{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDERHAEGHEN VALI - LEWB (NIET-LID) - HUISNE DU RUSTICK (BLANCO)
ZANDEE-VAN WEZEL JACQUELINE - PSV (NIET-LID) - CATCH ME TIVOR Z (BLANCO)
BES MACHTELD - FINIS VAN 'T POEZELHOF
DE ROECK LISA - RIVALDO
DELARUELLE ASTRID - DAVIDOFF
GOETHALS FENNA - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
HENS LOTTE - ROBBEDOES
IMPENS ANTON - LA RESSE II
JANSSENS LORE - CASPIAN GOLD
MAST IVORY - MISTIQUE OF THE RED LOCK
TURREKENS SIMON - ROCKY VAN DE MOLENKOUTER
VAN CAUWENBERGHE JOZEF - ESQUIRE
VAN DEN KEYBUS AN - MISTER FRED
VAN DEN WEYGAERT JONIE - ROLEX VAN 'T HILLOHOF
VAN GUYSE FLOOR - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
VERLINDEN KATRIJN - NAGANO VAN 'T ROZENHOF
VERSCHUERE WALTER - QUINTINO
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
WAMBACQ JENTEL - ARMANI GZ
8
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN POUCKE AXELLE - PSV (NIET-LID) - RONALDO VAN DEN HAM (BLANCO)
HOEK SANNE - KNHS (NIET-LID) - CONTESSE Z (BLANCO)
ANDRIES HANNES - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
DE CRAENE CLAIRE - ZARA VAN PRINSENVELD
DE GRAEVE MARIE - CACHAREL TVH Z
DE WITTE SIEN - MOONLIGHT
DEKENS ETIENNE - RICKO VAN 'T FARSENHOVEN
GOETHALS IRIS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
GORIS BRITNEY - RELATINE HEDONISTE
IMPENS WIM - HADISE RESS
POPPE CATRIEN - MOONLIGHT VAN HET TORENHOF
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
SNELS LIESJE - FRANS DUIJTS
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
VAN DEN BERGH NINA - JESSICA
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
VAN OOST WARD - SISSI VAN ORTI
VETTENBURG LYNN - DELISA
9
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
CAEMAERT KOBE - PSV (NIET-LID) - GAMY HIT (BLANCO)
PERTIJS SYLVIA - KNHS (NIET-LID) - ALLURE (BLANCO)
BRIES BERT - COMEROMY VAN HET KEIZERSHOF Z
DE BAERDEMAEKER INGE - SIDAN VAN DE RISPEN
DE FONVENT CAROLINE - PIRON VAN 'T NEERHOF
DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
DE RIDDER ANTJE - VERSAILLE DE QUIESCE
DE ROOVER DAPHNE - BOHMA
OELBRANDT WOUTER - QUINTO
OEYEN WENDY - ABEJA
RAMAN FLORE - RAEKA VAN DE MALTAHOEVE
RUBBRECHT BART - HARSHA
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
TUYTELEERS KIRSTEN - N'OUBLIEZ JAMAIS DE MAUTHEVILLE
VAN DEN BROECK DAPHNE - ROSALY VAN B&E
VAN UYTVANCK BJORN - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
VERCALSTEREN FRAUKE - MOCHITO VAN DE DORNEHOEVE
VERSCHUEREN CHRIS - VIPER R.G. Z
VERTOMMEN KATO - FILOU-CHIN DE SAULIEU
10
Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
BERNAERT ELIANA - PANDORA VAN DE VRIJENAKKER
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
CLOMPEN SOFIE - UNTOUCHABLE STAR GZ
CORNELIS LUC - ODIN
DE BOCK JOHAN - HELENA
DE BOCK JOHAN - JUPILER
DE VOS KAREN - BOOTS Z
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
HANSSENS CHARLOTTE - GARDENIA ROZE Z
HELLEBUYCK KRIS - QUINA VAN 'T FARSENHOVEN
HUYBRECHTS ANKE - PAINTED TWICE
PEETERS ZITA - CELINE
SNAUWAERT JENNIFER - SIVA
STAQUET JESSE - CORNELLO
VAN BUYNDER CHARLOTTE - IBAS VB
VAN DINTER EMILIE - VICKIES LASS
VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
VAN HECKE WOUT - SANTA LUCIA VAN DE KRUISHOEVE
VANBALLAER EVI - KING VAN DE KREKEBEKE
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:32
Nr.
Tijd
Combinatie
HOEK SANNE - KNHS (NIET-LID) - HARBOUR DK Z (BLANCO)
HOEK SANNE - KNHS (NIET-LID) - HEROIEK T&L Z (BLANCO)
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
DE VOS EMMY - FEMME FATALE
DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
JACOBS KAREN - MYSTIQUE VANDEPRINSEHOEVE
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
MAES ELLEN - JEZEBEL DE REGOR
MEESSENS MIRTE - HELENE
MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
PETERS JENNIFER - LA SURPRISE CM V/D WOLFSHOEVE
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
VAN DER BRACHT JOLIEN - PLIMONCELLO Z
VAN UYTVANCK JOKE - ALIEN-C
VERHEYEN AN - RENEE V
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:32
Nr.
Tijd
Combinatie
VERSCHUERE STEPHAN - PSV (NIET-LID) - AVALANCE D'OR Z (BLANCO)
SCHRAUWEN LIEVE - KNHS (NIET-LID) - KELSEY VIOLA RS (BLANCO)
DE SWAEF NIKKI - PROUD LADY
DEKEYSER ENJO - NIAGARA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
HENS LOTTE - KADIZ VD HATERBEEK Z
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
SMET FREDERIK - HARIBO
VAN HECKE STIJN - POLLY
VAN MULDERS BART - FAUVETTE DE LA MAZURE
VAN MULDERS BART - QUIDAMO U
VAN SEVEREN WILLEM - GLADSTONE VAN DE BEKEMOLEN
VAN STEEN KRIS - SHE'S GOLD DGA Z
VAN VAERENBERGH LORIEN - OPALIEN VAN 'T GEBERGTE
VANDE WALLE KASPER - HADISE VAN DE MOSKIFARM
VERVAET KOEN - OLANTHE VAN PRINSEVELD
WAUMAN ELLA - LENE
ZATYKO NATASHA - QUARTZ VAN ORTI
4
Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:32
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BRIE MARIE - PSV (NIET-LID) - HADES (BLANCO)
OOSTERLINCK KATRIJN - PSV (NIET-LID) - ONASSIS VAN 'T GOEDLEVEN (BLANCO)
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
BLONDEEL ROB - QUALITY STAR DE BALGERHOEK
COSIJNS JELLE - AIR SPEEDY VD KERSENHEUVEL Z
DE KEYSER KAROLIEN - CONCORDANCY LADY VAN HET WILGENHOF
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
JUWET THIBAULT - QADIR
KIELEMOES LOUISE - PARFAIT DU LYS
ROELS SOFIE - UKKIE
SONCK BART - OKIDOKI
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
VAN DEN BROECK DAPHNE - PIROU VAN B&E
VANDEN BUSSCHE LAUDE - INDIGO VAN DE LUCASHOEVE
VERHASSELT PIETER - I CAN DO IT VAN DE WEZELAAR
VERHASSELT PIETER - J'ADORE VD WITHOEVE
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:32
Nr.
Tijd
Combinatie
ZANDEE-VAN WEZEL JACQUELINE - KNHS (NIET-LID) - CARTOUCHE (BLANCO)
BUYSSE JANA - PSV (NIET-LID) - POSEIDON DE LEFANTIE (BLANCO)
DE BOLLE JULIE - PSV (NIET-LID) - QUEEN H (BLANCO)
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
CLOMPEN JOACHIM - CALISTO G Z
DE WAELE JENS - DUCHESSE D'ANJOU
DE WANDEL KAREL - HELIOS VD PERELAAR
DEGROOTE EMMA - TANNAN VM Z
DEMEIRE JORIJN - QADIR VAN DE STUYVENHOECK
DEVOS PIETER - DON D'AMOUR
DIERICKX WOUTER - PARISIENNE - G
DIERICKX WOUTER - ROOKIE BLUE DE TAMISE
FLAMEE TIM - QUERIDO AH DE THALEIA
MATTON DIRK - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
MINNEBO BRUNO - QUARTEZ VAN 'T VELDHOEK
PAUWELS MAARTEN - ODIN VAN ORTI
VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:40
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK MARIE - PSV (NIET-LID) - HALMA (BLANCO)
CAEMAERT KOBE - PSV (NIET-LID) - GIBSY (BLANCO)
ANDRIES HANNES - PERLEFINE VAN DE ROZENBERG
BOONE SHELSEY - CHIARA
CORNELIS LUC - HIPSY
DE BECK ROZELIEN - DAKOTA VD WITHOEVE Z
DE BECK ROZELIEN - DOURGANA HERO Z
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
EGGERMONT LAUREN - QUINTINA
JONKERS NATASHA - NIJINSKY Z
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
PEETERS MILA - OH SO LUCKY VAN 'T VALISSENHOF
QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
VAN DE WEGHE HANNE - KIONA VZ
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
VAN NIEUWENHUYZE EMILIA - KIARA VAN DE MEERPUTHOEVE
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
VERCALSTEREN FRAUKE - CON CASSI VAN'T KONINGSHOF
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
DEHOORNE ARTHUR - PSV (NIET-LID) - PASSION VAN DE PEERDEBOS (BLANCO)
DENUTTE TIMOTHY - PSV (NIET-LID) - QIRA VAN DE WENDY KURT HOEVE (BLANCO)
DEHOORNE BAPTISTE - PSV (NIET-LID) - FAST AND DEVIL (BLANCO)
VINCK KATRIEN - PSV (NIET-LID) - DARIO VAN DE NOTELAERE (BLANCO)
Zara Brutsaert - Ferouk (NIET-LID) - Zara Brutsaert - Ferouk (BLANCO)
VAN DER GOES WILLEMINA - KNHS (NIET-LID) - LANCELOT (BLANCO)
VAN DER GOES WILLEMINA - KNHS (NIET-LID) - LEGENDE (BLANCO)
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
DE ROECK NATHALIE - IGOR VAN HET EDEHOF
DEMEULEMEESTER JORIS - QUITE CAPITANO
DIERICKX WOUTER - LAIRD
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
JUWET THIBAULT - PACCO
MATTELAER JONI - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
MOORTHAMERS JOLIEN - PIPPA V/D SPELONCK
RENDA GIULIANO - POIRESSE VAN HET VULDERSHOF
STAQUET DIRK - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
VAN CAUWENBERGHE MARIE - F.D.104 A TER LINDEN
VAN STEEN KRIS - LUCKY ONE VAN DE CONYNENBERG
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
VAN VAERENBERGH LORIEN - F-VALCON
07/11/2021 - WRVO20213 - EVENTING SINT GILLIS WAAS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots