{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
10:00
10:34
Nr.
Tijd
Combinatie
5
10:08
DE BECK ROZELIEN - QUINOA VD WITHOEVE
6
10:10
CEULEMANS KIM - J'ADORE VAN HET SERCLAESHOF
7
10:12
DOCKX PASCALE - COMME CATI Z
8
10:14
VAN DEN BRUEL MARIE - ROBINSON VAN DEN KIEVIT
10
10:18
STAQUET JESSE - CORNELLO
11
10:20
OTTO MAGALI - HOSTARA V/H LAAGEIND
12
10:22
VAN ASSCHE XANTIA - PALMA VAN DE CLAEVERVALLEI
13
10:24
VAN STEENLANDT MARIE - ODILIA VD DONKHOEVE
14
10:26
DEBRUYN INGE - CYMINKA B Z
15
10:28
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
16
10:30
BONNE NETTE - COLIBRI
17
10:32
FOCKAERT LIZE - QUEEN V/H ROZENDAELHOF
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - BALOU (BLANCO)
BOES AN - SOFIE - PEGASA VAN HET SWAENEHOF
CALUWE MARIO - HOSTARA VH LAAGEINDE (BLANCO)
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:45
12:37
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:43
DE BECK ROZELIEN - DOURGANA HERO Z
1
10:45
MOLS MARLEEN - QUALITY GIRL VAN 'T RAVENNEST
2
10:47
VERHEYEN JORRE - VIDAL DK Z
3
10:49
VAN DEN WYNGAERT GIANNA - DU CALVEIR
4
10:51
HEREMANS KELLY - KOSMO
5
10:53
HEREMANS LISSA - JOYCE VH ZARRENHOF Z
6
10:55
VAN DEN BOGAERT ELS - JOLIEROSE
7
10:57
VERELST WANNES - QUARTZ
8
10:59
TACK LOUISE - CALLISANDRO V.H.
9
11:01
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
10
11:03
VERMEULEN DORIEN - GITTA VAN DE DAMBEEKHOEVE
11
11:05
HEREMANS ELLEN - VIALE-V
12
11:07
BROOTHAERTS WENDY - ARGO Z
13
11:09
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
15
11:13
VAN ASSCHE XANTIA - PLUTO VAN DE CLAEVERVALLEI
16
11:15
VERVLOESEM WENDY - DORADO VAN HET LINDENHOF
17
11:17
VAN DEN BRUEL MARIE - POMPIDOU VAN DEN KIEVIT
21
11:25
LAURENS KOENRAAD - J'ADORE VAN'T LAURENSHOF
22
11:27
SMETS LENNERT - QUESTE Q VAN ' T LAURENSHOF
23
11:29
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
24
11:31
DE BECK ROZELIEN - DURBANIA HERO Z
26
11:35
DE KEERSMAECKER JOLIEN - MORUMBI - CD
27
11:37
VAN ASSCHE XANTIA - ORTOUCHA VAN DE CLAEVERVALLEI
28
11:39
CALUWE MARIO - EDDIE VD Z
29
11:41
VAN STEEN KRIS - PLATO T
32
11:47
MOENS ROEL - PRETTY MISS CANTY 'T'
33
11:49
HUYBRECHTS CHARLOTTE - GALA D'ELLE
34
11:51
DOCKX PASCALE - LIBLAICO
35
11:53
MOLS MARLEEN - QU'ELLE EST BELLE VAN 'T PARDASSENHOF
36
11:55
DE BOECK SARA - JADINKA VAN HET LELIEHOF
37
11:57
VAN ROMPAEY ISIDOOR - NALU Z
38
11:59
DE BOECK FRANK - TRENTINO A Z
39
12:01
VERHEYEN NANE - QUINNETTE VAN DE GANZENAKKER
40
12:03
VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
41
12:05
HEREMANS KELLY - NANDOR VAN DE WITTEHEI
42
12:07
VERBRUGGEN MEREL - LANCELOT VAN DE GANZENBOL
43
12:09
VAN DEYNZE AXL - DORIEN
44
12:11
VERLINDEN MARIE - OCEANE J&F CHAMPBLANC
45
12:13
VERVOORT ALINE - DIABLO Z
46
12:15
VERBIST LINDE - LOLITA VAN DE KROON
47
12:17
DE SWERT DOMIEN - QUANTUM VAN 'T BOSCHVELD
48
12:19
SCHEIRS PAUL - QUINLAN
50
12:23
LENAERTS EVI - QUIRELLE VAN HET EIKENHOF
51
12:25
HEREMANS KATRIEN - IO VIVAT
52
12:27
DE WEERDT JEROEN - QIUNA VAN 'T MEUTERSHOF
53
12:29
VAN STEEN KRIS - SHE'S GOLD DGA Z
54
12:31
WILLEMS GIL - NITRO VAN DEN WOLVENHOEK
55
12:33
CEUSTERS BERT - CASSIUS CLAY VAN 'T REBELSHOF Z
56
12:35
VERHAEGEN GRIET - PHARA
57
12:37
DE BECK ROZELIEN - CAS VD WITHOEVE Z
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - QUIRIDO (BLANCO)
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
12:45
14:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:45
HUYBRECHTS JULIE - NAVAROHENS
5
12:53
SCHEIRS NICKY - COBALT
6
12:55
CALUWE STEFAN - NOXX
7
12:57
CALUWE JELLE - OLANA VAN DEN UILENBOS
8
12:59
LAUWERYS TIM - VAN BOMMEL DH Z
9
13:01
VAN DEN BOSCH MELISSA - LUSTY BOY DE LORETTE
10
13:03
VERSCHUEREN FREDERIK - ONA VD WITHOEVE
11
13:05
VAN DEYNZE ARNO - BICKEL
12
13:07
MOLS MARLEEN - PRINCESS VAN DE NOORDHEUVEL
13
13:09
VAN HECK ALINE - LOLA VAN 'T RUYTERSHOF
14
13:11
CLAESSENS AN - CELSIUS
15
13:13
VAN ROMPAEY ISIDOOR - MISS CLOE ODTH Z
16
13:15
BERTELS DANNY - CHABLIS
17
13:17
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
18
13:19
STEVENS RITA - HOBAGO-A
19
13:21
VERBIST LINDE - NASARIETE VAN DE KROON
20
13:23
SUTHERLAND JEF - JEDZANA VH BLOEMENHOF
21
15:25
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - OSASOENA
21
13:25
DE CLERCQ BO - JOLLY JUMPER VAN DE DORPSHOEVE
22
13:27
VERVOORT ALINE - DARDANELLE VD KROON
23
13:29
COPE ROMY - BARON VAN SCHAARLAKEN
24
13:31
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
25
13:33
KENNES BEN - NANTE 11 VAN HET VONDELHOF
26
13:35
HEREMANS SOFIE - C'EST MOI Z
27
13:37
MOENS JELLE - NEVER GIVE UP VAN DE BRAEMBEIER
28
13:39
SCHEIRS PAUL - MIDNIGHT SUGAR
29
13:41
SCHELKENS TIFFANY - HOSTA VAN DE WITHOEVE
30
13:43
HUYBRECHTS JULIE - NIXONHENS
31
13:45
CALUWE STEFAN - POP-UP DE TAMISE
32
13:47
COENEN STIJN - MILANO C
33
13:49
STAQUET DIRK - COMEROMY VAN HET KEIZERSHOF Z
34
13:51
LAURENS KOENRAAD - FLASCH VAN 'T LAURENSHOF
35
13:53
SMETS LENNERT - LORRE VAN 'T LAURENSHOF
36
13:55
DE BECK ROZELIEN - PEPPER VD WITHOEVE
37
13:57
NOTELÉ LIEVEN - HOPEFULL LADY
38
13:59
VAN DEN BERGH MARIEKE - BE PLEASURE
39
14:01
RENDERS LEXI - SIEN PAS DE CALAIS Z
40
14:03
DE BOECK SARA - MEFISTO VAN HET LELIEHOF
41
14:05
MOORTGAT PATRICK - DJAEMBA VAN DE BARTVELDEN
42
14:07
VERHEYEN JELLE - POLLE VAN HET GERMELAERVELD
43
14:09
VAN DOORSLAER EMMA - ALICANTE JVH Z
44
14:11
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - PIRLO
45
14:13
VAN STEEN KRIS - LUCKY ONE VAN DE CONYNENBERG
46
14:15
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
47
14:17
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
48
14:19
VAN DEN BULCK THOMAS - J'AIME LA VIE
49
12:21
VAN DOORSLAER EMMA - PHOENIX VAN DE KLEINHEIDE
49
14:21
VERLINDEN SARAH - MANOLITA VD BARTHOEVE
50
14:23
DOCX LOUISE - GALICE SSB
51
14:25
CABERGHS DONNEE - LIBERTE VAN'T REBELSHOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
14:45
15:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:45
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
2
14:47
COENEN STIJN - LADY CALANDO
7
14:57
DILLEN WANNES - ARGENTINUS V/D DONKERSHOEVE Z
9
15:01
VAN ASSCHE XANTIA - MILLE DORADO VAN DE CLAEVERVALLEI
10
15:03
CALUWE JELLE - INKA VAN 'T GESTELHOF
11
15:05
MOORTGAT JELLE - OETZI VANT PLATT
12
15:07
BERTELS JOLIEN - MAYBELL
13
15:09
CEUSTERS BERT - OH MON DIEU VAN ' T REBELSHOF
15
15:13
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
16
15:15
HELLEMANS LUKAS - MADONNA VAN MORETUS
17
15:17
FAES CHRISTOPHE - ELIAS Z
18
15:19
SOMERS CATO - KOSTA H
19
15:21
SCHEIRS NICKY - MAYDEN VAN HET AVENHOF
20
15:23
SCHEIRS PAUL - EVITA DE LA POMME Z
22
15:27
STAQUET DIRK - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
23
15:29
DOCKX PASCALE - EROS VAN DE KAPELLEBOSHOEVE
24
15:31
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
25
15:33
VAN DEN BULCK THIBO - BOSJA
26
15:35
DE MEULDER LOTTE - ODELLO
27
15:37
DE BOECK SARA - MAYA VAN HET LELIEHOF
28
15:39
DE KEYSER HANNAH - LIBERTY
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
16:00
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
CALUWE MARIO - CHIQUITA
2
16:02
HUYBRECHTS CHARLOTTE - L'ETOILE
4
16:06
BRAECKMANS LEEN - EMMELINA
6
16:10
DE WEERDT JEROEN - LINKE VAN 'T MUILSHOF
7
16:12
HELLEMANS LUKAS - KADET - P
8
16:14
CLAES TIM - KITANA
9
16:16
SCHEIRS PAUL - HARIDOL S.P.
10
16:18
VAN STEEN KRIS - MAXIMA T
11
16:20
VERAGHTERT GERT - LATINA VAN HET ZEVENVINDEL
12
16:22
VAN LOOY JANA - MOKKA BO DE W&S
13
16:24
SOMERS CATO - LA FAYETTE
14
16:26
CALUWE MARIO - VALENTINA DH Z
04/07/2020 - ZRTA2051 - ZOERSEL SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots