{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOLLE CATHO - MALITA SITTE V/D WAETERHOEVE
BONTE JOERI - NIKEE VAN DE KAPEL MILANEN
BOONE SOFIE - MILLI VANILLI
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
CALLEWAERT MEREL - ROSETTE VAN DE BERLINGMOLEN
CORTIER EMMA - POIROT VAN DE PEREBOOM
DE GRANDE DRIES - EUREKA VAN DE PEREBOOM
DE MEULEMEESTER JULIE - LOXLEY
DE MUELENAERE WARD - RECTOR VAN DE PLAETSE MOLEN
DE SMET ZOE - FELLEROSE
DEFOUR JULIE - LA UTOPIA VDB
DEGREVE MARCIA - QUESO Z
DESCHEEMAEKER ARNE - RITCHIE RICCARDO VR
DESCHEEMAEKER ARNE - ROUBAIX VAN DE LUCASHOEVE
DUPONT AUKE - NAPOLITANO VAN 'T SIAMSHOF
EECKHOUT STEPHANIE - RAMOS DE SOLART
GHEERAERT LEONTINE - ROYALDINE VH OOIEVAARSHOF
GOETHALS SAM - CADANS VAN HET TRICHELHOF
GYSSELS JANA - KANTOR
GYSSELS JARNE - RADICAL VAN DE PEREBOOM
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - C RICKY VAN 'T VERLORENKOST Z
HEINDERSON SILKE - NICKELS & DIMES
KINDT DRIEKE - KARA DESCAVER
LANNOYE FIEN - ICI PARIS
LERNOUT ZOË - FOREVER FAMOUS
MAES AMELIE - COMME ON RR Z
NOPPE ANN-FLORENCE - ESPRESSO DV Z
NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
PAMPERL LISA - TAKE OFF AP Z
PIEPERS BENJAMIN - ROBBIE V/H HEIDEHOF
RYS CHIARA - QUELLE VIE VAN DE IJZERVALLEI
SOENEN KRISTOF - ODIBAI VAN DE HILLEBOOM
STUBBE MAJELLA - JAZOEE
STUBBE MELANIE - ULLAR GIRL Z
VAN DE WEGHE GILLES - KALY-SANDRO V/D WAETERHOEVE
VANDENBOSSCHE DAPHNÉ - QIARA V AN DE NOORDHEUVEL
VANDERFAEILLIE MARC - LORD KINGSTON
VANDERHAEGE FLORE - QAMAR
VANGHELUWE JONAS - QLUEDO
VANHECKE DELPHINE - HINDI VAN HET SPEIENHOF
VERACX MATHIJS - OASE VAN DE PEREBOOM
VERCAUTEREN FEMKE - C RICKY VAN'T VERLOREN (BLANCO)
VERMAETE LOTTE - KWATTRO TER POELBERG
VERVAECKE KRISTOF - NABAB VAN 'T NEERHOF
WILLAERT ELLA - SO GOLD VAN DE VIKING Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BAERT ELISE - NAZZARO V.D. VIJVERHOEVE
BOONE JONAS - AIMEE II Z
BOONE JONAS - GEENA
CALLEWAERT AURI - V DE VIE
CALLEWAERT MEREL - KIARA VH
CAPOEN CAMIEL - ORIGIE VAN 'T COUTHOF
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
DECLERCK WOUTER - QUEVEDO VAN HET ROELHOF
DECLERCQ LOUISE - JEUNESSE
DELOOF AURELIE - JANDARMA D'YSENBEECK Z
DELOOF AURELIE - NISTRIA VAN DE DORPSHOEVE
DEMEULEMEESTER JORIS - QUITE CAPITANO
DEMEYER JOLIEN - POPPY VAN 'T LANDOUWEHOF
DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
DESENDER STIJN - GRACIE
DESTOOP ROBBE - MONOPOLY
DESUTTER DIETER - FOREVER FIRST F
EECKHOUT STEPHANIE - DOLORES
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
GYSSELS JARNE - NITOUCH VAN DE SYSLOBERG
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - LOLITA V'T VERLORENKOST
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - MAESTRO VAN 'T VERLOREN KOST
HOEKMAN JOLIEN - JASMIJN VD HEFFINCK
KINDT TOM - ILONA VAN DE ROZEBOOM
LANNOO RUBEN - PERLE FINE
LANNOYE FIEN - CASSINA
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
LERNOUT MARTE - FEMME FATALE LV Z
MAES AMELIE - FLAMINGO VAN DE KRANENBURG
MESTDAGH HÉLÈNE - NEWMAN ML Z
NOPPE ASTRID - KRETA STORMWIND
NOPPE EDOUARD - ELEGANCE "F"
NOPPE EDOUARD - TIARA
NOPPE JEROEN - CITA STORMWIND
PARMENTIER MICHIEL - WHISPER
QUARTIER XAVIER - HOLLY DE TALMA
RYS CHIARA - PARADISE DE BEAUTY
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
SOENEN KRISTOF - NIQUENDO VAN DE HILLEBOOM
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
STRUBBE EMMA - JAKONDA VH OOIEVAARSHOF
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - NOUVELLE M
VAN DEN HEUVEL PAULINE - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
VANDE WALLE KASPER - HADISE VAN DE MOSKIFARM
VANDERHAEGE FLORE - GRACE
VANDEWAETERE JOERI - QUEEN ROSY VAN 'T VRIJBOS
VANGHELUWE JONAS - PORTO
VERCAUTEREN FEMKE - QOURTOIS VAN DE RHAMDIA HOEVE
WALCARIUS LISA - KELSA DU VERT PIGNON
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUDT VINCENT - JAYCA VAN DIEPENDAELE
CALLEWAERT AURI - GOOD LUCK TER PUTTE
CALLEWAERT AURI - GRACIEUSE VAN DE GRIJSPEERD
CALLEWAERT AURI - JUVANI DU VAL FLEURI Z
DE WISPELAERE ROBBE - ISABELLE
DECLERCK BART - KYMOON
DEFOUR JUSTINE - GALAXI III
DEMAREZ LENNART - HAVANA VAN DE BOSBEEK
DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
DHONDT KELLY - MARIELLE DE VAUXELLES
GHEERAERT VITAL - ESAURA V.H. OOIEVAARSHOF
GHEERAERT VITAL - JAPPELOUPE V.H. OOIEVAARSHOF
LANNOO RUBEN - JAVELINE
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
LANNOYE FIEN - DERLY VDM Z
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
NOPPE ANN-SOPHIE - GRAPPA V/H PIJNVENHOF
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
PARMENTIER MICHIEL - GANA VAN LINTHOUT
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
STRUBBE EMMA - BALIERINA
STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
VAN DEN HEUVEL MICHIEL - JAMAIS VAN HET HAZEGOED
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
VANDENBERGHE TIJS - FLUGEL VAN DE PEREBOOM
VANDENBERGHE TIJS - ODESSA VAN 'T VERLOREN KOST
VERVAECKE KRISTOF - KOETSIERKE VAN T NEERHOF
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
WILLEM JONAS - JUSTICE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
DELOOF AURELIE - ITO
DEMEYER JOLIEN - GRANDE-J
GHEERAERT LEONTINE - HANNE V.H. OOIEVAARSHOF
HEINDRYCKX BRAM - HAYA DE BRINCO
HOFLACK STIVE - KIEFFER VAN DE OOSTERWALLE
STRUBBE LOUIS - CONTIGA
VANCOUILLIE MATTHIAS - IDEEFIX VAN DE VANCOOHOEVE
VANHEVEL TIJS - MELITE VAN'T BERGENHOF
13/02/2022 - WRSW20218NM - INDOOR SPRINGEN ANZEGEM NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots