{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
10:00
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:00
VERSTRAELEN DAMARIS - ARMANI
5
10:08
D'HOOGHE JOHAN - QUODAM DIE VAN HET BERKENDONCK VEN
6
10:10
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
7
10:12
ADRIAENSEN SAM - FUGA VAN DE WAYKES
8
10:14
BAEKEN CHARLOTTE - QUINTY
9
10:16
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
10
10:18
VERSTRAELEN DAMARIS - FULLHOUSE S
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:30
11:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
PARIDAANS JANNE - PRETTY FINE VDE
2
10:32
SPITS JORICH - LAVINO
3
10:34
BERKVENS SHELSEY - QADIRA VG
4
10:36
DE CARTIER SYBILLE - KAPTAIN JACK Z.G.
9
10:46
VAN DE WATER ISABELLE - DESIRE
10
10:48
LAURIJSSEN LOUISE - DOUTZEN DH Z
11
10:50
AERTS LODE - ILYA VAN DE ZELM
12
10:52
SPITS JORICH - CEREZA Z
13
10:54
VAN HOOF KIM - TARISSA VAN 'T GROESKE
14
10:56
VERHAEGEN CEALLACH - CELICA VAN HET EELSHOF
15
10:58
LAMBRECHTS PAUL - QUMANO VAN DE LAGE HEIDE
16
11:00
VERHEYEN JANNE - JEFFERSON VAN HET EIKEHOF
17
11:02
MERTENS TOM - QUINTA VAN HET EELSHOF
18
11:04
BROSENS ROB - ORO D'ELLE
19
11:06
VERHEYEN WIM - E.FABER Z
20
11:08
BROECKX YANA - LARONA VAN HET EELSHOF
21
11:10
PARIDAANS JANNE - QUINTO S
22
11:12
MAES YOREN - Q'AZZ - M
23
11:14
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
24
11:16
VANDEPERRE DORIEN - PRONTO
KENIS EVELIEN - QLOWIE D' HESSY
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
11:35
12:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:35
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
2
11:37
MERTENS THOMAS - JUTTA
3
11:39
GOETSCHALCKX BART - PALIETER V/D ESBERG
4
11:41
GORIS DAVY - CONTADOR Z
5
11:43
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
6
11:45
BROECKX YANA - FANTASTIQUE VAN HET EELSHOF
8
11:49
DE KINDEREN MIEK - FIGO V.D. PANNENHOEF
10
11:53
TIMMERMANS ESTHER - HARVEY
14
12:01
SMETS JOLIEN - INDA
15
12:03
DE CARTIER SYBILLE - UN DE NANOU
18
12:09
SPITS JORICH - PLAISIRE D'API
19
12:11
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPIA VAN DE LAGE HEIDE
21
12:15
MALISART KOBE - LUKAKU
23
12:19
MERTENS THOMAS - PALJAS VAN HET EELSHOF
24
12:21
BROECKX YANA - FRIVOLLE VAN HET EELSHOF
25
12:23
HENDRICKX MARIE - KING CREOLE VAN HET HARTEVELD
26
12:25
GORIS HANNE - SELINDA
27
12:27
VANDEPERRE DORIEN - ICASA
28
12:29
MAES YOREN - GANDUR
29
12:31
MARTENS AMBER - ENJOY-IT
31
12:35
SPITS JORICH - KARMIJN ES
32
12:37
WILLEMSE RAF - PERLANDO
33
12:39
PARIDAANS JANNE - KALLINA
34
12:41
PARIDAANS LOTTE - KARTANO VAN HET EELSHOF
35
12:43
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
36
12:45
LEEMANS LORE - HELYNA VAN DE KEMPENHOEVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
13:05
14:21
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:05
BERKVENS SHELSEY - ELWAN VAN BEEK Z
2
13:07
JANSSENS SOFIE - LUNA B
3
13:09
LAMBRECHTS PAUL - MOCHITO VAN DE LAGE HEIDE
4
13:11
VAN DE POL NICOLAS - OBELISK VAN DE WATERING
5
13:13
MERTENS THOMAS - ELTON VAN HET EELSHOF
6
13:15
MALISART KOBE - JAGUAR
7
13:17
MALISART MICHELLE - KALINKA
8
13:19
SPITS JORICH - ILENDO VD PONYHOEVE
9
13:21
VERHEYEN WIM - MYSTRI
10
13:23
VERSTRAETEN CATO - MA BELLA VAN DE DISTELHOEVE
11
13:25
VAN DEN HEUVEL DENNIS - GIGANT
12
13:27
LAUWERYSEN VICTOR - JYLLENA
13
13:29
DE CARTIER SYBILLE - LAGA
14
13:31
BERKVENS SHELSEY - EVITA VG
15
13:33
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
16
13:35
HERTOGS GITTE - FAZENDA
16
12:05
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
17
13:37
SYSMANS RAF - KING'S PRINCESS
18
13:39
GORIS HANNE - I SPY DE MUZE
19
13:41
SPITS PIETER - EXCLUSIVE V.I.P.
20
13:43
MERTENS THOMAS - OLYMPIA VAN HET EELSHOF
21
13:45
MAES YOREN - O'VIVE M
22
13:47
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
22
12:17
GOETSCHALCKX BART - OBAMA V/D ESBERG
23
13:49
MALISART KOBE - CENTO V.D.PONYHOEVE Z
24
13:51
MALISART MICHELLE - JUMBO
25
13:53
JACOBS JULIE - MAURAN S
26
13:55
SPITS JORICH - CULLINAN Z
27
13:57
BERKVENS SHELSEY - NELL V.G.
28
13:59
LAUWERYSEN VICTOR - IZZYLENA
29
14:01
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
31
14:05
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPUS VAN DE LAGE HEIDE
32
14:07
JANSSENS SOFIE - ORADO
33
14:09
BERKVENS SHELSEY - HUPPYDAM WP Z
34
14:11
PARIDAANS JANNE - NINTENDO
35
14:13
VANDEPERRE DORIEN - CASA Z
36
14:15
WILLEMSE RAF - KWANDOR
37
14:17
WUYTS LEEN - LARINKA VAN 'T LUSTHOF
38
14:19
LEEMANS LORE - CALIPSO V/H BOGERTJE
BROSENS ROB - CASSILA DH Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
14:30
15:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:32
SPITS JORICH - GAMBLE S
5
14:38
BERKVENS SHELSEY - MELANIE
6
14:40
VERHEYEN WIM - KARA
7
14:42
MALISART MICHELLE - IEMMY VD PONYHOEVE
8
14:44
PARIDAANS NOOR - CHABLIS BW
10
14:48
GORIS DAVY - INTURANA
11
14:50
SPITS JORICH - LANDGRAAF VD DONKHOEVE
12
14:52
MERTENS TOM - JAROBI VAN HET EELSHOF
13
14:54
JANSSENS SOFIE - ANYBODY
14
14:56
MAES YOREN - M' ORANGE M
15
14:58
VAN DEN EYNDE ANOUK - MISS FINE
16
15:00
JACOBS JULIE - LATINA DE TOXANDRIA
17
15:02
SPITS JORICH - GOUDSMID V.D.PONYHOEVE
KENIS EVELIEN - ELEONOOR VAN HET EEGDEKEN
04/07/2020 - ZRTA2052 - TURNHOUT SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots