{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ARENDONK - DE KEMPENZONEN (12001R)
DEELNAME
15
0
0
9
Groep 2: 14/07/2020 20:00
BALEN - SINT-ODRADA (12003R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 14/07/2020 20:00
DE KEMPISCHE MENVERENIGING - DE KEMPISCHE MENVERENIGING (19003R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 14/07/2020 20:00
DESSEL - SINT NIKLAAS (12006R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 13/07/2020 20:00
GEEL LARUM - SINT JORIS (12007R)
DEELNAME
7
0
0
5
Groep 1: 13/07/2020 20:00
GEEL TEN AARD - SINT HUBERTUS (12008R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 2: 14/07/2020 20:00
GIERLE - DE KEMPENZONEN (12009R)
DEELNAME
3
0
0
3
Groep 3: 15/07/2020 20:00
GROBBENDONK - ONZE LIEVE VROUW TEN TROON (12010R)
DEELNAME
6
0
0
4
Groep 2: 14/07/2020 20:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011R)
DEELNAME
10
0
0
7
Groep 1: 13/07/2020 20:00
HERSELT - SINT MAARTEN (12012R)
DEELNAME
5
0
0
5
Groep 3: 15/07/2020 20:00
KASTERLEE - DE LUSTIGE DRAVERS (12015R)
DEELNAME
19
0
0
8
Groep 2: 14/07/2020 20:00
LICHTAART - DE KEMPENRIDDERS (12016R)
DEELNAME
19
0
0
10
Groep 2: 14/07/2020 20:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017R)
DEELNAME
17
0
0
9
Groep 1: 13/07/2020 20:00
MEERHOUT - DE ROSKAM (12019R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 14/07/2020 20:00
MOL ACHTERBOS - PEGASOS (12023R)
DEELNAME
9
0
0
5
Groep 2: 14/07/2020 20:00
MORKHOVEN - RUIME STAP (12045R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 3: 15/07/2020 20:00
NOORDERWIJK - BAVODRAVERS (12024R)
DEELNAME
5
0
0
4
Groep 1: 13/07/2020 20:00
OLMEN - DE NETEDRAVERS (12026R)
DEELNAME
2
0
0
1
Groep 3: 15/07/2020 20:00
SCHOONBROEK - SINT JOB (12031R)
DEELNAME
21
0
0
10
Groep 1: 13/07/2020 20:00
TIELEN - DE HEIDEDRAVERS (12032R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 13/07/2020 20:00
VEERLE - WIJNGAARDRUITERS (12034R)
DEELNAME
4
0
0
3
Groep 2: 14/07/2020 20:00
VORSELAAR - DE LINDERUITERS (12036R)
DEELNAME
5
0
0
4
Groep 3: 15/07/2020 20:00
VORST - DE VRIJE TEUGEL (12037R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 15/07/2020 20:00
WESTERLO - SINT ELOOI (12040R)
DEELNAME
5
0
0
3
Groep 3: 15/07/2020 20:00
19/07/2020 - ZRTA2057 - LILLE SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots