{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
E2
Ring E2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
8
13:24
100040160 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - HINGENE
9
13:36
100035076 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - BROECHEM
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
1154401 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
2
12:12
4435223 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BORNEM
3
12:24
1151468 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BRECHT
4
12:36
100024496 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VLIMMEREN
5
12:48
100035195 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - WEELDE RAVELS
6
13:00
100040374 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIJKEVORSEL
7
13:12
1169252 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SCHOTEN
E1
Ring E1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
1152175 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
2
12:12
1174609 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VORSELAAR
3
12:24
1178043 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
4
12:36
100045684 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
5
12:48
100035907 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - TURNHOUT
6
13:00
1153589 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEEL LARUM
7
13:12
100053639 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEERLE MEERSELDREEF
C1
Ring C1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
100034999 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HERSELT
2
12:12
1173801 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - TURNHOUT
3
12:24
1175619 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - WEELDE RAVELS
4
12:36
100045234 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - RIJKEVORSEL
C2
Ring C2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
12:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
5
13:00
100035075 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - BROECHEM
6
13:15
100053394 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - GIERLE
7
13:30
100053133 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - WEELDE RAVELS
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
1176831 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WORTEL
2
12:15
13985174 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
3
12:30
5394513 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LICHTAART
4
12:45
1173090 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
5
13:00
1154502 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - GROBBENDONK
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:15
4438354 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - SINT LENAARTS
3
12:30
7583881 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - GROBBENDONK
4
12:45
1168747 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - SCHOONBROEK
5
13:00
100035198 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - LICHTAART
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:15
1155209 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - HERENTHOUT
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
14:00
16:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:08
DE KEERSMAEKER MICKLIN - BENJAMIN VAN DE SOLLENBERG
3
14:16
RUTS FRANS - GREYSTAR VAN 'T GOOVAHOF
4
14:24
GOOSSENAERTS ELLEN - GOLDSTAR
5
14:32
LEYS LUDO - HAPPY DENTO J
6
14:40
VAN BROEK MORGANE - FARITA
7
14:48
VERMEIREN NOMI - BATSHUAYI Z
8
14:56
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
9
15:04
MEEUSEN NIKITA - BONIVARD
11
15:20
MARTENS STEF - FAVORIET
12
15:28
AERTS WILLEM - ROCKY STAR VAN DE EESTER
13
15:36
BECKWÉ NAOMI - JEFFERSON
15
15:52
VERMEIREN ZOE - GONZO
16
16:00
DE KEYZER EMILIE - C'EST CEZAR
17
16:08
DE DONCKER SIENTJE - ELITE D'EDOUARD JOLY
18
16:16
VAN BROEK MORGANE - ENAK DELA COUR
19
16:24
HEYLEN KAYA - JACHA DKB
20
16:32
GOIRIS HANNE - QUOKITA VAN HET NONNENBOS
ADRIAENSEN SAM - DAVINA
VAN DE PERRE SOFIE - TESS DU COEUR DES COLLINES Z
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
14:00
16:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
THYS ELLEN - LADY CALANDO
2
14:08
SOONTJES MAGALIE - LINOLA 201630007
3
14:16
AERTS ELIEN - INDIANA
4
14:24
BOECKX JINTSE - FARAO
6
14:40
BERNAERTS JOZEFIEN - LEFF
7
14:48
SNELS RAF - BRILLIANT
8
14:56
VAN PEETERSSEN REBECCA - EMILODIO
9
15:04
SOONTJES MAGALIE - BRAHM FORLANI Z
11
15:20
DE JONG SALLY - GODZILLA E
12
15:28
DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
13
15:36
CLAESSEN ELKE - OGRAPHIT VIEUX MOULIN
14
15:44
THYS ELLEN - MILANO C
15
15:52
VERBIST TOM - IRMA LA DOUCE
16
16:00
VEKEMANS KARIN - DEMINKA
17
16:08
HENDRICKX VALERIE - QUIRINA VD DONKHOEVE
18
16:16
VERHEYEN ROBBE - ZAIRO IV
19
16:24
VAN HOECK HANNE - ROX VAN DE HOENDERHEIDE
20
16:32
PRIMUS KIRSTEN - GEORGETTE VAN 'HEIKE Z
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
DE BRUYN CHARLOTTE - OLYVIA VAN DE WATERING
2
14:08
GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
3
14:16
LEYS JORAN - HUNTER VAN 'T AERTSHOF
4
14:24
VAN STEENLANDT MARIE - ODILIA VD DONKHOEVE
6
14:40
SIPS LISELOTTE - CAMELOT VH STRATENEINDE
8
14:56
LAENEN LAURA - OLIJFJE VD ZILVERENHOEK
9
15:04
MATTHYS NIKKI - LUNA
11
15:20
BROSENS ELLEN - ESQUIER S
12
15:28
OEYEN WENDY - SIEB VAN DE ANNE HOEVE
13
15:36
VAN DE PERRE FEMKE - CYRANO Z
14
15:44
STESSENS WILLY - LAVITA VAN DE LOOISE HEIDE
15
15:52
BROSENS ELLEN - LARISSA
16
16:00
KOYEN LIEN - ORISHA
17
16:08
KENIS BEN - RICKA VAN DE ABDIJHOEVE
18
16:16
VAN DEN WEYGAERT JONIE - ROLEX VAN 'T HILLOHOF
19
16:24
SEGERS JOKE - POLINA
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:16
LAMBERTS NOOR - BELLA DONNA
4
14:24
VAN DEN BOGERD JOYCE - AKAN
5
14:32
DE BACKER CLEO - CHARME VAN ROSSEMHOF Z
6
14:40
VANDEPUT MARIJKE - APRIL DANCE CD
7
14:48
VANGEEL NANOU - OHIO STA
8
14:56
JACOBS ELIEN - WISH ME LUCK VH BORZEHOF Z
9
15:04
VERSCHAEREN ELENA - CELESTA VANDE HELLE Z
11
15:20
NUYTS MAARTEN - GENTLEMAN E
12
15:28
BLEUZÉ RUNE - ANKY
13
15:36
ROMBOUTS JOLIEN - OTHELLO VAN DE SCHAGGELHOEVE
14
15:44
WYNANTS JANNE - FLEUR-HIT
15
15:52
JACOBS MYRTHE - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
16
16:00
CORTHOUT LIESBET - HADISE V/D HEIRBAAN
17
16:08
BRAEKMANS CHARLOTTE - MISTER BENEDETTO B
18
16:16
SOMERS SHANA - ONA VAN DE VIJFHEIDE
19
16:24
PLETT KRISTIEN - HURRICANE DI SAN PATRIGNANO
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:16
ANDRIES FLOOR - VAN BOMMEL DH Z
4
14:24
VAN MECHELEN JANNICK - RUMBA DE L'EPINE
5
14:32
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
6
14:40
DENIS ALEXE - QUINTERO VT
7
14:48
CUYPERS KAAT - IMANI VAN HET HULSTENHOF
8
14:56
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
9
15:04
BAETEN VICKY - GAUDI-W
11
15:20
NUYTS LUCIEN - PUERTA RICCA
12
15:28
VETS MARTHE - REINETTE VAN HET BROECHEMHOF
13
15:36
DE VOS ANNELIES - GIGOLO
14
15:44
GOMMEREN CAROLINE - MISSY
15
15:52
SMITS KERENSA - VICTORY KERA Z
16
16:00
DILLEN WANNES - OVINA VAN STAL ' D ' HOEVE
17
16:08
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
18
16:16
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
19
16:24
VAN BREEDAM GERT - TARZAN VAN DE DWERSE HAGEN
ANDRIES+ FLOOR - VAN BOMMEL DH Z
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
2
14:08
KLEEREN YARA - GUMPILOTRAN VAN DE EIKHOF
3
14:16
OEYEN WENDY - ABEJA
4
14:24
SOETEMANS SANNE - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
5
14:32
BRAEKMANS HANNAH - FARE
6
14:40
BRUGHMANS KELLY - QUINTINA Z
7
14:48
VANDEPERRE DORIEN - PRONTO
8
14:56
BAX CAROLIEN - MISS GLAMOUR
9
15:04
WILLEMS GIL - HANNIBAL VH GANZENHOF
11
15:20
BOONE MARTHE - ATINKA
12
15:28
MICHALOPOULOS NIKKI - JISKA CV
13
15:36
VANDORPE MAXINE - HEBRON
14
15:44
AERTS MARIEKE - CLOVERY
15
15:52
PERMENTIER MARIA - SUMMERBOY Z
16
16:00
VETS BERTEN - PAREL VAN DE KROON
17
16:08
MATTHYS NIKKI - VAS Y JUNA
18
16:16
RENDERS LAUREN - MANCHESTER
19
16:24
HAERENS HANNE - HAVANNA
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
2
14:08
VAN LAER ISABELLE - QUARENTA DE L'ART
3
14:16
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
4
14:24
VAN HAM ELS - LADY MICHELLE
5
14:32
VERCALSTEREN FRAUKE - MOCHITO VAN DE DORNEHOEVE
6
14:40
TOBBACK ELINE - OKIDOKI VAN DE MOEREN
7
14:48
BROSENS GLEN - BAGGIO VAN DE SLARING
8
14:56
SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
9
15:04
MERTENS PAULIEN - QUDO
10
15:12
GYLES JILL - LENNOX
11
15:20
VAN BREEDAM SILVY - LUNARONA
12
15:28
VAN DIJCK MARIE - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
13
15:36
VALCKX MELANIE - OLYMPIA DE MUZE
14
15:44
PRIMUS ILONA - INIESTA
15
15:52
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
16
16:00
VAN LOOVEREN ROEL - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
17
16:08
VERSTRAETEN LEEN - NICK D'IDOLE S.P.
18
16:16
BLEUZÉ SIBE - ANKY
19
16:24
BAETEN SYLVIE - FABLESSSE VAN DEN OPSTAL
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
3
14:16
AERTS WILLEM - ROYAL DIAMOND
4
14:24
VINGERHOETS ELINE - EPONA
5
14:32
DE VOS TREESJE - PLEANDRO VAN 'T KLOOSTERHOF
6
14:40
BAX TIM - MISTER B
7
14:48
STOFFELS SANNE - LUCKY VAN DE NEERHEIDE Z
8
14:56
DE BATS LIEZE - BONAPART
9
15:04
LEETERS ANNELIES - KASHMIR VAN BL
10
15:12
VERHOEVEN SHARON - MISS SPECIAL VAN 'T HEURNEHOF
11
15:20
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
12
15:28
BAX MARIJKE - RASTO VAN HET LELIEHOF
13
15:36
VAN OVERSTRAETEN JOELLE - NELSON VAN DE NACHTEGAELE
14
15:44
DE VOS TREESJE - VEDETTE Z
15
15:52
CLAESSENS AN - CELSIUS
16
16:00
STERKENS JOS - FLEUR-HIT
17
16:08
VERELLEN ANJA - JISKA CV
18
16:16
PAULUSSEN MELISSA - ONA MP
19
16:24
VAN DOOREN CAROLINE - MARJUNA VAN 'T WANDELPAD
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
14:00
16:32
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:08
VERSCHAEREN ELENA - CORINTO
3
14:16
BROSENS KAAT - CARTINA Z
4
14:24
DE VOS INGEBORG - PETROUSHKA JR
5
14:32
GOMMEREN LAURA - OMILIA
6
14:40
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
7
14:48
COMPAGNIE TINE - KARAAT
8
14:56
VISSER BRITT - CORLAND VAN HET HEIHOF
9
15:04
LEYS GERLOF - HAPPY DENTO J
10
15:12
RENS SOFIE - LIMITED EDITION
11
15:20
MATTHYS LIEN - GILLES TWINKELING
12
15:28
DUTRE PATRICIA - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
13
15:36
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
14
15:44
VERVOORT ALINE - MISS DAIMOND
15
15:52
DECKX KENZA - IBEAULALEEN W
16
16:00
EYKENS JOLIEN - EVENING VH BLOEMENHOF
17
16:08
VAN SPRENGEL DORIEN - Q - TEE
18
16:16
DE KEYZER MARIEKE - BACARDI-BREEZER Z
19
16:24
VAN VERRE LYNN - PRINCE-K VAN 'T KATTENHEYE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
GEERTS MAARTEN - RENEGADE VAN HET LANGENHOF
4
08:54
NOTELÉ MARJAN - ALEXIS
5
09:02
CELIKER SEVGI - FÃœRST BALLERINA
6
09:10
VANSANT ANN - KALYPSO
7
09:18
VAN HAM ELS - DARWIN
8
09:26
MOONS DANA - LORD V'H BOEKWEIT Z
9
09:34
COMPAGNIE TINE - ZUGANO
10
09:42
VAN LIESHOUT DANNY - MILON I.K.
11
09:50
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
12
09:58
SMET LAURA - JAFFA KF
13
10:06
VETS MARTHE - ILSARIETE VAN DE KROON
14
10:14
VAN HOOF CLAUDIA - CARA Z
15
10:22
RIGOUTS STEF - ELENJA
16
10:30
VAN DE LOCHT RAF - KYRA DE LA DRIE
17
10:38
GEENTJENS JOZEF - KOBLEZ VAN 'T VIJVERSHOF
18
10:46
SOMERS FLEUR - BARON VAN 'T GESTELHOF
19
10:54
VAN GORP PAUL - LIPTON V.T. HEIDEHOF
20
11:02
VAN HOVE BRUNO - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
21
11:10
MATTHYS SARA - FLORE NC.
22
11:18
CLAESSENS SANDRA - QUIANDRA VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
VAN DESSEL AUDE - ORAGE D'OR
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
BOONEN LUC - QUIZ-ME-QUICK
3
08:46
VAN GUCHT EBE - DORALDA VAN DE KAPEL
4
08:54
VERHAERT LUC - EBEL DE ROMME
5
09:02
CALLEBAUT SARAH - CALIMERO VAN HET DENNENHOF
7
09:18
GEERTS RENO - IZARA VAN HET LANGENHOF
8
09:26
DAEMS KRIS - I´M JACKSSON DE ROMME
9
09:34
VANSAET THALIA - HIDALGO VAN 'T STELENSHOF
10
09:42
VERSTEYNEN LUC - TYWIN
11
09:50
BOONEN LUC - MACLOUD
12
09:58
DE WOLF SELINA - EVARRA
13
10:06
VAN KEER VERA - GHANA V/D HOGE BRUG
14
10:14
BRAEKMANS KRISTOF - FORZA
15
10:22
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
16
10:30
PAUWELS KLAARTJE - LIGHTNING
17
10:38
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
18
10:46
LAMBERTS ROMY - ADRIANO
19
10:54
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
20
11:02
BREUGELMANS ELLEN - LEGEND VAN HET BREUGELHOF D'12
21
11:10
ROMBOUTS STIJN - REBEL KING
22
11:18
COOLS HANNE - LADY LY
23
11:26
HAAGEN CARLIJN - LAVINESSE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:30
11:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
LOOTS RIA - Q - SPECIAL V/D BOSCHKES
2
08:38
VAN DIJCK MIRTHE - IMINKA
4
08:54
ADRIAENS LIEN - MELODY VAN DE HEIRBAAN
5
09:02
STOFFELS SANNE - BOOTS Z
6
09:10
GIOS ANNELIES - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
7
09:18
DE MAEYER ANN - ENYA-S
9
09:34
WUYTS LIEVE - MISS MAGIC VAN 'T HEIKE
10
09:42
DOCX LOUISE - GALICE SSB
11
09:50
DIELIS GERT - PANAMARENKO
12
09:58
EMBRECHTS SOFIE - PIPA VAN DE VREEBEEMDEN
13
10:06
DE MEULDER LOTTE - LIMONCELLA TCE
14
10:14
SOETEMANS THOMAS - FUERST SINCLAIR-SUN
15
10:22
OLIESLAGERS LAURE - JAGGER JUNA
16
10:30
SMITS AN - PASSIFLORA VAN BLOMMERSCHOT
17
10:38
GEUDENS LINA - DON APARTE
18
10:46
DE BRUYN JEF - POLEGGIA
19
10:54
MARCELIS TINE - ESMOUR
20
11:02
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
21
11:10
CONICKX LIEVE - KALLISTA
22
11:18
VERBRUGGEN EVY - FURIOSO
23
11:26
VAN DE MOSSELAER ELINE - ROMANCE H
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
08:30
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
VERSTRAELEN DAMARIS - FULLHOUSE S
3
08:46
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
4
08:54
VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
5
09:02
CALUWE MARC - CARLOS VAN 'T SASVELD
6
09:10
AERTS MARLEEN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
7
09:18
VERVOORT PEGGY - JIMMY SIH
8
09:26
SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
9
09:34
SOETEMANS HERMAN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
11
09:50
LIEKENS ANOUCK - L' AMOUR D'OR
12
09:58
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
13
10:06
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
14
10:14
VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
15
10:22
D'HONT ANOUK - DOLORADO
16
10:30
WUYTS LIEVE - NICKEL D'ALLEZ
17
10:38
GEERTS ANNELIES - CIDENA
18
10:46
BUYENS TOM - EVARRA
19
10:54
FRANCK POLLINE - IGUAZU VAN HET EPELAAR
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
08:30
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:46
MICHIELSEN LIESBET - ATINA V/D SCHOORSE HEIDE
4
08:54
NUYENS KRISTOF - HANGOVER
5
09:02
BROSENS ELLEN - FOBLESSE V BAREELHOF
7
09:18
SOETEMANS SARAH - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
8
09:26
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
9
09:34
STUYCK ANNEMIE - FUERST SINCLAIR-SUN
10
09:42
KEMPS JASMIN - OLYMPUS K.
11
09:50
GORIS NATHALIE - JARNO
12
09:58
DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
13
10:06
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
14
10:14
EYKENS JOLIEN - ORCHIDE VAN BLOMMERSCHOT
15
10:22
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
16
10:30
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
17
10:38
LAENEN JAN - INDIGO VAN DEN HORST
18
10:46
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
19
10:54
LENAERTS DOENIA - ZAZOU
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
08:30
10:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
4
08:54
VOET DIRK - KISSME VANDIVO
5
09:02
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
6
09:10
BAX EDDY - IAN-B
7
09:18
AERTGEERTS KYRA - GUIRLACHE D'LLANO
8
09:26
MARIEN ROBIN - EL-PASO V/D UILENBERG
10
09:42
DE ROOVER INES - FLEUR
11
09:50
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
12
09:58
STERKENS JEF - CAPRICE M
13
10:06
SOETEMANS NELE - INDEZZ
14
10:14
SMOLDERS RENSY - SUNDAY W
15
10:22
BAX EDDY - K - JOLIEN VAN 'T HEIKE
16
10:30
VANTILBORGH JANA - ROTSCHILD
17
10:38
PEETERS WALTER - ISADORA
18
10:46
BROECKX SOFIE - JELENA VAN DE KLOOSTERHOEVE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
08:30
10:54
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
EMMERECHTS KARINE - GI GI
3
08:46
DEKKERS ANNICK - PRONTO
5
09:02
VAN DER VLIET ELISE - LADY VINESSE V/H KLAVERHOF
6
09:10
DE PEUTER NELE - GOLIATH
8
09:26
GIOS MARIEKE - BIJOU
9
09:34
EMMERECHTS KARINE - LOUP GAROU
10
09:42
JANSEN SUZANNE - DIETOUR
11
09:50
LENAERTS DOENIA - BLITS
12
09:58
JACOBS SARA - EASY DANCER
13
10:06
JACOBS LUC - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
14
10:14
VERMEIREN FLEUR - BENITO VAN HET MOLENZICHT
15
10:22
WOUTERS ELKE - CHOPIN
16
10:30
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
17
10:38
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
18
10:46
PAUWELS THOMAS - LE PETIT PRINCE VAN DE PIKKERIE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
08:30
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
VERBOVEN STEFFIE - CARPE DIEM
4
08:54
BAUWERAERTS INE - BON VIVANT
5
09:02
MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
6
09:10
VALCKX MELANIE - JUST FOR PLEASURE DE LOOGE
7
09:18
LUCK SARAH - OH SO SPECIAL VAN HET MOLENZICHT
8
09:26
VERMEIREN DIRK - BONITA
9
09:34
VERVOORT WINI - FAIRYTHALE
11
09:50
SOETEMANS STANIE - DIXIE
12
09:58
RIJS PETER - EMILIO
13
10:06
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
14
10:14
MARCELIS ANJA - JAMIRO
15
10:22
STEVENS RITA - ISEO
16
10:30
BUYENS CHRIS - ELANO
17
10:38
BELLENS BIEKE - BORSALINO VAN DE CADZANDHOEVE
18
10:46
VAN LAER ISABELLE - LA QUENTA DE L'ART
19
10:54
VAN DOOREN CAROLINE - GAELLA
20
11:02
BOONEN LUC - ADDO
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
08:30
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
KEERSMAEKERS SOPHIE - RUBENS - PIA
3
08:46
KEMPS JASMIN - MILANA-K
4
08:54
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
5
09:02
VINGERHOETS JINTE - G-STAR E
6
09:10
VOETEN DORIEN - MAYBIE VAN 'T LIROHOF
7
09:18
RENDERS LAUREN - COLONEL VAN'T BERGERVEN Z
8
09:26
GEUDENS BENNY - DON APARTE
9
09:34
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
11
09:50
SOETEMANS KOEN - GIANA
12
09:58
LEENAERTS SOFIE - WODKA
13
10:06
LAMBRECHTS HEIDI - LATOTINA VAN DE SPARRENHOEF
14
10:14
COOLS LEENTJE - FIËRA-N
15
10:22
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
16
10:30
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
17
10:38
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
18
10:46
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
19
10:54
CASTERMANS VALERIE - MOURADI VAN DE HEYVELDEN
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
08:30
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
RENS SOFIE - KADANZ
3
08:46
CAETHOVEN TOM - WORLD GALA
4
08:54
WENS RUTGER - EXOTICO VAN DE KEMPENHOEVE
5
09:02
LOODTS RIK - ICARUS VAN DE KWADE HEYDE
6
09:10
DIELTJENS STEFANY - IL LOCCO VAN HET MOLENZICHT
7
09:18
HOEFMAN PETER - LORD DONOVAN VD NETEVALLEI
8
09:26
DE WEERDT EVELIEN - KIMANA CAVARO
9
09:34
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
10
09:42
RENS SOFIE - APRIL LOVE
11
09:50
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
12
09:58
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
13
10:06
DIELTJENS STEFANY - FESTIVO
14
10:14
LENAERTS AN - ZARAGOZA
15
10:22
HOEFMAN PETER - EDWINA OF BALLMORE
16
10:30
KESSELS NATASCHA - ITTE VD SMOUTMOLENHOEVE
17
10:38
SOETEMANS JOZEF - GENNA
18
10:46
RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
19
10:54
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
20
11:02
VAN DE MIEROP LUDO - HAMIERO
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
08:30
10:46
Nr.
Tijd
Combinatie
4
08:54
VAN STEENWINKEL LUC - EDISON VAN 'T HOF VAN EVERSEM
5
09:02
SELLESLAGH GERY - LI 'H'
6
09:10
MAST CHARLOTTE - EXPLOSIVE VAN DE KEMPENHOEVE
7
09:18
VAN DE MOSSELAER ELINE - ELECTRA VAN HET GOORHOF
8
09:26
HOEFKENS MARC - ERONA
10
09:42
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
11
09:50
BAX MARIJKE - ZORIENA V/D KAPEL
12
09:58
CLYMANS CINDY - ASMARAVERA U
13
10:06
VAN DIJCK SAKINA - BONVIVANT
14
10:14
NESTOR LOTTE - FERRARI
15
10:22
DAEMS KRIS - CAVALLI
16
10:30
VAN WINCKEL DIRK - HEMINGWAY VAN DEN HAAGAKKERS
17
10:38
VANHOOF TINNE - HERA V.H. SLUISHOF
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
15:05
16:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:05
BARTHOLOMEEUSEN WIM - RANORA VAN DE LEEUWERK
2
15:06
VAN LAER LIESBETH - QUARENTA DE L'ART
3
15:08
VAN KEER ELS - NAPOLITANO NADALES II
4
15:10
WUYTS LIEVE - ROSIE VAN 'T HEIKE
5
15:12
VERHEYEN ROBBE - ZAIRO IV
6
15:14
VAN DOORSLAER EMMA - RIYAD VAN DE KLEINHEIDE
7
15:16
BIERMANS PIEN - RIVERSTONE - H
9
15:19
VANSANT JENS - RICHBELLE
10
15:21
HENDRICKX VALERIE - QUIRINA VD DONKHOEVE
11
15:23
BEVERS MARLIES - KYRA DE LA DRIE
12
15:25
VANSANT LAURE - PELE
13
15:27
PRIMUS KIRSTEN - GEORGETTE VAN 'HEIKE Z
14
15:28
RUTS FRANS - GREYSTAR VAN 'T GOOVAHOF
15
15:30
VAN DEN WEYGAERT JONIE - ROLEX VAN 'T HILLOHOF
16
15:32
DAEMS KRIS - CARUSO VAN DE VLASKUYL Z
17
15:34
BAX TIM - MISTER B
18
15:36
LEYS JORAN - HUNTER VAN 'T AERTSHOF
19
15:38
VAN LOOVEREN DIMITRY - RED DIAMANTHINA
20
15:39
DIERKEN GEERT - ROXY VAN DE PAARDENHOEVEN
21
15:41
VERMEIREN NOMI - BATSHUAYI Z
22
15:43
NEUTS CHARLOTTE - TARAN'S GIRL JH Z
23
15:45
STEENACKERS LIES - QATAR
24
15:47
VERSTEYNEN LUC - AMERICAN POND
25
15:49
VANSPRINGEL BO - NIKÉ VAN DE ST BAVOHOEVE Z
26
15:50
HAAGEN CARLIJN - LAVINESSE
27
15:52
ANDRIES FLOOR - VAN BOMMEL DH Z
28
15:54
KLEEREN YARA - KUBAN L'AVENIR
29
15:56
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
31
16:00
NUYTS LUCIEN - PUERTA RICCA
32
16:01
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
33
16:03
HUYSMANS JEF - RIBA HS
34
16:05
SOONTJES MAGALIE - BRAHM FORLANI Z
35
16:07
BRUGHMANS KELLY - QUINTINA Z
36
16:09
VAN LOOVEREN DIMITRY - ROLEX
37
16:11
VAN OLMEN DORIEN - ROMANE DE LA DRIE
38
16:12
MORIS EMILIE - QUERIDA VAN DE BARTHOEVE
39
16:14
VERSTRAELEN DAMARIS - FULLHOUSE S
40
16:16
BERNAERTS JOZEFIEN - LEFF
45
16:25
VAN DOORSLAER EMMA - RUBICK VAN DE BROECKSE BEEMDEN
46
16:27
BECKWÉ NAOMI - JEFFERSON
47
16:29
AERTS WILLEM - ROCKY STAR VAN DE EESTER
48
16:31
BIERMANS PIEN - RINGO - STAR - H
49
16:33
MERTENS TOM - R&B VAN HET EELSHOF
50
16:34
SOONTJES MAGALIE - LINOLA 201630007
51
16:36
VAN LOOVEREN DIMITRY - ROYAL DIAMANT
ADRIAENSEN SAM - DAVINA
ANDRIES+ FLOOR - VAN BOMMEL DH Z
BELLENS BIEKE - BORSALINO VAN DE CADZANDHOEVE
PAULISSEN AURELIE - QUEENIE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B
11:30
14:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
MERTENS DOLF - MEVITA
2
11:31
BOSCH BRAM - CARLO VAN ROSSEMHOF Z
3
11:33
BOSCH LISSE - VICTORIA D'ARO Z
4
11:35
VAN GORP GERT - QUIDESSA VG
5
11:37
VERWIMP JIM - PAREL VAN HET RUSSELTVELD
6
11:39
DE PEUTER NELE - GOLIATH
7
11:41
VAN LOOVEREN SIEBE - KANDY VAN DE MEREYT Z
8
11:42
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
9
11:44
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
11
11:48
VERMEIREN PIETER - RIGO BLUE - V
12
11:50
STOFFELS SANNE - BOOTS Z
13
11:52
CEUPPENS PIET - APACHE VAN'T HOF D'EXCHEQUER Z
14
11:53
DE VOS ANNELIES - GIGOLO
15
11:55
BREUGELMANS TANIA - QUIRANA
16
11:57
SMITS KERENSA - VICTORY KERA Z
17
11:59
NUYTEMANS DANNY - HELLA VD BOSDUIN
18
12:01
VAN LOOY JANA - NAPPANERA VD WARESLAGE Z
19
12:03
VAN DEYNZE ARNO - QUICK AS LIGHTNING VAN 'T MOLENVELD
20
12:04
DE CLERCQ BO - CHRISTINA Z
21
12:06
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
22
12:08
BLOCKX GERT - LIVINGSTON R
23
12:10
SMETS BENNY - KOKO VAN DE NETHE Z
24
12:12
DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
26
12:15
VERSTEYNEN LUC - TYWIN
27
12:17
MOONS DANA - LORD V'H BOEKWEIT Z
28
12:19
HUYSMANS JEF - QARRASCO DRUM VAN DE BREEPOEL
29
12:21
VAN MECHELEN JANNICK - RUMBA DE L'EPINE
31
12:25
VAN GUCHT IVO - QUASI II VG STABLES
32
12:26
KERSTENS COBY - INIMINI VD WITHOEVE
33
12:28
FRANCKEN BRITT - UNITA D'HYRENCOURT Z
34
12:30
GOOSSENAERTS ELLEN - GOLDSTAR
35
12:32
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
36
12:34
VAN LAER LIESBETH - REVANCHE DE L'ART
37
12:36
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
38
12:37
OEYEN WENDY - HOLLIDAY VAN DE KEIHOEVE
39
12:39
VERWIMP JIM - PAZJIVA VAN 'T ZILVERHOF
40
12:41
HUYBRECHTS JULIE - QUIRIEN S
41
12:43
SNELDERS JEFFREY - QIANA
42
12:45
VERDONCK DANNY - PEBBLES
43
12:47
VERHAERT LUC - EBEL DE ROMME
44
12:48
VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
47
12:54
CUYPERS LOTTE - MY SPECIAL FLEUR
48
12:56
DENIS ALEXE - QUINTERO VT
49
12:58
NAETS MIRTHE - QUARASCO VAN DE MOLENBERG
50
12:59
MEEUSEN NIKITA - BONIVARD
51
13:01
D'HONT ANOUK - DOLORADO
52
13:03
SOMERS SHANA - ONA VAN DE VIJFHEIDE
53
13:05
VAN LOOY JANA - OREGANO BO DE W&S
54
13:07
VAN DIJCK MARIE - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
55
13:09
SIPS LISELOTTE - CAMELOT VH STRATENEINDE
56
13:10
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
57
13:12
DE VOS TREESJE - VEDETTE Z
58
13:14
MERTENS PAULIEN - QUDO
59
13:16
VAN HOOF EMMA - KASPER V V B
61
13:20
TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
62
13:21
VAN HAM ELS - QARTIER VAN D'OUDE PASTORY
63
13:23
KLEEREN YARA - GUMPILOTRAN VAN DE EIKHOF
64
13:25
VAN GUCHT IVO - RIHANNA VD BISSCHOP
65
13:27
WILLEMSE RAF - RIVERDANCE
66
13:29
VOETEN MARK - ROLEX VD OUDEVELDHOEVE
67
13:31
VERCALSTEREN FRAUKE - MOCHITO VAN DE DORNEHOEVE
68
13:32
VAN DIJCK ELLEN - PARCO VAN DE HEIRBAAN
69
13:34
MOORTGAT PATRICK - DJAEMBA VAN DE BARTVELDEN
70
13:36
AERTS LODE - ILYA VAN DE ZELM
72
13:40
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
73
13:42
HEYLEN SEPPE - RIA LOCO
74
13:43
MARIEN JANA - RADMILLA VD WITTE DRIESENDIJK
77
13:49
STOFFELS SANNE - LUCKY VAN DE NEERHEIDE Z
78
13:51
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
79
13:53
VAN DIJCK MIRTHE - IMINKA
80
13:54
VERHOEVEN SHARON - MISS SPECIAL VAN 'T HEURNEHOF
83
14:00
VOERMANS EVELINE - REGGAE VAN DE PLATAAN
84
14:02
MAES YOREN - REBELLE 'M
85
14:04
BAETEN LARA - MAGIC MIKE VAN DE BREMBOSHOEVE
86
14:05
VAN GORP GERT - REGINA VG
87
14:07
DE KEYZER EMILIE - C'EST CEZAR
88
14:09
HEYLEN RIK - QUEEN V/H ROZENDAELHOF
89
14:11
KOYEN LIEN - ORISHA
91
14:15
AERNOUTS DIETER - RAMOS JM
92
14:16
AERNOUTS NATHALIE - RED VALENTINOO CASTANOO
93
14:18
HUYBRECHTS JULIE - QUALITYHENS
94
14:20
DE JONG SALLY - GODZILLA E
95
14:22
SCHEIRS PAUL - RAMIERO VAN ' T MERODEHOF
96
14:24
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - QTIE VD WOLFSKOOY
97
14:26
VAN DOOREN TIFFANY - RHO VAN DE WOLFSKOOY
98
14:27
ROMBOUTS JOLIEN - OTHELLO VAN DE SCHAGGELHOEVE
99
14:29
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
100
14:31
VAN DEN DRIES NAOMI - OTHELLO VAN DE LOOISE HEIDE
101
14:33
MOORTGAT PATRICK - RINCON VAN 'T PLATT
102
14:35
HERMANS TINNE - PARODIE-H
103
14:37
KENIS BEN - RICKA VAN DE ABDIJHOEVE
104
14:38
VAN HOECK HANNE - ROX VAN DE HOENDERHEIDE
105
14:40
VETS BERTEN - PAREL VAN DE KROON
106
14:42
SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
107
14:44
VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
108
14:46
BAX MARIJKE - RASTO VAN HET LELIEHOF
HUYSMANS JEF - MERLOT VAN DE BRETHEI
SANDERS LODE - JARCEL DE LALOENA
VAN DESSEL AUDE - ORAGE D'OR
VANDEWEYER WIM - OYRANO VAN HET GROESHOF
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:00
10:14
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:02
AERNOUTS KRIS - QUADRUPPEL VAN ' T KLATERVEN
3
08:04
GEERTS RENO - C'EST CHIQUE VAN BUWA Z
4
08:06
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
19
08:36
HAAGEN CARLIJN - GANDUR
20
08:38
VANSAET THALIA - HIDALGO VAN 'T STELENSHOF
21
08:40
SNELS RAF - BRILLIANT
22
08:42
VOETEN MARK - LAVIGNE Z
23
08:44
COMPAGNIE TINE - ZUGANO
24
08:46
LAENEN FILIP - NARENZA VAN DE SAFFRAANBERG
25
08:48
COENEN STIJN - QADANCE C
27
08:52
HEYLEN LIESL - PAMELA M
28
08:54
VERLINDEN SARAH - MANOLITA VD BARTHOEVE
29
08:56
BROSENS KAAT - CARTINA Z
31
09:00
AERNOUTS KRIS - QUINQUINA VAN 'T KLATERVEN
34
09:06
BRAEKMANS KRISTOF - FORZA
35
09:08
MATTHYS NIKKI - LUNA
36
09:10
BRUYNEN DENISE - OYRANO VAN HET GROESHOF
37
09:12
PEETERS WALTER - ISADORA
38
09:14
VAN STEENLANDT MARIE - ODILIA VD DONKHOEVE
39
09:16
SMETS ANDY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
40
09:18
VAN MECHELEN JANNICK - PETROUSHKA JR
41
09:20
VAN OLMEN DORIEN - QUINN VAN BERKENIJS
42
09:22
PAUWELS KLAARTJE - LIGHTNING
43
09:24
RIGOUTS STEF - ELENJA
44
09:26
VAN DEN BULCK THOMAS - J'AIME LA VIE
45
09:28
VAN DEN BULCK THIBO - KIKA
46
09:30
BOONE MARTHE - ATINKA
47
09:32
SCHELLEKENS MAUD - PAX
48
09:34
UYDENS KRISTOF - JUVENTUS VAN DE NOORDHEUVEL
49
09:36
VERSTRAETEN LEEN - NICK D'IDOLE S.P.
50
09:38
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
51
09:40
VAN DEN BERGH LORE - JAY VAN 'T BERLOHOF
52
09:42
GEERTS ANNELIES - CIDENA
53
09:44
DIELS TOM - LUNA S
54
09:46
MATTHYS LIEN - GILLES TWINKELING
55
09:48
AERNOUTS KRIS - QUANTRO VAN ' T KLATERVEN
56
09:50
AERTS JORIEN - INDI-AFI T.V.
57
09:52
CEUPPENS PIET - NOBEL VAN 'T HOF D'EXCHEQUER
58
09:54
VERELST WANNES - QUARTZ
59
09:56
DE VOS TREESJE - PLEANDRO VAN 'T KLOOSTERHOF
60
09:58
CEUSTERS BERT - TINKERBELL VAN 'T REBELSHOF Z
61
10:00
GEERTS SOPHIE - JETHRO HDH
62
10:02
SCHEIRS NICKY - MIDNIGHT SUGAR
63
10:04
SCHEIRS PAUL - QUINLAN
64
10:06
VAN TILBURG NICO - PORTLAND VT
65
10:08
MATTHYS NIKKI - VAS Y JUNA
66
10:10
BRUYNEN DENISE - QUARILEINE VAN HET GROESHOF
67
10:12
GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
68
10:14
VAN DEN BOGERD JOYCE - AKAN
VAN DE PERRE SOFIE - TESS DU COEUR DES COLLINES Z
VANSPRINGEL BO - DIEGO
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L
11:00
13:14
Nr.
Tijd
Combinatie
0
10:58
LAENEN FILIP - PASCHA
1
11:00
VOERMANS EVELINE - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
2
11:02
VAN DE POL NICOLAS - FIGO V.D. PANNENHOEF
3
11:04
DIELS TOM - LAVINA TODI Z
4
11:06
VAN DEN EYNDE JEROEN - PRETTY FINE VDE
5
11:08
SIPS YENTE - FHILKE'S
6
11:10
BERTELS JOLIEN - MAYBELL
7
11:12
VAN HAM ELS - LADY MICHELLE
8
11:14
AERNOUTS WOUTER - QUICK
9
11:16
VANSANT JENS - PRADA VAN 'T LINDEHOF
10
11:18
VETS LISE - ILSARIETE VAN DE KROON
11
11:20
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
12
11:22
VANSANT LAURE - ECLAIR DE BOERENDANS
13
11:24
JANSSENS JEFF - NIKOS DE LA DRIE
14
11:26
VAN GUCHT IVO - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
15
11:28
VANDEPERRE DORIEN - PRONTO
16
11:30
AERNOUTS NATHALIE - QUINTOUCHA VD
17
11:32
DILLEN WANNES - OVINA VAN STAL ' D ' HOEVE
18
11:34
JACOBS JULIE - QUATRO DE TOXANDRIA
19
11:36
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
20
11:38
VAN GORP PAUL - LIPTON V.T. HEIDEHOF
21
11:40
VAN HOECK HANNE - CORALDINIA DRUM VH JUXSCHOT Z
22
11:42
SNELDERS JEFFREY - QUICKLY
23
11:44
VAN HOECK JAN - MASTER VD HOOGHOEVE
24
11:46
TORMANS MARTIJN - QUINTANA G.V.L.
25
11:48
PAUWELS KLAARTJE - JILL VAN VRIJHERN
26
11:50
DE BORGER EVELYNE - DOROTHY DE FORME
27
11:52
SCHEIRS NICKY - EVITA DE LA POMME Z
28
11:54
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
29
11:56
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
30
11:58
VAN LOY KAAT - ORAGE D'ETE V/D BARTHOEVE
31
12:00
BOONEN LUC - MACLOUD
32
12:02
STEENACKERS LIES - NEW - HOLLAND
33
12:04
BARTHOLOMEEUSEN WIM - QUALITY DAIMOND
34
12:06
SIPS YENTE - NELLEKE VAN DE RENTHOEVE
35
12:08
VAN HOVE IVAN - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
36
12:10
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
37
12:12
AERNOUTS WOUTER - QUWENTA
38
12:14
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
39
12:16
VAN CAPPELLEN ALIZÉ - DOMINO II Z
40
12:18
VAN DEYNZE AXL - DORIEN
41
12:20
VAN DIJCK JONAS - QUINTANA VAN DE BEEKHOEVE
42
12:22
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
43
12:24
MOENS LUNA - OSKAAR VAN DE MISPELAERE
44
12:26
VERMEIREN LOTTE - BALOU
45
12:28
STOFFELS SANNE - LA TOYA VAN 'T GREESA
46
12:30
OOMS JOHAN - PIXIE VAN DE MOLENDRIESHOEVE
47
12:32
HAVERMANS INE - PORSCHE D'AVENA HOMBRE
48
12:34
MOORTGAT JELLE - OETZI VANT PLATT
49
12:36
VALCKX MELANIE - OLYMPIA DE MUZE
50
12:38
TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
51
12:40
GORIS TOM - PRESCO P VANDEMELLE
52
12:42
VAN HAM ELS - DARWIN
53
12:44
VAN OPDORP TINNE - JASGOW VH MERELSNEST
54
12:46
LAMBERTS ROMY - ADRIANO
55
12:48
POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
56
12:50
BOSCH BRAM - QUADRILLA VAN HET HEMELDONK
57
12:52
VAN DEN BOGAERT ELS - JOLIEROSE
58
12:54
DE KEYZER MARIEKE - BACARDI-BREEZER Z
59
12:56
CLAESSENS AN - CELSIUS
60
12:58
BOONEN LUC - QUIZ-ME-QUICK
61
13:00
VAN DIJCK GITTE - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
63
13:04
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
64
13:06
SMISAERT LYSANNE - QUINT VAN DE NOORDHEUVEL
65
13:08
WILLEMS GIL - NITRO VAN DEN WOLVENHOEK
66
13:10
VAN STEEN KRIS - SHE'S GOLD DGA Z
67
13:12
VAN DOORSLAER EMMA - ALICANTE JVH Z
PAULISSEN AURELIE - KALITA
SANDERS LODE - HOTJIK
SANDERS LODE - JAGUAR DE LALOENA
VANSPRINGEL BO - KYLIAN VAN DE NOORDHEUVEL
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:00
10:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
DE KEYSER HANNAH - LIBERTY
2
08:02
DOCX LOUISE - GALICE SSB
3
08:04
LAENEN FILIP - KALYPSO
4
08:06
ADRIAENSEN NICK - OLYMPIA VD MIDDELSTEDE
5
08:08
BOONEN LUC - ADDO
6
08:10
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
10
08:18
VALCKX MELANIE - JUST FOR PLEASURE DE LOOGE
11
08:20
VAN DEN BULCK THIBO - BOSJA
13
08:24
SNOEIJS MATHIAS - OPORTO VAN BERKENRIJS
15
08:28
CEUSTERS BERT - OH MON DIEU VAN ' T REBELSHOF
16
08:30
CALUWE STEFAN - NOXX
17
08:32
CALUWE JELLE - INKA VAN 'T GESTELHOF
18
08:34
MEEUS JONAS - KALINKA VAN DE GROTE HOEVE
19
08:36
DIELIS GERT - PANAMARENKO
20
08:38
MORIS EMILIE - JANNE-BLUE
21
08:40
TIMMERMANS ESTHER - HARVEY
23
08:44
BROSENS STEF - LADY D'HOUTEM
24
08:46
SOMERS CATO - KOSTA H
25
08:48
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
26
08:50
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
27
08:52
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
28
08:54
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
29
08:56
DE MEULDER LOTTE - ODELLO
30
08:58
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
31
09:00
VANDEPERRE DORIEN - CASA Z
32
09:02
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
33
09:04
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
34
09:06
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
35
09:08
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
36
09:10
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
37
09:12
SCHEIRS NICKY - MAYDEN VAN HET AVENHOF
38
09:14
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
39
09:16
GEERTS JEROEN - PADDINGTON VD
40
09:18
MARTENS AMBER - ENJOY-IT
41
09:20
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
42
09:22
GORIS TOM - FARAH VAN HET GOOR
43
09:24
HEYMANS DRIES - LIBERTY VANDEPUTAKKER
44
09:26
TEUNKENS JENS - OVITA VAN DEN BERG
45
09:28
VERMEIREN LOTTE - OAKLY-A
46
09:30
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
47
09:32
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
48
09:34
VAN DIJCK PETER - G.PASSIFLORA K.C.
49
09:36
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
50
09:38
VAN DEN EYNDE ANOUK - MISS FINE
51
09:40
DILLEN WANNES - ARGENTINUS V/D DONKERSHOEVE Z
52
09:42
VINCKX DIRK - KARLA
53
09:44
AERNOUTS DIETER - PRINCES VAN 'T ACHTERHOF
54
09:46
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
55
09:48
AERNOUTS WOUTER - PAPILLON CASTANOO
56
09:50
VAN DE POL NICOLAS - OBELISK VAN DE WATERING
57
09:52
OOMS JULIE - LEVISTA Z
58
09:54
VANDEPERRE DORIEN - ICASA
59
09:56
BOSCH BRAM - HAPPY DENTO J
60
09:58
COENEN STIJN - MILANO C
61
10:00
LAEREMANS DAAN - CASPER VH NEERHOF Z
62
10:02
BOSCH LISSE - ALASKA VH LEYSEHOF Z
63
10:04
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
64
10:06
VAN LOOVEREN EVELIEN - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
65
10:08
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
66
10:10
VAN GUCHT IVO - PHANTASTIQUE VG STABLES
67
10:12
BRASPENNINCX MIRTHE - BERLINE DE LA VIE
68
10:14
RENDERS LISE - JUSTIFEUER G & W
69
10:16
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
70
10:18
SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
71
10:20
VAN DIJCK JONAS - OBERON OPTIMUS
72
10:22
BOSSAERTS JENS - BILLE VAN DE LITZEMAERE
73
10:24
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
74
10:26
AERTS BIRGITTE - NIXON NC
75
10:28
LAENEN FILIP - PIPPA VAN DE EINDEKENS
VANSPRINGEL BO - NORLANDO
VRIJSEN CINDY - FARANKA
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
15:30
17:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:30
COENEN STIJN - LADY CALANDO
2
15:32
SOMERS CATO - LA FAYETTE
3
15:34
WILLEMSE RAF - KWANDOR
4
15:36
CAERS JAN - NELLE DE LA TOMBE
5
15:38
MARIEN STEVEN - D'ARTAGNAN V/D UILENBERG
6
15:40
MERTENS TOM - JAROBI VAN HET EELSHOF
7
15:42
JANSSENS JEFF - IGGY POP VAN HET BERGSKEN
8
15:44
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
9
15:46
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
10
15:48
VAN MASSENHOVEN WALTER - GAYA
11
15:50
MAES YOREN - M' ORANGE M
12
15:52
PEETERMANS PASQUINEL - KARAAT VAN DE BRANDKREEK
13
15:54
WUYTS LEEN - LARINKA VAN 'T LUSTHOF
14
15:56
VAN DEN EYNDE JEROEN - FERRARI
15
15:58
JACOBS JULIE - MAURAN S
16
16:00
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
17
16:02
VOERMANS EVELINE - OCHOA V/D LEEUWERKHEIDE
18
16:04
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
19
16:06
BARTHOLOMEEUSEN WIM - ORANKA VAN DE LEEUWERK
20
16:08
WUYTS DAVY - LURIANA VAN KLAPSCHEUT
21
16:10
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - CURIOSA VAN SILCO
22
16:12
HEYLEN RIK - O' LILLY JUNA
23
16:14
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
24
16:16
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
25
16:18
VAN LAER LIESBETH - GIANA
26
16:20
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
27
16:22
VAN KEER ELS - DESTINATION UNKNOWN
28
16:24
VAN LAERHOVEN AN - MEKITA VAN 'T LAARHOF
29
16:26
CLAES TIM - KITANA
31
16:30
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
32
16:32
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
33
16:34
CAERS JAN - JADA
34
16:36
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
35
16:38
VAN GORP NICK - TOKIO VG Z
36
16:40
BROSENS STEF - NOBEL Z
39
16:46
MAES YOREN - O'VIVE M
40
16:48
DE KONING DORIEN - HASSAN
41
16:50
LAENEN FILIP - INKA
42
16:52
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
43
16:54
VAN DEN EYNDE JEROEN - NINTENDO
44
16:56
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - NINTON VD WOLFSKOOY
45
16:58
TEUNKENS JENS - MARDISH VAN DEN BERG
46
17:00
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
47
17:02
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
48
17:04
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
49
17:06
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
50
17:08
BARTHOLOMEEUSEN WIM - MARLOU VAN DE LEEUWERK
51
17:10
CAERS JAN - COMING HOME Z
MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
1
Ring 1: G proef na M2
11:12
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:12
VAN ROY JULIE - CHERO CAT LADY
25/07/2021 - ZRTA2107B - LICHTAART
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots