{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN BROEKHOVEN LOUISE - JOERI
2
09:08
SEGERS MARIE - LOTTE
3
09:16
BROSENS BO - FLEUR VAN WILDERTHOF
4
09:24
GEUDENS JOREN - LOTJE
5
09:32
RUTS STAN - GAMIN
6
09:40
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
7
09:48
VERWIMP EMMA - PRADA
8
09:56
HELSEN SIEL - LUNA V/H BUYTELSHOF
9
10:04
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
10
10:12
URKENS TRISTAN - APOLLO
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
10:28
12:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:28
WILLEMSE JOLIEN - AVENIT'S TYARA
2
10:36
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
3
10:44
MERTENS OLIVIA - VLEKJE
5
11:00
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
6
11:08
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
7
11:16
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
8
11:24
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
10
11:40
WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
11
11:48
PEETERS STIG - QUINCY
12
11:56
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
13
12:04
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
14
12:12
VERMEULEN DIEUWKE - PABLO
15
12:20
VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
16
12:28
SAS NIEKE - DUMPIE
17
12:36
LAMBRECHTS LOES - ROBBY
WUYTS LISA - CHICA DR
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
09:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
WILLEMSE NORE - AVENIT'S TYARA
2
09:08
VERHULPEN LORE - BEAUTY
3
09:16
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
4
09:24
VAN HEESWIJK MEGAN - JOY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
3
09:16
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
4
09:24
WILMS LOTTE - FULNAHO'S LOEKIE
6
09:40
DONCKERS DANIQUE - PIETERTJE
7
09:48
WILLEMSE NORE - PALLIETER VAN HET ROZENDAELHOF
8
09:56
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
10
10:12
GEERINCKX MARIE - RUBY
11
10:20
VERAGHTERT LISE - WITTEKE
12
10:28
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
13
10:36
MARIËN AXELLE - BLESKE
14
10:44
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
15
10:52
WILLEMS TESS - INDY
16
11:00
RUTS ELISE - ROAD RUNNER
17
11:08
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
18
11:16
HERMANS ZOË - PRINSES
19
11:24
SEGERS MARIE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
SMETS NORAH - JAEPELOU
4
09:24
VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
5
09:32
WILMS TESS - FLEUR
6
09:40
MOORKENS JUNE - FEMKE
7
09:48
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
8
09:56
VAN BROEKHOVEN LOUISE - SJALON
10
10:12
VANGENECHTEN LOUISE - ANKY
11
10:20
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
12
10:28
HELSEN TIES - WITTE
13
10:36
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
14
10:44
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
15
10:52
VERWIMP EMMA - DEWI
16
11:00
GEERINCKX JULIE - RUBY
17
11:08
URKENS WOUT - CADET
18
11:16
SAS NIEKE - MAESTRO
19
11:24
VAN HEESWIJK MEGAN - LANGEVOREN JOHFULL
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:24
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:24
DANEELS LORE - CEASAR
3
09:40
VAN ELSEN WARRE - AAFKE VH PAARDEVELD
4
09:48
BUTS STAN - SEPPE
5
09:56
MERTENS ANNA - INKIEPINKIE
6
10:04
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
7
10:12
GEUDENS JARNE - UTOPIA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:00
11:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
LAENEN GITTE - VERA
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DANEELS THOMAS - FLOR
2
09:08
WELLENS YANA - GALAXY
3
09:16
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
4
09:24
DAEMS KATO - BELL
5
09:32
DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
6
09:40
WITTEVRONGEL TOOR - ELIAS
7
09:48
MICHIELS ELLA - MAYA VAN HET KLAVERTJE
8
09:56
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
9
10:04
WILLEMS LIES - PRINS
10
10:12
MAST LUNA - KATRIEN
11
10:20
LAENEN GITTE - NASTY BOY
12
10:28
VERMEESEN BRENTHE - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
13
10:36
BUTS STAN - TOETJE
14
10:44
DE RIDDER AXL - BONNIE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
10:20
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:20
LAENEN STINA - O'LIVIA D.J.
2
10:28
VAN ELSEN WARRE - VICKY
3
10:36
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:08
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:08
VERSTAPPEN JANNE - NICK
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
11:32
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:32
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
2
11:40
VERSTAPPEN NOOR - ESPERADO
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
11:32
14:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:32
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
2
11:40
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
3
11:48
STOFFELS NORE - CHICO
4
11:56
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
5
12:04
GEUDENS JARNE - KLAVERTJE CHARACTER
6
12:12
VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
7
12:20
MERTENS MART - WALDFEE Z
8
12:28
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
9
12:36
PINCEEL ROOS - DARLING BOY TH
10
12:44
VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
11
12:52
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
12
13:00
VAN HERK JASPER - JAMILA
13
13:08
VAN BERGEN FRAN - FE
14
13:16
DRIES BENTE - LORENSO SORO
15
13:24
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
16
13:32
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
17
13:40
STERCKX RUBE - ORCHID'S MARLO
18
13:48
VAN DE VENNE JAY - VELINA
19
13:56
HELSEN STIG - BONO
20
14:04
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
21
14:12
CLAES LUNA - EBRO
22
14:20
VAN BALEN LORE - DOMINGO
23
14:28
HELSEN HANNAH - CLAIRE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
WITTEVRONGEL LOUISE - KANTJE'S BUNZER
2
13:08
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
3
13:16
MERTENS MART - ELVIRA
4
13:24
LAENEN MELANIE - FRODO
5
13:32
VAN DE VEN LOBKE - ALD FEART'S WENDA
6
13:40
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
7
13:48
VAN ELSEN KATO - GILENKA
8
13:56
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
9
14:04
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
10
14:12
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
11
14:20
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
12
14:28
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
13
14:36
VERWIMP ELISE - LUMINAHOF'S LAUREN
14
14:44
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
15
14:52
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
11:56
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:56
JACOBS MEREL - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
2
12:04
DAMS YADE - SILVERTOWN'S SHINTA
3
12:12
VERBIST KAYLA - CINDER
4
12:20
LAENEN ROMY - BONBON
5
12:28
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
6
12:36
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
7
12:44
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
8
12:52
PEETERS STIEN - DJANGO
9
13:00
WUYTS STEFFIE - VEGAS D.
10
13:08
HEYLEN ANOUK - MIKEL
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:32
14:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:32
VERSTAPPEN NOOR - KANJER VAN ORCHID'S
2
13:40
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
3
13:48
NEVELSTEEN SAAR - ROLEX
4
13:56
VAN DEN EYNDE ANNA - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
5
14:04
VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
25/10/2020 - ZPTAWPDA2002CIDJ - DRESSUUR HERENTHOUT (Hegemotu)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots