{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
VANLANGENDONCK PAULIEN - TEDDY
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ARNAUTS KASPER - HALLY
BROES ELEANOR - SUNNY
VLASSELAER ZITA - ROCKY
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ARNAUTS LOUISE - BOLDERSHOF KATO
CORDEMANS LOUIE - MG
DE BOITSELIER EVA - VALENTINO V. STAL HEIDEBLOEM
DE LAT GITTE - PRESCO
DE WIT NELL - WEIDEHOEK'S DERIK
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
NUSSBAUM FINN - PRESTON
STEVENS MARIE - KRIEN'S KWINT
VANLANGENDONCK PAULIEN - EVL KALYPSO 2
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
FALEMPIN FENNE - RUBY
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
SINAP LOLA - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
SMETS PAULINE - IRENE
VAN HAMME NOLAN - JEDI
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
VERDEYEN YANA - PHANETTE'S VLYNNDER
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
KEMPENEERS LIZ - HIDALGO
PANS GITTE - MILKY-WAY V/H HAGELAND
ROTTIE RENSKE - BERTJE
ROTTIE RENSKE - DARIO
VERSTOCKT JADE - EDELSTER VAN DE VONDELHOEVE
WUYTS JETTE - PEPPER
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN CROMBRUGGEN MARIE - CHOQUIRA
VAN DIJCK ANNA-LAURE - DRESSUUR DESIGNED BY DEW-DROP
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CORDEMANS LOTTE - KENYA
JORIS ESTELLE - CAMPANERO
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
SEGERS LARS - IXIA DE GANZENDRIES
VAN HAMME NOLAN - FRED
WUYTS MARIE - MAGIC VAN DE PRONKENBERG
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BETTENS RENSKE - M'GULLIVER
PANS GITTE - ELENA
PEETERS MIEKE - JOLY'S ALISHA
SINAP LOLA - JINGLES
STEVENS ELINE - JORDY
SWINNEN LOTTE - ANGELO
VAN HECK LINA - AMBER
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AMSTERS EMMA - MATEA
AMSTERS EMMA - PHOENIX VAN DE BEEKERHEIDE
JORIS NINA - SPIRIT
PEETERS MIEKE - LALIQUE VAN DEN HAAGAKKERS
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEYEN MARIE-LAURE - DANCER FUR ELISE
GEYSMANS FEBE - RONALDO
OVERSTIJNS ANSE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
30/10/2021 - WPDB2202VM - DRESSUUR BEKKEVOORT VM (OPEN)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots