{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
CLOMPEN JOACHIM - DJAIRA
CORNELIS LUC - ODIN
COUCHIE LUKAS - ONIEL VAN DE ROOSBLOEM
DE BEULE RONNY - VENHUS Z
DE GUSSEME PIETER - PALLIETER VAN DE VRIJENAKKER
DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
DE WEIRT MARILYNE - OVITA
DHAESE LORE - PHILOU STW Z
DIERICKX IRIS - FILLE DE FONS
GOETHALS AMBER - QUEEN BEE VAN DE BUCXTALE
GOVAERT ELLEN - ILLINOIS VD WITHOEVE
HILLAERT AMAURY - LIVINA VAN AMZOHOF
IMPENS ANTON - LA RESSE II
MAES MAARTEN - QUINTANA VAN TWEE EIKEN
MARTENS BRECHT - QASH VAN 'T VIANAHOF
NELIS LIEN - BREEZE
OELBRANDT LIEN - QUINTO
OELBRANDT WOUTER - OTTORONGO
RAMONT YÂSIN - QASIRAH VAN DE REISTENHOEK
VAN CAUTEREN HELENKA - CHAMP PROUD MARY DC Z
VAN DEN BRUELE CELIEN - ALONSO Z
VAN HOVE MAGALI - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN MEERVENNE DRIES - QUINDAO VAN DE ELSHOEVE
VAN MOERE SOFIE - QUINETTE VAN 'T SPARRENHUIS
VAN MOERE SOFIE - QUOTA VAN 'T SPARRENHUIS
VAN MULDERS BART - BLUE LAGOON
VAN STEELANDT SAM - SUZIE QUATRO HAMMELHOF Z
WUYTACK MARILYN - QUINTANA VAN 'T COOTVELD
ZEROUALI SOUMAYA - EXEL VAN 'T SCHAAPHOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
40
09:48
VERNAEVE BREGT - PASSE-PARTOUT TER BONAEVE
ANDRIES HANNES - JACKPOT VAN DE DORPSHOEVE
ANDRIES NIELS - PERLEFINE VAN DE ROZENBERG
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
APER JUSTINE - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
BAERT KIM - ONLY ONE VAN DE KORTEWEG
BERKERS DORIEN - QUIBUS VH
BERKERS JONAS - ORIO VAN DE EILANDHOEVE
BOON JOHAN - QUICHOTE VAN DE EILANDHOEVE
BRAET ROBIN - INDY VAN HET IJZEREN LINDENHOF
CERPENTIER KOEN - QWIBUS VAN D'ABELENDREEF
COLMAN PASCALINE - GIN-GINNY VAN 'T GROENHOF
CORNELIS LUC - HIPSY
CRIEL CHLOÉ - GENTLE TOUCH D'OCKEGHEM
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
DE BEULE RONNY - ELVIS BOY VAN DE VELDWEG Z
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
DE LOOSE TIM - QUINTERO VAN DE VOSSENHOEK
DE PAUW LISE - CHISIMAIO VAN T&L
DE POORTER EVELIEN - PARFUME D'AMOUR V.D. OUBURG
DE POORTER EVELIEN - PAS DE MOI VAN DEN OUBURG
DE POORTER EVELIEN - PRADA E.H.
DE ROOSE YONI - ELFIE DE JOLIE Z
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
DE SMET STEFAAN - PRADA VAN DE MALTAHOEVE
DE VLEESCHAUWER PIETER - QUANTA-COSTA VAN DE SPELONCKHOEVE
DE WAELE JENS - DUCHESSE D'ANJOU
DE WEIRT MATHIEU - VITA
DE WINDT CHLOÉ - QUIANA VAN DE HARINGSLEDE
DE WISPELAERE ELINE - PLAYBOY
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
DERUYCK YONI - GREEN SLEEPS ORAGE
DESPLENTER KOEN - INDIGO VAN 'T VOSSENHOL
DIERICKX IRIS - HAPPY
GHESQUIERE JADOT - ALBO
GHESQUIERE MANON - KAPELLO
GOETHALS IRIS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
GOUBERT TAHNEE - FORTUNA VAN DE RUISENBROEK
GOUBERT TAHNEE - GAMINE VAN DE RUISENBROEK
HAMERLINCK STIJN - HASTA LA VISTA
HERMAN JONATHAN - QINQ QUNTA VAN HET OVERLEDE GOED
JANSSENS BART - ELLA MEA VITA
MATTHIJS NIKOLAS - PARIS VAN DE VOORDE
MESKENS LIES - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
MINNEBO BRUNO - HINDI DES RAMIES
MINNEBO BRUNO - QUARTEZ VAN 'T VELDHOEK
NEIRYNCK LAURE - NEW STAR VAN HET WEIDSE HOF
NELIS FABIAN - PERES - TROYKA
NOENS CHRISTOPHE - NARNIA DC DM
NOENS CHRISTOPHE - ONORT DC - DM
POLFLIET PHAEDRA - QUEEN V D THIJSHOEVE
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
ROBBERECHT STEF - KADANS VAN HOF TER NAILLEN
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
SCHOLLIERS LOTTE - DEXTER VAN DE STERHOEVE
SNAUWAERT JENNIFER - SIVA
SONNEVILLE WOUT - JOVANA VAN TERWEST
STUYVAERT ANOUK - PRETTY VAN PAPINGLO
TEMMERMAN BART - PLUYSAER VAN HET WEIDSE HOF
TEMMERMAN BART - QUINTINA VAN 'T SPIEVELD
TOMIC ESPÉRANZA - NINJA VD DONKHOEVE
VAN ACKER KOEN - QUADRA VAN 'T LINDEHOF
VAN BOCKSTAL LIESL - PEBLES LVB
VAN DE PUTTE GINO - IANTHO VAN 'T KEIJSERSHOF
VAN DER BRUGGEN FIEBE - OKIDOKI VD MOLENDREEF
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
VAN HOECKE VANESSA - QIQI TEN DAM
VAN LYSEBETTEN SHARON - HAPPY GIRL VAN DE MARQUETTE
VAN MULDERS BART - FAUVETTE DE LA MAZURE
VAN RENTERGEM TONY - QILANA VAN DE DREEF
VAN SPEYBROECK ANN - LUNA TER KOUTER
VAN UYTVANCK BJORN - QANNAN DA VD MALTAHOEVE
VAN UYTVANCK BJORN - QUATRO VAN DE MEERPUTHOEVE
VAN UYTVANCK BJORN - QUINCY VAN DE TRAMROUTE
VANDE PUTTE BORIS - PACHA V'T HOF VAN HUBOS
VERHELST KRISTOF - QWALLY VAN DE MOORTELSHOEVE
VERMEULEN ARTHUR - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
VERWIMP NELE - MYRO
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
BUNDERVOET NINA - ORINTO VAN DE CELIEBRUG
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
CERPENTIER KOEN - PIMPALJOEN VAN D'ABELENDREEF
CLAESSENS STIJN - TIKITA Z
CLAESSENS WOUTER - FINAL TOUCH VH KOUTERHOF
COLMAN PASCALINE - PARFAIT REVE V.H. APPELSVOORDEHOF
COOLS JONAS - CALANTUS Z
COOLS JONAS - DREAM D'HOOGPOORT
DE BRAUWER DORLI - HENRY DE REVEL
DE COCK THOMAS - JOLIE VAN 'T HOF TE RUYTE
DE COCK THOMAS - NISRA - R
DE KEYSER SOFIE - NAILAH VD HEFFINCK
DE MEYER SARAH - EXILIO VAN 'T MEYERHOF
DE POORTER EVELIEN - JE T'ADORE VAN DEN OUBURG
DE POORTER EVELIEN - MYSTERY BOY
DE PROFT ANNELIES - LUMINO V.'T. MOLENHOF
DE PROFT PIETER - JALISCA VAN DE VONDELHOEVE
DE ROOS LIEN - PILATUS VAN 'T BREEZERHOF Z
DE ROOSE YONI - DANTE
DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - PROUD MARY
DE VLEESCHAUWER NELE - PABLO VAN DE BARLEBUIS
DE VLEESCHAUWER PIETER - POWER JB
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
DE WILDE CHLOE - JUTA STORMWIND
DE WINDT CHLOÉ - MOZES II P&B
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
DHOLLANDER TARA - NICERA
GOETHALS AMBER - PROUD MARY VAN DE BUCXTALE
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
HENDRICKX EVELIEN - KATOO VAN HET HANEWEEHOF
HENDRICKX EVELIEN - PEBLE VAN DE DWEERHOEVE
HERMAN JONATHAN - PARBLEU VAN DE MISPELAERE
KUSI JODIE - HEROS DE LA VIE
KUSI JODIE - KATALINE VAN MC & MC
MAES JENS - NIKITA VAN 'T HAGENHOF
MAES MAARTEN - NO - BELLE VAN TWEE - EIKEN
MERTENS ANTON - FUEGA DEL CAMPO
MOORTHAMERS JOLIEN - PIPPA V/D SPELONCK
MUSSCHE FEBE - CHICA VH GAVERSHOF Z
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
POLFLIET LIEVEN - CHUCK VAN DOORSLAARSHOEVE Z
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
ROBBERECHT STEF - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
ROBBERECHT STEF - PANDORA VAN DE KRUISHOEVE
RUBBENS JANA - ODIE - MERCI VAN HET WEIDSE HOF
SIMONS ELLEN - FIRST MATE
TEMMERMAN BART - NEGRITA VAN DE KIEZELWEG
VAN BOGAERT JONI - FEDERER
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
VAN DE WEGHE HANNE - KARAMELLE
VAN DE WEGHE HANNE - KIONA VZ
VAN DE WEGHE JULIE - INDIRA
VAN DEN BROECK DAPHNE - LITTLE PRINCESS V.D. VLASBLOEMHOEVE
VAN GEITE KOEN - FINESSE VAN DE KRUISKOUTER
VAN GEITE KOEN - MYSTIQUE VAN DE KRUISKOUTER
VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
VAN HECKE LOTTE - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
VAN HECKE STIJN - POLLY
VAN MULDERS BART - QUIDAMO U
VAN PUYVELDE JUSTINE - PITOU VAN 'T LINDEHOF
VAN STEELANDT SAM - PEBBLES VAN 'T HAMMELHOF
VAN WAES MAARTEN - ORTEGA VAN DE MOERVAARTHOEVE
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
VERVAET KOEN - OLANTHE VAN PRINSEVELD
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
CARNOY LARISSA - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
CARNOY LARISSA - ONAA DI PADUA
CERPENTIER KOEN - NOESJE VAN D'ABELENDREEF
CERPENTIER KOEN - OH LA LA VAN D' ABELENDREEF
CERPENTIER KOEN - OLILY VAN D' ABELENDREEF
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
DE BACKER AMELIE - DAYLA VAN POTTELBERG
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
DE CUYPER GINO - QUITANA
DE GUCHTENAERE LANDER - IMAGINE D'EDOUARD JOLY
DE PAEP PATRICK - OVER THE TOP VAN DEN HAAGAKKERS
DE POORTER EVELIEN - ORIANA VD OUDEVELDHOEVE
DE WAELE JENS - HOLLYWOOD VAN DE HAZAHOEVE
DE WAELE LISELOTTE - OXYGEN VAN DE WILDERNIS
DHAESE LORE - LUANA VAN 'T OUDBOS
GEEROMS YARNO - CASSANDRA GZ
GEEROMS YARNO - UNIFORMA Z
GHESQUIERE MANON - CHELSEY Z
HAMERLINCK STIJN - KATHARINA VAN DE DURMSTEDE
KUPPENS KIARA - CHELLINI Z
MAES WIETSE - OVITA S
MATTHIJS NIKOLAS - MIZAURA VAN DE MISPELAERE
POLFLIET PHAEDRA - ODARCO VAN D' ABELENDREEF
POLFLIET PHAEDRA - ORALINE VAN PRINSEVELD
POLFLIET PHAEDRA - ORIANA VAN DEN BOSDAM
ROBBERECHT STEF - NAMOUR DE CARMEL
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
TEMMERMAN BART - DEFF LEPPARD
TEMMERMAN BART - KLINTONS DAUGHTER VAN DE OUBURG
VAN BOCKSTAL JOERI - GINGER VB
VAN DRIESSCHE ROMEC - OVINA V/DEN HEIKANT
VAN HAUWE STEFAAN - GINGER VD EIKENBOS
VAN HESE ILKE - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
VAN HESE ILKE - OTHELLO VAN DEN BOS
VAN HOVE IVAN - NADA VAN SPIEVELD
VAN HOVE IVAN - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN INGELGEM CHARLOTTE - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
VAN LAERE TOM - CASEY Z
VAN LANDEGHEM INNE - LANDLY
VAN PUYVELDE JUSTINE - DUQUESA DEL CAMPO
VAN PUYVELDE JUSTINE - OTSIE VAN 'T LINDEHOF
VAN UYTVANCK BJORN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
VERHELST FILIP - JOUPY
VERHELST FILIP - LITHANO
VERHEYEN AN - ANNOUK
VERHEYEN AN - HEVITA
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BERKERS DORIEN - ARGOS VAN HOF TER NAILLEN
BERKERS JONAS - QUIDAMZIONA Z
DE COCK THOMAS - LANSON-R
DE LOOSE TIM - MIMOSA DE LA VIE Z
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - BABET VH Z
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
OELBRANDT WOUTER - KARESSE
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
ROBBERECHT STEF - LOURDES DE CARMEL
STUYVAERT ANOUK - IRIS
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
VAN DUYSE PHILIP - GROSSO MODO
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
VAN STEELANDT SAM - JESTER BOY VAN HET GILDENHOF
02/08/2020 - ZRTO2029 - ZAFFELARE SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots