{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
12:50
15:54
Nr.
Tijd
Combinatie
TROCH KAAT - DONNEKE
VAN MOSSEVELDE RUNE - BIBI
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
13:06
16:10
Nr.
Tijd
Combinatie
CAELDRIES ARTHUR - BONNIE
DE BACKER KORNEEL - JUFKE
DE BAETS SEPPE - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
DE KESEL GEIKE - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
DE MEYER JOSEPHINE - LIVA VH PAARDEVELD
DE WANDEL ESTELLE - ZOETJE
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
VAN AVERMAET LOUKA - FLOORTJE
VAN MEERHAEGHE KARA - PERLHOF LISA
VAN PAMEL NIELS - ZENA VH PAARDEVELD
VERBRAEKEL NOONA - CHANEL
WULTEPUTTE BRITT - VANYA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
11:45
14:49
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL MARGOT - FALADA
DE VOS NETTE - SUMMER
DE WITTE FLOOR - BEAU
HERWEYERS ALEXINE - MONA
MEERSSCHAERT NOOR - FLEUR
TIMMERS MARGAUX - SARA
VERBRAEKEL NIMKE - CHANEL
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
12:26
15:30
Nr.
Tijd
Combinatie
BEYNE FEBE - FANTA
COOL MARGOT - JOB
COPPIN JULIE - FURY
DE KESEL GEIKE - JESSIE
DE MEYST MATHIS - DRIES
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
DE RIDDER LAURE - JOEY
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
FRANCO KJENTA - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
LEYNS HELENA - SPLINTER
SCHEPENS PAULIEN - XAFIRO
VAN GYSEL OLIVIER - LAMBADA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
14:20
17:24
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
DE GUSSEMÉ SANDER - FLEUR
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
DE WANDEL ESTELLE - MOSSCHINO
MARES LANDO - BELASCO
MARTENS MARIT - RAMBO
VAN CAUTEREN JILL - SYLVER
VAN DEN BOSSCHE LYNN - EVELIEN
VAN HOORDE LINSE - CLARA
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
VERBRAEKEL VICTOR - JACOBUS
VERMEULEN LIEZE - OTJE VAN HET KUILENHOF
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
11:30
14:34
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LAENDER EMILE - MEDENBLIK DOUWE
DE VOS TUUR - CHARMEUR
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
SILLIS ROSIE - SIETSKE
SLACHMUYLDERS FEBE - TONY
VAN PAMEL NIELS - AAFKE VH PAARDEVELD
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:08
14:12
Nr.
Tijd
Combinatie
FRANCO KJENTA - GOYA
HERWEYERS ALEXINE - JOLI
SILLIS ROSIE - SUMBA VAN 'T NEERHOF
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
11:40
14:44
Nr.
Tijd
Combinatie
CREVE DELFIEN - FURY VAN DE BERGHOEVE
DE BEL FLORENCE - TIARA VAN PRINSEVELD
DE CROO FLOOR - SCHIMMELTJE
DE MEYST KATO - RASPOETIN
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
LABELLE LINDE - SUNSET GOLD TS
MAROTEN BREND - MEGA MACEY
SCHEIRS DIEUWKE - PALLAS
VAN DE WALLE AURÉLIE - PRUMES
VAN HECKE JELLE - JANNEKE
VAN PAMEL BREND - QUINTINE VH PAARDEVELD
VERMEULEN HANNE - JADE IBN AMMAR
WIJNDAELE MARIE - FILOE VAN DE LOTE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:45
16:49
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
DE SPIEGELEER PAULIEN - KADO
MARTENS MARIT - FLIKA
PRAET KOBE - ALL STAR
SAEY LORE - PONYHOEVE NENA
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - RONJA TER ROZENDALE
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
VAN HAELST NORA - JEWEL
VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
VAN RYSSEL ELODIE - DERINOGHRAN CLOUD
VERHOEVEN KATO - PETER
VERMEULEN KATO - LADY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
15:10
18:14
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUDONCK HANNE - H'NAHIB VAN DE PITZENBURGHOEVE
COOL EMMA - RUDOLF
DE BRABANDER JANNE - GEROMIO
DE LOOSE MIRTE - NINA
DE ROO ELLA - GINGER
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
HENDRICKX MARIE - STAPELBROEK'S PUCK
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
10:44
13:48
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LOOSE MIRTE - LIENTJE
DE NEEF SEM - BELLE FLEUR
VAN MIEGHEM RENÉE - MILLESTREET'S STUUFKE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
12:30
15:34
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BLOCK KATO - EIKENHORST'S PAMELA
DE BLOCK KATO - QUEENY VD BISSCHOP
DE GROOT IRIS - FIDJI
DE MEYST KATO - FOX DOMINO
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
DE WANNEMAEKER ANOUK - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
DECOCK BERRE - RINGO
DUBOIS ARTHUR - ORCHID'S BAKAL
FRANCO KILIAN - ULRIKE VD HEFFINCK
FRANCO KILIAN - VOECKY VAN D' EDE
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
PLASCH JOLIEN - GOLDINA VH PAARDEVELD
POPPE LORE - RISSI VAN DE BOCHTEN
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
VAN MIEGHEM RENÉE - BOWIE
VAN WIELE MARIE-LOU - BENTO JAZZ
VAN ZELE INEZ - ORCHID'S MALONA
VERGOTE GILL - ROSA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WESTELINCK DIEUWKE - LUMINAHOFS FIONA
DE WESTELINCK PHEBE - LUMINAHOFS FIONA
DE WILDE LAURE - KORINTHE VAN PRINSEVELD
DESOMVIELE MARTHE - RIO
ELSMOORTEL FLORINE - VIP VAN DE SMIS
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
LANGIE TIEBE - RE
MARTENS JILKE - FRANCINE 3
MEGANCK JENTHEL - ORPHELIA
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
ROGGEMAN CELINE - OLIVIER DE L'EGUILLE
SCHEPENS LOUIZE - CADANCE
SILLIS ROSIE - WOODY WOODPAKER
TIMMERS MARGAUX - ROCKY
TROCH KAAT - MISTY
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
VAN PAMEL BREND - NATTY BIRD VH PAARDEVELD
VAN PAMEL BREND - REALY BILLY TER BINK
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES EMELINE - QUGE DE BRÉHAL
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
DE BRABANDER MARIEKE - SNOW
DE BRUYCKER ARTHUR - KANTJE'S EMY
DE BRUYCKER ARTHUR - QUICK VAN 'T EIKELHOF
DE LAENDER BRITT - MUTSAARDS RAMONA
DE POTTER JULIE - NELKE
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
DECOCK STAN - WOLFGANG
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
SAEY LORE - WIDDY
SLACHMUYLDERS FEBE - JOLY'S MACHO
VAN BRITSOM MANON - FLORENTINE
VAN DEN BULCKE DIEDE - JAOLI
VAN HAELST NORA - MACHO
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
VERMEULEN HANNE - HADIA IBN AMMAR
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BERGHGRACHT AMÉLIE - DONATELLO DU BOIS
COOL EMMA - CONCIERGE
DE BRABANDER LOTTE - SOETERBEEK FAYAH
DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
DE ROO LARS - HAPPYNESS
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
FRANCO QUINTEN - FIRE
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
POLFLIET BRITT - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
POPPE LORE - RAMIRO
VAN TORNHAUT DAAN - JARWIN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
10:45
13:49
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
MOENS ALEXANDRA - LADY KILEEN
SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
SAEY MAITE - ONLY
VAN MALDEREN DINA - ASTERIX DU VERT
VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - ZEB
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
VAN PAMEL BREND - LILINE VAN DE DELTHOEVE
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VERSPURTEN LOTTE - ESPERANZA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOTTE TESS - ORCHID'S QUINCY
CLEMENT MANON - KIELIO
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DRIEGHE LINDE - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
FLORÉ LAURE - JUPILER
PILLE CHARLIEN - PINK FLOYD
VAN GUCHT ARWEN - NONSTOP
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
10:12
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
DERUYCK YONI - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DANDY LION
LEO SOPHIA - BIEBOSSCHEN DOLINO EC
ROGIERS MEREL - FUNSTABLES MICHELANGELO
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
12/09/2020 - ZPTO2033 - SINT GILLIS WAAS DRESSUUR (vervangt Moerzeke)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots