{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A4 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE VYVER KATO - ODESSA DES FORGES
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER LISANNE - SUMMER
VAN AVERMAET LOUKA - FLOORTJE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A4 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
WULTEPUTTE IRIS - VANYA
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK FERRE - RAYKA VAN HET WEIDSE HOF
WULTEPUTTE BRITT - VANYA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WANNEMAEKER LOTTE - GIZMO
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A4 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER PAULINE - GOLDBERG'S CHERISH
DE WANDEL ESTELLE - PABLO
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VEIRMAN HELENA - KYRA-B
DE WANDEL ESTELLE - ECHO DE LA LUNA VAN DE PERELAAR
JANSSENS SIEBEN - ALIESA 271
VAN AVERMAET LOUKA - SIETSKE
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
VAN ACKER FINN - CUTIE DIOR
VAN DE WINCKEL TIBE - RASPOETIN
VERMEULEN LIEZE - FIONA
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
VAN DE VYVER KATO - NIEMO "P"
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK FERRE - STAR LIGHT
DE WANDEL DORINTHE - CJORVEN VAN DE PERELAAR
FRANCO KJENTA - KENSINGTON
HAMERLINCK BENTEN - DJUNE'S JULY
PRAET KOBE - ALL STAR
VAN DE WALLE FLORE - BLEUSTAR
VANAUTRYVE KYARA - DIKKIE
VERMEULEN KATO - LADY
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HERREWEGHE JULIE - ROCKY
VERMEULEN HANNE - JADE IBN AMMAR
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
POPPE DAAN - HENSHOF LADY OLIVIA 07.00839 B
VAN GYSEL LOUISE - BESSIE
VAN GYSEL LOUISE - JOLY'S JOKE
VAN HECKE JELLE - WINSTON
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUDONCK HANNE - H'NAHIB VAN DE PITZENBURGHOEVE
BRAECKMAN HANNE - LORENZ
BRAECKMAN HANNE - TONABROCKY HILDA
DE COCK FERRE - LOBO SHANGHAI KNIGHT
DE GUSSEMÉ SANDER - SAMMY
DE ROO ELLA - GINGER
DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
DE VOS TUUR - JASMINE
DRIEGHE LINDE - SHADOW
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
LAEMONT LUNA - TWIKKI VAN DEN BERGENBROEK
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
SCHROYENS FLEUR - HAMTARO D'HARREVILLE
SLACHMUYLDERS FEBE - M-CASANOVA VAN 'T MORELHOF
VAN DUYSE GITTE - MONALAW OWEN
VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BARTHOLOMEUS CONSTANT - SIEPKE'S BENTHE
LAEMONT LUNA - VITA VAN HET WEIDSE HOF
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON GUUST - ACHILL ADAGIO
CREVE DELFIEN - TORNADO
DE COCK FERRE - SANDY GIRL
DUBOIS ARTHUR - ORCHID'S BAKAL
PILLE CHARLIEN - HAASENDONCK'S WANDRA
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
DE STORME SAAR - JUTA VAN DE WILLAERT
FLORÉ LAURE - JUPILER
FRANCO KILIAN - VIXEY VAN DE BUCXTALE
HENDRICKX MARIE - BROWNSTABLES HANNESSY
LABELLE LINDE - ROCKY BALBOA VAN 'T HAMMELHOF
LAEMONT LUNA - TALITA VH WEIDSE HOF
LAEMONT LUNA - ULODANSKY VAN HET WEIDSE HOF
VAN DUYSE MYRTHE - TRESORE
VAN PAMEL NIELS - THUNDER VH PAARDEVELD
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
ANDRIES THIJS - POPCORN-V
BOON GUUST - JOCKEYHALL BLUE BLOOD
BOSMAN AMBER - ELIN Z
DE COCK FERRE - RAMONA
DE GLAS LENTL - BLACK LADY
DE GUSSEMÉ SANDER - EL SHÉTANIA
DE LAENDER EMILE - FIRE
DE WANNEMAEKER LOTTE - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
DRIEGHE LANDER - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
FRANCO KILIAN - VOECKY VAN D' EDE
FRANCO KILIAN - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
FRANCO KILIAN - WISMA - DRUM V/H JUXSCHOT
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
FRANCO KJENTA - ULRIKE VD HEFFINCK
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
STROBBE JOULE - JOLY'S FOREVER
THIERENS DIDO - ROCKY
TROCH KAAT - MISTY
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
VAN MOL LOTTE - KORINA VAN HET PUTTENHOF
VAN MOL LOTTE - LEGEND VAN DE VREUN
VAN PAMEL BREND - REALY BILLY TER BINK
VAN PAMEL BREND - TWISTER VH PAARDEVELD
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
VERGOTE GILL - ROSA
VERMEULEN HANNE - HADIA IBN AMMAR
WAUTERS SANDER - PICOBELLO VAN DE VOGELZANG
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse L (B)
08:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE KESEL GEIKE - JESSIE
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
LAEMONT LUNA - BLACK BEAUTY
LAEMONT LUNA - FRIETSKE
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
KEISSE SAAR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
LAEMONT LUNA - MYLOW
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
LESTIENNE NINTE - ZEB
SILLIS ROSIE - IBIDZA VAN'T NEERHOF
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
KEISSE NOOR - CARLOS
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - NINJA-V
ANDRIES THIJS - XENA
DE BRUYCKER ARTHUR - KANTJE'S EMY
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
DE ROO LARS - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE STORME TIEBE - KALIEF
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
DELANGHE AUDREY - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
FRANCO KILIAN - JOLY'S ORAYA
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
KEISSE NOOR - PARCIVAL
LESTIENNE NINTE - ZEPHYR
MOENS ALEXANDRA - LADY KILEEN
SCHROYENS FLEUR - CONDOR
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
SILLIS ROSIE - WOODY WOODPAKER
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
THIERENS THIBAULT - RASPODY
VAN DUYSE MYRTHE - DIAMOND
VAN HECKE DELPHINE - DAMINA
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE ROO CHLOË - LOEZA
DE ROO LARS - JUUL
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
KEISSE NOOR - DE MESINGHE'S LENTE
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
13
Ring 13: STIJL Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
KEISSE SAAR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
LAEMONT LUNA - MYLOW
LAEMONT LUNA - NAOMI VAN DEN BERGENBROEK
LESTIENNE NINTE - ZEB
SILLIS ROSIE - IBIDZA VAN'T NEERHOF
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
12
Ring 12: STIJL Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
KEISSE NOOR - CARLOS
VERBEKE BELLE - FRANCISCA
19
Ring 19: STIJL Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - NINJA-V
ANDRIES THIJS - XENA
DE BRUYCKER ARTHUR - KANTJE'S EMY
DE GLAS YENTHE - MINA VAN BLOMMERSCHOT
DE ROO CHLOË - HAPPYNESS
DE ROO LARS - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE STORME TIEBE - KALIEF
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
DELANGHE AUDREY - SAMBA GIRL VAN DE CLAEVERVALLEI
FRANCO KILIAN - JOLY'S ORAYA
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
KEISSE NOOR - PARCIVAL
LESTIENNE NINTE - ZEPHYR
MOENS ALEXANDRA - LADY KILEEN
SCHROYENS FLEUR - CONDOR
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
SILLIS ROSIE - WOODY WOODPAKER
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
THIERENS THIBAULT - RASPODY
VAN DUYSE MYRTHE - DIAMOND
VAN HECKE DELPHINE - DAMINA
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
18
Ring 18: STIJL Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE ROO CHLOË - LOEZA
DE ROO LARS - JUUL
FRANCO KILIAN - REVISIBLE VAN DE BUCXTALE
KEISSE NOOR - DE MESINGHE'S LENTE
VAN PAMEL BREND - AAGJE TER BINK
WAUTERS AMBER - PASSION VAN DE VONDELHOEVE
11/07/2021 - INHAALWAASMUNSTER - WAASMUNSTER SPR II
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots