{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3b
Ring 3b: SPRINGEN Klasse L (2)
08:00
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
AERNOUTS DIETER - PYRANKA VAN 'T ACHTERHOF
AERNOUTS JURGEN - PIPPA F
AERNOUTS JURGEN - PIXIE F
AERNOUTS JURGEN - TOULOUSE DU FORET Z
AERNOUTS KRIS - ON THE ROCKS VAN 'T KLATERVEN
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
AERNOUTS SABINE - KARLA
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
AERTS JOZEF - BUSBY BABE DB Z
AUGUSTYNS HELEEN - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCORDY VAN DE LEEUWERK
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
BROSENS ELLEN - FOBLESSE V BAREELHOF
BROSENS KAAT - CARTINA Z
BROSENS KAAT - GREAT AND GRITTY
BROSENS LIEKE - CASSANDRA VAN HET HEIEINDE Z
BROSENS LIEKE - GARSON VAN DE ZIELENBERG
BULENS XENIA - HALINA VAN DE DYKHOEVE
DE BACKER LYAN - QUIDAME IV R Z
DE KONINCK KLAAS - BACARDI COLA Z
DE KONINCK KLAAS - WHY CENTERFOLD Z
DE WOLF FRAUKE - INTANA VAN DEN AARD
DE WOLF FRAUKE - KARIDA VAN DEN AARD Z
DICTUS KELLY - GRISELDO Z
DONCKERS KARIN - LAMICELL NAMIRA
DONCKERS KARIN - OOGAPPEL DE MUZE
DONCKERS KARIN - PINOKKIO
FRANKEN ERWIN - MIRA VAN DE NOORDHEUVEL
GEENS GITTE - KELIENA
GEERTS ANNELIES - CIDENA
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
GEERTS JEROEN - PILOTINAR-V.H.
GEERTS SOPHIE - JETHRO HDH
GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
HOFKENS MAAIKE - UNIEK
JACOBS NETTE - GERONE
KENIS BEN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
KENIS BEN - OLIVIER VAN HET KRUISBLOKHOF
LANGEWOUTERS JOLIEN - PANTURANO VAN HET EIKEHOF
LAURIJSSEN PAUL - DAKARIO Z
LAURYSSEN GUY - POLONIS L
LEENAERTS LOES - ONDIATA
LEENAERTS STEF - PACIFIC
MERTENS PAULIEN - APRIL N Z
MERTENS PAULIEN - KAMPUS VAN 'T HEIKE
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
PLEYSIER JOHAN - OBAMA VAN DE GOORBOSSEN
RIGOUTS STEF - ELENJA
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
SANDERS LODE - HOTJIK
SCHELLEKENS MAUD - PAX
SIPS YENTE - FHILKE'S
SMISAERT ISALINE - LAIS VAN HET BURKELHOF
SMISAERT LYSANNE - LAIS VAN HET BURKELHOF
SNELDERS JEFFREY - DIEVERTJE
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
VAN DE MIEROP NICK - PASKIA-VDM
VAN DEN BERGH PIETER - JOLLY VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH PIETER - JORDUNA VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH VANESSA - QUALITY GIRL TN Z
VAN DEN PLAS WOUT - PAVANA VAN HET MERRETHOF
VAN DIJCK GITTE - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
VAN HOECK JAN - MASTER VD HOOGHOEVE
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
VAN LAERHOVEN AXELLE - ILYA VAN HET ETTINGENHOF
VAN LOOVEREN DIMITRY - OKIDOKI
VAN LOOVEREN JOPPE - NESQUICK V/D MEREYT
VAN LOOVEREN ROEL - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
VAN LOOVEREN SIEBE - KWATRA V/D MEREYT
VAN MECHELEN JANNICK - PETROUSHKA JR
VAN OPDORP TINNE - JASGOW VH MERELSNEST
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
VAN TILBURG NICO - PORTLAND VT
VEDADI FARAH - ZAPPA PP Z
VERMEIREN DRIES - HELENA VAN PERBEEMD
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
VERMEIREN LOUIS - OAKLY-A
VERMEIREN NELE - OMILIA
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
VERMEIREN STIEN - JOLIE VAN PERBEEMD
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
VOERMANS EVELINE - PHAR LAP V/D LEEUWERKHEIDE
VOETEN MARK - LAVIGNE Z
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
WILLEMS JADE - CHARMING DANCER
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:00
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
DONCKERS KARIN - OOGAPPEL DE MUZE
2
08:02
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
3
08:04
KENIS BEN - OLIVIER VAN HET KRUISBLOKHOF
6
08:10
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
7
08:12
MERTENS PAULIEN - APRIL N Z
8
08:14
GEERTS ANNELIES - CIDENA
9
08:16
AERNOUTS JURGEN - TOULOUSE DU FORET Z
10
08:18
BROSENS KAAT - CARTINA Z
11
08:20
DE WOLF FRAUKE - KARIDA VAN DEN AARD Z
12
08:22
VAN DEN PLAS WOUT - PAVANA VAN HET MERRETHOF
13
08:24
BULENS XENIA - HALINA VAN DE DYKHOEVE
13
11:37
VAN LOOVEREN JOPPE - NESQUICK V/D MEREYT
14
08:26
SIPS YENTE - FHILKE'S
14
11:39
VAN LOOVEREN SIEBE - KWATRA V/D MEREYT
15
08:28
SMISAERT ISALINE - LAIS VAN HET BURKELHOF
16
08:30
VAN TILBURG NICO - PORTLAND VT
17
08:32
DE KONINCK KLAAS - WHY CENTERFOLD Z
18
08:34
VAN LOOVEREN ROEL - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
19
08:36
VOERMANS EVELINE - PHAR LAP V/D LEEUWERKHEIDE
20
08:38
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
21
08:40
BROSENS LIEKE - GARSON VAN DE ZIELENBERG
22
08:42
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
23
08:44
GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
24
08:46
SCHELLEKENS MAUD - PAX
25
08:48
VAN HOECK JAN - MASTER VD HOOGHOEVE
26
08:50
GEERTS JEROEN - PILOTINAR-V.H.
27
08:52
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
28
08:54
DONCKERS KARIN - PINOKKIO
29
08:56
BROSENS ELLEN - FOBLESSE V BAREELHOF
31
09:00
WILLEMS JADE - CHARMING DANCER
32
09:02
LANGEWOUTERS JOLIEN - PANTURANO VAN HET EIKEHOF
33
09:04
DE KONINCK KLAAS - BACARDI COLA Z
34
09:06
SNELDERS JEFFREY - DIEVERTJE
35
09:08
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCORDY VAN DE LEEUWERK
36
09:10
KENIS BEN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
37
09:12
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
38
09:14
MERTENS PAULIEN - KAMPUS VAN 'T HEIKE
39
09:16
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
40
09:18
VEDADI FARAH - ZAPPA PP Z
41
09:20
AERNOUTS SABINE - KARLA
42
09:22
BROSENS LIEKE - CASSANDRA VAN HET HEIEINDE Z
43
09:24
GEENS GITTE - KELIENA
44
09:26
AERNOUTS JURGEN - PIPPA F
45
09:28
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
46
09:30
DE WOLF FRAUKE - INTANA VAN DEN AARD
47
09:32
AUGUSTYNS HELEEN - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
48
09:34
LEENAERTS LOES - ONDIATA
49
09:36
AERNOUTS KRIS - ON THE ROCKS VAN 'T KLATERVEN
50
09:38
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
51
09:40
VINCKX DIRK - CHATALINE VAN DE MARSWEG Z
52
09:42
VAN LOOVEREN DIMITRY - OKIDOKI
53
09:44
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
54
09:46
LEENAERTS STEF - PACIFIC
55
09:48
VAN DE MIEROP NICK - PASKIA-VDM
56
09:50
DONCKERS KARIN - LAMICELL NAMIRA
57
09:52
VOETEN MARK - LAVIGNE Z
58
09:54
HOFKENS MAAIKE - UNIEK
59
09:56
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
60
09:58
DE BACKER LYAN - QUIDAME IV R Z
61
10:00
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
62
10:02
VAN DEN BERGH PIETER - JOLLY VAN DE KAPEL
63
10:04
AERTS JOZEF - BUSBY BABE DB Z
64
10:06
LAURIJSSEN PAUL - DAKARIO Z
65
10:08
LAURYSSEN GUY - POLONIS L
66
10:10
BROSENS KAAT - GREAT AND GRITTY
67
10:12
VERMEIREN LOUIS - OAKLY-A
68
10:14
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
69
10:16
VAN MECHELEN JANNICK - PETROUSHKA JR
70
10:18
RIGOUTS STEF - ELENJA
71
10:20
VERMEIREN STIEN - JOLIE VAN PERBEEMD
72
10:22
VERMEIREN DRIES - HELENA VAN PERBEEMD
73
10:24
SANDERS LODE - HOTJIK
74
10:26
JACOBS NETTE - GERONE
75
10:28
AERNOUTS JURGEN - PIXIE F
76
10:30
VAN THILLO SIMON - PALLADIO VT
77
10:32
VINCKX DIRK - PRIMEUR VAN DE BLEEKVENHOEVE
78
10:34
VAN OPDORP TINNE - JASGOW VH MERELSNEST
79
10:36
FRANKEN ERWIN - MIRA VAN DE NOORDHEUVEL
80
10:38
VAN DEN BERGH VANESSA - QUALITY GIRL TN Z
81
10:40
VAN LAERHOVEN AXELLE - ILYA VAN HET ETTINGENHOF
82
10:42
GEERTS SOPHIE - JETHRO HDH
83
10:44
VAN DEN BERGH PIETER - JORDUNA VAN DE KAPEL
85
10:48
PLEYSIER JOHAN - OBAMA VAN DE GOORBOSSEN
86
10:50
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
87
10:52
VAN DIJCK GITTE - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
88
10:54
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
89
10:56
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
90
10:58
AERNOUTS DIETER - PYRANKA VAN 'T ACHTERHOF
91
11:00
VERMEIREN NELE - OMILIA
DICTUS KELLY - GRISELDO Z
SMISAERT LYSANNE - LAIS VAN HET BURKELHOF
2b
Ring 2b: SPRINGEN Klasse M (2)
11:13
13:01
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN INGE - INKANTO DELLA MARCA
ADRIAENSEN NICK - OBLIGE VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
AERNOUTS JURGEN - ORFEO
AERNOUTS JURGEN - OSCAR V/H HULSTENHOF
AUGUSTYNS ARNOUT - JAPPELOUP
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCEANS DIAMOND
BRASPENNINCX MIRTHE - BERLINE DE LA VIE
BROSENS STEF - LADY D'HOUTEM
BRUYNEN DENISE - OYRANO VAN HET GROESHOF
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
DONCKERS KARIN - FLETCHA VAN 'T VERAHOF
DONCKERS KARIN - LEIPHEIMER VAN 'T VERAHOF
DONCKERS KARIN - NERIUM
ENCKELS YANA - ILANTINO VAN D' HOEF
ENCKELS YANA - IMPOSSIBLE D'10
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
HAVERMANS VALERIE - O' BELLE VAN HET CAPPELLEVELD
LAURIJSSEN PAUL - CAROSSIUS Z
LAURIJSSEN PAUL - CRESPADA Z
LEENAERTS LOES - INZEO
NOTERMAN ASHLEY - BACARADA Z
PILLOT ANNE - CHELSY Z
SCHELLEKENS DAAN - COSTA V'T HEMELDONK Z
SCHOENMAEKERS ANIELCA - HIRCAN
SNOEIJS MATHIAS - OPORTO VAN BERKENRIJS
SOMERS NONA - ORIGINALS "S"
STOFFELEN JAN - JARTELLE
VAN DE MIEROP NICK - O' GUST VDM
VAN DE MIEROP NICK - OLYMPIC THUNDER V71
VAN DEN BERGH PIETER - INFINITE VAN DE KAPEL
VAN DER LINDEN SAM - MONA DE REGOR
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
VAN HAM LIES - DARWIN
VAN KEER ELS - KASSE
VAN LAERHOVEN AN - MEKITA VAN 'T LAARHOF
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
VAN LOOVEREN DIMITRY - MISS SENAAT
VAN LOOVEREN DIMITRY - OBELIX
VAN LOOVEREN DIMITRY - OLYMPIA
VAN LOOVEREN EVELIEN - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
VAN LOOVEREN JOPPE - NESQUICK V/D MEREYT
VAN LOOVEREN SIEBE - KWATRA V/D MEREYT
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
VANDERBRUGGEN AMELIE - FLEUR DE PONT QUATRE
VERMEIREN ELKE - BALOU
VERMEIREN NELE - MADI - LILI
VERMEIREN PIETER - MILOMAS - V
WILLEMSEN VINCENT - LUCKY LADY VAN 'T VALISSENHOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
11:13
13:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:13
AERNOUTS JURGEN - ORFEO
2
11:15
DONCKERS KARIN - LEIPHEIMER VAN 'T VERAHOF
3
11:17
AUGUSTYNS ARNOUT - JAPPELOUP
4
11:19
VAN LAERHOVEN AN - MEKITA VAN 'T LAARHOF
5
11:21
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
7
11:25
VAN LOOVEREN DIMITRY - MISS SENAAT
8
11:27
VAN DE MIEROP NICK - O' GUST VDM
10
11:31
ADRIAENSEN INGE - INKANTO DELLA MARCA
11
11:33
VAN DEN BERGH PIETER - INFINITE VAN DE KAPEL
12
11:35
SCHELLEKENS DAAN - COSTA V'T HEMELDONK Z
15
11:41
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
17
11:45
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
18
11:47
ENCKELS YANA - IMPOSSIBLE D'10
19
11:49
HAVERMANS VALERIE - O' BELLE VAN HET CAPPELLEVELD
20
11:51
LAURIJSSEN PAUL - CRESPADA Z
21
11:53
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
22
11:55
VAN HAM LIES - DARWIN
23
11:57
BRASPENNINCX MIRTHE - BERLINE DE LA VIE
24
11:59
BRUYNEN DENISE - OYRANO VAN HET GROESHOF
25
12:01
ADRIAENSEN NICK - OBLIGE VD MIDDELSTEDE
26
12:03
VERMEIREN ELKE - BALOU
27
12:05
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
28
12:07
SNOEIJS MATHIAS - OPORTO VAN BERKENRIJS
29
12:09
DONCKERS KARIN - FLETCHA VAN 'T VERAHOF
31
12:13
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCEANS DIAMOND
33
12:17
VAN LOOVEREN EVELIEN - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
34
12:19
VAN LOOVEREN DIMITRY - OBELIX
35
12:21
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
36
12:23
NOTERMAN ASHLEY - BACARADA Z
37
12:25
STOFFELEN JAN - JARTELLE
37
14:26
VAN DEN BERGH PIETER - HAPPYNESS VAN DE KAPEL
38
12:27
PILLOT ANNE - CHELSY Z
39
12:29
LEENAERTS LOES - INZEO
40
12:31
BROSENS STEF - LADY D'HOUTEM
41
12:33
SOMERS NONA - ORIGINALS "S"
42
12:35
WILLEMSEN VINCENT - LUCKY LADY VAN 'T VALISSENHOF
43
12:37
VERMEIREN NELE - MADI - LILI
44
12:39
VAN KEER ELS - KASSE
45
12:41
VANDERBRUGGEN AMELIE - FLEUR DE PONT QUATRE
46
12:43
VERMEIREN PIETER - MILOMAS - V
47
12:45
VAN LAERHOVEN RIK - ORAMIE VAN ' T LAARHOF
48
12:47
ENCKELS YANA - ILANTINO VAN D' HOEF
49
12:49
LAURIJSSEN PAUL - CAROSSIUS Z
50
12:51
VAN DER LINDEN SAM - MONA DE REGOR
51
12:53
VAN DE MIEROP NICK - OLYMPIC THUNDER V71
52
12:55
DONCKERS KARIN - NERIUM
53
12:57
VAN LOOVEREN DIMITRY - OLYMPIA
54
12:59
AERNOUTS JURGEN - OSCAR V/H HULSTENHOF
SCHOENMAEKERS ANIELCA - HIRCAN
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
13:14
14:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:14
VAN DEN BERGH PIETER - MISTRAL VD RILOO
2
13:16
VINCKX DIRK - IDRIS
3
13:18
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
4
13:20
BROSENS STEF - NOBEL Z
5
13:22
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
7
13:26
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
9
13:30
BARTHOLOMEEUSEN WIM - MARLOU VAN DE LEEUWERK
10
13:32
MATTHYSEN LAURENS - BE COOL- G
11
13:34
AERNOUTS JURGEN - NINA F
12
13:36
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
13
13:38
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
14
13:40
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
15
13:42
VAN DEN BERGH PIETER - NATCHO VD RILOO
16
13:44
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
17
13:46
VINCKX DIRK - EQUILLINE VAN DE MARSWEG
18
13:48
WILLEMSEN VINCENT - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
19
13:50
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
20
13:52
AERTSEN LEONIE - JEUNESSE S
21
13:54
VERMEIREN NELE - DESTINY "U" VAN HET JUXSCHOT
22
13:56
VERMEIREN ELISE - KAROLINE - V
23
13:58
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
24
14:00
VAN KEER ELS - DESTINATION UNKNOWN
25
14:02
AERNOUTS DIETER - UNIQUESTONE DE CA Z
26
14:04
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
27
14:06
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
28
14:08
PILLOT ANNE - CYLOU Z
29
14:10
LEENAERTS STEF - QUANTA Z
31
14:14
ADRIAENSEN NICK - MYSTIQUE VD MIDDELSTEDE
32
14:16
BROSENS INE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
33
14:18
BROSENS STEF - HASSAN
34
14:20
AERNOUTS JURGEN - GLADANY VAN ST ANNEKE Z
35
14:22
VINCKX DIRK - BORUS
36
14:24
MATTHYSEN LAURENS - LA PRINCESSE VD MIDDELSTEDE
38
14:28
JANSSENS JEFF - IGGY POP VAN HET BERGSKEN
1b
Ring 1b: SPRINGEN Klasse Z (2)
13:14
14:28
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN NICK - MYSTIQUE VD MIDDELSTEDE
AERNOUTS DIETER - UNIQUESTONE DE CA Z
AERNOUTS JURGEN - GLADANY VAN ST ANNEKE Z
AERNOUTS JURGEN - NINA F
AERTSEN LEONIE - JEUNESSE S
BARTHOLOMEEUSEN WIM - MARLOU VAN DE LEEUWERK
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
BROSENS INE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
BROSENS STEF - HASSAN
BROSENS STEF - NOBEL Z
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
JANSSENS JEFF - IGGY POP VAN HET BERGSKEN
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
LEENAERTS STEF - DAKENTO Z
LEENAERTS STEF - QUANTA Z
MATTHYSEN LAURENS - BE COOL- G
MATTHYSEN LAURENS - LA PRINCESSE VD MIDDELSTEDE
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
PILLOT ANNE - CYLOU Z
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
VAN DEN BERGH PIETER - HAPPYNESS VAN DE KAPEL
VAN DEN BERGH PIETER - MISTRAL VD RILOO
VAN DEN BERGH PIETER - NATCHO VD RILOO
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
VAN KEER ELS - DESTINATION UNKNOWN
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
VERMEIREN ELISE - KAROLINE - V
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
VERMEIREN NELE - DESTINY "U" VAN HET JUXSCHOT
VINCKX DIRK - BORUS
VINCKX DIRK - EQUILLINE VAN DE MARSWEG
VINCKX DIRK - IDRIS
WILLEMSEN VINCENT - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
26/07/2020 - ZRTA2061 - WUUSTWEZEL SPRINGEN (LMZ x 2 )
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots