{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOONE SARA - JORDY
BOONE SOFIE - MILLI VANILLI
CALLEWAERT MEREL - ROSETTE VAN DE BERLINGMOLEN
DE MUELENAERE WARD - RECTOR VAN DE PLAETSE MOLEN
DECLERCK WOUTER - QUEVEDO VAN HET ROELHOF
DEFOUR JULIE - LA UTOPIA VDB
DESCHEEMAEKER ARNE - ROUBAIX VAN DE LUCASHOEVE
DESCHEEMAEKER RUBEN - RITCHIE RICCARDO VR
DESUTTER DIETER - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
DUJARDIN AMELIE - PASTIS VDB VAN DE DULFRIKHOEVE
DUPONT AUKE - NAPOLITANO VAN 'T SIAMSHOF
GHEERAERT LEONTINE - ROYALDINE VH OOIEVAARSHOF
GOETHALS SAM - CADANS VAN HET TRICHELHOF
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - C RICKY VAN 'T VERLORENKOST Z
LANNOYE FIEN - ICI PARIS
NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
PAMPERL LISA - TAKE OFF AP Z
RAMMANT AMELIE - RIESLING VAN 'T EIKHOF
ROOSE LARISSA - MARCIA VAN 'T GESTELHOF
RYS CHIARA - FANTASTICO DE BEAUTY Z
RYS CHIARA - PARADISE DE BEAUTY
VANDERFAEILLIE MARC - LORD KINGSTON
VANDERHAEGE FLORE - QAMAR
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
VANHECKE ESTHER - MAXIMA V D WATERTOREN
VERACX MATHIJS - OASE VAN DE PEREBOOM
WILLAERT ELLA - SO GOLD VAN DE VIKING Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOONE JONAS - AIMEE II Z
BOONE JONAS - GEENA
CALLEWAERT AURI - V DE VIE
CAPOEN CAMIEL - ORIGIE VAN 'T COUTHOF
CLAEYS CÉLIEN - GINEA
CLAEYS CÉLIEN - GINGER
DE LAERE JELLE - KHALISA VD HEFFINCK
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
DELOOF AURELIE - NUNO TIVOR Z
DELOOF AURELIE - QUISTELLO HW
DENDAUW WILLEM - COULEUR
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
DESCHEEMAEKER RUBEN - VIVA DELMIRA S
DESENDER STIJN - DAMARA TE WALEM
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
DESUTTER DIETER - HEOKA VAN HET NETEHOF
GHEERAERT LEONTINE - ODIDE VH OOIEVAARSHOF
GYSSELS JANA - KANTOR
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
GYSSELS JARNE - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - MAESTRO VAN 'T VERLOREN KOST
HEYMANS AYLA - LOUIS DC
LANNOO RUBEN - PERLE FINE
MESTDAGH HÉLÈNE - NEWMAN ML Z
NEYTS ALIZÉE - ELIMA VAN HET MASSARTHOF
NOPPE EDOUARD - ELEGANCE "F"
NOPPE EDOUARD - TIARA
RAMMANT AMELIE - OMBRE VAN 'T ZORGVLIET
RYS CHIARA - QUEBEC DE BEAUTY
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NOUVELLE M
VAN DEN HEUVEL PAULINE - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
VAN EEGHEM BENT - CHINELLE PH Z
VAN EENOO TINE - BAILEYS
VANDERHAEGE FLORE - GRACE
VANDERMOERE FLORIS - N - OREO F
VANDEWAETERE JOERI - QUEEN ROSY VAN 'T VRIJBOS
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
VERCAUTEREN FEMKE - QOURTOIS VAN DE RHAMDIA HOEVE
VERCOUTTER LOTTE - JE T'ADORE
WILLEM JONAS - JUSTICE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUDT VINCENT - JAYCA VAN DIEPENDAELE
BRAHIMI SAMIR - NOVA STAR V/D SCHELPENHOEVE
CALLEWAERT AURI - GOOD LUCK TER PUTTE
CALLEWAERT AURI - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
CALLEWAERT AURI - JUVANI DU VAL FLEURI Z
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
DE VLAMYNCK TOM - MILO VAN DE SPIJKER
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
DECLERCK BART - KYMOON
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
DELOOF AURELIE - OHLALA
DELOOF AURELIE - VIGOREUX NC Z
DHONDT KELLY - MARIELLE DE VAUXELLES
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
GHEERAERT VITAL - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - OMEGA VAN HET GROENE DAK
LANNOO RUBEN - JAVELINE
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
NOPPE ANN-SOPHIE - GRAPPA V/H PIJNVENHOF
RAMMANT AMELIE - EKITA VAN 'T ZORGVLIET
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - JAMAIS VAN HET HAZEGOED
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
VANDENBERGHE TIJS - ODESSA VAN 'T VERLOREN KOST
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
VERMEULEN LENNART - PETIT FILOU VAN DE NACHTEGALE
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
DELOOF AURELIE - ITO
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
GHEERAERT LEONTINE - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
VANCOUILLIE MATTHIAS - IDEEFIX VAN DE VANCOOHOEVE
VANDENBERGHE TIJS - FLUGEL VAN DE PEREBOOM
VERCAUTEREN FEMKE - ISHTAR VAN DE RHAMDIA HOEVE
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
17/10/2021 - WRSW20211NM - INDOOR SPRINGEN BRUGGE NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots