{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
09:00
10:30
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN LINDT BRAM - RIVA
2
09:09
DIDDEN FEMKE - MURPHY VAN ALLE WINDEN
3
09:18
NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
4
09:27
DEBAEKE GITTE - MIAMI
5
09:36
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
6
09:45
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
7
09:54
JACOBS ALESSIA - REBELLION
8
10:03
MENTEN MORANNE - RANI VAN DE GULDENNAGEL
9
10:12
KOG EVY - MADISSON V/H RINGHOF
10
10:21
VAN LINDT BRAM - REAGAN
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
14:30
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN LINDT BRAM - REAGAN
2
13:09
KOG EVY - MADISSON V/H RINGHOF
3
13:18
MENTEN MORANNE - RANI VAN DE GULDENNAGEL
4
13:27
JACOBS ALESSIA - REBELLION
5
13:36
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
6
13:45
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
7
13:54
DEBAEKE GITTE - MIAMI
8
14:03
NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
9
14:12
DIDDEN FEMKE - MURPHY VAN ALLE WINDEN
10
14:21
VAN LINDT BRAM - RIVA
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
09:00
10:03
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:09
SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
3
09:18
VAN LOOVEREN ANNELIES - FÜRSTIN BOLOGNA
4
09:27
VALKENBORGS MACHTELD - ROMEO VAN HET EESTERHOF
5
09:36
CONVENTS SILVIA - RAMIRA VAN DE BERGHOEVE
6
09:45
FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
7
09:54
JORIS DRIEKA - RUBINA VAN DE LINDEHOEVE
2A
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN
13:00
14:03
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
JORIS DRIEKA - RUBINA VAN DE LINDEHOEVE
3
13:18
FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
4
13:27
CONVENTS SILVIA - RAMIRA VAN DE BERGHOEVE
5
13:36
VALKENBORGS MACHTELD - ROMEO VAN HET EESTERHOF
6
13:45
VAN LOOVEREN ANNELIES - FÜRSTIN BOLOGNA
7
13:54
SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
10:39
11:42
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:39
PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
2
10:48
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
3
10:57
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
5
11:15
VANZURPELE HANNE - Q - BOY VAN DE BRUEL
6
11:24
STEVENS HANS - FIONA MATINA HS
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV
14:39
15:42
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:48
STEVENS HANS - FIONA MATINA HS
3
14:57
VANZURPELE HANNE - Q - BOY VAN DE BRUEL
5
15:15
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
6
15:24
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
7
15:33
PEETERS ELINE - QADIRA VAN HET BREUGELHOF
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
09:00
12:09
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:12
OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
1
09:00
PEETERS NICKY. - BRIXTEN
3
10:30
PEETERS NICKY. - QADANCE VAN HET BEUKENHOF
4
10:39
LORMANS VERONIQUE - QAIS TACHOR
5
10:48
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
6
10:57
DE BACKER XANTHE - QUINZ
7
11:06
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
20
11:51
PEETERS NICKY. - LA DOUCE
2B
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
13:00
16:09
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:12
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
1
13:00
PEETERS NICKY. - LA DOUCE
3
14:30
PEETERS NICKY. - QADANCE VAN HET BEUKENHOF
4
14:39
DE BACKER XANTHE - QUINZ
5
14:48
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
6
14:57
LORMANS VERONIQUE - QAIS TACHOR
7
15:06
OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
20
15:51
PEETERS NICKY. - BRIXTEN
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
11:51
12:45
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:51
DEKKERS ANNICK - PRONTO
2
12:00
VANHOMBROUCK MARIJKE - KINGSTONE
3
12:09
CONICKX LIEVE - KALLISTA
4
12:18
DE HAES NELE - BELLEROSE V.L.
5
12:27
VAN LINT KIRINA - D'ACCORD V/H AEGROSCHOT
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
15:51
16:45
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
16:00
VAN LINT KIRINA - D'ACCORD V/H AEGROSCHOT
3
16:09
DE HAES NELE - BELLEROSE V.L.
4
16:18
CONICKX LIEVE - KALLISTA
5
16:27
VANHOMBROUCK MARIJKE - KINGSTONE
6
16:36
DEKKERS ANNICK - PRONTO
2C
Ring 2C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
10:21
12:00
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:21
DRIES MIEKE - PRETTYWOMAN VAN DE KEMPENHOEVE
2
11:33
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
3
11:42
DRIES MIEKE - KONSTANTIN C&G
2C
Ring 2C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
14:21
16:00
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:24
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
1
14:21
DRIES MIEKE - KONSTANTIN C&G
3
15:42
DRIES MIEKE - PRETTYWOMAN VAN DE KEMPENHOEVE
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
08:30
14:30
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
MOORS CARMEN - C.ZAR VAN VISA VERSA Z
2
08:34
SCHEPERS JASPER - RIVALE VAN DE KIEZEL
3
08:38
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
4
08:42
COSTERMANS ARNE - ROXETTE VAN 'T KONINGSBOS
5
08:46
AERTS GLENN - RHEA SILVIA DVT
6
08:50
STERKMANS GUILLAUME - RAPTOR B SCHUILENBROECK
7
08:54
DIRICKX SUS - KINGSLAND VAN HET LEYSEHOF Z
8
08:58
GEERENS LOTTE - ROXANNE VAN 'T ZONNEVELD
9
09:02
CLAESSENS AXELLE - RHAPSODY VAN HET MEIERHOF
10
09:06
BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
11
09:10
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
12
09:14
MOTMANS GOELE - A LITTLE GIRL A-E Z
13
09:18
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RASHFORD
14
09:22
CORTHAUTS ONA - QUPIDO DE LÉAU Z
15
09:26
VAN DEN BERGH PIETER - COLTPLAY Z
16
09:30
MOLS FRAN - ROULETTE M.
17
09:34
ADRIAENSSENS SOPHIE - RADORE JK
18
09:38
GREVENDONCK ANN - TOSCANA-L Z
19
09:42
LUIJTEN SOFIE - ROMEY VAN DE BERGHOEVE
20
09:46
LUYTEN KLAARTJE - REBEL DE DREI MASTEN
21
09:50
MOORS CARMEN - CARA VAN DE MOORSKESHOEVE Z
22
09:54
MICHIELS WOUT - RANY-L
23
09:58
THIRY BEN - RIO GRANDE 2B
24
10:02
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RETINA D'ECLIPSE
25
10:06
SPITS JORICH - DIATENDRA
26
10:10
LENAERTS EVI - RAFFAELLO VAN HET EIKENHOF
27
10:14
STOFFELEN JAN - RAVALINE VAN HET GROESHOF
28
10:18
SCHEPERS JASPER - ROOS VAN 'T GEYZEVEN
29
10:22
COSTERMANS ARNE - TWILIGHT DB Z
30
10:26
VAN DEN BERGH PIETER - APOLLO VAN DE KAPEL Z
31
10:30
MOLS RAF - CIAO BELLA VD WITHOEVE Z
32
10:34
BESSEMANS STEFANIE - RIANE TB
33
10:38
THIRY BEN - RANDINA VAN HET AVENHOF
34
10:42
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RUNA D'ECLIPSE
35
10:46
SNELDERS JEFFREY - RICK 55
36
10:50
VANROY EPHSIENY - CILIMBA Z
37
10:54
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
38
10:58
REYKERS NIELS - MILA VAN DE VRUNTE Z
39
11:02
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
40
11:06
MOORS CARMEN - ROOSJE VAN DE MOORSKESHOEVE
41
11:10
MOLS RAF - REBELSKI M
42
11:14
COECKELBERGHS MYRTHE - DOMINATA VAN HET KRUISBLOK Z
43
11:18
THIRY BEN - RETOUCHE VAN T&L
44
11:22
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RODRIGUES DW
45
11:26
VAN DEN BERGH PIETER - MILANO
46
11:30
SPITS JORICH - REMEMBER S
47
11:34
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
48
11:38
SNOEYS MARIEKE - NELSON VAN DE KLEINHEIDE Z
49
11:42
LENAERTS EVI - RATATOUILLE VAN HET EIKENHOF
50
11:46
STOFFELEN JAN - RAVENNA
51
11:50
MAES KOEN - MERLANDO O
52
11:54
BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
53
11:58
THIRY BEN - ROLEX VAN DE OOSTDIJKHOEVE
54
12:02
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMONA DE LA DRIE
55
12:06
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
56
12:10
MOLS RAF - HAPPY GIRL VAUDIVAL
57
12:14
SNEYERS KEN - ADELIO
58
12:18
VANROY EPHSIENY - BIGGAREAU DU CAP LL Z
59
12:22
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
60
12:26
VAN DEN BERGH PIETER - RHAPSODY VAN HET NETEHOF
61
12:30
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
63
12:38
THIRY BEN - THEODORE T&L Z
64
12:42
VOETEN NATHALIE - RIMINI VAN 'T VALISSENHOF
65
12:46
VAN GORP GERT - REGINA VG
66
12:50
MOLS RAF - ARSENAL DW Z
68
12:58
SNELDERS JEFFREY - ROUTE 55
69
13:02
HENDRIX KOBE - REALITY MILTOO
70
13:06
GEERTS LUC - RIVIERA 28
71
13:10
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
72
13:14
SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
73
13:18
THIRY BEN - CORBELLE T&L Z
74
13:22
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
75
13:26
VAN DEN BERGH PIETER - CATAKI VAN DE HELLE
76
13:30
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
77
13:34
MOLS RAF - RUBE DW
79
13:42
VERMEIREN ELISE - RIGO BLUE - V
80
13:46
VERMEIREN RAF - RAKKER VAN HET BINNENVELD
81
13:50
COX ELVI - ROZETTE
82
13:54
VERLIES NICK - CARRASCO N89 Z
83
13:58
THIRY BEN - RADJA VAN DE VRUNTE
84
14:02
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
85
14:06
GEERTS LUC - RHODOS 28
86
14:10
GEERTS PAULINE - DON JUAN Z
89
14:22
HENDRIX KOBE - ROYAL VAN 'T GESTELHOF
90
14:26
VAN DEN BERGH PIETER - QUANDO VAN DE HELLE
DIRICKX SUS - STAGO CC Z
A-Terrein
A-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J
08:32
14:32
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:32
MOORS CARMEN - C.ZAR VAN VISA VERSA Z
2
08:36
SCHEPERS JASPER - RIVALE VAN DE KIEZEL
3
08:40
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
4
08:44
COSTERMANS ARNE - ROXETTE VAN 'T KONINGSBOS
5
08:48
AERTS GLENN - RHEA SILVIA DVT
6
08:52
STERKMANS GUILLAUME - RAPTOR B SCHUILENBROECK
7
08:56
DIRICKX SUS - KINGSLAND VAN HET LEYSEHOF Z
8
09:00
GEERENS LOTTE - ROXANNE VAN 'T ZONNEVELD
9
09:04
CLAESSENS AXELLE - RHAPSODY VAN HET MEIERHOF
10
09:08
BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
11
09:12
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
12
09:16
MOTMANS GOELE - A LITTLE GIRL A-E Z
13
09:20
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RASHFORD
14
09:24
CORTHAUTS ONA - QUPIDO DE LÉAU Z
15
09:28
VAN DEN BERGH PIETER - COLTPLAY Z
16
09:32
MOLS FRAN - ROULETTE M.
17
09:36
ADRIAENSSENS SOPHIE - RADORE JK
18
09:40
GREVENDONCK ANN - TOSCANA-L Z
19
09:44
LUIJTEN SOFIE - ROMEY VAN DE BERGHOEVE
20
09:48
LUYTEN KLAARTJE - REBEL DE DREI MASTEN
21
09:52
MOORS CARMEN - CARA VAN DE MOORSKESHOEVE Z
22
09:56
MICHIELS WOUT - RANY-L
23
10:00
THIRY BEN - RIO GRANDE 2B
24
10:04
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RETINA D'ECLIPSE
25
10:08
SPITS JORICH - DIATENDRA
26
10:12
LENAERTS EVI - RAFFAELLO VAN HET EIKENHOF
27
10:16
STOFFELEN JAN - RAVALINE VAN HET GROESHOF
28
10:20
SCHEPERS JASPER - ROOS VAN 'T GEYZEVEN
29
10:24
COSTERMANS ARNE - TWILIGHT DB Z
30
10:28
VAN DEN BERGH PIETER - APOLLO VAN DE KAPEL Z
31
10:32
MOLS RAF - CIAO BELLA VD WITHOEVE Z
32
10:36
BESSEMANS STEFANIE - RIANE TB
33
10:40
THIRY BEN - RANDINA VAN HET AVENHOF
34
10:44
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RUNA D'ECLIPSE
35
10:48
SNELDERS JEFFREY - RICK 55
36
10:52
VANROY EPHSIENY - CILIMBA Z
37
10:56
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
38
11:00
REYKERS NIELS - MILA VAN DE VRUNTE Z
39
11:04
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
40
11:08
MOORS CARMEN - ROOSJE VAN DE MOORSKESHOEVE
41
11:12
MOLS RAF - REBELSKI M
42
11:16
COECKELBERGHS MYRTHE - DOMINATA VAN HET KRUISBLOK Z
43
11:20
THIRY BEN - RETOUCHE VAN T&L
44
11:24
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RODRIGUES DW
45
11:28
VAN DEN BERGH PIETER - MILANO
46
11:32
SPITS JORICH - REMEMBER S
47
11:36
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
48
11:40
SNOEYS MARIEKE - NELSON VAN DE KLEINHEIDE Z
49
11:44
LENAERTS EVI - RATATOUILLE VAN HET EIKENHOF
50
11:48
STOFFELEN JAN - RAVENNA
51
11:52
MAES KOEN - MERLANDO O
52
11:56
BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
53
12:00
THIRY BEN - ROLEX VAN DE OOSTDIJKHOEVE
54
12:04
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMONA DE LA DRIE
55
12:08
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
56
12:12
MOLS RAF - HAPPY GIRL VAUDIVAL
57
12:16
SNEYERS KEN - ADELIO
58
12:20
VANROY EPHSIENY - BIGGAREAU DU CAP LL Z
59
12:24
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
60
12:28
VAN DEN BERGH PIETER - RHAPSODY VAN HET NETEHOF
61
12:32
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
63
12:40
THIRY BEN - THEODORE T&L Z
64
12:44
VOETEN NATHALIE - RIMINI VAN 'T VALISSENHOF
65
12:48
VAN GORP GERT - REGINA VG
66
12:52
MOLS RAF - ARSENAL DW Z
68
13:00
SNELDERS JEFFREY - ROUTE 55
69
13:04
HENDRIX KOBE - REALITY MILTOO
70
13:08
GEERTS LUC - RIVIERA 28
71
13:12
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
72
13:16
SMEYERS THOMAS - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
73
13:20
THIRY BEN - CORBELLE T&L Z
74
13:24
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
75
13:28
VAN DEN BERGH PIETER - CATAKI VAN DE HELLE
76
13:32
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
77
13:36
MOLS RAF - RUBE DW
79
13:44
VERMEIREN ELISE - RIGO BLUE - V
80
13:48
VERMEIREN RAF - RAKKER VAN HET BINNENVELD
81
13:52
COX ELVI - ROZETTE
82
13:56
VERLIES NICK - CARRASCO N89 Z
83
14:00
THIRY BEN - RADJA VAN DE VRUNTE
84
14:04
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
85
14:08
GEERTS LUC - RHODOS 28
86
14:12
GEERTS PAULINE - DON JUAN Z
89
14:24
HENDRIX KOBE - ROYAL VAN 'T GESTELHOF
90
14:28
VAN DEN BERGH PIETER - QUANDO VAN DE HELLE
DIRICKX SUS - STAGO CC Z
03/07/2021 - WJPL202115 - SBB COMPETITIE WJP HEUSDEN - SPRINGEN EN DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots