{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A3 (S)
08:30
08:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BILLEN SILKE - SCHWEPPES
2
08:31
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:35
08:44
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:38
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
4
08:40
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
5
08:42
VANDERHEYDEN SANDER - LOTJE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:19
09:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:19
SMEETS ANNE-SOFIE - FURY
2
09:20
TIMMERMANS ROSALIE - FRANS
3
09:22
VANDEWINKEL TESSE - RAPIDAS
4
09:24
JANSEN AMBER - MELLAERS MOXY MELODY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
10:16
10:23
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:17
VANAKEN LIEN - VERA
3
10:19
STERKENS JAAN - BENNIE
4
10:21
KELCHTERMANS GIEL - SINTELS KIMBERLEY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:44
08:58
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:47
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
4
08:49
BILLEN ANKE - JEROMMEKE
5
08:51
VERJANS MEINE - BLOOM
6
08:53
HEYLIGEN JADE - STAR
7
08:55
STEEGMANS LIZE - VALERIO
8
08:56
KELCHTERMANS LORE - WATERLAND'S SYLVESTER
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:26
09:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:26
BOSCH ALEXANDER - CHILO
2
09:27
KINABLE LILY - ELANO
3
09:29
STEEGMANS CAS - VALERIO
4
09:31
VLEKKEN PAULINE - LASER VAN DE MEREYT
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:55
09:58
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:56
LAMBRICHTS LIENE - DIVA
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
10:33
10:55
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:33
LANSLOTS DIAZ - LIBERTY
2
10:34
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
4
10:38
VLEKKEN PAULINE - LILA VAN DEN HOEK
5
10:40
PEETERS LUNA - DESTINY
6
10:42
LEEN FREE - HP CELEGANCE
7
10:44
SWENNEN TINE - PIPI
8
10:45
LANSLOTS DIAZ - FARINA
9
10:47
LOOS SEPPE - ROEVENTERPEELHOEVE RICCO
10
10:49
MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
11
10:51
KELCHTERMANS GIEL - WATERLAND'S SYLVESTER
12
10:53
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:32
09:39
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:33
WERCKX EMIEL - RINGO STAR
3
09:35
MOORS JELKE - KARLA
4
09:37
VANDERHEYDEN ARTHUR - JETHRO
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
11:05
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:06
JANSEN HANNE - BARRY
3
11:08
AERTS ESTHER - AMALIA
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
12:00
12:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
NULENS MICHELLE - SUNSHINE B
2
12:01
LEEN FREE - SPIRIT
3
12:03
SWENNEN EMMA - SAM120
4
12:05
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
5
12:07
BLEYEN RHUNE - LEONARD
6
12:09
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
7
12:11
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
8
12:12
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:39
09:44
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:40
BOSCH OLIVIER - FANGIO
3
09:42
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:58
10:05
Nr.
Tijd
Combinatie
4
10:03
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
11:10
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:13
DRESSELAERS KAIHLY - ZORRA
4
11:15
GEURTS JULIE - UMELIA-V
5
11:17
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
6
11:19
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
7
11:21
JANSSEN MARRE - ZARA
8
11:22
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
DRIESEN FIENE - GRÉACH CAISIL CAIT
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
11:34
11:52
Nr.
Tijd
Combinatie
0
11:32
LEEN FREE - KAVALIEN
1
11:34
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
2
11:35
LOOS JADE - BON JOVI
4
11:39
VANDEBEEK LIEN - LUNA
5
11:41
BODE MARTHE-LOUISE - ROBBER VAN DE GROENHEUVEL
6
11:43
BLEYEN RHUNE - FLAME
7
11:45
VANDEBROEK LAUREN - HIND
8
11:46
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
9
11:48
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
10
11:50
GEURTS JULIE - HATTRICK WHITNEY
WOUTERS LOUISE - CALYPSO
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
12:24
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:24
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
2
12:25
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
3
12:27
KUPPENS NICK - DIVA
5
12:31
GEURTS JULIE - INDRA'S ECLIPS
7
12:35
BODE MARTHE-LOUISE - ORCHID'S SANNY
9
12:38
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
10
12:40
VERMEIRE BO - GRACE
12
12:44
VANSTRAELEN NIELS - CASPER
13
12:46
MEYERS SAM - CHICA
14
12:47
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
15
12:49
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
16
12:51
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
17
12:53
VANDUFFEL ESTELLE - SPIRIT
18
12:55
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
19
12:57
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
20
12:58
LEEN FREE - NIKITA
21
13:00
LOOS ARNE - KHIIMORI
22
13:02
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
23
13:04
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
24
13:06
POUDERS ANISSA - UMBRO VAN DE GROENHEUVEL
25
13:08
VERBAUWEN LORAN - JOËL
26
13:09
LOOS THORBEN - K. HOSTA
27
13:11
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
28
13:13
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
29
13:15
GOFFIN YAIKA - DIABOLO DU CHESSELET
32
13:20
GEURTS JULIE - LOBBY DES MARRONNIERS
33
13:22
KINABLE MAYA - WANNES
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
13:31
13:37
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
13:47
14:03
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:49
VANSTRAELEN NIELS - PIKSIE VAN TINJERHOF
3
13:51
KUPPENS NICK - MISS SALLY
4
13:53
LOOS JADE - PIMMEKE
5
13:55
HAELS ANOUK - LORENZ
6
13:57
BLEYEN RHUNE - FILINI
7
13:59
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
8
14:01
JANSSEN JARNE - FLIKA
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
14:51
14:57
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:55
JANSEN FEMKE - BENTO
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
14:13
14:41
Nr.
Tijd
Combinatie
4
14:19
VLEKKEN NOEMIE - BLOKLAND'S CAROLA
5
14:21
VANSTRAELEN NIELS - ASGARD
6
14:23
GOORMAN ELLEN - KILKENNY
7
14:25
BOSCH OLIVIER - SHELLY LEUNS VELD’S ELEGANT
8
14:27
JONKERS NATASHA - GOOD LUCK
9
14:29
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
10
14:31
POUDERS ANISSA - PETITE BIJOUX VAN DEN HAAGAKKERS
11
14:33
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
12
14:35
JANSSEN JENNICK - ULYSSE DU MARON
14
14:39
VOSSEN MINNE - INJAS
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
15:07
15:11
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
1
Ring 1: STIJL Klasse A3 (A)
09:00
09:04
Nr.
Tijd
Combinatie
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
2
Ring 2: STIJL Klasse B (B)
11:30
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
MERCKEN LINDE - CILLAARSHOEK'S APART
3
Ring 3: STIJL Klasse B (C)
13:30
13:32
Nr.
Tijd
Combinatie
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
4
Ring 4: STIJL Klasse A7 (D)
12:00
12:02
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDEBROEK LAUREN - HIND
5
Ring 5: STIJL Klasse A7 (D)
12:00
12:02
Nr.
Tijd
Combinatie
DRIESEN FIENE - GRÉACH CAISIL CAIT
6
Ring 6: STIJL Klasse A7 (D)
12:00
12:02
Nr.
Tijd
Combinatie
MERCKEN JANNE - OTHELLO VAN HET DIJKHOF
22/08/2020 - ZPTL2010 - SPRINGWEDSTRIJD GENK
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots