{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4A
Ring 4A: VEELZIJDIGHEID Klasse 1 (AS)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
SAS NIEKE - DUMPIE
TIMMERS MARGAUX - SARA
VAN STEEN JESSE - LIESJE
VISSERS JANA - TOONTJE
WIJNDAELE MARIE - TWEETY
4B
Ring 4B: VEELZIJDIGHEID Klasse 2 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
CAERS JUNE - GOLDFINGER
D'HOOGHE ELODIE - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
DE MEYST MATHIS - DRIES
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
KOOREMANS LIESELOT - ROCKY
SEGERS STIJN - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
VERAGHTERT ROOS - UNICORN VAN DE BROECKSE BEEMDEN
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
CHRISTIANEN LORE - SUPER - LJ
DANEELS LORE - CEASAR
DE GUSSEMÉ SANDER - FLEUR
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
JANSENS MATTS - TWAN
JANSSENS SIEBEN - ALIESA 271
LAENEN GITTE - VERA
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
STEEGMANS CAS - VALERIO
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CUPPENS NOOR - KNHS (NIET-LID) - PABLO (BLANCO)
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
CAEMAERT STELLA - MEADOW
CHRISTIANEN LORE - DE HALGOREN VIVACÉ
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
DE ROO LARS - LORENZ
DE SMET MATZ - TESSA V/D HEIHOEK
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
DESMEDT ANNA - SARINA
EVERAERT LISA - SJENNY
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
GODRIE LOTTE - SMOKEY
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
HERMANS LIESBETH - FAEY
KEISSE SAAR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
MORIS LEONIE - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
TAGHON JULOT - MISTY
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
13A
Ring 13A: VEELZIJDIGHEID Klasse 4 (CD)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DOUWEN EMI - PSV (NIET-LID) - CINDY (BLANCO)
BOUTS JEF - IMBRA
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
COENEGRACHTS ARNE - OKKI
DE KEGEL JULIETTE - JOLIEN
DE MEYST KATO - RASPOETIN
HELLEBUYCK MARGAUX - DONNA
PEETERS STIEN - DJANGO
SMET XANDER - VICTOR
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
13B
Ring 13B: VEELZIJDIGHEID Klasse 5 (CD)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAECKMAN MILA - HARMONIE H
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
DE CLEENE HORTENCE - SHANOUK
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - TABAKNATIE JEFKE
MERTENS LISSE - MOJITO
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
STERCKX FLEUR - ORCHID'S XILLA
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (CD)
09:00
09:44
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS FREEKE - PIDO
DE BACKER KORNEEL - PONYHOEVE NENA
DE CONINCK NAOMI - QUETTY VAN DE CLAEVERVALLEI
DE MEYST KATO - CUSTARD CREAM
DE WITTE FLOOR - MEEDENBLIK'S GIO
DEBLON MARGAUX - QIQI VAN HET KOEKOEKSHOF
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
GROUWELS HANNE - UNDER SUSPICION
HERMANS LIESBETH - VINCE VAN HET HERMANSHOF
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
THIERENS DIDO - ROCKY
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
TIMMERS ASTRID - UTOPIE PRINSEVELD DSC
VAN DE MIEROP JOS - MOBELL
VAN LAER ILONA - RING LIVELY
VAN MENXEL IMKE - LUCKY BOY
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
VERMEULEN HANNE - JADE IBN AMMAR
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (CD)
09:00
09:44
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - TORNADO
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
DANEELS THOMAS - FLOR
DE CONINCK MATS - QUICKY VAN DE CLAEVERVALLEI
DE WANDEL ESTELLE - CJORVEN VAN DE PERELAAR
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
LENCHANT RANA - ROMY B2
TROCH KAAT - MISTY
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
VERMEULEN KATO - LADY
WILLAERT JULIE - QUERIDA
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
09:44
Nr.
Tijd
Combinatie
DRIESEN GIEL - PSV (NIET-LID) - JOY (BLANCO)
CUPPENS PHYLLIS - KNHS (NIET-LID) - PHEBE VAN HET BRAAMHOF (BLANCO)
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JOLY'S OBADJA
BRAECKMAN MAX - ORCHID'S TYMO
CALLENS DIEDE - BIJOUX
CLAES LUNA - EBRO
DE MEYST KATO - FOX DOMINO
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
GEIVERS DIEDE - OSCAR
JANSEN AMBER - BRENHI
KOYEN CIS - VOSJE
LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
LEIRS STERRE - PEPSI
PELGRIMS WENKE - BONAVENTURA'S LOÏS LANE
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VERMEIRE BO - QUILANA
VERMEULEN HANNE - HADIA IBN AMMAR
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
09:44
Nr.
Tijd
Combinatie
HAMERLINK YENTEL - KNHS (NIET-LID) - ORCHID'S TIGERSUN (BLANCO)
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
DEMEULEMEESTER THIBAULT - POULABRANDY QUEEN
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
GODRIE BEN - CASSANDRA
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
LAENEN MELANIE - FRODO
LAURIJSSEN CLAIRE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
MORIS LEONIE - ORINOCO VAN DE BARTVELDEN
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
SELS MILAN - ORCHID'S CALYNDA
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
STERCKX RUBE - ORCHID'S SANDOKAN
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
VACKIER ALICIA - MAGENO
VAN ELSEN WARRE - GILENKA
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
WIJNDAELE KATO - JOLY'S LOREKE
8
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
09:44
Nr.
Tijd
Combinatie
VERMEULEN HANNE - SINT NIKLAAS (NIET-LID) - HADIA IBN AMMAR (BLANCO)
LAENEN MELANIE - RV GEEL LARUM (NIET-LID) - FRODO (BLANCO)
ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
ANDRIES THIJS - POPCORN-V
BRASPENNING MEREL - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
DE POTTER JULIE - NELKE
DE RUYCK BRITT - JOLY'S GLORIA
DEBLON MORGANE - FAROUK
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
KINABLE MAYA - WANNES
LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
SMET VICTOR - EROS VAN DE BERKENHOEVE
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
09/10/2021 - WPVA20211 - EVENTING PONY'S MERKSPLAS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots