{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A3 (S)
08:30
08:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BILLEN SILKE - SCHWEPPES
3
08:33
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:35
08:47
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:38
BORMANS LENNE - CUYPERSHOF SNUITJE
4
08:40
VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
5
08:42
VANDERHEYDEN SANDER - LOTJE
6
08:44
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
SEVERYNS FIEN - PUZZEL
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:23
09:30
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:24
MAES BRENT - SNOOPY
3
09:26
SMEETS ANNE-SOFIE - FURY
4
09:28
TIMMERMANS ROSALIE - FRANS
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
10:38
10:47
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:39
STERKENS JAAN - BENNIE
3
10:41
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
4
10:43
MAAS KOBE - PUCK
5
10:45
VANAKEN LIEN - VERA
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:48
09:00
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:51
VERJANS MEINE - BLOOM
5
08:55
STEEGMANS CAS - VALERIO
6
08:57
BOSCH ALEXANDER - CHILO
7
08:59
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
7
08:46
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
KELCHTERMANS LORE - WATERLAND'S SYLVESTER
ROYACKERS MILAN - TORNADO
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:30
09:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
MAAS KOBE - SNOWY
2
09:31
VOETS HANNE - INDY
3
09:33
KINABLE LILY - ELANO
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
10:07
10:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:07
LANSLOTS DIAZ - LIBERTY
2
10:08
LAMBRICHTS LIENE - DIVA
3
10:10
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
4
10:12
SOORS LIEZE - ROOS
5
10:14
VAN TULDER MALINE - JOWOUT'S BLACKY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
10:57
11:17
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:55
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
1
10:57
LEEN FREE - HP CELEGANCE
2
10:58
SWENNEN TINE - PIPI
3
11:00
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
4
11:02
LANSLOTS DIAZ - FARINA
5
11:04
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
6
11:06
DAS LIAM - ASTRID
7
11:08
HAELDERMANS DAAN - JENNY
8
11:09
KELCHTERMANS GIEL - WATERLAND'S SYLVESTER
9
11:11
MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
10
11:13
PEETERS LUNA - DESTINY
11
11:15
VLEKKEN PAULINE - LASER VAN DE MEREYT
12
11:17
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:35
09:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:35
VANDERHEYDEN ARTHUR - FIZZ
2
09:36
HUISKENS DEWI - NIENE
4
09:40
WANS BETH - DYNASTY
5
09:42
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
6
09:44
VANDERHEYDEN ARTHUR - JETHRO
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A6 (C)
10:17
10:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:17
AERTS ESTHER - AMALIA
2
10:18
HAELDERMANS STAN - LINSEY
3
10:20
JANSEN HANNE - BARRY
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
11:26
11:29
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:26
MICHELS XIBE - LIZZY
2
11:27
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
12:27
12:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:27
NULENS MICHELLE - SUNSHINE B
2
12:28
MOORS JELKE - KARLA
4
12:32
BLEYEN RHUNE - LEONARD
5
12:34
VAN DIJCK KATO - SILVI'S BOY
6
12:36
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
7
12:38
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
8
12:39
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
9
12:41
SWENNEN EMMA - SAM120
10
12:43
LEEN FREE - SPIRIT
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:45
09:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:45
POLLARIS ELISE - KRANEVELD'S ALEXANDER
2
09:46
BOSCH OLIVIER - FANGIO
3
09:48
MEEUS JILL - EQUITA
4
09:50
VERMEIRE BO - JOLY'S LIMONCELLO
6
09:54
VAN HOUT IRIS - DIABLO
7
09:56
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A6 (D)
10:22
10:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:22
BLEYEN RHUNE - FLAME
2
10:23
SEVERYNS LODE - SPIRIT
3
10:25
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A7 (D)
11:29
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:30
DRESSELAERS KAIHLY - ZORRA
3
11:32
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
4
11:34
JANSSEN MARRE - ZARA
5
11:36
GEURTS JULIE - UMELIA-V
6
11:38
MERCKEN JANNE - OTHELLO VAN HET DIJKHOF
7
11:40
WANS VIC - QAS VAN DE GROENHEUVEL
8
11:41
MEYERS SAM - CHICA
9
11:43
LEEN FREE - KAVALIEN
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A8 (D)
11:55
12:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:55
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
2
12:57
DE SAEDELEIR GREG - HANNES VAN DE DELTHOEVE
2
11:56
VANDEBEEK LIEN - LUNA
3
11:58
PALMANS SIMON - BON VIVANT'S CONTELLO
4
12:00
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
5
12:02
WOUTERS LOUISE - CALYPSO
6
12:04
VERBAUWEN LORAN - JOËL
7
12:06
BODE MARTHE-LOUISE - ROBBER VAN DE GROENHEUVEL
8
12:07
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
9
12:09
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
10
12:11
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
11
12:13
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
12
12:15
LEEN FREE - NIKITA
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse B (D)
12:56
13:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:56
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
3
12:59
GEURTS JULIE - LOBBY DES MARRONNIERS
4
13:01
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
5
13:03
BODE MARTHE-LOUISE - ORCHID'S SANNY
6
13:05
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
10
13:12
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
12
13:16
LOOS ARNE - KHIIMORI
13
13:18
KUPPENS NICK - DIVA
14
13:19
JANSSEN JENNICK - ULYSSE DU MARON
15
13:21
GEERITS FLORE - BLIKSEM
16
13:23
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
17
13:25
LOOS JADE - BON JOVI
18
13:27
GEURTS JULIE - INDRA'S ECLIPS
19
13:29
HAELDERMANS LINDE - FIDJI VAN DE KEMPENHOEVE
20
13:30
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
21
13:32
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
24
13:38
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
25
13:40
KERKHOFS GIEL - FANCY
26
13:41
LOOS THORBEN - K. HOSTA
27
13:43
KINABLE MAYA - WANNES
28
13:45
VANSTRAELEN NIELS - CASPER
29
13:47
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
30
13:49
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
31
13:51
VANDUFFEL ESTELLE - SPIRIT
32
13:52
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
33
13:54
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
14:04
14:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:04
ABEELS FEBE - REBEL DJ
2
14:06
GEERITS FLORE - KAATJE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
14:20
14:38
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:22
BLEYEN RHUNE - FILINI
3
14:24
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
4
14:26
JANSSEN JARNE - FLIKA
5
14:28
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
6
14:30
HAELS ANOUK - LORENZ
7
14:32
KUPPENS NICK - MISS SALLY
8
14:34
LOOS JADE - PIMMEKE
9
14:36
ABEELS FEBE - COMM'S FOREST KLAVERTJEVIER
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
15:26
15:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:28
JANSEN FEMKE - BENTO
3
15:30
TIJSKENS LAURE - WELCO VAN FARASOHOF
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse L (D)
14:46
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:46
POUDERS ANISSA - SOCRATES OPTIMUS
2
14:48
VRANKEN DRIES - EDELWEISS DU GRAND LYS
3
14:50
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
5
14:54
MOORS JULIE - PAINT BALL GIRL
6
14:56
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
7
14:58
BOSCH OLIVIER - SHELLY LEUNS VELD’S ELEGANT
8
15:00
LOENDERS LORE - PANTHERO
9
15:02
VOSSEN MINNE - INJAS
10
15:04
VANSTRAELEN NIELS - ASGARD
11
15:06
GEURTS KAAT - LEX VAN HET KLEINHOF
12
15:08
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
13
15:10
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
14
15:12
VRANKEN DRIES - ORCHID'S NINA
16
15:16
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse M (D)
15:44
15:50
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:46
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
3
15:48
LOENDERS LORE - LUNA
21/07/2020 - ZPTL2004 - SPRINGWEDSTRIJD MOLENBEERSEL
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots