{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CHANTRIE JOLIEN - BEAUTÉ DE FREMIS
COLMAN STIJN - QU'ELLE EST BELLE VAN'T ZAVELEINDE
DAVID NICK - SURPRISE VAN DE WAETERHOEVE
DE PRAETER HANNE - ZOLANDIA
DE SCHEPPER JOLIEN - S'IL VOUS PLAIT OUDENHOVE
DELOOF AURELIE - REAL OHLALA
DEMEULEMEESTER JORIS - OIJITA VAN DE SNEPPE
DESMEDT DELPHINE - JALOUSIE DE MESSITERT
EECKHOUT STEPHANIE - SABATON VAN DE AKKERWINDE
FORÉ SHANA - GRIFFIN MS
GHYSELEN VICKY - LAMBADA VD WATERTOREN
GRILLET EDEN - GUELA
LANNOO RUBEN - INTERLOCK
RAMMANT AMELIE - SCARAMOUCH VAN 'T LANDOUWEHOF
ROOSE LARISSA - MARCIA VAN 'T GESTELHOF
STORME GEERT - QALISKA VAN DE PEEREBOOM
STORME GEERT - SIROCCO VAN DE PEREBOOM
STORME GEERT - SULTAN VAN DE PEREBOOM
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
VANCOUILLIE MATTHIAS - SISSI SANDRO VAN DE WAETERHOEVE
VANDENBOSSCHE DAPHNÉ - QIARA V AN DE NOORDHEUVEL
VANGHELUWE JONAS - QLUEDO
VERACX SANDER - SOPRAAN VAN DE VELDHOEK
VERMAETE LOTTE - KWATTRO TER POELBERG
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BONTE JOERI - NIKEE VAN DE KAPEL MILANEN
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
CLOET DRIES - FERGUIVITO
CORTIER EMMA - POIROT VAN DE PEREBOOM
DE CLERCQ DIRK - CHUCK VD VIJVERHOEVE Z
DE GRANDE DRIES - EUREKA VAN DE PEREBOOM
DE MEULEMEESTER JULIE - LOXLEY
DE PRAETER HANNE - NIVANO VH TRICHELHOF
DE SCHEPPER JOLIEN - KOREANA VAN DE VONDEL
DE SMET ZOE - FELLEROSE
DECLERCK WOUTER - QUEVEDO VAN HET ROELHOF
DEGREVE MARCIA - QUESO Z
DELOOF AURELIE - KUEEN OHLALA VDA
DESCHEEMAEKER ARNE - RITCHIE RICCARDO VR
DESCHEEMAEKER ARNE - ROUBAIX VAN DE LUCASHOEVE
DUPONT AUKE - NAPOLITANO VAN 'T SIAMSHOF
EECKHOUT STEPHANIE - RAMOS DE SOLART
HEINDERSON SILKE - NICKELS & DIMES
STUBBE MAJELLA - JAZOEE
STUBBE MELANIE - ULLAR GIRL Z
VAN DE WEGHE GILLES - KALY-SANDRO V/D WAETERHOEVE
WILLAERT ELLA - SO GOLD VAN DE VIKING Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DECLERCQ LOUISE - JEUNESSE
DEMEULEMEESTER JORIS - QUITE CAPITANO
DEMEYER JOLIEN - POPPY VAN 'T LANDOUWEHOF
DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
DESTOOP ROBBE - MONOPOLY
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
HOEKMAN JOLIEN - JASMIJN VD HEFFINCK
NOPPE ANN-SOPHIE - GRAPPA V/H PIJNVENHOF
NOPPE EDOUARD - ELEGANCE "F"
NOPPE EDOUARD - TIARA
PARMENTIER MICHIEL - WHISPER
RYS CHIARA - PARADISE DE BEAUTY
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
VANDE WALLE KASPER - HADISE VAN DE MOSKIFARM
VANGHELUWE JONAS - PORTO
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
13/02/2022 - WRSW20218VM - INDOOR SPRINGEN ANZEGEM VM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots