{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
09:00
10:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
2
09:02
SAÏDI SYLVIE - CHARISMA
3
09:04
VERVECKEN KATRIEN - MONAMIE VAN DE WATERKANT
4
09:06
WILLEMSE RAF - RIVERDANCE
6
09:10
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
7
09:12
HAAGEN CARLIJN - LAVINESSE
8
09:14
VAN DEN EYNDE JEROEN - QUELLE FINE FLEUR VDE
9
09:16
VAN DEN HEUVEL DENNIS - ROTHINKA VAN 'T LUSTHOF
10
09:18
VAN DOOREN TIFFANY - RHO VAN DE WOLFSKOOY
12
09:22
SCHELLEKENS LIESBETH - QUINTANA JS
13
09:24
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - QTIE VD WOLFSKOOY
14
09:26
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
15
09:28
POELMANS LORE - PIPPA VAN HET STRATENEINDE
16
09:30
VAN ROMPAEY JINSE - KINGSTON JUNA
17
09:32
SAÏDI SYLVIE - FAIRYTALE
18
09:34
MAES YOREN - REBELLE 'M
19
09:36
VANDENBROECK YONI - CHOCOTOF VAN TER HILST
20
09:38
MEEUSEN NIKITA - BONIVARD
21
09:40
VAN TICHELT LORE - KANSELIER VAN DE GOMPELHOEVE
22
09:42
SPITS JORICH - REMEMBER S
23
09:44
GEENTJENS AMBER - MON AMI DE PONT QUATRE
24
09:46
GEENTJENS SHANI - FOZUS VAN'T VALLEIHOF
25
09:48
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
26
09:50
VOS ELLEN - RAMILLA VAN HET BLOEMENHOF
27
09:52
BROECKX YANA - RAMBO VAN HET EELSHOF
28
09:54
VAN HERCK JEROEN - RUNNER VAN HET EELSHOF
29
09:56
COUTINHO SARAH - VANTINO VHL
31
10:00
MAES NICK - RIVA VAN DE KLOTPUTTEN
32
10:02
MAES KOEN - MERLANDO O
33
10:04
VERVECKEN KATRIEN - ONA VAN DE WATERKANT
BLOCKX GERT - LIVINGSTON R
SCHELLEKENS JORIS - QUINTANA JS
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:19
11:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:19
VAN DE WATER ISABELLE - DESIRE
2
10:21
DE WITTE JANTINE - EBRO
3
10:23
DIELS TOM - LAVINA TODI Z
4
10:25
SMETS JOLIEN - INDA
5
10:27
SMETS ANDY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
7
10:31
SIPS LISELOTTE - CAMELOT VH STRATENEINDE
8
10:33
BERKVENS SHELSEY - QADIRA VG
10
10:37
DE VOS ANNELIES - GIGOLO
11
10:39
TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
12
10:41
DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
13
10:43
VERHEYEN JANNE - GRISETTE
14
10:45
LAURIJSSEN LOUISE - DOUTZEN DH Z
16
10:49
SCHELLEKENS LIESBETH - PIPPA JS
17
10:51
SMETS ANDY - DELLOW DE NYZE Z
18
10:53
VERSTRAELEN PETER - GIOIA VAN DE NETHE
19
10:55
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
20
10:57
VAN DIJCK ALFONS - DARIO
21
10:59
VERWIMP JIM - PAZJIVA VAN 'T ZILVERHOF
22
11:01
MEELBERGHS VALERIE - SEPPE VD WIJVERS
23
11:03
SMIT SAMMY-JO - CIRAMO
24
11:05
VAN HERCK STIJN - LONKA VAN DE GORTEN
25
11:07
MALISART KOBE - LOLA-JAY ES
26
11:09
WOUTERS SANNE - LUKAKU TOJA
27
11:11
MACHILSEN GLENN - LADY CLARENCE VH VINCKENHOF
28
11:13
BERKVENS SHELSEY - QUATISSE VAN DE BEGIJNENHOEF
29
11:15
DE WITTE JANTINE - EROS
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
11:30
13:36
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:34
LOMMELEN TOON - LOMAR VAN DE JOMAHEIDE
4
11:36
BROECKX YANA - FANTASTIQUE VAN HET EELSHOF
5
11:38
VAN HERCK JEROEN - ELTON VAN HET EELSHOF
6
11:40
VERHAEGEN CEALLACH - CELICA VAN HET EELSHOF
7
11:42
POELMANS CALLE - ISOLDE VAN HET STRATENEINDE
8
11:44
POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
9
11:46
VAN DIJCK PETER - G.PASSIFLORA K.C.
10
11:48
VERVECKEN NIK - CAMILO NS Z
11
11:50
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPIA VAN DE LAGE HEIDE
12
11:52
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
13
11:54
NUYTS DORIEN - ALDO DE REVE
14
11:56
DIELS TOM - LUNA S
15
11:58
JANSSENS JAN - ANOUK VD BISSCHOP Z
16
12:00
OOMS JOHAN - PIXIE VAN DE MOLENDRIESHOEVE
17
12:02
VERWIMP JIM - NISHA VAN DE HEIDE
18
12:04
FRANCOIS LORE - KASSANOVA V/H DENNENHOF
19
12:06
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
20
12:08
COOLKENS VEERLE - CARPE DIEM CV Z
21
12:10
VOS ELLEN - MIGALI
22
12:12
HERTOGS GITTE - FAZENDA
23
12:14
HEYMANS DRIES - LIBERTY VANDEPUTAKKER
24
12:16
TORMANS MARTIJN - QUINTANA G.V.L.
25
12:18
DE BORGER EVELYNE - DOROTHY DE FORME
26
12:20
BRAEKMANS KRISTOF - FORZA
27
12:22
HAAGEN CARLIJN - GANDUR
28
12:24
VRIJSEN CINDY - FARANKA
29
12:26
BERKVENS SHELSEY - KLARINA-W
30
12:28
VERHAEGEN CEALLACH - HOLIMPIA VAN HET EELSHOF
31
12:30
SMIT SAMMY-JO - ALASKA
32
12:32
SPITS PIETER - QARDENTOO CASTANOO
33
12:34
VAN DE PERRE SOFIE - TESS DU COEUR DES COLLINES Z
34
12:36
GORIS TOM - PRESCO P VANDEMELLE
35
12:38
POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
36
12:40
VAN DEN EYNDE JEROEN - PRETTY FINE VDE
37
12:42
LOMMELEN TOON - NOBRIGADO
38
12:44
VAN DE POL NICOLAS - FIGO V.D. PANNENHOEF
39
12:46
BROECKX YANA - FRIVOLLE VAN HET EELSHOF
40
12:48
VERVECKEN NIK - JENNA VAN DE MEULENBERG
41
12:50
MARTENS INNE - NOBEL VH APPELSVOORDEHOF
42
12:52
LAMBRECHTS PAUL - OLYMPUS VAN DE LAGE HEIDE
43
12:54
VERVECKEN INE - DANTE
44
12:56
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
45
12:58
VANDEPERRE DORIEN - PRONTO
46
13:00
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
47
13:02
MEEUWSSEN SOFIE - LOWIE VAN DE OPSTAL
48
13:04
JANSSENS JAN - OLIJFJE JW VAN DE MOERHOEVE
49
13:06
GORIS HANNE - SELINDA
50
13:08
MAES YOREN - PHIL VAN DE MOTTELHOEVE
51
13:10
PARIDAANS LOTTE - KARTANO VAN HET EELSHOF
52
13:12
PARIDAANS JANNE - KALLINA
53
13:14
TORMANS MARTIJN - QUANTICA VAN DEN BERG
54
13:16
VAN DE POEL VINCENT - OLYMPIA
55
13:18
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
56
13:20
BRAEKMANS KRISTOF - CAPPUCCINO
57
13:22
PEETERS WALTER - ISADORA
58
13:24
DIERCKX SANNE - ZERO Z
59
13:26
BERKVENS SHELSEY - HUPPYDAM WP Z
61
13:30
VERVECKEN NIK - OBELIEN VAN DE OPSTAL
62
13:32
COOLKENS VEERLE - QUADRI CV Z
63
13:34
BROECKX YANA - PALJAS VAN HET EELSHOF
MAES YOREN - PRESCENDO
TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
13:47
15:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:47
DE CARTIER SYBILLE - LAGA
2
13:49
SPITS JORICH - ILENDO VD PONYHOEVE
3
13:51
LAUWERYSEN VICTOR - JYLLENA
4
13:53
GOETSCHALCKX BART - PALIETER V/D ESBERG
5
13:55
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
6
13:57
VERHEYEN WIM - MYSTRI
7
13:59
MALISART KOBE - CENTO V.D.PONYHOEVE Z
8
14:01
MALISART MICHELLE - KALINKA
9
14:03
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
10
14:05
MAES KOEN - ELLA O
11
14:07
VANDEPERRE DORIEN - ICASA
12
14:09
PARIDAANS NOOR - CHABLIS BW
13
14:11
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
14
14:13
BERKVENS SHELSEY - NELL V.G.
15
14:15
LAMBRECHTS PAUL - MOCHITO VAN DE LAGE HEIDE
16
14:17
MARTENS AMBER - ENJOY-IT
17
14:19
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
18
14:21
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
19
14:23
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
20
14:25
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
21
14:27
TEUNKENS JENS - OVITA VAN DEN BERG
24
14:33
OOMS JULIE - LEVISTA Z
26
14:37
DE CARTIER SYBILLE - UN DE NANOU
27
14:39
SMIT SAMMY-JO - HIGH - STAR K
28
14:41
VANDEPERRE DORIEN - CASA Z
29
14:43
VERVECKEN NIK - NELSON VAN DE OPSTAL
31
14:47
MALISART KOBE - JAGUAR
32
14:49
MALISART MICHELLE - JUMBO
33
14:51
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
34
14:53
LAUWERYSEN VICTOR - KARLA
35
14:55
VERSMISSEN SILKE - SINHUS
36
14:57
BERKVENS SHELSEY - MELANIE
37
14:59
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
38
15:01
VAN DE POL NICOLAS - OBELISK VAN DE WATERING
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
15:15
16:09
Nr.
Tijd
Combinatie
0
15:13
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - CURIOSA VAN SILCO
1
15:15
HEYLEN RIK - JARISKA
2
15:17
JANSSENS TOON - ORLANDO VAN ' T KIEZELHOF
3
15:19
MAES YOREN - M' ORANGE M
5
15:23
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
6
15:25
VAN MASSENHOVEN WALTER - GAYA
7
15:27
VAN DEN EYNDE JEROEN - FERRARI
8
15:29
MAES NICK - NALDO VAN DE KLOTPUTTEN
10
15:33
OOMS JULIE - DIARADO- SON Z
12
15:37
MERTENS TOM - JAROBI VAN HET EELSHOF
13
15:39
GORIS DAVY - INTURANA
15
15:43
MALISART MICHELLE - IEMMY VD PONYHOEVE
16
15:45
WUYTS LEEN - LARINKA VAN 'T LUSTHOF
17
15:47
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - NINTON VD WOLFSKOOY
18
15:49
VAN DEN EYNDE ANOUK - MISS FINE
19
15:51
JACOBS JULIE - MAURAN S
20
15:53
GOETSCHALCKX BART - OBAMA V/D ESBERG
21
15:55
VERHEYEN WIM - KARA
22
15:57
VAN DEN EYNDE JEROEN - NINTENDO
23
15:59
SMIT SAMMY-JO - MY LADY VAN 'T ACHTERHOF
24
16:01
VAN DE POEL VINCENT - VALERIO
25
16:03
SPITS JORICH - GAMBLE S
26
16:05
JANSSENS TOON - ORCADO VAN 'T GESTELHOF
27
16:07
HEYLEN RIK - O' LILLY JUNA
28
16:09
MAES YOREN - O'VIVE M
29
16:11
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
13/05/2021 - ZRTA2021HEGEMOTU - SCHOONBROEK SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots