPHELIA
TIMMERS MARGAUX - ROCKY
WIJNDAELE KATO - JOLY'S LOREKE
24
Ring 24: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - TORNADO
DE CLERCQ ALEANDRO - KATO VH KOEKOEKSNEST
DE COCK FERRE - RAMONA
DECOCK BERRE - RINGO
DHONDT LENNERT - JOLLY'S NIKKI
FRANCO KILIAN - VIXEY VAN DE BUCXTALE
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
LAEMONT LUNA - VIVALDI Z
SCHROYENS FLEUR - VIOLETA
VAN DUYSE MYRTHE - TRESORE
VAN MOL LOTTE - RUSTY'S GOLDY
VERMEULEN HANNE - HADIA IBN AMMAR
WERBROUCK DAAN - U - ELVIS JUNIOR R
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - LIES
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
DE BLOCK KATO - QUEENY VD BISSCHOP
DELMOTTE SANDER - DASHER
DRIEGHE LANDER - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
GROOTAERT ELSIE - LADY
PLASCH JOLIEN - GOLDINA VH PAARDEVELD
SAEY MAITE - ONLY
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
VAN CAUTER JARRE - MADONA
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
VAN OVERWAELE XANDER - PEPPER
VAN PAMEL BREND - REALY BILLY TER BINK
VERGOTE GILL - ROSA
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMAN AMBER - CARLOS
BOSMAN AMBER - ELIN Z
COOLS LAURE - LOMITAS D
DE BLOCK KATO - EIKENHORST'S PAMELA
DE BRUYCKER ARTHUR - KANTJE'S EMY
DE BRUYCKER ARTHUR - QUICK VAN 'T EIKELHOF
DE GLAS LENTL - BLACK LADY
DE KEGEL JULIETTE - JOLIEN
DE MEYST KATO - FOX DOMINO
DE POTTER JULIE - NELKE
DE ROO LARS - HAPPY
DE SCHRYVER FASIKA - NIEKE MEERBERGEN
DE STORME SAAR - JUTA VAN DE WILLAERT
DE STORME TIEBE - KALIEF
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
DE WANNEMAEKER ANOUK - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
DE WOLF CAITLIN - BUCKLAND EVITA
DERUYCK YONI - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
DESOMVIELE MARTHE - RIO
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
DUBOIS ARTHUR - FINDELLE II
FRANCO KILIAN - UKI VD HEFFINCK
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
KIELEMOES LOUISE - PARFAIT DU LYS
LACLUYSE JENTE - FIENTJE - EEN
LESTIENNE NINTE - ZEPHYR
MESTDAGH FRAN - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
PENNEMAN LOBKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
PILLE CHARLIEN - HAASENDONCK'S WANDRA
POLFLIET BRITT - HEROS
POPPE LORE - RAMIRO
POPPE LORE - RISSI VAN DE BOCHTEN
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
THIERENS DIDO - ROCKY
VAN CAUTER JARRE - SISKA
VAN GUYSE CATO - ONOESKA "D" VAN PRINSENHOF'S
VAN HECKE PIETER - TEMPLEDRUID KRONENBOURG
VAN HOVE WARRE - EBONI VN DE WATERHOEVE
VAN HOVE WARRE - IMAANI "E" VAN HET JUXSCHOT
VAN KEYMOLEN LENNE - ORCHID'S ARMENII
VAN MALDEREN DINA - ASTERIX DU VERT
VAN MOL LOTTE - LEGEND VAN DE VREUN
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
VAN PAMEL BREND - NATTY BIRD VH PAARDEVELD
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
VERBEKEN AUKJE - KING OF CLARE
VERNAILLEN HANNE - BEAUTY RL
WAUTERS AMBER - KANTJE'S CITA
WAUTERS SANDER - PICOBELLO VAN DE VOGELZANG
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
DE WANNEMAEKER LOTTE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
FRANCO KJENTA - GOYA
FRANCO KJENTA - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - SARINA
KEISSE SAAR - SHADOW
RUBAN AUKE - SUMMER
SILLIS ROSIE - SIETSKE
SILLIS ROSIE - SUMBA VAN 'T NEERHOF
VAN HECKE DELPHINE - PRINS
VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
BOUDONCK HANNE - H'NAHIB VAN DE PITZENBURGHOEVE
DE BLOCK KATO - RHYDDLAD SWEET-PEA (GBR)
DE MEYST KATO - RASPOETIN
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
DE WISPELAERE LAURA - OBI DJ
DESOMVIELE MARTHE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
HENDRICKX MARIE - STAPELBROEK'S PUCK
KEISSE NOOR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
LESTIENNE NINTE - ZEB
SESSELLE ANGELINA-DINARA - DIVA VAN PRINSEVELD
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON GUUST - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - POPCORN-V
ANDRIES HANNES - XENA
BOON GUUST - GONZALES
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE ROO LARS - HAPPYNESS
DE ROO LARS - JUUL
DELANGHE AUDREY - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
FRANCO KILIAN - ULRIKE VD HEFFINCK
FRANCO QUINTEN - FIRE
GOSSEYE BRITT - MANOLITO
KEISSE NOOR - PARCIVAL
KIELEMOES LOUISE - TWISTER
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
STUER KYARA - O-BLESS VAN DE VONDELHOEVE
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - RAMIRO VAN HET OVERLEDE GOED
VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - REGINA-DRUM VAN HET JUXSCHOT
VAN DUYSE YENTHE - DIAMOND
VAN DUYSE YENTHE - TIESTO VAN PRINSEVELD
VAN HECKE PIETER - DAMINA
VAN HOECKE MANOU - JAZZY LADY
VAN PAMEL BREND - LILINE VAN DE DELTHOEVE
VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
VERBEKE BELLE - TORNADO III
WERBROUCK DAAN - TOMMEKE VAN DE KRUISHOEVE
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - NINJA-V
BOON GUUST - BERLIN DES ILIERS
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
DE ROO CHLOË - LOEZA
DE WISPELAERE ELINE - MALLORCA
FRANCO KILIAN - MUZE VAN DE DELTHOEVE
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
POPPE LORE - MEDINA VAN DE BOCHTEN
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
21/07/2020 - ZPTO2024 - ERPE MERE SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots