{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
10
Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BOCK JOHAN - HELENA
DE BOCK JOHAN - JUPILER
DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
GOETHALS AMBER - PROUD MARY VAN DE BUCXTALE
GOETHALS FENNA - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
MC ARTHUR ESTHER - DAKOTA Z
MEELBERGHS VALERIE - SEPPE VD WIJVERS
MERTENS JUUL - PEBBLES M
OELBRANDT WOUTER - QUINTO
PRAET SARAH - CLATRICIA VH NOORDENEIND Z
SAERENS JOHAN - JUST KIDDING
SNAUWAERT JENNIFER - SIVA
SNELS LIESJE - FRANS DUIJTS
VAN DINTER PAULINE - STAYERHOF'S ROSIE
VAN INGELGEM CHARLOTTE - CHARME Z
VAN LOO STEFFI - MOON S
VAN SAS YANA - VALDEZ
VAN TICHELT LORE - KANSELIER VAN DE GOMPELHOEVE
WAMBACQ JENTEL - ARMANI GZ
WIJNS STEVEN - NAMIB'S TWINKELING Z
11
Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
ESHUIS TIM - KNHS (NIET-LID) - CARNALLY ROCK (BLANCO)
DESSAMBRE SARA - LEWB (NIET-LID) - CONDOR DU FAURIEU Z (BLANCO)
CEULEERS BIRGIT - DODENA
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
CLOMPEN JOACHIM - CALISTO G Z
DE BUSSER EMMA - NEOCLES
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
KESTEMONT ILKE - CHANEL
LAURIJSSEN JANA - CRESPADA Z
MOONS CLAUDIA - JETSKE
SCHELLEKENS MAUD - PAX
VAN DE WEGHE HANNE - KARAMELLE
VAN DER AA AXL - OH MEDOC
VAN OLMEN DORIEN - QUINN VAN BERKENIJS
VANGOMPEL PIET - FREKE VAN DE BREMHOEVE
VERHOEVEN SHARON - MISS SPECIAL VAN 'T HEURNEHOF
VERMEULEN GERT - WHITNEY
WITMAN RUNE - INTERNEL
12
Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
DEKEYSER ENJO - PSV (NIET-LID) - NIAGARA VAN DE VROMBAUTSHOEVE (BLANCO)
BOLLEN MARIEN - LEWB (NIET-LID) - HENDRIKU (BLANCO)
CEULEERS WALTER - UTOPIA
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
DE MEULDER LOTTE - ODELLO
DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
DE VOS ANNELIES - GIGOLO
DE WAELE JENS - DUCHESSE D'ANJOU
DE WINTER ELINE - ULANDA
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
RENDERS ANN - I-CAROLUS
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
SCHELLEKENS DAAN - COSTA V'T HEMELDONK Z
STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
VAN DINTER EMILIE - VICKIES LASS
VAN HOVER KARIN - ICARO
VAN MULDERS BART - KIRIBRATI
VAN NIJNATTEN MARGO - LEGEND-MAIL
13
Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN SPEYBROECK FELIEN - PSV (NIET-LID) - KAYA (BLANCO)
ERNST MARGAUX - LEWB (NIET-LID) - ROMEO DUCAS (BLANCO)
BEUN CYNTHIA - QUBALIBRE VAN DE BUCXTALE
BEVERS LENA - CADAN VD HEIEINDE Z
BLONDEEL ROB - QUALITY STAR DE BALGERHOEK
COECKELBERGS LAURA - EGORIJKE
DE PEUTER NELE - GOLIATH
KAHN SIEN - MIMOSA
LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
LIEVENS TOM - MELLE
POPPE CATRIEN - MOONLIGHT VAN HET TORENHOF
SMET FREDERIK - HARIBO
SMETS BENNY - KOKO VAN DE NETHE Z
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
VAN CAPPELLEN ALIZÉ - PRISCILLA VAN 'T GOOVAHOF
VAN MASSENHOVE ARNE - VIPER R.G. Z
VAN UYTVEN JELLE - LOTUS VAN DE NEERHEIDE Z
WUYTS GITTE - KAVAL H
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
MEERSCHAERT JOHAN - PSV (NIET-LID) - REVEUR XX (BLANCO)
DESSAMBRE SARA - LEWB (NIET-LID) - LOUD SPRING DE LA BASTIDE (BLANCO)
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
DE CARTIER SYBILLE - KAPTAIN JACK Z.G.
DE PAUW STEFAAN - OPTIMUS VAN 'T WIJWATER
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
FRANSEN RENÉE - ECORDA
GHEYSEN ISABEL - NINA VAN 'T FARSENHOVEN
GYSSELS JARNE - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
HEREMANS SOFIE - C'EST MOI Z
HUSKENS VICKY - GAME BOY VAN HET ESSENHOF Z
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
PEETERS IMKE - CADELL Z
SMET RONNY - QUEEN OF DIAMONDS VAN 'T BEUKELZHOF
SMET SEBASTIAAN - GINA V'T PLUTONIA HOF
SMETS JORDY - FISCUS
SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
VAN NIJNATTEN MARGO - LATOYA
VAN NIJNATTEN MARGO - LECCE BALIA RS
VERMEER ASTRID - POCO-LOCO V/D DENNEHOEVE
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
VERHELST LISELOTTE - PSV (NIET-LID) - JE SUIS VAN DE BIEN (BLANCO)
CALLEWAERT MEREL - KIARA VH
COOLKENS VEERLE - CARPE DIEM CV Z
DEVOS PIETER - DON D'AMOUR
GOETHALS IRIS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
PRAET SARAH - GSH DIDAY
QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
VAN DEN HEUVEL STEFFI - CHIARA
VAN DER VELDE EVELIEN - DUKE RK
VAN GORP BRIK - ORLANDO
VAN MASSENHOVE ELLEN - IKO STAN JCS
VERSTEYNEN LUC - AMERICAN SUN
VERVAECKE SENNE - CHILLI WEDNESDAY
VERVAECKE SENNE - COOL MORNING
VERVAECKE SENNE - FRIMEUR DE LA BRASSERIE
8
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
DUMONT DE CHASSART HELENE - LEWB (NIET-LID) - FAST TRANSACTION (BLANCO)
DE FONVENT CAROLINE - PIRON VAN 'T NEERHOF
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
DE RIJKE DAPHNE - ONYVA DU MARAIS
GOEMAN BO - KING D'AUBRY
GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
GOVAERT BRIAN - QUIDAMO U
JANSENS JUDITH - HESINCA "T"
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
LEENAERTS BART - NIZOUCOLA
MERTENS FRANS - MENDE L
PLAETINCK RHUNE - BIJOU DE CAMUS
PONCELET JAIMIE - FERLIN V.D. PONYHOEVE
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
VAN HECKE WOUT - VALCO G
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
VERELST WANNES - QUARTZ
WEYNS CHADIA - FLYNN
9
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
PATRIZI ALLEGRA - LEWB (NIET-LID) - DIARADUS (BLANCO)
PATRIZI ALLEGRA - LEWB (NIET-LID) - MAPLEVALLEY KIMBERLEY (BLANCO)
BOONE SHELSEY - J'ADORE VAN DE ZWARTE STOK
DE WITTE NELE - EL PASO
DEWIT LORE - FORTUNA
DRIESEN GERT - KAPRICE
GYSSELS JANA - KANTOR
HEREMANS KATRIEN - IO VIVAT
HUYBRECHTS ANKE - OIKA JOY
JANSENS INGE - GENEROUS
JUWET THIBAULT - PACCO
KUMPS JELLE - KINKY KENTUCKY VHP Z
MALLEZIE ELLEN - SHE'S A REBEL
OOMS LIEVE - NAMÊCHE VAN HET TRICHELHOF
PATERNOT BART - COLINA
POELMANS GUIDO - HERMES VAN HET STRATENEINDE
SMETS ANDY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
STROECKX EVITA - BUSINESS DB Z
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
VAN DE WEGHE HANNE - KIONA VZ
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
VOS KELLY - PINOT VV
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
VINCK KATRIEN - PSV (NIET-LID) - DARIO VAN DE NOTELAERE (BLANCO)
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
COOLKENS VEERLE - QUADRI CV Z
COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
DE VRIENDT AMBER - TRIOMPHE THE LADY Z
GEEROMS KRIS - DARUSO EDEL Z
GRAESER KERSTIN - FLAVIUS
HERTOGS GITTE - FAZENDA
MOORTHAMERS SELENA - GOLIAT
PEETERS JULIE - GEERT
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
STERKENS CEL - VENCOR
SWAANS KEVIN - INFERNO
VALCKX MELANIE - OLYMPIA DE MUZE
VAN DEN DRIES NAOMI - GRACILIANO V/D BARTHOEVE
VAN DEN DRIES NAOMI - LUCKY
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
VAN GIEL HERMAN - GIGANT
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
VERSMISSEN SILKE - SINHUS
4
Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
RATY CHLOE - PSV (NIET-LID) - CARINA IV (BLANCO)
SCHOONES MYRLE - KNHS (NIET-LID) - KEIZER (BLANCO)
AERTS JOZEF - BUSBY BABE DB Z
AUGUSTYNS HELEEN - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
BOTH KRISTIEN - KREATOS UIT DE MELLE
BRAEKMANS KRISTOF - CAPPUCCINO
BRANS STEFANIE - BABALOU VD TREPKES Z
BROSENS KAAT - CARTINA Z
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
DE WINDT CHLOÉ - MOZES II P&B
DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
OELBRANDT WOUTER - EVITA
RENDA GIULIANO - POIRESSE VAN HET VULDERSHOF
RENDA GIULIANO - TORONTO DE RASE Z
SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
SOMERS SHANA - ONA VAN DE VIJFHEIDE
VAN DEN BROECK MILAN - KAZU
VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
VERWIMP JOERIK - ODILON
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:12
Nr.
Tijd
Combinatie
DE JAMBLINNE AXELLE - LEWB (NIET-LID) - INDILA DE LA LICORNE (BLANCO)
BEECKMAN HANNAH - PSV (NIET-LID) - HIRO (BLANCO)
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
DECLERCK BJORN - JOGGY
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
DESCHEEMAEKER ARNE - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
GEEROMS YARNO - CORAL G Z
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
LAURIJSSEN PAUL - DAKARIO Z
LISON DIRK - CALYPSO Z
MERTENS JUUL - HELIOS M
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
MOONS HANNE - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
STERKENS PETER - VOYCE
VAN BUNDER KAMILLE - CAMPO GRANDE Z
VAN CAENEGEM BART - GITANA
VAN LOOVEREN JOPPE - NESQUICK V/D MEREYT
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
VERVAECKE SENNE - PINOKKIO
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse M
08:00
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
CLIMAN JORDY - KNHS (NIET-LID) - CAROS VAN DE KAPEL (BLANCO)
ESHUIS TIM - KNHS (NIET-LID) - IDLE ERIC (BLANCO)
VAERENBERGH KRISTIEN - PSV (NIET-LID) - FLEUR (BLANCO)
COSIJNS JELLE - INKATA VAN HET RAAFVELD
DE BAERDEMAEKER ELS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
DE MOREE TIM - LEVANTO VAN 'T KINROYDERVELD
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
DHAENENS LISA - BORUSHKA
GEEROMS YARNO - AMIGO GZ
GEEROMS YARNO - CASSANDRA GZ
GROUWELS SVEN - LEXY
LIEVENS TOM - GRACIEUSE DE FERIDOON "H"
LISON DIRK - BOY TOMMY VD HERTENRODE Z
MALISART MICHELLE - JUMBO
MALISART MICHELLE - KALINKA
NAERT MATHIAS - FIOCCO VAN'T SPOEL
RENDA GIULIANO - OLIVER VAN PASSENDALE
SMET FREDERIK - NOWLIMIT VAN STAL TIMMERS
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
VAN ASSELBERGHS MAARTEN - HONKI TONKI BOY
VAN VAERENBERGH LORIEN - F-VALCON
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
VERMEER ASTRID - NYANDRO VAN DE WOLKENHEIDE
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse Z
08:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
RATY CHLOE - PSV (NIET-LID) - AMBASSADEUR D'OC (BLANCO)
BOTH KRISTIEN - KAISER UIT DE MELLE
DE CARTIER SYBILLE - UN DE NANOU
DE CLEENE WOUTER - BOY
DE CLEENE WOUTER - MAGIC DREAMS VAN 'T HULSBOS
DE PAUW STEFAAN - KWINTO VAN ' T WIJWATER
DE SWAEF DORIEN - LARMANDE VAN DE ZILVERBERK
GORIS DAVY - CONTADOR Z
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
HERMANS BART - GORKI VAN DE PERTJESHOEVE
KAHN SIEN - DOMINANT
MARIEN STEVEN - D'ARTAGNAN V/D UILENBERG
MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
NAERT MATHIAS - JANNES VAN 'T SPOEL
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
11/10/2020 - WRVA20201 - EVENTING MERKSPLAS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots