{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERREYCKEN NOÉMIE - PINOKKIO
3
13:16
VAN DEN BOGERD JOYCE - QUANTICA VAN DEN BERG
4
13:24
LAURIJSSEN JANA - DAKARIO Z
5
13:32
VAN DONGEN LYNN - PACIFIC VAN DEN DOORAKKER
6
13:40
PLAGHKI LEONORE - IMPRESSA
7
13:48
VAN BROEK MORGANE - ENAK DELA COUR
8
13:56
SOONTJES MAGALIE - LINOLA 201630007
9
14:04
VAN BUNDER KAMILLE - CAMPO GRANDE Z
10
14:12
VERREYCKEN NOÉMIE - QUICKADILLY
11
14:20
DE BACKER CHARLOTTE - KING LOUIS
12
14:28
BUYS YANA - HOLA CHICA
13
14:36
CLAESSEN ELKE - OGRAPHIT VIEUX MOULIN
14
14:44
LAURIJSSEN JANA - CRESPADA Z
15
14:52
VAN DONGEN LYNN - PRIMROSE VAN DEN DOORAKKER
16
15:00
BECKWÉ NAOMI - ICARO JC
17
15:08
AERTS WILLEM - ROCKY STAR VAN DE EESTER
18
15:16
SOONTJES MAGALIE - BRAHM FORLANI Z
19
15:24
VAN BROEK MORGANE - FARITA
20
15:32
MEEUSEN YENTHE - CALL ME LOUIS Z
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
15:45
17:05
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:45
SAMMELS VINCENT - DIETLINDE
2
15:53
HOFKENS NIEKE - EXPORT DK Z
3
16:01
DE BACKER CHARLOTTE - VICTOR H.
4
16:09
BEVERS MARLIES - QUATRE COEURS CAPRONI DH Z
5
16:17
DRIESEN GERT - KAPRICE
6
16:25
VAN THILLO WIM - HEAVENLY UTOPIA
7
16:33
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
8
16:41
VAN SPRENGEL DORIEN - Q - TEE
9
16:49
TOBBACK ELINE - RAMEXCA 2 R
10
16:57
JACOBS MYRTHE - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
14:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN GASTEL LEEN - JUSTKANNAN T
2
13:08
GOMMEREN LAURA - OMILIA
3
13:16
BROSENS KAAT - CARTINA Z
4
13:24
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
5
13:32
SIMONS GAUKE - ENCORE UN T
6
13:40
BEYERS CARO - BELLE FLEUR VAN DE ROZENBERG
9
14:04
BEVERS MARLIES - PAREL VAN DE KROON
10
14:12
VAN DIJCK MIRTHE - IMINKA
11
14:20
BROSENS KAAT - GREAT AND GRITTY
12
14:28
VAN KEER ELS - KASSE
13
14:36
SIMONS GAUKE - QARIZARD
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
15:00
16:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
VAN ROOSENBROEK TAIGA - OMER
2
15:08
KENIS STIEN - JIMMI
3
15:16
ROMAN RANDY - SATITA
4
15:24
KONINGS GLENDA - SAENNA
5
15:32
SIMONS GAUKE - OLYMPIC DE MUZE
6
15:40
WALSCHOTS CINDY - ZIEDORINE M
7
15:48
RENS CARINE - FIGO VAN 'T GELUVELD
8
15:56
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
9
16:04
VAN DE LOCHT RAF - KYRA DE LA DRIE
10
16:12
SIPS LEEN - WALLERIE
11
16:20
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
12
16:28
BROECKX SOFIE - KALLICE VAN DE KLOOSTERHOEVE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
13:00
14:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
3
13:16
ROMBOUTS TINNE - DELISE VAN DE WATERING
4
13:24
MERTENS CHELSEA - RANJA 411263709
5
13:32
STERKENS CHRISTOPHE - KOEN TC
6
13:40
VAN DE WIEL ELLEN - VIDA SIMMER
7
13:48
JACOBS LUC - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
8
13:56
JANSSENS ERIC - DAGON
9
14:04
STERKENS JEF - CAPRICE M
10
14:12
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
11
14:20
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
12
14:28
GOMMEREN LAURA - MADI - LILI
SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
14:50
15:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:50
DECLERCQ GODELIEVE - INDIRO
2
14:58
CASTERMANS VALERIE - MOURADI VAN DE HEYVELDEN
3
15:06
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
4
15:14
VERMEIREN FLEUR - BENITO VAN HET MOLENZICHT
5
15:22
MERTENS LYNN - IMPETTO
6
15:30
BROECKX SOFIE - JELENA VAN DE KLOOSTERHOEVE
7
15:38
VOETEN DORIEN - MAYBIE VAN 'T LIROHOF
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
13:00
14:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:10
VAN ROOSENBROEK TAIGA - FERNANDO
3
13:20
RIJS PETER - EMILIO
4
13:30
COOLS LEENTJE - FIËRA-N
5
13:40
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
6
13:50
VERVOORT WINI - FAIRYTHALE
7
14:00
VANHOOF TINNE - JAPPELOUP VAN HET SLUISHOF
8
14:10
VAN DE MIEROP LUDO - HAMIERO
9
14:20
ROMBOUTS STIJN - JOY
10
14:30
VERMEIREN DIRK - BONITA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
15:10
15:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:10
BAX MARIJKE - ZORIENA V/D KAPEL
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
15:30
16:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
ROMBOUTS STIJN - LARS VAN DE HOENDERHEIDE
2
15:40
VAN DEN BERGH LORE - ADONDE
3
15:50
ADRIAENSEN JOERI - HADJARI BIOLLEY
4
16:00
VANHOOF TINNE - HERA V.H. SLUISHOF
5
16:10
VANHOOF PAUL - VIZIER
05/09/2020 - ZRTA2087 - ESSEN DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots