{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DELBECQUE DELPHINE - SANDER VAN 'T WILGENHOF
DESENDER KATO - SANTIAGO F
DIERICK ELLEN - QUILENCIA
GRILLET EDEN - GUELA
MAENHOUT LOUISE - TOLINE
WILLAERT ELLA - SO GOLD VAN DE VIKING Z
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CUYVERS MORGANE - NOBLE SKY
DE LAERE JELLE - PRIYA
MONTEYNE LOTTE - GENERAL UNKNOWN
PINNOO KIMBERLEY - GLADISE VAN 'T PAERDKIN
ROOSE LARISSA - MARCIA VAN 'T GESTELHOF
VAN LERBERGHE MARTINE - G'KAYROS
VANCOUILLIE EVY - BIDONA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CUYVERS MORGANE - INCOGNITO VAN HOF TER EDE
DE WISPELARE SAM - RACHMANOV VV
DEGREVE MARCIA - QUESO Z
DEMEULEMEESTER JORIS - QUITE CAPITANO
DEMEULEMEESTER JORIS - RICHEBOURG VAN DEN EECK POLCK
DESUTTER DIETER - JAMAICA F
EECKHOUT STEPHANIE - SABATON VAN DE AKKERWINDE
FLITSER LYNN - ISMAËL
LIEVENS ESTEE - LADORADA VAN HET ZWARTEVELD
ROUSSEAU SHIRLEY - PEE JEE VDM
VAN COILE TINY - KALINA VAN BOUCHOUT
VERHALLE DAGMAR - KASTOR
VERWULGEN STEFFI - LANDER B Z
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BERTENS BRITNEY - HILTON
CAELENBERGHE TATIANNA - JUNE III
CAELENBERGHE TATIANNA - KARACOLA ANTONI
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
DEMEULEMEESTER JORIS - OIJITA VAN DE SNEPPE
DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
DESUTTER DIETER - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
FEYS EMELY - LENTISCO RAB
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
VANDECASTEELE PIET - APACH DU CHATEAU
VERMOORTELE LOORKE - IRMO S
VERRAES VINCENT - ALVARO
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
WILLEM JOLIEN - DRAGON ZOETENDAELE Z
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BILLIAU MELISSA - CABACHO V KERSELARE Z
BLOMME TANITA - ILANAH
COENE ANNELIEN - GIGANT VAN DE DASHOEVE
COPPEJANS DANAE - OREAL VAN DE KWADEWEG
DELAERE MAURA - DENZEL DWD
DHONDT KELLY - MYLADY VAN DEN DOORN
VERHEYDEN ANNELIES - SATURN Z
WILLEM JOLIEN - JUSTICE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LAERE JELLE - HALINA VAN DE VIJFWEGE
HANTSON AMALIA - CARAMBO
LABEEUW AUDREY - CARLA
MOYAERT SHANA - GLAMOURENTA VAN HET KROONHOF
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
CLAEYS CÉLIEN - GINGER
DEMEIRE KOEN - IMPOSANT G
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDECASTEELE SISKA - CORLANDRO VD STUYVER
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
05/12/2021 - WRDW20211 - INDOOR DRESSUUR PROVINCIAAL BESTUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots