{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:26
17:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:26
COENEGRACHTS ELODIE - BASJE
2
13:34
VANHOUDT SILKE - ROYALITY
3
13:42
MOONS ANN-MICHELLE - MONTY
4
13:50
VAN ENDERT SARA (G) - INCA
5
13:58
HOUBEN RAF - QUICK SILVER VAN HET FARASOHOF
6
14:06
DE BRUECKER WENDY - CORDINO
7
14:14
LIBBRECHT GREET - IRTAGO Q VAN DE KWACHTHOEVE
8
14:22
DE RIDDER ANNABELLE - MORIANE VAN ORSHOF
10
14:38
FRANCESCHINI ILANA - BIFFY
11
14:46
PAESEN GWEN - TIC TAC
12
14:54
PLESSERS ANNE - MIDAS V.H. ENDHOUSE
13
15:02
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
15
15:18
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
16
15:26
GIELIS LAUREN - DONNA
17
15:34
VERHOEVEN PETRA - LYBAR A
18
15:42
MOORS BRITT - CALISSA
19
15:50
LIBBRECHT GREET - HAYA V
20
15:58
BOSMANS NEL - TAKYTA
21
16:06
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
22
16:14
BRUIJNEEL DEFNEY - JOLIEN VAN HET VLINDERHOF
23
16:22
LIBBRECHT NOA - BAILA Z
24
16:30
VANLOOK AMY - PRINCES
25
16:38
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
26
16:46
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
27
16:54
VANHOUT CHARLIEN - MARISMENO CI
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:10
16:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:10
LUYCK ELINE - PITOU VAN 'T EKKERSHOF
2
14:18
ARKENS LOTTE - JOLIE DU ROYAL
3
14:26
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
4
14:34
MOONS CLAUDIA - JETSKE
5
14:42
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
6
14:50
LEENAERS CHELSY - BRIGAND
7
14:58
DECKERS CARA - VELVET
8
15:06
JAEMERS INGE - QULANO
10
15:22
MOORS ELEEN - B-CASSINI
11
15:30
VAN HEESWIJK MAITE - MADELIEFJE MG
12
15:38
SNYERS PATRICIA - KASPER VAN 'T BROEKEND
13
15:46
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
14
15:54
MOORS BRITT - INFERNO P
15
16:02
GOVAERTS TINA - DANGER
16
16:10
PLUSQUIN MARINKA - BOGONDA
17
16:18
SCHEPERS ELLEN - LADAULA
MEUWIS LOTTE - VIOLA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1-A
11:10
13:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:10
MARTENS SOFIE - JAPPELOUP VD WITHOEVE
5
11:42
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
6
11:50
MARX FEBE - CICERONE
7
11:58
MARTENS SOFIE - FORTUNATO UNO
8
12:06
KERKUM YVETTE LAURA - GENTLE FH
9
12:14
LOOS ERWIN - CECILIA Z
10
12:22
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
11
12:30
TIMMERMANS STEPHANIE - ESCOLIN
12
12:38
LEEN PETER - GANACHE Z
13
12:46
SMITS VEERLE - HELLA VAN HET WILDENKAMP
14
12:54
KEMPEN CHARLOTTE - FRANKLIN
15
13:02
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
16
13:10
EERLINGS JARY - AROS VAN 'T LAAGEIND
17
13:18
VOS STEFFIE - ILLUSION
18
13:26
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
19
13:34
BEX KATO - EVER DANCE
20
13:42
VAN HERK SANNE - UGENTO
21
13:50
SOORS DAISY - INAICA
APPELEN ANDREAS - JAKOB V H KLOKKENHOF
OOSTERBOSCH CINDY - PRIMADONA VAN DE KEMPENHOEVE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1-B
13:18
16:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:18
KONINX JULIE - DEJA VU ROYAL
2
13:26
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
3
13:34
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
5
13:50
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
6
13:58
LEMKENS CELIEN - FORTUNA
7
14:06
LUNSKENS MIEKE - BUBBLICIOUS
8
14:14
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
10
14:30
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
11
14:38
MOLENBERGHS CAROLINE - EMBER
13
14:54
CLAES TINNE - KARTOUCH VAN DE WINTERSHOEVE
14
15:02
VAN BERKEL HANNE - CARETINA-ST-GHYVAN Z
15
15:10
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
16
15:18
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
17
15:26
OOMS AMY - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
18
15:34
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
19
15:42
DEWIT LORE - DAKOTA Z
20
15:50
WAUTERS JANNE - KWINCY - SHADOW
21
15:58
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
22
16:06
VERHEYEN PETRA - RIVER DANCE
23
16:14
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
24
16:22
KONINX JULIE - CACAO TORRELUNA
PAESEN GWEN - PRINCES
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2-A
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MOLENBERGHS CAROLINE - BASHIR
2
09:08
BLEUKX INE - BALOU
3
09:16
BEX WESLEY - FAITH FULL VAN HET TRICHELHOF
4
09:24
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
5
09:32
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
6
09:40
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
7
09:48
MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
8
09:56
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
9
10:04
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
10
10:12
VAN SAMANG SIEN - KANKALIN
11
10:20
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
12
10:28
VAN SAMANG LOES - CHAMP
13
10:36
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
14
10:44
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
15
10:52
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
16
11:00
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2-B
11:10
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:18
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
3
11:26
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
4
11:34
PARTOENS SOFIE - INDIGO VAN DE CUMUL
5
11:42
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRĂśHLING
6
11:50
MARTENS JANNE - AMELIE Z
7
11:58
CLAES AMBER - DJUICY Z
8
12:06
GEERITS KOEN - PINK LADY VAN DE LEUKEN
9
12:14
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
10
12:22
HIJTS JINTHE - KAROS
11
12:30
THAENS ELISE - DELFIEN RENOIR
12
12:38
HAMERS LEANDA - LUNA
13
12:46
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
14
12:54
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
15
13:02
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
16
13:10
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
KELCHTERMANS ELYSE - UNTOUCHABLE
2
09:08
FRANCOIS MIREILLE - KALIF
3
09:16
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
4
09:24
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
5
09:32
CEYSSENS TOM - MARCO VAN HET HOKSENT
6
09:40
BROEKX ANJA - HELIOS
7
09:48
VAN DAEL CLAIRE - ROYAL REGENT
8
09:56
BEUTELS TINE - ALLISON
9
10:04
FOETS PIETER - ORINA VAN HET METTENHOF
10
10:12
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
12
10:28
DEWIT LORE - FORTUNA
13
10:36
VAN LOOVEREN DIRK - GOLITA F
14
10:44
COPERMANS DAISY - INCROYABLE
15
10:52
VANDE PAER SONIA - ARAGON
16
11:00
WUIJTS AMBER - KAVAL H
17
11:08
JAGER LUNA - FAICO
18
11:16
NIESSEN LIEN - JACKSON
19
11:24
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
20
11:32
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
21
11:40
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
22
11:48
VANDEBOSCH MIRTHE - HAPPINESS.E.
23
11:56
VANDE PAER SONIA - BINGO
24
12:04
MEURS CINDY - HAPPY BOY VAN SINT-PAULUS
25
12:12
VRANCKEN RUBEN - ANNABELLE Z
26
12:20
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
27
12:28
WAGEMANS ANNELEEN - PEROLA VH WENTJE
28
12:36
VAN LINDT BRAM - PRINS POMPIDOU
GREUNLINX JERCO - INCROYABLE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
DEBLIER ELISA - BALVE-B
4
09:24
VANCEER LISA - TRIGAN D
5
09:32
FOURNEAU ANNICK - JAMINA
6
09:40
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
7
09:48
CEYSSENS NICO - KYRA
8
09:56
CEYSSENS JEANINE - ZILVERROOS
9
10:04
VOLZ DEMI - ENSENDER VD HERENWIJER
10
10:12
BORMANS LUTGARDE - KYLIE QUEEN
11
10:20
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
12
10:28
GERIS WILLY - FIDAN 3
13
10:36
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
14
10:44
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
15
10:52
EERDEKENS ANN - GAZELLE VAN DE BEUZERIK
DEBUSSCHERE HUGO - WINNER C
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
CLAES KRISTA - KWYNTO VAN HET YELLOWSHOF
2
09:10
VALKENBORGS MACHTELD - JUFFY 1 VAN HET EESTERHOF
3
09:20
SIMONS HANNE - SPIELLADY
4
09:30
WUIJTS AMBER - EVORA VAN STRAETERHOF
5
09:40
MOONS HANNE - GENTLEMEN
6
09:50
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
7
10:00
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
8
10:10
VAN LINDT BRAM - ONIRIQUE AMOUR
10
10:30
SWINNEN CELINE - KAZZBURGA
11
10:40
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
12
10:50
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
13
11:00
VANHERK JOS - GIGANT BLESSE
14
11:10
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
15
11:20
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
16
11:30
VAN LINDT BRAM - NITRO VAN DE SMETSHOEVE
17
11:40
VANGELOVEN JULIE - WISH
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
COOMANS PAULINE - GUESS WHO
2
12:10
KONINX JULIE - JUANITA
3
12:20
VALKENBORGS MACHTELD - HIDALGO 1 VAN HET EESTERHOF
4
12:30
COENEGRACHTS TINE - EL GITANO VD PONDAROSAHOEVE
5
12:40
JAGER MANON - DER LORD
6
12:50
FOETS PIETER - MEREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
7
13:00
BOUSSE MYRIAM - SORICO
8
13:10
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
9
13:20
RASKIN CAROLINE - IDOOL LITA SW
10
13:30
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
11
13:40
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
12
13:50
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
14:10
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:10
JANSSEN LUC - IBELIM
2
14:20
SCHROYEN EVELIEN - LESTER TERDAMME
3
14:30
SWINNEN CELINE - IGOR
4
14:40
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
5
14:50
KONINX JULIE - EMMERSON
1
Ring 3: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G
12:52
13:08
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
19/07/2020 - ZRTL2003 - DRESSUURWEDSTRIJD LUMMEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots