{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:51
09:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:51
BROUWERS LIZE - AMALIA V. BLIJHAM
3
09:54
SCHEERS STORM - PICKLES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
10:06
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:04
PEETERS NENA - BABE
2
10:08
VANDERHASSELT NIKIAS - LILLY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:45
09:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:46
HEYVAERT BRIEK - BENTO
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:15
09:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:15
DE PELSMAEKER NIEKE - RICHARD'S ARCHIE
4
09:20
FLORU MARCEL - MENAI MON DELIGHT
5
09:22
WINNEN LANDER - SUNNY
6
09:24
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
7
09:26
DE PELSMAEKER NIEKE - KIDJE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
10:22
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:22
LEO OONA - PLAY BOY
2
10:24
VAN ROSSEM ELLA - MAYA
3
10:26
REMAUT TOON - MEXX
4
10:28
SAEYS WILLEMSE FINE - ONIX
5
10:30
DE CONINCK LOUIS - CAMAI
6
10:32
SEGERS LARS - TERVAKE JABEDABEDABEDOE
7
10:34
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
8
10:36
GHYSELS CAS - WOUD'S LADY
9
10:38
VERMEIR LOUISE - GLINSTER
11
10:42
VAN ROSSEM ELLA - MENAI MON DELIGHT
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:36
09:43
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:36
DELANOYE YVONNE - MORE FOR MORE
2
09:37
DE PROFT ANNELORE - ZUIDWIEK'S MYLAN
4
09:41
LEEMANS CAMILLE - MARRENK'S MOANA
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:51
09:13
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:51
STEVENS ELINE - KRIEN'S KWINT
2
08:52
BETTENS RENSKE - LIESJE
3
08:54
ARTOOS HANNE - FLORIS
4
08:56
VIERENDEELS SISKA - FREIJA
5
08:58
PILLET LENTHEL - LUSTOORD'S INDIEN
6
09:00
RAMOUT CHLOÉ - LUUK
7
09:02
PATERNOT LENNERT - CARLO
8
09:03
VERDONCK IRIS - DOLIANCA
9
09:05
SMETS PAULINE - IRENE
10
09:07
SCHEMBRI CARA - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
11
09:09
DE ZUTTER RUBEN - SPIRIT
12
09:11
FALEMPIN FENNE - RUBY
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:30
08:41
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
PEETERS NENA - JOBJE
2
08:31
WINNEN HAZEL - RAKT'S MICKY
3
08:33
MERTENS JULIE - GIOVANNI
4
08:35
SCHEMBRI ERIN - O-SILVER VAN BLOMMERSCHOT
5
08:37
BELLEMANS BRAM - HANSJE
6
08:39
DE ZUTTER KOBE - SANDRA
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
10:54
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:54
D'HOOGHE ELODIE - CAPPUCINO
2
10:56
NAUDTS TOM - MOLENHORST MINK
3
10:58
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
4
11:00
PATERNOT LENNERT - LOEKI
8
11:08
GYSBRECHTS LOUIS - DAISY
9
11:10
MATTON JITTE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
10
11:12
VAN ROSSEM MARGAUX - LUKE SKYWALKER
11
11:14
MERTENS LUCAS - GIOVANNI
12
11:16
VAN ROSSEM ELLA - JEFKE VAN'T ZIJP
13
11:18
VAN DER STEEN INAYA - PRESCO
14
11:20
SARENS ELINE - ROMANA
15
11:22
GOOSSENS MARIE - L'AMOURE
16
11:24
DIEU LEONIE - LIESJE
17
11:26
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
18
11:28
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
19
11:30
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A5 (C)
12:42
12:54
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:43
WINNEN LIESEL - PEEKABOO
3
12:45
VAN HAMME NOLAN - JEDI
4
12:47
MERTENS LUCAS - PONPON
6
12:51
SWINNEN LOTTE - ISTHAR
7
12:53
GYSBRECHTS XANDER - TEN ANKERS KINGFREE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A6 (C)
13:12
13:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:12
DE SMET MATZ - SKY
2
13:13
SIFFERT JULIETTE - TWINI DE L'AUBE 07392824W
3
13:15
JORIS ESTELLE - NASSER
4
13:17
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A7 (C)
13:39
13:55
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:42
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
4
13:44
ROGGHE ALEXSANDRA - RAKKER
5
13:46
BELLEMANS SEPPE - SHAKIRA
6
13:48
SCHEERS BRENT - SNOWFLAKE
7
13:50
VIERENDEELS WANNES - RAPPET
8
13:51
DE MUNCK BEAU - NADJI
9
13:53
PYPENS RUNE - TOPICA VAN HET GOORHOF
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (C)
14:50
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:50
BELLEMANS SENNE - COLETTE
1
13:39
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
2
14:52
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
3
14:54
VAN CROMBRUGGEN SENNE - CHOQUIRA
5
14:58
JACOBS XENIA - AMICA
6
15:00
DERIDDER CHELSY - CILANO
7
15:02
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
8
15:04
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
9
15:06
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
10
15:08
VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
11
15:10
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
12
15:12
SCHEERS JASPER - WONDER
13
15:14
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A5 (D)
12:57
13:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:57
GIETS ILONA - TIPSY VAN 'T DAELDERHOF
3
13:00
ALLARD LOTTE - KEVIN VAN EQUI CENTER
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A6 (D)
13:22
13:29
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:22
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
3
13:25
GROUWELS HANNE - UNDER SUSPICION
4
13:27
VAN CROMBRUGGEN SENNE - PICO D' OR
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A7 (D)
13:58
14:07
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:58
RAMOUT KYARA - BEAUTY B
2
13:59
JORIS NINA - SPIRIT
3
14:01
SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
4
14:03
VAN WESEMAEL ANAÏS - DEMPSY RACHELLE
5
14:05
DE SMET MATZ - TI - AMO VAN DEN BERGENBROEK
6
14:07
STEVENS ELINE - JORDY
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A8 (D)
14:09
14:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:09
VAN HECK LINA - AMBER
2
14:10
VAN VOOREN TINE - ORCHID'S NADENIA
3
14:12
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
4
14:14
ROGGHE MAYA - DANDY
5
14:16
POLLET EMILY - OEPSIE
6
14:18
DE MUNCK BEAU - ORCHID'S ARMENII
7
14:20
VAN BIESEN LEON - JOLY'S MELLODY
8
14:21
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
10
14:25
BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
14
14:32
HOUBEN LORE - VLEK
15
14:34
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
16
14:36
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
17
14:38
VAN LAER ILONA - RING LIVELY
18
14:40
DE KOSTER LORE - MILO S
PEETERS MIEKE - JOLY'S ALISHA
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse B (D)
15:26
16:38
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:28
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q CHAPRY
3
15:30
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
4
15:32
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
5
15:34
DE RIJCK JENTE - CHANEL
6
15:36
GULDEMONT FLOOR - NORDIC WALKER DMC
7
15:38
WILLAERT JULIE - QUERIDA
9
15:42
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
10
15:44
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
11
15:46
GEYSMANS FEBE - RONALDO
12
15:48
BRUTSAERT ZARA - STERRE
13
15:50
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
14
15:52
MATTON MIRTHE - RANI VAN HET ELSHOUT
15
15:54
DECRICK ELLA - EVITA
16
15:56
NEUFKENS FRAUKE - NORMAN
17
15:58
DE CONINCK FIEN - TALENTED LOVE
18
16:00
MENNEKENS MARIE - ILONKA
19
16:02
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
20
16:04
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
21
16:06
BERLAIMONT AIKO - MISTER
23
16:10
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
24
16:12
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
25
16:14
BEECKMAN SIEMEN - WIBI
26
16:16
LAMBERTS XANDER - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
27
16:18
VRONINKS PHELINE - SAGA VAN PRINSEVELD
28
16:20
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
29
16:22
SIAU ZOÉ - LUKIE JOE
30
16:24
CAHUZAK ELLA - GIO
31
16:26
BELLEMANS SENNE - FRED
32
16:28
EVENEPOEL GUILLAUME - LITTLE STAR GOLDEN H
33
16:30
DE CONINCK FIEN - SISTERS S&L
34
16:32
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
35
16:34
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
36
16:36
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
37
16:38
CORTEN BRITT - ISCHA
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
11:38
12:14
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:40
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
3
11:42
DE CONINCK FIEN - DONA
4
11:44
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
5
11:46
MATTON MIRTHE - DE GRENS LIBERTY
6
11:48
GYSBRECHTS XANDER - MINI HOEVE'S ALYON
7
11:50
VAN ROSSEM NIELS - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
8
11:52
VAN ROSSEM LARS - LIMITHE
10
11:56
ROESEMS LIEZE - IRMA
11
11:58
WINNEN LIESEL - TIMON TAR
12
12:00
SAEYS WILLEMSE LISE - WAAIE Q FROYE
13
12:02
BLEVI CHARLOTT - TESS
14
12:04
GOOSSENS CLARA - L'AMOURE
15
12:06
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
16
12:08
HOSTE CHLOÉ - KITA
17
12:10
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
18
12:12
VAN DEN EYNDE JITSKE - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (C)
16:46
16:58
Nr.
Tijd
Combinatie
2
16:48
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
3
16:50
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
4
16:52
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
5
16:54
HAVET KAYDEN - NORMA VAN 'T EPPEL
6
16:56
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse M (C)
18:12
18:28
Nr.
Tijd
Combinatie
2
18:14
LAMBERTS XANDER - MISS POSSIBLE
3
18:16
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
4
18:18
VERMEIR JULES - LIMOGES TER DOLEN
5
18:20
JANS FIEN - ANGEL
6
18:22
VERHULPEN MIRTHE - NUMBEL-V
7
18:24
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
8
18:26
DIEU MARTHE-LOUIZE - DONITA VAN DEN HAM
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse L (D)
17:08
18:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:08
DE RIDDER ELINE - JOE DE LA GRIVARDRY
2
17:10
LAMBERTS JULIE - OLILY - V
3
17:12
AGNEESSENS NOOR - ELMO LECO
4
17:14
VANLAETHEM JILL - JOKE VAN 'T HOLLANDHOF
5
17:16
GIETS ILONA - HANTINO
6
17:18
BEELEN NEL - TOPELINE - V
7
17:20
SARENS PIETER-JAN - BENTON
8
17:22
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
9
17:24
VAN TRICHT JADE - SILVA
11
17:28
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
12
17:30
VAN ROSSEM LARS - PRESTIGE
13
17:32
CORNELIS ERIN - ORCHID'S ERO
14
17:34
LAMBERTS JULIE - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
15
17:36
MESOTTEN HANNE - RASTAMAN V'T OUD MOLENHUIS
16
17:38
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
17
17:40
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
18
17:42
LENAERTS FLEUR - JINNE
19
17:44
REYNS LOTTE - NAYA VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
20
17:46
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
21
17:48
MESKENS ELISABETH - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
22
17:50
CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
23
17:52
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
24
17:54
SIAU ZOÉ - KANTJE'S ELIN 20092402
25
17:56
DE RIDDER ELINE - CLOGHEEN PUZZLE
26
17:58
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
27
18:00
DIEU MARTHE-LOUIZE - BORIS
28
18:02
DE CUYPER TESS - ZAI
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse M (D)
18:38
18:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
18:38
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
2
18:40
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
3
18:42
VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
4
18:44
HAVET CAITLIN - ROSI S
5
18:46
JANS WINTER - BLACK BOOSTER
6
18:48
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
7
18:50
VERMEIR JULES - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
8
18:52
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
9
18:54
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
1
Ring 1: STIJL Klasse B (S)
10:06
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:04
PEETERS NENA - BABE
2
10:08
VANDERHASSELT NIKIAS - LILLY
3
Ring 3: STIJL Klasse B (A)
10:22
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:22
LEO OONA - PLAY BOY
2
10:24
VAN ROSSEM ELLA - MAYA
3
10:26
REMAUT TOON - MEXX
4
10:28
SAEYS WILLEMSE FINE - ONIX
5
10:30
DE CONINCK LOUIS - CAMAI
6
10:32
SEGERS LARS - TERVAKE JABEDABEDABEDOE
7
10:34
MUNTERS FREE - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
8
10:36
GHYSELS CAS - WOUD'S LADY
9
10:38
VERMEIR LOUISE - GLINSTER
11
10:42
VAN ROSSEM ELLA - MENAI MON DELIGHT
7
Ring 7: STIJL Klasse B (B)
10:54
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:54
D'HOOGHE ELODIE - CAPPUCINO
2
10:56
NAUDTS TOM - MOLENHORST MINK
3
10:58
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
4
11:00
PATERNOT LENNERT - LOEKI
8
11:08
GYSBRECHTS LOUIS - DAISY
9
11:10
MATTON JITTE - BIJOU VAN HET RIDDERHOF
10
11:12
VAN ROSSEM MARGAUX - LUKE SKYWALKER
11
11:14
MERTENS LUCAS - GIOVANNI
12
11:16
VAN ROSSEM ELLA - JEFKE VAN'T ZIJP
13
11:18
VAN DER STEEN INAYA - PRESCO
14
11:20
SARENS ELINE - ROMANA
15
11:22
GOOSSENS MARIE - L'AMOURE
16
11:24
DIEU LEONIE - LIESJE
17
11:26
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
18
11:28
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
19
11:30
DE MUNCK CAMILLE - SURPRICE
6
Ring 6: STIJL Klasse L (B)
11:38
12:14
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:40
HOSTE CHLOÉ - FIOCO
3
11:42
DE CONINCK FIEN - DONA
4
11:44
VAN DEN EYNDE JITSKE - ECHINGTON
5
11:46
MATTON MIRTHE - DE GRENS LIBERTY
6
11:48
GYSBRECHTS XANDER - MINI HOEVE'S ALYON
7
11:50
VAN ROSSEM NIELS - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
8
11:52
VAN ROSSEM LARS - LIMITHE
10
11:56
ROESEMS LIEZE - IRMA
11
11:58
WINNEN LIESEL - TIMON TAR
12
12:00
SAEYS WILLEMSE LISE - WAAIE Q FROYE
13
12:02
BLEVI CHARLOTT - TESS
14
12:04
GOOSSENS CLARA - L'AMOURE
15
12:06
SARENS PIETER-JAN - FITAYA B VAN ELBOX
16
12:08
HOSTE CHLOÉ - KITA
17
12:10
DE CONINCK FIEN - OLLY JUMPER VAN DE LEEUW
18
12:12
VAN DEN EYNDE JITSKE - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
13
Ring 13: STIJL Klasse B (C)
14:50
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:50
BELLEMANS SENNE - COLETTE
2
14:52
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
3
14:54
VAN CROMBRUGGEN SENNE - CHOQUIRA
5
14:58
JACOBS XENIA - AMICA
6
15:00
DERIDDER CHELSY - CILANO
7
15:02
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
8
15:04
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
9
15:06
DE POORTER DELPHINE - ROOSJE
10
15:08
VANDENBROELE LUNA - MILKY-WAY V/H HAGELAND
11
15:10
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
12
15:12
SCHEERS JASPER - WONDER
13
15:14
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
12
Ring 12: STIJL Klasse L (C)
16:46
16:58
Nr.
Tijd
Combinatie
2
16:48
DE HERTOGH JITSKE - TESLA VAN HET KLAVERTJE
3
16:50
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
4
16:52
POLLET EMILY - COBRONC'S ODI
5
16:54
HAVET KAYDEN - NORMA VAN 'T EPPEL
6
16:56
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
11
Ring 11: STIJL Klasse M (C)
18:12
18:28
Nr.
Tijd
Combinatie
2
18:14
LAMBERTS XANDER - MISS POSSIBLE
3
18:16
BEELEN NEL - PETITE CHING-V
4
18:18
VERMEIR JULES - LIMOGES TER DOLEN
5
18:20
JANS FIEN - ANGEL
6
18:22
VERHULPEN MIRTHE - NUMBEL-V
7
18:24
MARIEN TILLE - BLOMMERSCHOT'S ROMEO
8
18:26
DIEU MARTHE-LOUIZE - DONITA VAN DEN HAM
19
Ring 19: STIJL Klasse B (D)
15:26
16:38
Nr.
Tijd
Combinatie
2
15:28
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q CHAPRY
3
15:30
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
4
15:32
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
5
15:34
DE RIJCK JENTE - CHANEL
6
15:36
GULDEMONT FLOOR - NORDIC WALKER DMC
7
15:38
WILLAERT JULIE - QUERIDA
9
15:42
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
10
15:44
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
11
15:46
GEYSMANS FEBE - RONALDO
12
15:48
BRUTSAERT ZARA - STERRE
13
15:50
MATTON LISE - JOLLY'S DALLAS
14
15:52
MATTON MIRTHE - RANI VAN HET ELSHOUT
15
15:54
DECRICK ELLA - EVITA
16
15:56
NEUFKENS FRAUKE - NORMAN
17
15:58
DE CONINCK FIEN - TALENTED LOVE
18
16:00
MENNEKENS MARIE - ILONKA
19
16:02
WIJNANT JADE - NITOUCHE VAN ' T ELSHOUT
20
16:04
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
21
16:06
BERLAIMONT AIKO - MISTER
23
16:10
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
24
16:12
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
25
16:14
BEECKMAN SIEMEN - WIBI
26
16:16
LAMBERTS XANDER - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
27
16:18
VRONINKS PHELINE - SAGA VAN PRINSEVELD
28
16:20
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
29
16:22
SIAU ZOÉ - LUKIE JOE
30
16:24
CAHUZAK ELLA - GIO
31
16:26
BELLEMANS SENNE - FRED
32
16:28
EVENEPOEL GUILLAUME - LITTLE STAR GOLDEN H
33
16:30
DE CONINCK FIEN - SISTERS S&L
34
16:32
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
35
16:34
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
36
16:36
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
37
16:38
CORTEN BRITT - ISCHA
18
Ring 18: STIJL Klasse L (D)
17:08
18:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:08
DE RIDDER ELINE - JOE DE LA GRIVARDRY
2
17:10
LAMBERTS JULIE - OLILY - V
3
17:12
AGNEESSENS NOOR - ELMO LECO
4
17:14
VANLAETHEM JILL - JOKE VAN 'T HOLLANDHOF
5
17:16
GIETS ILONA - HANTINO
6
17:18
BEELEN NEL - TOPELINE - V
7
17:20
SARENS PIETER-JAN - BENTON
8
17:22
MARIEN TILLE - ORCHID'S SERICA
9
17:24
VAN TRICHT JADE - SILVA
11
17:28
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
12
17:30
VAN ROSSEM LARS - PRESTIGE
13
17:32
CORNELIS ERIN - ORCHID'S ERO
14
17:34
LAMBERTS JULIE - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
15
17:36
MESOTTEN HANNE - RASTAMAN V'T OUD MOLENHUIS
16
17:38
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
17
17:40
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
18
17:42
LENAERTS FLEUR - JINNE
19
17:44
REYNS LOTTE - NAYA VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
20
17:46
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
21
17:48
MESKENS ELISABETH - FINEA VAN 'T DAELDERHOF
22
17:50
CORTEN BRITT - FUNNY SPOT
23
17:52
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
24
17:54
SIAU ZOÉ - KANTJE'S ELIN 20092402
25
17:56
DE RIDDER ELINE - CLOGHEEN PUZZLE
26
17:58
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
27
18:00
DIEU MARTHE-LOUIZE - BORIS
28
18:02
DE CUYPER TESS - ZAI
17
Ring 17: STIJL Klasse M (D)
18:38
18:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
18:38
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
2
18:40
ZELDERLOO OSCAR - PIPPA POOH VAN HET PRINSENBOS
3
18:42
VAN TRICHT JADE - POPELINE DE L'AUBE
4
18:44
HAVET CAITLIN - ROSI S
5
18:46
JANS WINTER - BLACK BOOSTER
6
18:48
VAN BIESEN LEON - PALLIETER
7
18:50
VERMEIR JULES - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
8
18:52
ZELDERLOO OSCAR - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
9
18:54
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
30/08/2020 - ZPTB2031 - SPRINGEN VOLLEZELE + PONYMETING
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots