{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
BERLAAR - SINT PIETER (11001R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 2: 25/08/2020 20:00
BEVEL - PAARDEVRIENDEN (11002R)
DEELNAME
8
0
0
6
Groep 1: 24/08/2020 20:00
BOOISCHOT PIJPELHEIDE - DE HEIDERUITERS (11004R)
DEELNAME
10
0
0
2
Groep 3: 26/08/2020 20:00
BORNEM - SINT ALDEGONDE (11020R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 26/08/2020 20:00
BROECHEM - VAN HALMAELEN (10005R)
DEELNAME
12
0
0
8
Groep 1: 24/08/2020 20:00
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007R)
DEELNAME
13
0
0
7
Groep 1: 24/08/2020 20:00
HINGENE - DE HUNTERS (11008R)
DEELNAME
13
0
0
9
Groep 2: 25/08/2020 20:00
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043R)
DEELNAME
4
0
0
2
Groep 2: 25/08/2020 20:00
KONINGSHOOIKT - HEIDERUITERS (11010R)
DEELNAME
9
0
0
6
Groep 1: 24/08/2020 20:00
KONTICH - LEOPOLD III (10010R)
DEELNAME
9
0
0
7
Groep 2: 25/08/2020 20:00
LEEST - SINT NIKLAAS (11011R)
DEELNAME
8
0
0
5
Groep 1: 24/08/2020 20:00
LIER NOORD - SINT ISIDOOR (11013R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 25/08/2020 20:00
LINT - SCHRANSHOEVERUITERS (10028R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 24/08/2020 20:00
LIPPELO - DE TEMPELIERS (11005R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 25/08/2020 20:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013R)
DEELNAME
5
0
0
4
Groep 1: 24/08/2020 20:00
PEULIS - DE MOEDIGE DRAVERS (11015R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 25/08/2020 20:00
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015R)
DEELNAME
16
0
0
9
Groep 1: 24/08/2020 20:00
PUURS - HIPPIQUE (11016R)
DEELNAME
16
0
0
9
Groep 1: 24/08/2020 20:00
RANST - SINT ANTONIUS (10016R)
DEELNAME
4
0
0
2
Groep 2: 25/08/2020 20:00
RIJMENAM - SINT ELOOI (11017R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 25/08/2020 20:00
SCHILDE - SINT GUIBERTUS (10019R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 24/08/2020 20:00
SCHRIEK - ZANDSTUIVERS (11022R)
DEELNAME
6
0
0
4
Groep 2: 25/08/2020 20:00
SINT KATELIJNE WAVER - SINT CATHARINA (11018R)
DEELNAME
6
0
0
1
Groep 1: 24/08/2020 20:00
ZOERSEL - SINT ELISABETH (10026R)
DEELNAME
14
0
0
8
Groep 3: 26/08/2020 20:00
29/08/2020 - ZRTA2085 - BEVEL SPRINGEN (LIZAME)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots