{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOES AN - SOFIE - PEGASA VAN HET SWAENEHOF
BONNE NETTE - COLIBRI
COECKELBERGHS SISSI - KADIRA
LAMBERTS NOOR - NAPPY DU GOUT
PEETERS GIOVANNI - SALSALINE
PRAET SARAH - CLATRICIA VH NOORDENEIND Z
RUTS FRANS - GREYSTAR VAN 'T GOOVAHOF
SEGERS JOKE - POLINA
STAQUET JESSE - CORNELLO
SUYS ELINE - OLAMOS
VAN DEYNZE ARNO - DORIEN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COPPENS JOHAN - OLIVIA VAN ELFENSTEEN
DEBRUYN INGE - CYMINKA B Z
DINGENEN PAUL - VIDALGA TM Z
HELLEMANS JONI - JOEY
PEETERS MILA - OH SO LUCKY VAN 'T VALISSENHOF
PRAET SARAH - GSH DIDAY
SMET SOFIE - ROYAL WHAT
TUYTELEERS KIRSTEN - ELTON VAN HET HAGEHOF
TUYTELEERS KIRSTEN - N'OUBLIEZ JAMAIS DE MAUTHEVILLE
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
VAN DOOREN CAROLINE - MARJUNA VAN 'T WANDELPAD
VAN ESPEN RUNE - EVELIEN
VAN STEENLANDT MARIE - ODILIA VD DONKHOEVE
VERCAMMEN SARAH - MIABELLE VAN HET WAVERWOUD
WIJCKMANS ANNICK - KOZI'S PAVLOV
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
13:40
Nr.
Tijd
Combinatie
BREUGELMANS ELLEN - LEGEND VAN HET BREUGELHOF D'12
BRIES BERT - LIONORA VAN HET TRICHELHOF
CELIKER SEVGI - FÜRST BALLERINA
COMPAGNIE TINE - KARAAT
DE BRUYN JEF - POLEGGIA
DE KINDER AMBER - EDWARD
DE SMEDT TINNEKE - HAMALIA
DE SOUTER JUNE - DIAMOND HILL
DE VRIES ELS - CASSIUS CLAY VAN 'T REBELSHOF Z
DECKX KENZA - IBEAULALEEN W
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
JACOBS KAREN - MYSTIQUE VANDEPRINSEHOEVE
KEMPENAERS NATHALIE - FIONA
MOEYERSONS MARLEEN - JANTE VAN 'T STEENPUTTENHOF
PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
PEETERS JUANI - SALSALINE
RICOUR RANI - LYANTO VAN DEN BEVERDIJK
SCHELKENS TIFFANY - QUANDO VAN ' T SCHAWIJCKE
SMET LAURA - JAFFA KF
SPITS ANTON - LURESIA
STAQUET JESSE - DONNA KARAN V/H OUDLAND
VAN BELLE JIRKA - MYCKA
VAN DEN BROECK CAROLIEN - Z-GIRL PS Z
VAN DEYNZE ARNO - BICKEL
VAN GUCHT EBE - DORALDA VAN DE KAPEL
VAN VERRE LYNN - PRINCE-K VAN 'T KATTENHEYE
VERAGHTERT EDDY - ROYAL MADNESS
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
VERELST WANNES - QUARTZ
VERMEULEN DORIEN - GITTA VAN DE DAMBEEKHOEVE
VERVOORT ALINE - MISS DAIMOND
VETS MARTHE - ILSARIETE VAN DE KROON
VISSER BRITT - CORLAND VAN HET HEIHOF
WILLEMS GIL - HANNIBAL VH GANZENHOF
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASSEUR MAXINE - LADINA V/D HEYVELDHOEVE
CLAES CAROLINE - FELI'S ROTSPON
COECKELBERGHS SISSI - HALONA VAN 'T WINKELHOF
COECKELBERGHS SISSI - JACARDO VAN 'T WINKELHOF
DE JONGHE CHARIS - CORLEONE VAN STAL ROMANO
DE KEERSMAECKER JOLIEN - MORUMBI - CD
DE MAEYER ANN - ENYA-S
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
DOCX LOUISE - GALICE SSB
GOOVAERTS SOFIE - L' OROSE VAN 'T FLIEREN
KALDUNSKI VANESSA - GALAXY
KERSCHAEVER STIJN - ELLY
MARCELIS TINE - ESMOUR
PAULUS CARO - LENNON VD WITHOEVE
ROGMANS NATASCHA - GOLDEN Z
STAQUET DIRK - COMEROMY VAN HET KEIZERSHOF Z
VAN BREEDAM SILVY - KIRKE VAN ORTI
VAN DEN WYNGAERT USCHI - DU CALVEIR
VAN DER STAPPEN LEEN - BO FERRO
VAN GOOLEN JILL - SPIRIT F
VAN KEER VERA - GHANA V/D HOGE BRUG
VERBRUGGEN MEREL - LANCELOT VAN DE GANZENBOL
VERMEIREN NELE - ENDEROSE VAN'T FLIEREN
VOORSPOELS CELINE - BIJOU
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ASSELBERGHS PETRA - LAGUNA VAN HET TRICHELHOF
CALUWE MARC - CARLOS VAN 'T SASVELD
DE HOEF STEFANIE - AMARANTY
DIJKMANS MARIE - DUIN ROSE
DUHAYON JAN - DEXTER
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
LENAERTS DOENIA - ZAZOU
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
NEYENS WILLEM - WOZOR
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
PEETERS DIRK - JOLI SCHUFRO V/H BENNINGSHOF
SCHELKENS TIFFANY - HOSTA VAN DE WITHOEVE
VAN DEN WYNGAERT GIANNA - EL RAMIRO
VAN DER HEYDEN CAROLINE - FAIBLE V/H DENNEHOF
VAN DER STAPPEN LIES - BO FERRO
VANTILBORGH JANA - ROTSCHILD
VERMEREN CHARLOTTE - IOR VAN HET EELSHOF
VOORSPOELS CELINE - KASKADE VAN HET AKKERSHOF
VOORSPOELS INNE - LOZANO VAN HET AKKERSHOF
WILLEMS ELLEN - OLENA DMW
WOUTERS ELKE - CHOPIN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
EMMERECHTS KARINE - GI GI
EMMERECHTS KARINE - LOUP GAROU
HEREMANS KATRIEN - IO VIVAT
LEENAERTS SOFIE - WODKA
LEMAIRE LISA - ZASJANA
LENAERTS DOENIA - BLITS
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
PAUWELS THOMAS - LE PETIT PRINCE VAN DE PIKKERIE
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
VAN DOOREN CAROLINE - GAELLA
VAN LOOY OVIDE - GRAFITTI 'PC'
VANGOIDSENHOVEN SARAH - FABIAN VAN FALLADAN
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
VOET DIRK - KISSME VANDIVO
VOORSPOELS INNE - KAIRO VAN HET AKKERSHOF
VOORSPOELS INNE - KINOA VAN HET AKKERSHOF
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BACKER XANTHE - OBI VAN DE LITZEMAERE
DIELTJENS STEFANY - FESTIVO
HUYGELEN JULIE - KINMAR VAN DE REIMEURTER
KENNES WILLY - EVIVA VIVALDI
LAMBRECHTS HEIDI - LATOTINA VAN DE SPARRENHOEF
MAES PAULIEN - FLORENCE
MARCELIS ANJA - JAMIRO
MEEUSEN NADIE - JINGLES VAN HET MOLENZICHT
MOSTMANS BRITT - WILDRIK TYCHO SINE PRATO
RIJNDERS SOFIE - JUSTO DC VAN DEN BEEKHOEK
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
VAN DER HEYDEN CAROLINE - GREGO
VAN NUFFELEN TESSA - IT'S ME
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
BASTAENS MAGALI - IGANINI
CLYMANS CINDY - ASMARAVERA U
DE BACKER XANTHE - FS LAMBADA
DIELTJENS STEFANY - IL LOCCO VAN HET MOLENZICHT
LENAERTS AN - ZARAGOZA
SELLESLAGH GERY - LI 'H'
STEVENS RITA - HOBAGO-A
VAN WINCKEL DIRK - HEMINGWAY VAN DEN HAAGAKKERS
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
NESTOR LOTTE - FERRARI
VAN DE MOSSELAER ELINE - ELECTRA VAN HET GOORHOF
VAN STEENWINKEL LUC - EDISON VAN 'T HOF VAN EVERSEM
31/08/2020 - ZRTADRAUGLIZAME2020 - TOTALE WEDSTRIJD AUGUSTUS DR LIZAME
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots