{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
14:50
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
HEYLEN KAYA - JACHA DKB
3
13:46
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
4
13:54
LEEMANS HEIDI - QIWI VAN HET MOLENZICHT
5
14:02
VERHAEGEN CEALLACH - CELICA VAN HET EELSHOF
6
14:10
VAN DE PERRE SOFIE - TESS DU COEUR DES COLLINES Z
7
14:18
BROECKX YANA - FANTASTIQUE VAN HET EELSHOF
8
14:26
HILLEN AMBER - POMEROL V/D ESBERG
9
14:34
LAENEN LAURA - POWER PUFF PEPPY
10
14:42
VAN DEN HEUVEL TATE - VAYAAT
11
14:50
VAN BEEK LINSIE - KA VAN DE ZILVERENHOEK
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:46
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
4
13:54
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
5
14:02
BRAEKMANS CHARLOTTE - MISTER BENEDETTO B
6
14:10
MICHALOPOULOS NIKKI - JISKA CV
7
14:18
SMOLDERS AKKE - GALLARDO-DE-CAVRON
8
14:26
VAN DE PERRE FEMKE - CYRANO Z
9
14:34
AERTGEERTS YANA - LIMONERO
11
14:50
VAN DE WIEL GITTE - GENGHIS
12
14:58
STESSENS WILLY - LAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
13
15:06
BLEUZÉ RUNE - JOLADO
14
15:14
TEUNKENS LIENE - MARDISH VAN DEN BERG
15
15:22
PRIMUS ILONA - REMCO
16
15:30
VANDEPUT MARIJKE - APRIL DANCE CD
17
15:38
VAN DEN BOSSCHE CHRISTEL - CUPIDO
18
15:46
KOOREMANS SONJA - NAG DE LA MEIJE
19
15:54
RABAUT SANDY - FIORANO VAN DE HEIKENS
NAESSENS ISABEAU - LEJANO XXII
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VANHOOF KATO - GAMAIN
2
13:38
VAN MIERT BIEKE - GORBATSJOV VD KEMPENHOEVE
4
13:54
VERSTRAETEN LEEN - NICK D'IDOLE S.P.
5
14:02
OLIESLAGERS LAURE - JAGGER JUNA
6
14:10
BAETEN SYLVIE - FABLESSSE VAN DEN OPSTAL
7
14:18
SOETEMANS SANNE - FIDELITY VAN 'T KERSTENHOF
8
14:26
CORTHOUT LIESBET - WON-TON-TON
9
14:34
ROOS ALEXANDER - ODELIN
10
14:42
PARIDAANS NOOR - KALLINA
12
14:58
JANSSENS LEEN - ANOUK VD BISSCHOP Z
13
15:06
VAN LOON SHARONA - FARANDI
14
15:14
BRAEKMANS HANNAH - FARE
15
15:22
WILLEBRORDS JENSY - LAUDATIO
16
15:30
SMITS AN - PASSIFLORA VAN BLOMMERSCHOT
17
15:38
EYKENS JOLIEN - EVENING VH BLOEMENHOF
18
15:46
ROOS ALEXANDER - GORONGO VD PANNENHOEF
19
15:54
PAULUSSEN MELISSA - ONA MP
20
16:02
BLEUZÉ SIBE - JOLADO
21
16:10
VINGERHOETS JINTE - EPONA
22
16:18
MATTHYS ANKE - TIPSY
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
BOONE MARTHE - ATINKA
2
13:38
T'SEYEN EVELIEN - WAPPER
3
13:46
WIJNS STEVEN - NAMIB'S TWINKELING Z
4
13:54
GEUDENS LIEN - VENZ VAN OOSTEN
5
14:02
BUYENS WIM - LA PERLA
6
14:10
VAN SAS YANA - VALDEZ
7
14:18
BAETEN VICKY - SOPHIE
8
14:26
SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
9
14:34
DUTRE PATRICIA - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
10
14:42
JACOBS ELIEN - HOCUS POCUS VD WITHOEVE
12
14:58
VAN DER VELDE EVELIEN - DUKE RK
13
15:06
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
14
15:14
WITVROUW JILL - MILTON BLUE
15
15:22
MATHYSSEN JENNY - WODINA
16
15:30
NIJS MARTHE - VENUS
17
15:38
VERELLEN ANJA - JISKA CV
18
15:46
PAULUSSEN EVELIEN - NEVADA EP
19
15:54
HERTOGS GITTE - QUINTE VAN MAARLE
20
16:02
LIEVENS SANNE - MELLE
21
16:10
DELFOSSE SARAH - INDEZZ V.D. HAARTERHOEVE
22
16:18
VAN DIJCK SAKINA - QUERIDO DEL AMOR
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
10:30
13:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
3
10:46
VAN DESSEL AUDE - ORAGE D'OR
4
10:54
GEUDENS LINA - DON APARTE
5
11:02
AERTS MARLEEN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
6
11:10
VAN DIJCK SAKINA - KWARRANTY
7
11:18
APPELS LIES - LISSIO V OF LOXLEY
8
11:26
DE WOLF SELINA - EVARRA
9
11:34
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
11
11:50
WUYTS LIEVE - MISS MAGIC VAN 'T HEIKE
12
11:58
VAN HERZEELE JOKE - IZORA
13
12:06
GEERTS WILLY - C'EST CHIQUE VAN BUWA Z
14
12:14
DE LAET SOFIE - GLORIA
15
12:22
SWAANS EVELIEN - COINTREAU
16
12:30
SEGERS ELIEN - M - LADIVA
17
12:38
TEUNKENS LIENE - TIANA
18
12:46
ROOS ALEXANDER - IRON LADY RDP
19
12:54
ADRIAENS LIEN - MELODY VAN DE HEIRBAAN
20
13:02
GEERTS RENO - IZARA VAN HET LANGENHOF
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GIOS ANNELIES - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
2
09:08
CONICKX LIEVE - KALLISTA
3
09:16
THEUNIS ELIEN - PROMISSE VAN DE MEULENBERG Z
4
09:24
SOETEMANS SARAH - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
5
09:32
BOGAERTS VEERLE - FINN
6
09:40
SOETEMANS THOMAS - FUERST SINCLAIR-SUN
7
09:48
WEYNS CHIARA - MAX VAN 'T KIJKVERDRIET
8
09:56
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
9
10:04
BUYENS TOM - EVARRA
10
10:12
SCHRAUWEN KARIN - NARCOS VAN BLOMMERSCHOT
12
10:28
JANSENS JUDITH - HESINCA "T"
13
10:36
GOETSCHALCKX FLEUR - ONTARIO V/D ESBERG
14
10:44
THEUNIS ELKE - KEENWELL
15
10:52
BROECKX TOMMY - OYSTER VAN DORPERHEIDE
16
11:00
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
17
11:08
CRETS MAXIME - DI AMO’S DONNATA
18
11:16
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
19
11:24
NOTELÉ MARJAN - ALEXIS
20
11:32
MAES INE - GUBER VAN DE TORREHOEVE
21
11:40
DE BACKER CLEO - PASTELLE VAN DE HOUTHOEVE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
08:30
10:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
LIEKENS ANOUCK - L' AMOUR D'OR
2
08:38
VAN DEN EYNDE BART - PURE ROMANCE KRACK
3
08:46
GIOS MARIEKE - BIJOU
4
08:54
JANSENS INGE - GENEROUS
5
09:02
SOETEMANS HERMAN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
6
09:10
VERVECKEN INE - DANTE
7
09:18
MERTENS LYN - JORAN H.
8
09:26
WUYTS LIEVE - NICKEL D'ALLEZ
10
09:42
WUYTS AMBER - KINGSLEY LUCKY DANCE
11
09:50
ROOS LAURENCE - KINGSTON
12
09:58
VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
13
10:06
SYSMANS RAF - KING'S PRINCESS
14
10:14
DE HOUWER BENTHE - H-NAVARONE VAN HET KIEVITSVEN
15
10:22
VAN LIESHOUT DANNY - GAYA
16
10:30
DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
17
10:38
AERTGEERTS KYRA - GUIRLACHE D'LLANO
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
10:58
13:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:58
VERSTRAELEN DAMARIS - ARMANI
3
11:14
JACOBS SARA - EASY DANCER
4
11:22
VERSMISSEN SILKE - SINHUS
5
11:30
VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
6
11:38
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
7
11:46
STUYCK ANNEMIE - FUERST SINCLAIR-SUN
8
11:54
GIOS GERD - GRENNACHE-A
9
12:02
VERSTRAELEN DAMARIS - FULLHOUSE S
10
12:10
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
11
12:18
EYKENS JOLIEN - ORCHIDE VAN BLOMMERSCHOT
12
12:26
VERVECKEN KATRIEN - MONAMIE VAN DE WATERKANT
13
12:34
MACHILSEN ELLE - KADENCE VAN 'T GENTHOF
14
12:42
GORIS RUBY - ZANDOR
15
12:50
NUYTS DORIEN - ALDO DE REVE
16
12:58
COLPAERT JO - JULIA
17
13:06
BAX EDDY - IAN-B
18
13:14
VERHEYEN WIM - MYSTRI
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
08:30
10:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
SMOLDERS RENSY - SUNDAY W
2
08:38
DE PEUTER NELE - GOLIATH
3
08:46
GHIELENS SANNE - MY GAME VAN HET MOLENZICHT
4
08:54
SOETEMANS NELE - INDEZZ
5
09:02
VANDENBORNE CAROLINE - BOHÈME VD BOSCHBEMDEN
6
09:10
JANSEN SUZANNE - DIETOUR
7
09:18
JANSSENS LEEN - I-JANA
8
09:26
PAULUSSEN MELISSA - EOWIN
9
09:34
DE PEUTER LEEN - GABON
10
09:42
VAN DER VLIET ELISE - LADY VINESSE V/H KLAVERHOF
11
09:50
VINGERHOETS JINTE - G-STAR E
12
09:58
JANSSENS LIESELOTTE - LISBON
13
10:06
HERTOGS GITTE - FAZENDA
14
10:14
DEKKERS ANNICK - PRONTO
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
08:30
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
RENS SOFIE - APRIL LOVE
2
08:40
DE WEERDT EVELIEN - KIMANA CAVARO
3
08:50
GEUDENS BENNY - DON APARTE
4
09:00
NEVELSTEEN MICHIEL - ICADICHOE
5
09:10
VAN DEN EYNDE SABINE - CREATE MY WORLD P
7
09:30
VERVECKEN MARC - ONA VAN DE WATERKANT
8
09:40
LAUWERYSEN STEPHANIE - HEBRINTHE VD ESBERG
9
09:50
RENS SOFIE - KADANZ
10
10:00
MAST CHARLOTTE - IBOLA
11
10:10
BELLENS BIEKE - BORSALINO VAN DE CADZANDHOEVE
12
10:20
VERVOORT PEGGY - ANOUK VAN DIJK
13
10:30
VERVECKEN BABETTE - JACINTA V/D STUYCKTHOEVE
14
10:40
DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
15
10:50
NEVELSTEEN MICHIEL - NELE VAN HET KRISTOFFELHOF
16
11:00
MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
17
11:10
VAN DEN BROEK SANNE - FERENZO TORRES
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
11:30
14:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
VANPARYS PHILIPPE - ARMANI V/D BOSCHBEMDEN
3
11:50
BAUWERAERTS INE - BON VIVANT
4
12:00
LUCK SARAH - OH SO SPECIAL VAN HET MOLENZICHT
5
12:10
SOETEMANS STANIE - DIXIE
6
12:20
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
7
12:30
SOETEMANS KOEN - GIANA
8
12:40
SMETS KAAT - APPLEQUEEN
9
12:50
KEMPS JASMIN - MILANA-K
10
13:00
SPITS PIETER - FIREFLY
11
13:10
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
12
13:20
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
13
13:30
VAN LAER ISABELLE - LA QUENTA DE L'ART
14
13:40
MOLS PAUL - OLYMPIA
15
13:50
VAN DESSEL LIESBET - JACKIE O DDJ
16
14:00
SMETS JOLIEN - INDA
17
14:10
WEYNS SCHANI - INDIGO
18
14:20
SPITS PIETER - EXCLUSIVE V.I.P.
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
08:30
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN DIJCK SAKINA - J-COOLHORSES' JANIRA
2
08:40
KOKS NADINE - ZIEZO
3
08:50
FONKEN TESSA - NAVARONE VD ESBERG
4
09:00
CAETHOVEN TOM - WORLD GALA
5
09:10
LOODTS RIK - ICARUS VAN DE KWADE HEYDE
6
09:20
WEYNS CHADIA - FLYNN
7
09:30
VERVECKEN KATRIEN - DONOVAN
8
09:40
HOEFMAN PETER - LORD DONOVAN VD NETEVALLEI
10
10:00
RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
11
10:10
BOONS DIRK - LOUISE
12
10:20
VERMEULEN KATRIEN - EXELENTE VAN 'T SCHOOR
13
10:30
LAMBRECHTS LISE - DONJA
14
10:40
DIELIS KRISTEL - FLEURETTE
15
10:50
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
16
11:00
VILAIN KAROLIEN - TORNADO
17
11:10
WENS RUTGER - EXOTICO VAN DE KEMPENHOEVE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
11:40
13:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:40
KEMPS JASMIN - RUBENS - PIA
3
12:00
RENS SOFIE - CALVAROS D'ELITE
4
12:10
VAN DIJCK SAKINA - BONVIVANT
5
12:20
MAST CHARLOTTE - EXPLOSIVE VAN DE KEMPENHOEVE
6
12:30
OOSTVOGELS VEERLE - ERPEDO VD PERFORMING STABLES
7
12:40
VERVECKEN BABETTE - INEXIS-WK
8
12:50
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
9
13:00
SCHUYTJENS DANNY - ENRICO
10
13:10
HOEFKENS MARC - ERONA
11
13:20
VAN DIJCK SAKINA - SIR CLASSIC
18/07/2020 - ZRTA2025 - SCHOONBROEK DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots