{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
KEMPENEERS SAM - BLIKSEM
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BECKERS DAUW - BRUINTJE
DIERCKENS HANNELORE - BRUINTJE
MICHAUX BENTE - FLOYD
MICHAUX WARRE - NIKA
PEYLS FRAN - ALPINE
VAN HAUTEGEM LISA-MARIE - STITCH
VANGOETHEM LILY - WEISETTER KITTY
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
FLORU MARCEL - MAYA
FLORU MARCEL - MENAI MON DELIGHT
GHYSELS SIEM - WOUD'S LADY
HEYVAERT BRIEK - BENTO
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
PANS GITTE - BRENDA
REMAUT TOON - MEXX
VAN ROSSEM ELLA - MAYA
VAN ROSSEM ELLA - MENAI MON DELIGHT
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS HANNE - FLORIS
BOSMANS ELISABETH - PEPPERONI
CORDEMANS LOUIE - MG
KEMPENEERS LIZ - BLINKIE
NUSSBAUM FINN - PRESTON
VANLANGENDONCK PAULIEN - EVL KALYPSO 2
VERDONCK IRIS - DOLIANCA
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
FALEMPIN FENNE - RUBY
RUELL HANNES - WELSH BOY
SMETS PAULINE - IRENE
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CORDEMANS CAS - PINKEL
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
PATERNOT LENNERT - CARLO
SINAP LOLA - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
VERDEYEN YANA - PHANETTE'S VLYNNDER
WINNEN HAZEL - RAKT'S MICKY
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
PATERNOT LENNERT - LOEKI
SARENS ALEXANDER - FITAYA B VAN ELBOX
SEGERS LARS - PRESCO
VAN ROSSEM ELLA - JEFKE VAN'T ZIJP
WINNEN LANDER - TIMON TAR
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEVI CHARLOTT - TESS
D'HOOGHE ELODIE - CAPPUCINO
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
DE CLERCK LOUISE - SISSI OPTIMA
GOOSSENS MARIE - L'AMOURE
MASSAGÉ FIEN - LIESJE
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDER ELST ASE - TIBO
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
LEEMANS CAMILLE - VIORIKA VAN DE MISPELAERE
WINNEN LIESEL - PEEKABOO
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
KEMPENEERS SAM - HIDALGO
MASSAGÉ FIEN - LENTE
ROESEMS LIEZE - NIK
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
JANS FIEN - ANGEL
LAMBERTS XANDER - MISS POSSIBLE
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDEN BLOCK ROMY - JEAMMIE
WEENEN LORE - FRICKY
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GROUWELS HANNE - BAS
GROUWELS HANNE - UNDER SUSPICION
SINAP LOLA - JINGLES
VAN DEN EYNDE JITSKE - JOLY'S NEYMAR
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
DE POORTER DELPHINE - CUPI
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
VAN BIESEN CLAIRE - PURPLE DONNA
VAN LAECKEN BRITT - KATTINGKA
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
DECRICK ELLA - EVITA
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
GOOSSENS CLARA - BELLA
JANS FIEN - BLACK BOOSTER
NEUFKENS FRAUKE - NORMAN
VAN BIESEN CLAIRE - PALLIETER
VAN ROSSEM LARS - ORCHID'S MERIANTHA
VAN WESEMAEL ANAÏS - DEMPSY RACHELLE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
LAMBERTS XANDER - EIKENHORST'S MANFRED
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
VAN ROSSEM LARS - PRESTIGE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
LAMBERTS JULIE - KRUSADER VAN ORCHID'S 09.0095609
24/01/2021 - WPSB2107OEFEN - WEDSTRIJD -13J. SPRINGEN GEETBETS (2e omloop)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots