{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VEIRMAN HELENA - ODESSA DES FORGES
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A4 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE VYVER KATO - ODESSA DES FORGES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BACKER KORNEEL - JUFKE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A4 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VANRYCKEGHEM AMÉLIE - ZARA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK FERRE - RAYKA VAN HET WEIDSE HOF
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WAELE CLEMENT - ROSA'S CARMEN
DE WANNEMAEKER LOTTE - GIZMO
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
TIMMERS MARGAUX - SARA
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - ZARA
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
LAEMONT MAURA - TERBOGAERT FAICO
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A4 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VEIRMAN HELENA - KYRA-B
DE WANDEL ESTELLE - PABLO
LAEMONT MAURA - TYPSY
WULTEPUTTE WARRE - TELENE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE GUSSEMÉ SANDER - FLEUR
DE WANDEL ESTELLE - ECHO DE LA LUNA VAN DE PERELAAR
VAN ACKER FINN - CUTIE DIOR
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BEYNE FEBE - FANTA
DE MEYST KATO - DRIES
DE RIDDER LAURE - JOEY
DE VOS NETTE - CHARMEUR
DE WANDEL ESTELLE - VILLEKEN
MINNEBO CELEST - MUISHOEKEN TASHA
RUBAN RENKE - SUMMER
VAN DE VYVER KATO - NIEMO "P"
VAN DE WINCKEL TIBE - RASPOETIN
VAN DEN BOSSCHE LYNN - EVELIEN
VERMEULEN LIEZE - FIONA
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
DIERICKX WINTHER - SUMBA VAN 'T NEERHOF
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
LEYNS HELENA - SPLINTER
MINNEBO CELEST - ROMEO
VAN GYSEL LEONTIEN - MIRA
VAN GYSEL LOUISE - MR. PEANUTS
VAN GYSEL OLIVIER - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - EVITA-R
VERMONDEN JULYNNE VIC - NEMO
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BACKER KORNEEL - PONYHOEVE NENA
DE COCK FERRE - starlight (BLANCO)
DE GUSSEMÉ SANDER - LOENA
DE WANDEL DORINTHE - CJORVEN VAN DE PERELAAR
FRANCO KJENTA - KENSINGTON
HAMERLINCK BENTEN - DJUNE'S JULY
PRAET KOBE - ALL STAR
TANGHE LOUISE - RUDOLF
TOLLENAERE TESS - VULKANO VAN 'T RECHTHOF
VAN DE WALLE FLORE - BLEUSTAR
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - KELY BO
VERMEULEN KATO - LADY
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
VAN HECKE JELLE - WINSTON
VAN HERREWEGHE JULIE - ROCKY
VERMEULEN HANNE - JADE IBN AMMAR
VERMONDEN FLORIAN VIC - MILLESTREET'S STUUFKE
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK FERRE - BO VR
DE COCK FERRE - SANDY GIRL
PIETERS YINTHE - SNOW II
POPPE DAAN - HENSHOF LADY OLIVIA 07.00839 B
TANGHE LOUISE - OBI DJ
VAN GYSEL LOUISE - BESSIE
VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUDONCK HANNE - H'NAHIB VAN DE PITZENBURGHOEVE
BRAECKMAN HANNE - LORENZ
BRAECKMAN HANNE - TONABROCKY HILDA
DE COCK FERRE - LOBO SHANGHAI KNIGHT
DE CONINCK MATS - QUICKY VAN DE CLAEVERVALLEI
DE GUSSEMÉ SANDER - SAMMY
DE LOOSE MIRTE - RYAN VAN HET FORESTHOF
DE ROO ELLA - GINGER
DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
DE VOS TUUR - JASMINE
DE WAELE MATHIEU - YSSELVLIEDTS LORD SPLASH (IR)
DRIEGHE LINDE - SHADOW
FRANCO KILIAN - VOECKY VAN D' EDE
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
LAEMONT LUNA - TWIKKI VAN DEN BERGENBROEK
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
SLACHMUYLDERS FEBE - M-CASANOVA VAN 'T MORELHOF
VAN DUYSE GITTE - MONALAW OWEN
25
Ring 25: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON MARTHE - MOCHULLA BARNEY
JANSSENS YENTE - MOESTI "P"
MAROTEN BREND - DARK DAYTIME
PENNEMAN LORE - CARAMEL DE BELVAL
RUBAN IBEN - SISSIH
VAN BRITSOM VINCENT - PRECIOSA V'T OUD MOLENHUIS
24
Ring 24: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BARTHOLOMEUS CONSTANT - SIEPKE'S BENTHE
BOON GUUST - ACHILL ADAGIO
LAEMONT LUNA - VITA VAN HET WEIDSE HOF
ROELANTS ANAÏS - KOJACK
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CREVE DELFIEN - TORNADO
DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
DE MEYST MATHIS - FOX DOMINO
DE WITTE FLOOR - MEEDENBLIK'S GIO
DUBOIS ARTHUR - ORCHID'S BAKAL
FRANCO KILIAN - VIXEY VAN DE BUCXTALE
GHOZLAN LILLY - RE
GOUDEZEUNE FEBE - EDELWEISS DU GRAND LYS
PIETERS NOAH - TARA DEL KEROYTIN
SAEY LORE - WIDDY
TIMMERS MARGAUX - ROCKY
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BERGHGRACHT AMÉLIE - DONATELLO DU BOIS
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
FLORÉ LAURE - JUPILER
FRANCO QUINTEN - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
HENDRICKX MARIE - BROWNSTABLES HANNESSY
LABELLE LINDE - ROCKY BALBOA VAN 'T HAMMELHOF
LAEMONT LUNA - TALITA VH WEIDSE HOF
LAEMONT LUNA - ULODANSKY VAN HET WEIDSE HOF
PLASCH JOLIEN - GOLDINA VH PAARDEVELD
VAN BRITSOM MANON - FLORENTINE
VAN DUYSE MYRTHE - TRESORE
VAN GUYSE FLOOR - VIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
VAN PAMEL NIELS - THUNDER VH PAARDEVELD
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
ANDRIES THIJS - POPCORN-V
BOON GUUST - JOCKEYHALL BLUE BLOOD
BOSMAN AMBER - ELIN Z
DE BRABANDER MARIEKE - SNOW
DE COCK FERRE - RAMONA
DE GLAS LENTL - BLACK LADY
DE GUSSEMÉ SANDER - EL SHÉTANIA
DE LAENDER EMILE - FIRE
DE WANNEMAEKER LOTTE - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
DRIEGHE LANDER - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
FRANCO KILIAN - JOLY'S ORAYA
FRANCO KILIAN - WISMA - DRUM V/H JUXSCHOT
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
FRANCO KJENTA - ULRIKE VD HEFFINCK
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
MESTDAGH FRAN - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
PENNEMAN LOBKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
STROBBE JOULE - JOLY'S FOREVER
THIERENS DIDO - ROCKY
VAN DUYSE YENTHE - LIES
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
VAN MOL LOTTE - KORINA VAN HET PUTTENHOF
VAN MOL LOTTE - LEGEND VAN DE VREUN
VAN PAMEL BREND - REALY BILLY TER BINK
VAN PAMEL BREND - TWISTER VH PAARDEVELD
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
VERGOTE GILL - ROSA
VERMEULEN HANNE - HADIA IBN AMMAR
WAUTERS SANDER - PICOBELLO VAN DE VOGELZANG
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
RUBAN IBEN - TROUSHKA
VAN GYSEL CHARLOTTE - LAMBADA
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
DE MEYST KATO - RASPOETIN
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
KEISSE SAAR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
LAEMONT LUNA - MYLOW
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
LESTIENNE NINTE - ZEB
SILLIS ROSIE - IBIDZA VAN'T NEERHOF
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
VERHOEVEN KATO - PETER
VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - NINJA-V
ANDRIES THIJS - XENA
BOON MARTHE - TORINO VAN PRINSEVELD
COOLS LAURE - LOMITAS D
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
DE ROO LARS - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
DELANGHE AUDREY - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
DESOMVIELE MARTHE - RIO
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
KEISSE NOOR - PARCIVAL
LESTIENNE NINTE - ZEPHYR
MOENS ALEXANDRA - LADY KILEEN
SILLIS ROSIE - WOODY WOODPAKER
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
THIERENS THIBAULT - RASPODY
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
VAN DUYSE MYRTHE - DIAMOND
VAN HECKE DELPHINE - DAMINA
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE ROO CHLOË - LOEZA
DE ROO LARS - JUUL
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
KEISSE NOOR - DE MESINGHE'S LENTE
STUER KYARA - MIRELLAHENS
VAN DUYSE YENTHE - TIESTO VAN PRINSEVELD
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
8
Ring 8: STIJL Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
RUBAN IBEN - TROUSHKA
VAN GYSEL CHARLOTTE - LAMBADA
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
04/07/2021 - ZPTO2107 - WAASMUNSTER SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots