{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A1
Ring A1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:30
12:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
1192288 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT PIETERS LEEUW
2
11:45
1183905 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
3
12:00
1188248 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEISE-WOLVERTEM
4
12:15
1186228 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KESTER
5
12:30
1193908 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VOLLEZELE
A2
Ring 2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
12:45
13:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:45
4443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:30
14:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
VAN DER PERRE JASMIEN - SKYFALL VAN DE STEENBERG
2
13:38
MAEKELBERGH AAGJE - WALDO
3
13:46
VERMEIREN HANA - HERA
5
14:02
BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
6
14:10
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
7
14:18
ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
8
14:26
MANCUSO LAURA - LADY'S MAN 111
9
14:34
VAN DER PERRE JASMIEN - ET HOP "H"
DE MAESENEER LAURA - LISSANDRO VAN VRECKOM
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
14:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN LAETHEM BELINDA - CHICO DE BRUMI Z
3
13:16
BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
4
13:24
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
5
13:32
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
6
13:40
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
7
13:48
DE WIT ANNICK - TOP GUN VAN SCHUTTERSHOF
8
13:56
DERUYTER JOSEPHINE - OBLIVION VAN DE HEMELBERG
9
14:04
VAN VOOREN TINE - LILY-ROSE ROYALE
10
14:12
DE DYN LIESBET - MONA VAN DE KLOOSTERBOS
11
14:20
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
12
14:28
DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
13
14:36
THULIE STEF - FLORIDA VD CUMUL
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
14:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VANDECAUTER DAPHNE - QUILAX Z
5
13:32
VANDECAUTER DAPHNE - H
6
13:40
VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
7
13:48
UYTTERHOEVEN KATRIEN - K-GRACE D'IVE
8
13:56
VAN REEPINGEN RANI - KOPER
9
14:04
VAN LATHEM STIENE - CHICCO
10
14:12
REYNS LOTTE - RAYA VD CALLO MEERSCHEN
11
14:20
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
12
14:28
VAN LAER ILONA - INDY VAN DE WETERBEEK
13
14:36
CAHUZAK ELLA - K-GRACE D'IVE
14
14:44
VAN HOEGAERDEN MARC - QUEEN B VAN 'T HOEGAERDENHOF
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
BOMBEEK PAUL - ETOSHO
4
13:24
GONZALO TATIANA - LUCIDA
5
13:32
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
6
13:40
VAN BIESEN JAN - RAY VAN DEN BLAUWAERT
7
13:48
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
8
13:56
DEMESMAEKER KELLY - DON'T WHISPER
9
14:04
HERTVELD MARILYN - ODESSA
11
14:20
VERVENNE MARIJKE - GALINA VAN HET REEPKOUTERVELD
12
14:28
PINT LORE - IMPULS V/H LINDENHOF
13
14:36
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
14
14:44
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
15
14:52
VAN HULLE EVIE - LORRE VAN DE RISPEN
16
15:00
VAN DER PERRE ANNIE - DANDY DE GANZENDRIES
17
15:08
CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
18
15:16
BOON TINE - ZAKIRA
19
15:24
VERVENNE MARIJKE - PHINIAS VAN HET REEPKOUTERVELD
VANDERSCHRICK ELINE - BENITA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:45
11:29
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:45
VAN BEVER KARINE - INDY VAN DE WETERBEEK
4
10:09
DESOMER ANJA - J'ADORE M
5
10:17
DE CLERCQ CLAUDINE - IFI GENEA VAN DE KAMPAGNE
6
10:25
DE BAERDEMAEKER MIRANDA - ELIOS
7
10:33
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
8
10:41
WAMBACQ JENTEL - ARMANI GZ
9
10:49
STEVENS VEERLE - DOBRO
10
10:57
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
11
11:05
WITTEVRONGEL JASNA - HOHENWEDLER DEERN
12
11:13
DE CNIJF STEFANIE - FAFOUL VAN DE BOSKANTHOEVE
13
11:21
VERGAELEN SOFIE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:45
11:29
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:01
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
4
10:09
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
5
10:17
MOREELS NELE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
6
10:25
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
7
10:33
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
8
10:41
VAN DER SLAGMOLEN CHARLOTTE - GOLIATH
9
10:49
VAN ASSCHE TIBO - OHLALA DE BODEGHEM
10
10:57
VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
11
11:05
GUTIERREZ LUNA - SANDER Z
12
11:13
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
13
11:21
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
11:30
11:54
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
09:50
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
BONNY IVAN - EL DIVA VAN HET LEIREKEN
3
09:20
LEEMANS DANIEL - PUNJAB VAN 'T KOOLHOF
4
09:30
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
5
09:40
GUTIERREZ MAITE - SANDER Z
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
10:00
10:20
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:30
10:50
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
10:40
11:07
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:40
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
2
10:41
VAN LAER ILONA - INDY VAN DE WETERBEEK
5
10:47
VANLAETHEM JILL - BILLY VAN DE KOEKAMER
7
10:51
BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
8
10:52
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
9
10:54
THULIE STEF - FLORIDA VD CUMUL
10
10:56
SIFFERT EMILIE - TEASER Z
11
10:58
BOSMANS FRAN - NN
13
11:02
BUGGENHOUDT CAMILLE - QUERCUS ROBUR VAN DE LENTAMEL
14
11:03
ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
15
11:05
VAN VOOREN TINE - LILY-ROSE ROYALE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
10:00
10:18
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:43
MATTON DIRK - RACKO VAN 'T FARSENHOVEN
5
10:07
DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
6
10:09
VAN AKEN GUY - ROXY VAN DEN DRIES
7
10:11
VERMEIREN HANA - HERA
8
10:12
MAEKELBERGH AAGJE - WALDO
9
10:14
VAN DER PERRE JASMIEN - SKYFALL VAN DE STEENBERG
10
10:16
REYNS LOTTE - RAYA VD CALLO MEERSCHEN
12
11:00
MATTON DIRK - RICKO VAN 'T FARSENHOVEN
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
11:59
12:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:59
VANDECAUTER DAPHNE - H
2
12:01
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
3
12:03
BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
4
12:05
WIJNANT PIETER - NERO VAN DE CALOO MEERCHEN
5
12:07
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
6
12:09
VAN DER PERRE JASMIEN - ET HOP "H"
7
13:00
PAINBLANC GUY - MADEMOISELLE DE PAINBLANC
7
12:11
VAN LATHEM STIENE - CHICCO
8
12:13
DE DYN LIESBET - MONA VAN DE KLOOSTERBOS
9
12:15
VERVENNE MARIJKE - PHINIAS VAN HET REEPKOUTERVELD
10
12:17
MANCUSO LAURA - LADY'S MAN 111
13
12:23
CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
14
12:25
MATTON DIRK - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
16
12:29
LEMAIRE JOZEFIEN - OLINKE VAN DE RISPEN
17
12:31
VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
18
12:33
VAN HULLE EVIE - LORRE VAN DE RISPEN
19
12:35
DELMOT EDDY - MALOJA V. 'T RECHT EIND
20
12:37
VANDECAUTER DAPHNE - QUILAX Z
23
12:43
VAN UYTVANCK DIMITRI - CHARLOTTE S Z
24
12:45
HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
25
12:47
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
26
12:49
VAN BIESEN JAN - RAY VAN DEN BLAUWAERT
27
12:51
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
28
12:53
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
29
12:55
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
DE MAESENEER LAURA - LISSANDRO VAN VRECKOM
SIFFERT EMILIE - PRESTO DE LA CASA NOVA
VAN UYTVANCK DIMITRI - MON AMOUR VAN T' SWERTLAND Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
12:48
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:48
MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
2
12:50
VAN AKEN GUY - LEXLOUBET VAN DEN DRIES
6
14:14
VAN AKEN GUY - JACKSON VAN DEN DRIES
9
13:04
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
10
13:06
LEEMANS JILL - KATEAU VAN 'T MANESCHIJNHOF
11
13:08
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
13
13:12
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
14
13:14
VAN REEPINGEN RANI - KOPER
15
13:16
DERUYTER JOSEPHINE - OBLIVION VAN DE HEMELBERG
16
13:18
PINT LORE - IMPULS V/H LINDENHOF
17
13:20
LEMAIRE JOZEFIEN - PICA-LINKE VAN DE RISPEN
18
13:22
VERVENNE MARIJKE - GALINA VAN HET REEPKOUTERVELD
19
13:24
THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
20
13:26
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
21
13:28
DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
22
13:30
VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
23
13:32
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
24
13:34
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
14:04
14:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:04
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
2
14:06
VAN GERWEN DESIRE - BOY M
3
14:08
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
4
14:10
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
5
14:12
LEMAIRE JOZEFIEN - JELINKE VAN DE RISPEN
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
14:56
14:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:56
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
3
15:00
DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
4
15:02
THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
1
Ring 1: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse VET
11:30
12:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
TECK ALFONS - ESPRIT VAN EGLEGEM
2
11:38
DE CLERCQ CLAUDINE - IFI GENEA VAN DE KAMPAGNE
3
11:46
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
4
11:54
TECK ALFONS - DOBRO
29/08/2021 - ZRTB2107 - RT PEPINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots