{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1a
Ring 1a: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
URKENS TRISTAN - APOLLO
3
09:16
SEGERS MARIE - LOTTE
4
09:24
URKENS WOUT - APOLLO
5
09:32
SAS NIEKE - LADY
6
09:40
BROSENS BO - FLEUR VAN WILDERTHOF
7
09:48
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
8
09:56
VAN ELSEN JOLIEN - JUNIOR
9
10:04
RUTS STAN - GAMIN
10
10:12
VERWIMP EMMA - PRADA
11
10:20
VISSERS JANA - TOONTJE
12
10:28
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
13
10:36
HELSEN SIEL - LUNA V/H BUYTELSHOF
1b
Ring 1b: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
11:16
13:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:16
VAN DE CLOOT MAÏTÉ - PONNEKE
2
11:24
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
3
11:32
VAN HEESWIJK MEGAN - JOY
4
11:40
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
5
11:48
SMETS TILLE - HONEY BEE'S JOCREMO
6
11:56
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
7
12:04
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
8
12:12
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
9
12:20
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
11
12:36
CUINEN OONAGH - CAMILLE VAN DE KIEVIT
12
12:44
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
13
12:52
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
14
13:00
VAN HOEF KAAT - SPOOKEY
15
13:08
PEETERS STIG - QUINCY
16
13:16
MEGANCK MEREL - RUFUS
17
13:24
SAS NIEKE - DUMPIE
18
13:32
MERTENS OLIVIA - VLEKJE
19
13:40
LAMBRECHTS LOES - ROBBY
2a
Ring 2a: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
09:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
KOOREMANS LIESELOT - STAPELBROEK'S LIZZY
2
09:08
VERHULPEN LORE - BEAUTY
3
09:16
BUTS STAN - PABLO
4
09:24
VAN DE PUTTE AMELIE - FLICKA
5
09:32
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
3a
Ring 3a: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
SMETS TESSE - PEBBLES
4
09:24
WILMS LOTTE - FLEUR
5
09:32
SEGERS STIJN - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
6
09:40
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
7
09:48
KOOREMANS LIESELOT - ROCKY
8
09:56
HERMANS ZOË - PRINSES
10
10:12
JENNES LOES - RAINY MAY V. FÖRSTERGARTEN
11
10:20
RUTS ELISE - ROAD RUNNER
12
10:28
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
13
10:36
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
14
10:44
WILLEMS TESS - INDY
15
10:52
DONCKERS DANIQUE - PIETERTJE
16
11:00
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
17
11:08
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
18
11:16
VERWIMP EMMA - DEWI
19
11:24
KOOREMANS LIESELOT - IGOR DE LA LOENA
4a
Ring 4a: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
DANEELS LORE - CEASAR
4
09:24
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
5
09:32
VAN HEESWIJK MEGAN - LANGEVOREN JOHFULL
6
09:40
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
7
09:48
URKENS WOUT - CADET
8
09:56
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
10
10:12
VERVECKEN ROOS - CARIENTJE
11
10:20
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
12
10:28
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
13
10:36
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
14
10:44
GEERINCKX JULIE - RUBY
15
10:52
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
16
11:00
VAN BROEKHOVEN LOUISE - SJALON
17
11:08
HELSEN TIES - WITTE
18
11:16
DE COCK MATIS - SEPPE
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
2b
Ring 2b: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:48
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:48
LAENEN GITTE - VERA
2
09:56
BENS LOUISE - QUI - VIVE
3
10:04
SMETS TESSE - IRIS VAN DE HEUVELBERG
4
10:12
MERTENS ANNA - INKIEPINKIE
3b
Ring 3b: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:32
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:32
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
2c
Ring 2c: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
10:44
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:52
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
3
11:00
DANEELS THOMAS - FLOR
4
11:08
VAN DEN HEUVEL YINTHE - MEMPHIS MOSCAN
5
11:16
DE RIDDER AXL - BONNIE
6
11:24
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
7
11:32
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
8
11:40
WITTEVRONGEL TOOR - ELIAS
9
11:48
WILLEMS LIES - PRINS
10
11:56
VAN DE VENNE JAY - LUNA
11
12:04
MAST LUNA - KATRIEN
VAN DESSEL LIMME - PRESTIGE VAN DE WACHEMSHOEVE
5a
Ring 5a: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
2
09:08
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
3
09:16
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
4
09:24
LAENEN STINA - O'LIVIA D.J.
5
09:32
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
6
09:40
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
7
09:48
VAN ELSEN WARRE - VICKY
8
09:56
HELSEN HANNAH - TOETJE
9
10:04
VAN ROMPAEY JINSE - DAVIDA VAN DE EINDHOEVE
4b
Ring 4b: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
12:30
12:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
VERSTAPPEN JANNE - NICK
2
12:38
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
3d
Ring 3d: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
BROSENS YANA - HAVEHOEVE'S IVAN
3
13:16
STOFFELS NORE - CHICO
4
13:24
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
5
13:32
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
6
13:40
ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
7
13:48
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
8
13:56
VAN BALEN LORE - DOMINGO
9
14:04
VAN DE VENNE JAY - VELINA
10
14:12
VAN DE VEN LOBKE - ALD FEART'S WENDA
12
14:28
HENDRICKX VALERIE - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
13
14:36
SICCARD MILLIE - RATHNAGREW HARRY
14
14:44
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
15
14:52
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
16
15:00
DEIGHTON HANNAH - CECIEL H
17
15:08
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
18
15:16
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
19
15:24
VAN HOEF SIEN - KATINKA
20
15:32
HELSEN HANNAH - CLAIRE
21
15:40
VERWIMP ELISE - LUMINAHOF'S LAUREN
DAMEN NENA - DANNY B
4c
Ring 4c: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
PIEDFORT JOZEFIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
4
13:24
VAN DEN PUTTE DIEDE - CALIMERO
5
13:32
CRAUWELS MEREL - JOLY'S DALTON
6
13:40
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
7
13:48
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
8
13:56
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
9
14:04
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
10
14:12
CRAUWELS LORE - CARMEN
12
14:28
VAN BERGEN FRAN - FE
13
14:36
VAN HERK JASPER - JAMILA
14
14:44
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
15
14:52
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
16
15:00
CAEMS KIANA - ROXANNE
17
15:08
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
18
15:16
MEYNEN NORA - BRAVO
19
15:24
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
20
15:32
HELSEN STIG - BONO
21
15:40
CLAES LUNA - EBRO
DAMEN JONAS - KING DIAMONT
5b
Ring 5b: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
10:28
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:28
WYNANTS JANNE - GIRL'S CORA
2
10:36
FRANSEN DELANA - BANTRACH STACEY
4
10:52
CRAUWELS MEREL - CARMEN
5
11:00
VANGEEL NANOU - MOUNTROSS WOODBINE
6
11:08
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
7
11:16
PEETERS STIEN - DJANGO
8
11:24
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
9
11:32
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
10
11:40
LAENEN MELANIE - FRODO
11
11:48
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
12
11:56
VAN LOY KAAT - PALONA VAN DE ZOETEWEI
13
12:04
WITTEVRONGEL LOUISE - KANTJE'S BUNZER
14
12:12
HEYLEN ANOUK - MIKEL
15
12:20
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
16
12:28
FRANSEN DELANA - BURNFORD WALKMAN
5c
Ring 5c: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
14:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BORGHS RINDERT - GOLDWIND EMPIRE'S PLEASURE
3
13:16
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
4
13:24
VAN TICHELT LORE - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
5
13:32
VAN ELSEN KATO - GILENKA
6
13:40
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
7
13:48
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
8
13:56
MERTENS MART - ELVIRA
9
14:04
LAENEN ROMY - BONBON
10
14:12
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
11
14:20
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
12
14:28
VAN ROMPAEY JINSE - FLORIAN
13
14:36
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
14
14:44
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
15
14:52
VERSTAPPEN JOSSE - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
4c
Ring 4c: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
12:52
14:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:52
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
2
13:00
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
3
13:08
JACOBS MEREL - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
4
13:16
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
5
13:24
DAMS YADE - SILVERTOWN'S SHINTA
6
13:32
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
7
13:40
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
8
13:48
VERBIST KAYLA - CINDER
9
13:56
JANSSENS ELISE - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
10
14:04
VAN DEN EYNDE ANNA - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
11
14:12
VAN DER AUWERA AXANA - MATRIX VAN HET KLAVERTJE
12
14:20
VAN LOY KAAT - HATTRICK TRACEY 20082303
4e
Ring 4e: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
14:36
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:36
VERSTAPPEN NOOR - KANJER VAN ORCHID'S
2
14:44
VAN HEMELEN JULIE - ONTARIO'S ULSALINA
4
15:00
NEVELSTEEN SAAR - ROLEX
5
15:08
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
6
15:16
PEETERS AMBER - WOLDSTREEK'S ROBIN
7
15:24
VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
8
15:32
HEYLEN LIESL - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
9
15:40
VAN HEMELEN JULIE - KULBERG'S LANCELOT
10
15:48
HOFKENS AMBER - KARAMBA
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
16/08/2020 - ZPTA2070 - HERENTHOUT DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots