{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
NOEYENS THIJN - BEAUTY
RUTS STAN - GAMIN
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
SEGERS MARIE - LOTTE
VISSERS JANA - TOONTJE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
LAMBRECHTS LOES - ROBBY
SAS NIEKE - DUMPIE
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A4 (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
SMETS TILLE - HONEY BEE'S JOCREMO
WUYTS LISA - CHICA DR
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE VEN LOBKE - STEVENS PRIDE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BREUGELMANS LENTEL - LANGE VOREN SARA
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
BUTS STAN - PABLO
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
CUINEN OONAGH - CAMILLE VAN DE KIEVIT
KOOREMANS LIESELOT - STAPELBROEK'S LIZZY
MERTENS ANNA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
MERTENS ANNA - VLEKJE
VAN DE CLOOT MAÏTÉ - PONNEKE
VAN DE PUTTE AMELIE - FLICKA
VAN HEESWIJK MEGAN - JOY
WILLEMSE NORE - AVENIT'S TYARA
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
MOORKENS JUNE - FEMKE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A4 (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
RUTS ELISE - ROAD RUNNER
SMETS TESSE - PEBBLES
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
HELSEN TIES - WITTE
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
SMETS TESSE - IRIS VAN DE HEUVELBERG
VAN HEESWIJK MEGAN - LANGEVOREN JOHFULL
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse B (B)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BENS LOUISE - QUI - VIVE
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
DANEELS LORE - CEASAR
JANSENS MATTS - TWAN
KOOREMANS LIESELOT - IGOR DE LA LOENA
KOOREMANS LIESELOT - ROCKY
LAENEN GITTE - VERA
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
SEGERS STIJN - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
TRUYEN ELINE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
VAN BYLEN GILLIAM - PONDEROSA'S PRIDE FINALITY
VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
VAN MIERT LIEN - IGOR
VERVECKEN ROOS - CARIENTJE
WOUTERS HANNE - ANKY
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A3 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
MAST LUNA - KATRIEN
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A4 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A5 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER AXL - BONNIE
VAN DE VENNE JAY - LUNA
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
MICHIELS ELLA - MAYA VAN HET KLAVERTJE
VAN DESSEL LIMME - PRESTIGE VAN DE WACHEMSHOEVE
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A7 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
VERHEYEN DIETE - DYRFAL
WELZ HANNELORE - RICO
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (C)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEUX CHARLOTTE - KYARA
BREUGELMANS LAURA - FRITS
DANEELS THOMAS - FLOR
HELSEN HANNAH - TOETJE
LAENEN GITTE - NASTY BOY
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
VAN DEN HEUVEL YINTHE - MEMPHIS MOSCAN
VAN ELSEN WARRE - VICKY
VAN GILS FREDERIQ - SAMMIE
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
25
Ring 25: SPRINGEN Klasse A5 (D)
08:30
13:39
Nr.
Tijd
Combinatie
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
VAN BERGEN FRAN - FE
24
Ring 24: SPRINGEN Klasse A6 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
CRAUWELS LORE - CARMEN
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
HELSEN STIG - BONO
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
KOOREMANS LIESELOT - DIOR
MEYNEN NORA - BRAVO
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
VAN DE VENNE JAY - VELINA
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
VAN HOEF SIEN - KATINKA
VERSTAPPEN JOSSE - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
CUINEN HILLE - CECIEL H
LAENEN ROMY - BONBON
VAN BYLEN FLORIAN - FUEGO
VAN DE VEN LOBKE - ALD FEART'S WENDA
VAN ROMPAEY JINSE - FLORIAN
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse B (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BAETEN LARA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
CLAES LUNA - EBRO
DAMEN JONAS - KING DIAMONT
DAMEN NENA - DANNY B
DOS SANTOS EMY - MONTINI
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
HELSEN HANNAH - CLAIRE
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
HENDRICKX VALERIE - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
HEYLEN LIESL - UTERNITY
LAENEN MELANIE - FRODO
LUYTEN HAILEY - HENKY
LUYTEN HAILEY - TINKA'S PEARL
MERTENS MART - ELVIRA
MERTENS MART - WALDFEE Z
NOTELÉ ROOS - ULRIKE VAN HET KLAVERTJE
PEETERS STIEN - DJANGO
PIEDFORT JOZEFIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
VAN DEN PUTTE DIEDE - CALIMERO
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
VERBIST KAYLA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
VERHEYEN DIETE - INDORADO VAN DE DELTHOEVE
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
ANTHONISSEN PIETER-JAN - SISSI OPTIMA
BLEUX CHARLOTTE - KASPER VAN KLEIN HEI
BLEUX CHARLOTTE - SNOW
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
CAERS RENÉE - TWICE-AS-NICE VH ROZENDAELHOF
DAMEN JONAS - SHERREE
DE COCK MATIS - GOLDFINGER
DE COCK MATIS - SEPPE
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
VERSTREPEN MORANE - LOTJE TB
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (C)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUANTO
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse L (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
CAEMS KIANA - ROXANNE
CRETS MADEE - NADANGO HOF TER ZEEDIJCKE
DE COCK LIO - TORINO VAN PRINSEVELD
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
GOEDONS KENZO - TOP MAGIC VAN DE GROENHEUVEL
LOOYMANS INTE - ODESSA
RENDERS TESSA - NADINE
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
VAN DER AUWERA AXANA - MATRIX VAN HET KLAVERTJE
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
VAN ELSEN KATO - GILENKA
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
VAN GORP NISSE - TULLYBOY FLIGHT
VAN LOY KAAT - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse M (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN ELLEN - HOPLA V/D WATERHOEVE
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
CAERS RENÉE - MANFRED
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
GOEDONS KENZO - COUDECOEUR DE LA HAZE
HEYLEN LIESL - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
VAN HERCK JEROEN - KANTJE'S HELVINA
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
VERSTAPPEN NOOR - PIMPERNEL DMC
7
Ring 7: STIJL Klasse L (B)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
ANTHONISSEN PIETER-JAN - SISSI OPTIMA
BLEUX CHARLOTTE - KASPER VAN KLEIN HEI
BLEUX CHARLOTTE - SNOW
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
CAERS RENÉE - TWICE-AS-NICE VH ROZENDAELHOF
DAMEN JONAS - SHERREE
DE COCK MATIS - GOLDFINGER
DE COCK MATIS - SEPPE
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
VERSTREPEN MORANE - LOTJE TB
12
Ring 12: STIJL Klasse L (C)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUANTO
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
20
Ring 20: STIJL Klasse L (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
CAEMS KIANA - ROXANNE
CRETS MADEE - NADANGO HOF TER ZEEDIJCKE
DE COCK LIO - TORINO VAN PRINSEVELD
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
GOEDONS KENZO - TOP MAGIC VAN DE GROENHEUVEL
LOOYMANS INTE - ODESSA
RENDERS TESSA - NADINE
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
VAN DER AUWERA AXANA - MATRIX VAN HET KLAVERTJE
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
VAN ELSEN KATO - GILENKA
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
VAN GORP NISSE - TULLYBOY FLIGHT
VAN LOY KAAT - NEW PRINCESS VAN HET ROZENDAELHOF
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
19
Ring 19: STIJL Klasse M (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN ELLEN - HOPLA V/D WATERHOEVE
ANTHONISSEN PIETER-JAN - QUALITY VAN 'T ACHTERHOF
BREUGELMANS FEBE - GALANT OF THE FOREST
CAERS RENÉE - MANFRED
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
GOEDONS KENZO - COUDECOEUR DE LA HAZE
HEYLEN LIESL - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
NOTELÉ ROOS - LIBERTY
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
VAN HERCK JEROEN - KANTJE'S HELVINA
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
VERSTAPPEN NOOR - PIMPERNEL DMC
22/08/2020 - ZPTA2062 - ARENDONK SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots