{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOONE SOFIE - MILLI VANILLI
CALLEWAERT MEREL - KIARA VH
CALLEWAERT MEREL - ROSETTE VAN DE BERLINGMOLEN
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
COENS TIBO - GOLDEN ROSE T EN Y
CORTIER EMMA - POIROT VAN DE PEREBOOM
DE MUELENAERE WARD - RECTOR VAN DE PLAETSE MOLEN
DE SMET ZOE - FELLEROSE
DECLERCK DIRK - INNOCENT VAN 'T SJONKERS HOF
DECLERCK WOUTER - QUEVEDO VAN HET ROELHOF
DEFOUR JULIE - LA UTOPIA VDB
DELOOF AURELIE - KUEEN OHLALA VDA
DEMEYERE MICHELLE - CALLAS DU MAILLET Z
DESCHEEMAEKER ARNE - ROUBAIX VAN DE LUCASHOEVE
DESCHEEMAEKER RUBEN - RITCHIE RICCARDO VR
DESENDER STIJN - GRACIE
DESMEDT JOHAN - ICAR VAN DE HERMITAGE
DESMEDT JOHAN - KALANDES CICERO
DESUTTER DIETER - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
DUPON ROBIN - QUI VIVE VAN DE ROTERIJHOEVE
DUPONT AUKE - NAPOLITANO VAN 'T SIAMSHOF
GAILLIAERT ALYSSA - BEAU DE VIE Z
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
GHEERAERT LEONTINE - ROYALDINE VH OOIEVAARSHOF
GOETHALS SAM - CADANS VAN HET TRICHELHOF
GYSSELS JARNE - RADICAL VAN DE PEREBOOM
HEINDERSON SILKE - NICKELS & DIMES
HOUGUENADE CÉLIA - JOANNA
LERNOUT ZOË - FOREVER FAMOUS
LESCRAUWAET MANON - VAROSA W
MATTHYS BART - NAUGHTY BOY DE BEAUTY
NEYTS ALIZÉE - CHARMEUR D.
NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
NOPPE ASTRID - ROSE STORMWIND
PAMPERL LISA - TAKE OFF AP Z
PYNOO GRIET - PRETORIA VAN DE RIJSELPOORT
RAMMANT AMELIE - LE REVE VAN 'T ZORGVLIET
RAMMANT AMELIE - RIESLING VAN 'T EIKHOF
ROOSE LARISSA - MARCIA VAN 'T GESTELHOF
SAMYN EMIEL - WITESSE VD LINDEHOEVE Z
SIMOENS FRIEDL - KARLO
SOENEN KRISTOF - ODIBAI VAN DE HILLEBOOM
STUBBE MAJELLA - JAZOEE
STUBBE MELANIE - ULLAR GIRL Z
VAN DAELE SHANNA - RAKIJA VAN DE PIETAKKER
VAN DE WEGHE GILLES - KALY-SANDRO V/D WAETERHOEVE
VAN EENOO TINE - HAPPINESS VAN HET HAZENWINDEKE
VAN MAELE JULIE - RYCARD VAN 'T LANDOUWEHOF
VANDE KERCKHOVE MACY - EKITA VAN 'T ZORGVLIET
VANDENDRIESSCHE JULES - ORIGI DE BEAUTY
VANDENDRIESSCHE LOUISE - TABLE FOR FIVE
VANGHELUWE JONAS - QLUEDO
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
VANHEVEL TIM - KRONOS VAN 'T BERGENHOF
VERACX MATHIJS - OASE VAN DE PEREBOOM
WILLAERT ELLA - SO GOLD VAN DE VIKING Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BAERT ELISE - BUELEEN P
BAERT ELISE - NAZZARO V.D. VIJVERHOEVE
BOONE JONAS - AIMEE II Z
BOONE JONAS - GEENA
BOUTS JONAH - DALI DE LA TASSENIERE
BREEMEERSCH SINDY - CHICHEN ITZA D'HOF-TEN-BOS
CALLEWAERT AURI - V DE VIE
CAPOEN CAMIEL - ORIGIE VAN 'T COUTHOF
DE LAERE JELLE - KHALISA VD HEFFINCK
DE MARE HELENE - ORTHILIA
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
DECADT SILKE - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
DECLERCK BJORN - JOGGY
DELOOF AURELIE - NISTRIA VAN DE DORPSHOEVE
DELOOF AURELIE - QUISTELLO HW
DEMAREZ LENNART - HAVANA VAN DE BOSBEEK
DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
DESCHEEMAEKER RUBEN - VIVA DELMIRA S
DESENDER STIJN - DAMARA TE WALEM
DESTOOP ROBBE - MONOPOLY
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
DESUTTER DIETER - HEOKA VAN HET NETEHOF
DEWULF JANNE - JUMPER VD LINDEHOEVE
EEKELOO CELINE - CASTILLIA D' ARGILLIA Z
GHEERAERT LEONTINE - ODIDE VH OOIEVAARSHOF
GYSSELS JANA - KANTOR
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
GYSSELS JARNE - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
HEYMANS AYLA - LOUIS DC
LANNOO RUBEN - PERLE FINE
LANNOYE FIEN - ICI PARIS
LANNOYE LIESLOT - CASSINA
LERNOUT MARTE - FEMME FATALE LV Z
MAES AMELIE - FLAMINGO VAN DE KRANENBURG
MATTHYS BART - NORMAN V.D. VELDHOEVE
MESTDAGH HÉLÈNE - NEWMAN ML Z
MOORS MARTHE - ERAN DE BAUW Z
NEYTS ALIZÉE - ELIMA VAN HET MASSARTHOF
NOPPE ASTRID - GOFINE
NOPPE ASTRID - KRETA STORMWIND
NOPPE EDOUARD - ELEGANCE "F"
NOPPE EDOUARD - TIARA
NOPPE JEROEN - CITA STORMWIND
NUTTIN TIM - HARMONY VAN DE RUYSBROECKHOEVE
ONGENAE MAARTEN - GOFFIN VAN DE MISPELAERE
PINTELON VIC - STANLEY V/D HUNTERS Z
QUARTIER XAVIER - HOLLY DE TALMA
RABAEY SARAH - FREETIME TEN DOORN
RYS CHIARA - PARADISE DE BEAUTY
RYS CHIARA - QUEBEC DE BEAUTY
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
SEGAERT ARTHUR - KOYANA TER VLUCHT
SOENEN KRISTOF - NIQUENDO VAN DE HILLEBOOM
STRUBBE EMMA - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NOUVELLE M
VAN DEN HEUVEL PAULINE - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
VAN EEGHEM BENT - CHINELLE PH Z
VAN EENOO TINE - BAILEYS
VANDEWAETERE JOERI - QUEEN ROSY VAN 'T VRIJBOS
VANGHELUWE JONAS - PORTO
VANHAECKE LISA - MILO VAN DE SPIJKER
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
VERCAUTEREN FEMKE - QOURTOIS VAN DE RHAMDIA HOEVE
VERCOUTTER LOTTE - JE T'ADORE
VERRAES VINCENT - ALVARO
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAHIMI SAMIR - NOVA STAR V/D SCHELPENHOEVE
CALLEWAERT AURI - GOOD LUCK TER PUTTE
CALLEWAERT AURI - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
CALLEWAERT AURI - JUVANI DU VAL FLEURI Z
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
DAVID NICK - KALYSTA VD WAETERHOEVE
DE VLAMYNCK TOM - MILO VAN DE SPIJKER
DE WISPELAERE ROBBE - ISABELLE
DECAIGNY STEVEN - GLORIA
DECLERCK BART - KYMOON
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
DELOOF AURELIE - OHLALA
DELOOF AURELIE - VIGOREUX NC Z
DEMEYER JOLIEN - GRANDE-J
DENDAUW WILLEM - COULEUR
DENOO MICHIEL - ATLAS HELDENLAAN Z
DHONDT KELLY - MARIELLE DE VAUXELLES
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
GHEERAERT VITAL - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
HOOFT DIMITRI - MITCH VAN HET CLAEYSSENHOF
LANNOO RUBEN - JAVELINE
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
LANNOYE LIESLOT - DERLY VDM Z
NEVEJAN JOKE - OH MY GOD DE BEAUTY
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
SEGAERT ARTHUR - IQUEM TER VLUCHT
SEGAERT ARTHUR - KAYMAKLI TER VLUCHT
SOENENS JONAS - HYANTHA V D MISPELAERE
STEYAERT SOFIE - ECHO VAN DE PODTSHOEVE
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - JAMAIS VAN HET HAZEGOED
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
VANDENBERGHE TIJS - FLUGEL VAN DE PEREBOOM
VANDENBERGHE TIJS - ODESSA VAN 'T VERLOREN KOST
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
VERVAECKE KRISTOF - KOETSIERKE VAN T NEERHOF
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
WILLEM JONAS - JUSTICE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
DELOOF AURELIE - ITO
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
HEINDRYCKX BRAM - HAYA DE BRINCO
HOFLACK STIVE - KIEFFER VAN DE OOSTERWALLE
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
VANCOUILLIE MATTHIAS - IDEEFIX VAN DE VANCOOHOEVE
VANHEVEL TIJS - MELITE VAN'T BERGENHOF
VERMEULEN LENNART - LYBRISE VAN DE GAVERSTEDE
28/11/2021 - WRSW20213NM - INDOOR SPRINGEN VELDEGEM NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots