{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
08:00
15:38
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
MARIEN JANA - RADMILLA VD WITTE DRIESENDIJK
2
08:03
AERNOUTS WOUTER - RAMOS JM
3
08:07
LENAERTS EVI - RAFFAELLO VAN HET EIKENHOF
4
08:11
VAN LOOVEREN JOPPE - ROLLS ROYCE VAN DE MEREYT
5
08:14
VAN LOOVEREN SIEBE - KANDY VAN DE MEREYT Z
6
08:18
MAES WIETSE - CHACCO DE L'ESCAUT
7
08:22
SNELDERS JEFFREY - RICK 55
8
08:25
OOSTERLYNCK CHRISTOPHE - MILLA-S
9
08:29
VERELST ROBBE - STORM VAN HET BINNENVELD Z
10
08:33
SPITS JORICH - DIATENDRA
11
08:36
VAN HERCK JEROEN - RAPINE VAN HET EELSHOF
12
08:40
DE CLERCQ JENS - LIQUID VAN HET BLOEMENHOF
13
08:44
BOSCH BRAM - CARLO VAN ROSSEMHOF Z
14
08:47
BOSCH LISSE - VICTORIA D'ARO Z
15
08:51
ADRIAENSSENS SOPHIE - RADORE JK
16
08:55
AERNOUTS WOUTER - RED VALENTINOO CASTANOO
17
08:58
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
18
09:02
MOLS MARLEEN - ROLEX 'V'
19
09:06
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - ROBERTO VAN 'T RUYTERSHOF
20
09:09
BAX TIM - MISTER B
21
09:13
BERKERS JONAS - RIEMKO VAN DE EILANDHOEVE
22
09:17
DE BRUYCKER ARTHUR - BEYONCÉ DE JOLIE Z
23
09:20
DE CARTIER SYBILLE - RHOTESSE
24
09:24
MOORTGAT PATRICK - RINCON VAN 'T PLATT
25
09:28
GEERTS JEROEN - ROCKEFELLER G
26
09:31
VAN UYTVANCK BJORN - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
27
09:35
DE SMET STEFAAN - RAPSODY VAN DE MALTAHOEVE
28
09:39
LENAERTS EVI - RATATOUILLE VAN HET EIKENHOF
29
09:42
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RASHFORD
30
09:46
MOLS MARLEEN - ROCKEFELLER 'V'
31
09:50
DESOMVIELE LISE - RICARD DE MUZE
32
09:53
VAN HERCK JEROEN - RENDAL VAN HET BAKKERSHOF
33
09:57
MAES WIETSE - ROSEMARY V/H LILLEVELD
34
10:01
GEERTS LUC - RIVIERA 28
35
10:04
BOSSAERTS NICK - REYKJAVIK ODEVELD
36
10:08
BOSSAERTS STEF - A LUCKY ONE Z
37
10:12
SNELDERS JEFFREY - ROUTE 55
38
10:15
SPITS JORICH - REMEMBER S
39
10:19
VAN DIJCK JONAS - REGINA VAN 'T BISTHOF
40
10:23
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RUNA D'ECLIPSE
41
10:26
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - ROSIE VAN DE ZWARTE RUITER
42
10:30
VAN UYTVANCK BJORN - RED DIAMOND V.D OUBURG
43
10:34
MOLS MARLEEN - RELANTA "P"
44
10:37
VERSTAPPEN JO - ROXETTE 'V'
45
10:41
ROOMS ASTRID - ROMANCE VAN 'T PARADIJS
46
10:45
MOLS FRAN - ROULETTE M.
47
10:48
GEERTS LUC - RHODOS 28
48
10:52
GEERTS PAULINE - DON JUAN Z
49
10:56
VAN DEN BERGH PIETER - COLTPLAY Z
50
10:59
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMONA DE LA DRIE
57
11:25
MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
58
11:29
VAN HERCK JEROEN - RUNNER VAN HET EELSHOF
59
11:32
VAN UYTVANCK BJORN - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
60
11:36
MOLS MARLEEN - ROXANNE 'V'
61
11:40
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RODRIGUES DW
62
11:43
DESOMVIELE LISE - ROMANCE DE MUZE
63
11:47
HENDRICKX EVELIEN - RENOZA VAN DE DWEERHOEVE
64
11:51
HEYLEN SEPPE - RIA LOCO
65
11:54
KENIS BEN - RICKA VAN DE ABDIJHOEVE
66
11:58
VAN DEN BERGH PIETER - APOLLO VAN DE KAPEL Z
67
12:02
MOLS RAF - CIAO BELLA VD WITHOEVE Z
68
12:05
VERMEULEN LENNART - RASINA VAN DE MISPELAERE
69
12:09
ROOMS ASTRID - REPLAY VAN 'T PARADIJS
70
12:13
PEETERS IMKE - COPA DE VINO BLANCO
71
12:16
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
72
12:20
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - CANU DK Z
73
12:24
MOLS MARLEEN - RIENTJE 'V'
74
12:27
SCHEIRS PAUL - NICKY BLUE Z
75
12:31
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
76
12:35
TEMMERMAN BART - REALITY VAN 'T SLOT
77
12:38
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
78
12:42
VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
79
12:46
MOLS RAF - REBELSKI M
80
12:49
MERTENS DOLF - MEVITA
81
12:53
RAMAN FLORE - RAEKA VAN DE MALTAHOEVE
82
12:57
VAN DEN BERGH PIETER - MILANO
83
13:00
DE SWERT DOMIEN - RACCOON VAN 'T BOSCHVELD
84
13:04
ROBBERECHT STEF - CHOPIN DE CARMEL Z
85
13:08
VOS ELLEN - RAMILLA VAN HET BLOEMENHOF
86
13:11
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
87
13:15
SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
88
13:19
VERHEYEN AN - RENEE V
89
13:22
VERHEYEN JEROEN - ROYAL VAN HET GERMELAERVELD
90
13:26
VERHEYEN JORRE - REBEL TINTADO
91
13:30
MOLS RAF - RUBE DW
92
13:33
MICHIELS WOUT - RANY-L
93
13:37
VAN DEN BUYS KOEN - ROCKEFELLER
94
13:41
SCHEIRS PAUL - RAMIERO VAN ' T MERODEHOF
95
13:44
VAN DEN BERGH PIETER - RHAPSODY VAN HET NETEHOF
96
13:48
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
97
13:52
SNOEYS MARIEKE - NELSON VAN DE KLEINHEIDE Z
98
13:55
DE RYCKER ISABEL - AMAI VAN HET GERENDAL Z
99
13:59
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
100
14:03
VAN OLMEN DORIEN - ROMANE DE LA DRIE
101
14:06
ROBBERECHT STEF - DIAMANT DE CARMEL Z
102
14:10
DE SWERT DOMIEN - NYANA DH Z
103
14:14
MOLS RAF - HAPPY GIRL VAUDIVAL
104
14:17
VINCKX WIM - EXTRACTION VD KATTEVENNEN
105
14:21
DE RYCKER ISABEL - DIARINO VD KATTEVENNEN Z
106
14:25
VAN HAM ELS - RIMINI VAN D' OUDE PASTORY
107
14:28
VAN DEN HEUVEL DENNIS - ROTHINKA VAN 'T LUSTHOF
108
14:32
MERTENS TOM - R&B VAN HET EELSHOF
109
14:36
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
110
14:39
VAN DEN BERGH PIETER - CATAKI VAN DE HELLE
111
14:43
DE COCK THOMAS - CELESTE Z
112
14:47
VAN LAER KRISTOF - REVANCHE DE L'ART
113
14:50
VAN GORP GERT - REGINA VG
114
14:54
SCHEIRS PAUL - RED DIAMOND S.P.
115
14:58
VINCKX WIM - RIGOLETTO VAN 'T RAVENNEST
116
15:01
MOLS RAF - ARSENAL DW Z
117
15:05
TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
118
15:09
ROBBERECHT STEF - RAYSA DE CARMEL
119
15:12
VERMEIREN ELISE - RIGO BLUE - V
120
15:16
MAES KOEN - MERLANDO O
121
15:20
MAES NICK - RIVA VAN DE KLOTPUTTEN
122
15:23
BROECKX YANA - RAMBO VAN HET EELSHOF
123
15:27
MORTELMANS TOM - ROMAN VAN 'T GOOVAHOF
124
15:31
VAN DEN BERGH PIETER - QUANDO VAN DE HELLE
125
15:34
VINCKX WIM - ZORIANO K
MAES YOREN - REBELLE 'M
Julie Van Mieghem (NIET-LID) - Mayana (BLANCO)
A
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
08:02
15:40
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:02
MARIEN JANA - RADMILLA VD WITTE DRIESENDIJK
2
08:05
AERNOUTS WOUTER - RAMOS JM
3
08:09
LENAERTS EVI - RAFFAELLO VAN HET EIKENHOF
4
08:13
VAN LOOVEREN JOPPE - ROLLS ROYCE VAN DE MEREYT
5
08:16
VAN LOOVEREN SIEBE - KANDY VAN DE MEREYT Z
6
08:20
MAES WIETSE - CHACCO DE L'ESCAUT
7
08:24
SNELDERS JEFFREY - RICK 55
8
08:27
OOSTERLYNCK CHRISTOPHE - MILLA-S
9
08:31
VERELST ROBBE - STORM VAN HET BINNENVELD Z
10
08:35
SPITS JORICH - DIATENDRA
11
08:38
VAN HERCK JEROEN - RAPINE VAN HET EELSHOF
12
08:42
DE CLERCQ JENS - LIQUID VAN HET BLOEMENHOF
13
08:46
BOSCH BRAM - CARLO VAN ROSSEMHOF Z
14
08:49
BOSCH LISSE - VICTORIA D'ARO Z
15
08:53
ADRIAENSSENS SOPHIE - RADORE JK
16
08:57
AERNOUTS WOUTER - RED VALENTINOO CASTANOO
17
09:00
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
18
09:04
MOLS MARLEEN - ROLEX 'V'
19
09:08
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - ROBERTO VAN 'T RUYTERSHOF
20
09:11
BAX TIM - MISTER B
21
09:15
BERKERS JONAS - RIEMKO VAN DE EILANDHOEVE
22
09:19
DE BRUYCKER ARTHUR - BEYONCÉ DE JOLIE Z
23
09:22
DE CARTIER SYBILLE - RHOTESSE
24
09:26
MOORTGAT PATRICK - RINCON VAN 'T PLATT
25
09:30
GEERTS JEROEN - ROCKEFELLER G
26
09:33
VAN UYTVANCK BJORN - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
27
09:37
DE SMET STEFAAN - RAPSODY VAN DE MALTAHOEVE
28
09:41
LENAERTS EVI - RATATOUILLE VAN HET EIKENHOF
29
09:44
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RASHFORD
30
09:48
MOLS MARLEEN - ROCKEFELLER 'V'
31
09:52
DESOMVIELE LISE - RICARD DE MUZE
32
09:55
VAN HERCK JEROEN - RENDAL VAN HET BAKKERSHOF
33
09:59
MAES WIETSE - ROSEMARY V/H LILLEVELD
34
10:03
GEERTS LUC - RIVIERA 28
35
10:06
BOSSAERTS NICK - REYKJAVIK ODEVELD
36
10:10
BOSSAERTS STEF - A LUCKY ONE Z
37
10:14
SNELDERS JEFFREY - ROUTE 55
38
10:17
SPITS JORICH - REMEMBER S
39
10:21
VAN DIJCK JONAS - REGINA VAN 'T BISTHOF
40
10:25
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RUNA D'ECLIPSE
41
10:28
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - ROSIE VAN DE ZWARTE RUITER
42
10:32
VAN UYTVANCK BJORN - RED DIAMOND V.D OUBURG
43
10:36
MOLS MARLEEN - RELANTA "P"
44
10:39
VERSTAPPEN JO - ROXETTE 'V'
45
10:43
ROOMS ASTRID - ROMANCE VAN 'T PARADIJS
46
10:47
MOLS FRAN - ROULETTE M.
47
10:50
GEERTS LUC - RHODOS 28
48
10:54
GEERTS PAULINE - DON JUAN Z
49
10:58
VAN DEN BERGH PIETER - COLTPLAY Z
50
11:01
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMONA DE LA DRIE
57
11:27
MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
58
11:31
VAN HERCK JEROEN - RUNNER VAN HET EELSHOF
59
11:34
VAN UYTVANCK BJORN - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
60
11:38
MOLS MARLEEN - ROXANNE 'V'
61
11:42
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RODRIGUES DW
62
11:45
DESOMVIELE LISE - ROMANCE DE MUZE
63
11:49
HENDRICKX EVELIEN - RENOZA VAN DE DWEERHOEVE
64
11:53
HEYLEN SEPPE - RIA LOCO
65
11:56
KENIS BEN - RICKA VAN DE ABDIJHOEVE
66
12:00
VAN DEN BERGH PIETER - APOLLO VAN DE KAPEL Z
67
12:04
MOLS RAF - CIAO BELLA VD WITHOEVE Z
68
12:07
VERMEULEN LENNART - RASINA VAN DE MISPELAERE
69
12:11
ROOMS ASTRID - REPLAY VAN 'T PARADIJS
70
12:15
PEETERS IMKE - COPA DE VINO BLANCO
71
12:18
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
72
12:22
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - CANU DK Z
73
12:26
MOLS MARLEEN - RIENTJE 'V'
74
12:29
SCHEIRS PAUL - NICKY BLUE Z
75
12:33
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
76
12:37
TEMMERMAN BART - REALITY VAN 'T SLOT
77
12:40
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
78
12:44
VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
79
12:48
MOLS RAF - REBELSKI M
80
12:51
MERTENS DOLF - MEVITA
81
12:55
RAMAN FLORE - RAEKA VAN DE MALTAHOEVE
82
12:59
VAN DEN BERGH PIETER - MILANO
83
13:02
DE SWERT DOMIEN - RACCOON VAN 'T BOSCHVELD
84
13:06
ROBBERECHT STEF - CHOPIN DE CARMEL Z
85
13:10
VOS ELLEN - RAMILLA VAN HET BLOEMENHOF
86
13:13
BERKVENS SHELSEY - RE'ALBA V/D BURCHT
87
13:17
SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
88
13:21
VERHEYEN AN - RENEE V
89
13:24
VERHEYEN JEROEN - ROYAL VAN HET GERMELAERVELD
90
13:28
VERHEYEN JORRE - REBEL TINTADO
91
13:32
MOLS RAF - RUBE DW
92
13:35
MICHIELS WOUT - RANY-L
93
13:39
VAN DEN BUYS KOEN - ROCKEFELLER
94
13:43
SCHEIRS PAUL - RAMIERO VAN ' T MERODEHOF
95
13:46
VAN DEN BERGH PIETER - RHAPSODY VAN HET NETEHOF
96
13:50
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
97
13:54
SNOEYS MARIEKE - NELSON VAN DE KLEINHEIDE Z
98
13:57
DE RYCKER ISABEL - AMAI VAN HET GERENDAL Z
99
14:01
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
100
14:05
VAN OLMEN DORIEN - ROMANE DE LA DRIE
101
14:08
ROBBERECHT STEF - DIAMANT DE CARMEL Z
102
14:12
DE SWERT DOMIEN - NYANA DH Z
103
14:16
MOLS RAF - HAPPY GIRL VAUDIVAL
104
14:19
VINCKX WIM - EXTRACTION VD KATTEVENNEN
105
14:23
DE RYCKER ISABEL - DIARINO VD KATTEVENNEN Z
106
14:27
VAN HAM ELS - RIMINI VAN D' OUDE PASTORY
107
14:30
VAN DEN HEUVEL DENNIS - ROTHINKA VAN 'T LUSTHOF
108
14:34
MERTENS TOM - R&B VAN HET EELSHOF
109
14:38
BERKVENS SHELSEY - ROMANA VAN DE CORSENDONKSEHOEVE
110
14:41
VAN DEN BERGH PIETER - CATAKI VAN DE HELLE
111
14:45
DE COCK THOMAS - CELESTE Z
112
14:49
VAN LAER KRISTOF - REVANCHE DE L'ART
113
14:52
VAN GORP GERT - REGINA VG
114
14:56
SCHEIRS PAUL - RED DIAMOND S.P.
115
15:00
VINCKX WIM - RIGOLETTO VAN 'T RAVENNEST
116
15:03
MOLS RAF - ARSENAL DW Z
117
15:07
TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
118
15:11
ROBBERECHT STEF - RAYSA DE CARMEL
119
15:14
VERMEIREN ELISE - RIGO BLUE - V
120
15:18
MAES KOEN - MERLANDO O
121
15:22
MAES NICK - RIVA VAN DE KLOTPUTTEN
122
15:25
BROECKX YANA - RAMBO VAN HET EELSHOF
123
15:29
MORTELMANS TOM - ROMAN VAN 'T GOOVAHOF
124
15:33
VAN DEN BERGH PIETER - QUANDO VAN DE HELLE
125
15:36
VINCKX WIM - ZORIANO K
A
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J
16:00
17:00
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:00
VINCKX WIM - EXCO VAN DE KATTEVENNEN Z
2
16:01
TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
3
16:03
MERTENS PAULIEN - QUDO
4
16:05
SCHEIRS PAUL - QUINLAN
5
16:07
BERKVENS SHELSEY - QADIRA VG
6
16:09
DE SWERT DOMIEN - QUANTUM VAN 'T BOSCHVELD
7
16:11
OOMS JULIE - LA COROFINA Z
8
16:12
VAN LAER KRISTOF - QUEBEC DE L'ART
9
16:14
VINCKX WIM - QUITAN CL
11
16:18
DE VOS TREESJE - VEDETTE Z
12
16:20
DE POORTER EVELIEN - HERBIE
13
16:22
VAN GORP GERT - QUIDESSA VG
14
16:23
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
15
16:25
DE RYCKER ISABEL - URI VAN DE KATTEVENNEN Z
16
16:27
VINCKX WIM - GENTLE VAN DE KATTEVENNEN Z
17
16:29
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
18
16:31
VAN HAM AN - QATAR VAN D' OUDE PASTORY
19
16:33
BRUYNEN DENISE - QUARILEINE VAN HET GROESHOF
20
16:34
VAN OLMEN DORIEN - QUINN VAN BERKENIJS
22
16:38
VERHEYEN WIM - E.FABER Z
23
16:40
VINCKX WIM - CONSTANTINO VAN'T RAVENNEST
24
16:42
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
25
16:44
VERWERFT NIELS - MANDO VAN DE NEERHEIDE Z
27
16:47
BERKVENS SHELSEY - QUATISSE VAN DE BEGIJNENHOEF
28
16:49
TORMANS MARTIJN - QUINTANA G.V.L.
29
16:51
OOMS JULIE - LOVELY LEVISTA JUNA Z
30
16:53
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
31
16:55
VAN LAER KRISTOF - QUERIDO DE L'ART
33
16:58
VINCKX WIM - QUIRINUS VAN 'T RAVENNEST
Lenaerts Stef (NIET-LID) - Qatar Van D'oude Pastory (BLANCO)
A
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J
17:10
18:27
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:10
VINCKX WIM - QUIRINUS VAN 'T RAVENNEST
3
17:14
VAN LAER KRISTOF - QUERIDO DE L'ART
4
17:17
OOMS JULIE - LOVELY LEVISTA JUNA Z
5
17:19
MERTENS PAULIEN - QUDO
6
17:21
TORMANS MARTIJN - QUINTANA G.V.L.
7
17:24
VINCKX WIM - CONSTANTINO VAN'T RAVENNEST
8
17:26
BERKVENS SHELSEY - QUATISSE VAN DE BEGIJNENHOEF
9
17:28
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
11
17:33
DE POORTER EVELIEN - HERBIE
12
17:35
VAN GORP GERT - QUIDESSA VG
13
17:38
DE SWERT DOMIEN - QUANTUM VAN 'T BOSCHVELD
14
17:40
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
15
17:42
VINCKX WIM - EXCO VAN DE KATTEVENNEN Z
16
17:45
DE VOS TREESJE - VEDETTE Z
17
17:47
VAN HAM AN - QATAR VAN D' OUDE PASTORY
18
17:49
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
19
17:52
BRUYNEN DENISE - QUARILEINE VAN HET GROESHOF
20
17:54
VAN OLMEN DORIEN - QUINN VAN BERKENIJS
21
17:56
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
23
18:01
VERHEYEN WIM - E.FABER Z
24
18:03
VINCKX WIM - GENTLE VAN DE KATTEVENNEN Z
25
18:06
VERWERFT NIELS - MANDO VAN DE NEERHEIDE Z
27
18:10
VAN LAER KRISTOF - QUEBEC DE L'ART
28
18:13
OOMS JULIE - LA COROFINA Z
29
18:15
BERKVENS SHELSEY - QADIRA VG
30
18:17
SCHEIRS PAUL - QUINLAN
31
18:20
DE RYCKER ISABEL - URI VAN DE KATTEVENNEN Z
32
18:22
TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
33
18:24
VINCKX WIM - QUITAN CL
26/06/2021 - WJPA202110 - SBB COMPETITIE WJP BROECHEM - SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots