{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:30
12:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
CAELDRIES ARNE - HOPE VAN DE VIJVERS
DAUWE EVELINE - FARO
DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
DE SAEGER EVI - DIJURA VAN SAFLO
GELDOF JULIE - GUADELOUPE DE LUNE
HERREGODTS MAYTÉ - ACHILLES VAN DE PAARDENBLOEM
IMPENS ANTON - LA RESSE II
KESTEMONT ILKE - CHANEL
KOOPMANS KATHLEEN - FOU DE TOI DU MIROIR
MACPHAIL ANGELINA - VERLYBET DES HAZALLES
MUYLAERT TONJA - BELLA VAN DE ACHTERDUYST
NIMMEGEERS ELLEN - FIGARO
PEYNSAERT SARAH - GIZMO
SIMOENS LOUISE - NIKITA
THEUNISSEN HEIDI - LEPLUNORA
TIMBREUR CHARLOT - CALANTUS Z
VAN DE PUTTE LENTE - HERMINE DU COLROY
VAN DE VELDE VERONIQUE - MAESTRO
VAN GREMBERGEN LAURA - SOMBRA
VAN HOECKE STEPHANIE - CALIDA B
VERNIERS XENIA - WINTERZAUBER MB
WAUTERS NYAH - WALESKO VH LINDENHOF Z
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:30
12:34
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RUDDER TIENE - QUE ESTABANA
DE BACQUER JULIE - REGGAE SONG
DE KEYZER TESS - ERION DE REVE
DE POORTERE SANDY - HANNE VAN DE MEYHOEVE
GELDOF JULIE - BELISSIMA
HEMELSOET ELS - LIEVEKE
LAHEYNE ELIEN - CALL ME CARRERA
LAHEYNE ELIEN - DOLCE VITA H
SAEY SHARON - CERVEZA VD VROMBOUTSHOEVE Z
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
UYTTERSPROT RIET - ONASSIS II
VAN CAUTEREN HELENKA - CHAMP PROUD MARY DC Z
VAN DEN BROECK ELENA - DANCIERO VDB
WILSENS JADE - JAZZLYN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
11:54
14:58
Nr.
Tijd
Combinatie
BOELENS ISABELLE - CARES ST GHYVAN Z
DE GROOTE MARIE THERESE - PALESTRA VAN DE MOTSENHOEVE
DE ROECK LISA - RIVALDO
DEN HOND SARAH - ODIN
GOLZENLEUCHTER TANJA - Q-MAX VAN DE SNYDERSHOEVE
HOSTYN ANGELIQUE - DENVER VAN OUDENHOVE
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
JANSSENS JOHAN - ORFEO D'EQUI-PURA
LANNUTTI NINA - FLEMMISH KISS
SMET KATHY - TWIRRE FAN 'E WIGERI
VAN BOCKSTAL KARLIJN - DERCOS VAN 'T GROENHOF
VAN DE VYVERE SARINA - FEE D'ANSIR
VAN DER JEUGHT SOFIE - VEGA STAR
VAN HOVE JULIE - UNIVERS Z
VAN HUFFEL XAVIER - JADORE VAN SLINDONCKGOED
VAN NEROM SOFIE - OZARANDA VAN 'T WITHOF
VERLINDEN STEFANIE - LANDER VH BLADERENKWARTIER
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
13:42
16:46
Nr.
Tijd
Combinatie
BECK DELPHINE - KLEVRGIRL C-TWO
BOSMAN MAGRIET - NIRVANA VAN 'T MULDERSHOF
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
CORNU AXELLE - IGLESIAS D
DE CROOCK JANA - CARLSON VAN 'T WELTHOF
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - FIEBE VAN 'T WATERLATJE
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
DE VUYST JENS - JAMES ODEVELD
DOBBELEIR KAROLIEN - HYGIEIA STAR VAN OUDENHOVE
DOBBELEIR KAROLIEN - LET'S DANCE
GERNAEY HENRI PAUL - SUNNY STAR VAN OUDENHOVE
GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
KETELS LIES - DIOLITA
MAES DAVINA - GIN CASSIS VAN DEN HAAGAKKERS
VAN BAUWEL EVA - DI'AMO VAN DE DONCKERHOEVE
VAN DE SIJPE AXELLE - MALATYA VAN DE HUNTERS
VAN DRIESSCHE LATONYA - ORIELLE V/D MOERVAARTHOEVE
VAN OSSELAER INA - WINDSEY VAN HET HOF TER WALLE
VAN ROEYEN JO - HENRIETTE DBM
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
11:00
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
ALLAERT JANA - DIVA DONNERHALL
CAELDRIES LAURA - LOTUS DE MUZE
D'EER GEERT - ANDREO
DE BAERDEMAEKER NESTOR - OZARANDA VAN 'T WITHOF
DE VOS EVI - JESS
DEN HOND SARAH - KIERO VAN HET KEYSERSBOS
DEWANDEL NELE - AMARETTO VAN DEN HAAGAKKERS
FOCQUET YANNICK - KARINNA
GOSSYE EVELIEN - JULIA ALEGRIA
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
VAN HOORICK LINA - JOSH
VERCAUTEREN BO - FOGO VAN 'T LEEHOF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
12:30
15:34
Nr.
Tijd
Combinatie
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
DE BOCK DIRK - JESS VAN 'T MULDERSHOF
DE CROOCK HANNE - INUIT TER EYCKEN
DE GUCHT FEBE - BELLA VITA
DE SCHRIJVER JANA - HYNDRA VAN 'T SMISKE
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
DOBBELEIR KAROLIEN - ALCO VAN DE SMOUTPOT
SCHELFHOUT STEVEN - HERA G
SCHRAM EVELYN - MYRENCKO VAN TER ROYEN
VERCAUTEREN BO - HOY VAN 'T LEEHOF
VLAEMINCK WIVINE - EMIEL
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
13:46
17:36
Nr.
Tijd
Combinatie
COPPIETERS ANNELIES - HIDANTE
DE COCK EVELIEN - CERLA
DE GRAVE LUC - LUCCA
DE GUCHTENAERE KIMBERLY - KUMANA SAMKA
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
DIERICKX DANA - CHEVAL
GOETHALS SARAH - CARANDO VAN DE GOEVELHOEVE
REYGAERTS BART - DELWAUX A
SEGERS EVELYNN - ASANTO V/H TRICHELHOF
VAN ROEYEN KAAT - JANIECK
VANDERKELEN DEBBIE - SIR DANNY
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
15:38
19:28
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOECK DIRK - GIZMO
VAN DEN BROECK LINEA - N' AMYRO VAN GEERTSMEULENBERG
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
16:02
19:52
Nr.
Tijd
Combinatie
BECK DELPHINE - ZELION B
COPPIETERS ANNELIES - CISKA
01/08/2020 - ZRTO2028 - SINAAI DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots