{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN ACHTER NICK - W.P-B.R. KENGARTH SAM 9444
2
09:08
SENAVE STEPHANIE - VIENI
3
09:16
SCHIETTECATTE ELLEN - GENTLE
4
09:24
CHRISTIAENS FRAN - LITTLE MANON
5
09:32
DE ROO AILEEN - HURRYCANE F
6
09:40
NEIRYNCK CAMILLE - OSCAR
7
09:48
DERIEUW CHRISTOPHE - KALIDO
8
09:56
ESPRIT ELINE - GUCCI D'EDOUARD JOLY
9
10:04
DELBECQUE DELPHINE - SANDER VAN 'T WILGENHOF
10
10:12
VAN DER STEENE LISA - KARAAT VAN DE KLEITE
11
10:20
FLITSER LYNN - ISMAËL
12
10:28
VANDUYNSLAGER SHANA - GOZO TER KLOMP
13
10:36
NEYTS ALIZÉE - ELIMA VAN HET MASSARTHOF
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
10:44
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:44
DEVIJVER EMILY - QUEEN V'T STREYEHOF Z
2
10:52
DE MEULEMEESTER JULIE - LOXLEY
3
11:00
VERWULGEN STEFFI - LANDER B Z
4
11:08
VANCOUILLIE EVY - IBRAHIM
5
11:16
CUYVERS MORGANE - INCOGNITO VAN HOF TER EDE
6
11:24
VERMOORTELE LOORKE - IRMO S
7
11:32
VAN LERBERGHE MARTINE - G'KAYROS
8
11:40
SAMPSON KAREN - LUNERO
9
11:48
DUNNE NINA - SERRANO XLV
10
11:56
BOONE SOFIE - MILLI VANILLI
11
12:04
DE GROOTE FLEUR - HINDE F
12
12:12
VAN DER STOCK FLORENCE - LUNA VAN HET DENNENHOF
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
FEYS EMELY - LENTISCO RAB
2
13:08
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
3
13:16
CLARISSE ANNA ELISABETH - HOPE
4
13:24
DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
5
13:32
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
6
13:40
PARET EMMA - CASALLETTO VAN DE MISPELAERE
7
13:48
CALLEWAERT MEREL - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
8
13:56
DUPON GEERT - LAILILA V.D. PAPENDIJK
9
14:04
VERHALLE DAGMAR - KASTOR
10
14:12
CAELENBERGHE TATIANNA - KARACOLA ANTONI
11
14:20
DUINSLAEGER LIES - JAMAICA F
13
14:36
DELAERE MAURA - H-FAMOSE
14
14:44
ESPRIT JEAN-PAUL - LOPANO
15
14:52
VERMOORTELE MARNIX - ZAVIER
16
15:00
VANDERMOERE JOLIEN - INDIANA
17
15:08
BATSLEER RAFFA - FERGUS 'T ARK VAN NOACH
18
15:16
BERTENS BRITNEY - HILTON
19
15:24
VERACX MATHIJS - NEWTON VAN DE STUYVENHOECK
20
15:32
VANDECASTEELE PIET - KAZAMA JL
21
15:40
VAN COILE TINY - KALINA VAN BOUCHOUT
22
15:48
DESUTTER DIETER - JE T'ADORE
23
15:56
DUINSLAEGER LIES - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
24
16:04
ADRIANSENS JULIETTE - FOREVER FIRST F
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DECLERCQ LOUISE - QWUICKO TER KOUTER
2
09:08
DECLERCQ SILVIE - ISAMIEK D
3
09:16
DHONDT KELLY - MYLADY VAN DEN DOORN
4
09:24
DEVIJVER EMILY - KALIDO
5
09:32
STRUBBE EMMA - BALIERINA
6
09:40
HANTSON AMALIA - CARAMBO
7
09:48
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
8
09:56
CARRON GEERARD - LA VALENCE F
9
10:04
DEFOUR SHIANDRA - KALINKA VAN EYENSLUIS
10
10:12
VERHASSELT CARMEN - JACOB
12
10:28
COPPEJANS DANAE - OREAL VAN DE KWADEWEG
13
10:36
VANDERHEYDE KATHY - EDARA VAN 'T SPEYCKER
14
10:44
DE PAUW ANNELIES - EVITA VAN HET KLOKKENHOF
15
10:52
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
16
11:00
WATELLE HUGO - FLEEDWOOD MAC
17
11:08
DERYCKERE FREDERIK - ORTHOS VAN TEN WULFBROUCK
18
11:16
DELAERE MAURA - DENZEL DWD
19
11:24
DEVISSCHER SASKIA - LAMBORGHINI Z
20
11:32
VAN COPPENOLLE JURGEN - NUMBER ONE VAN DE HEERNIS
21
11:40
VAN DOORNE NICK - QUINTA VD KIEKEMOORTEL
22
11:48
WILLEMEN SIGIS - CLOUDY
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
12:30
14:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
VAN DEN ABEELE MARC - DON AMOUR
2
12:38
MAES GRACE - EVITA
3
12:46
BILLIAU MELISSA - CABACHO V KERSELARE Z
4
12:54
WITTEVRONGEL SARA - DONNA ELUXE
5
13:02
VERHALLE FIEN - JARDEAU
6
13:10
DEMEIRE KOEN - IMPOSANT G
7
13:18
COCQUYT LAURENCE - ILONA VAN'T MOSKOU
8
13:26
POESEN TORI - VARIUS
10
13:42
GYSSELS WOUTER - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
11
13:50
SCHOONBAERT SIEL - HERMES VAN 'T BERGENHOF
12
13:58
DE MARE GENEVIEVE - TINGELING
13
14:06
WILLEM JOLIEN - JUSTICE
14
14:14
LEGEIN MATISSE - VALERIENA H
15
14:22
BROUCKMEERSCH LORE - FAMOUS DE NIRO
16
14:30
DESOETE DIEDERIK - NITRO GOLDEN
17
14:38
MAAS STEFANIE - QUINTUS
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
15:02
16:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:02
LABEEUW AUDREY - CARLA
2
15:10
GYSSELS JANA - KANTOR
3
15:18
VANDER MEULEN EMMA - CHANEL
4
15:26
WILLEM JONAS - DRAGON ZOETENDAELE Z
5
15:34
DUBRUL LIESBETH - DON FIDERICO
6
15:42
WITTESAEL KIM - MAGIC
7
15:50
DESOETE TINE - FIDEEL VAN DEN HUNSBERG
8
15:58
COUPILLIE JOYCE - MADONNA VAN DE PEREBOOM
9
16:06
DE LAERE JELLE - HALINA VAN DE VIJFWEGE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
13:00
14:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
CLAEYS CÉLIEN - GINGER
2
13:10
GEENS KRISTEL - GLORENCIO E
3
13:20
VAN HOECKE ISABELLE - CHARMING PEARL
4
13:30
VERVAEKE CELIEN - GUAPPA VAN DE MEERSEN
5
13:40
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
6
13:50
COUPILLIE JOYCE - HAZEL SOLLENBURG
7
14:00
VAN DEN ABEELE MARC - MILAN VAN PAPINGLO
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
14:30
14:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
2
14:40
VANDECASTEELE SISKA - CORLANDRO VD STUYVER
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
15:10
15:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:10
NYSSEN WIM - INDIGO
2
15:20
VAN DOORNE KURT - JAQUINTO VD KIEKEMOORTEL
3
15:30
DESOETE DIEDERIK - FLEEDWOOD MAC
4
15:40
VAN COPPENOLLE LIESL - COMTESSE V/D HEERNIS
25/07/2020 - ZRTW2005 - DRESSUURWEDSTRIJD WESTKAPELLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots