{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHEERS STORM - PICKLES
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BROES ELEANOR - SUNNY
CORDEMANS CAS - OZANNE VAN DE CROSSHOEVE
UTEN LIENE - BABY ROOS
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SAEYS WILLEMSE FINE - ONIX
VAN UYTVANCK LEON - PLAY BOY
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
HEYVAERT BRIEK - BENTO
MICHAUX BENTE - NIKA
MICHAUX WARRE - NIKA
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LAT GITTE - PRESCO
STEVENS PAULIEN - BARELHOFS ALFIOS
VAN SCHUERBEEK AMY - BLACK JACK
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BECKERS DAUW - SKYLIGHT
GOOSSENS ANNA - L'AMOURE
NUSSBAUM FINN - PRESTON
VANLANGENDONCK PAULIEN - EVL KALYPSO 2
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS BRAM - HANSJE
CORDEMANS LOUIE - MG
MICHAUX BENTE - FLOYD
SINAP LOLA - SPEEDY V/D KEYLANDSHOEVE
SMETS PAULINE - IRENE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ARTOOS HANNE - FLORIS
CORDEMANS CAS - PINKEL
FALEMPIN FENNE - JUMPI VAN DE MOLENHOEK
LAMBRECHTS ZÉLIE - MICKEY
ROESEMS HANNE - VLIEDBERG'S EMRYS
SAEYS WILLEMSE FINE - WAAIE Q FROYE
WINNEN HAZEL - RAKT'S MICKY
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN CROMBRUGGEN MARIE - CHOQUIRA
VANHAM SAM - DUVEL
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
KEMPENEERS LIZ - HIDALGO
ROTTIE RENSKE - BERTJE
TOMAS ARTHUR - EQUILE'S MARIELLE
VAN HAUTEGEM LISA-MARIE - DIVINA
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BURKE EMELIE - QUEENIE
NAUDTS TOM - RUBY RHAPSODY
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
VANDER ELST ASE - TIBO
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
COLMAN LOUISE-MARIE - PINK
D'HOOGHE ELODIE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
PILLET LENTHEL - NORMA VAN 'T EPPEL
WINNEN LIESEL - PEEKABOO
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VANDEN BLOCK ROMY - PRADO LECO
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
SWINNEN LOTTE - ANGELO
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CORDEMANS LOTTE - KENYA
SINAP LOLA - JINGLES
TOMAS JULES - JOLY'S IDALGO
VANDERMEULEN CLÉO - NO WAY VAN DE VONDELHOEVE
WUYTS MARIE - MAGIC VAN DE PRONKENBERG
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BERLAIMONT YUNA - MISTER
DE RIJCK JENTE - JOLY'S DANA
GOOSSENS MARIE - BELLA
GROUWELS HANNE - UNDER SUSPICION
JORIS ESTELLE - CAMPANERO
LAMBRECHTS ZÉLIE - JOLY'S BLOSSOM QUEEN
LAMBRECHTS ZITA - CHICAGO 0710847
LAMBRECHTS ZITA - LUKIE JOE
SEGERS LARS - IXIA DE GANZENDRIES
VAN CROMBRUGGEN SENNE - PICO D' OR
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS SEPPE - CAPRICE
BLEVI CHARLOTT - FROM SECRET FLOWERS GERBERA MR. BLUE
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
CEUPPENS SILKE - JOLY'S LEANDRA
DE HERTOGH JITSKE - UNIQUE VAN HET KLAVERTJE
HAVET KAYDEN - HAPPY DE RENIVAL
HOUBEN LORE - VLEK
MUNTERS FREE - CASPER DES TOURELLES
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
VAN BIESEN CLAIRE - PALLIETER
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
VAN OVERSTRATEN MATHIAS - BELLE STARR
VANDEGOOR JOEY - LEX VAN HET KLEINHOF
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
VERHOOGEN THOR - KIRANO VAN 'T HOLLANDHOF
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEVI CHARLOTT - TESS
D'HOOGHE ELODIE - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
DE CLERCK LOUISE - SISSI OPTIMA
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
SARENS ALEXANDER - FITAYA B VAN ELBOX
VAN DEN EYNDE JITSKE - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
VAN ROSSEM MARGAUX - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
VANDERHASSELT NIKIAS - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
WINNEN LANDER - TIMON TAR
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
DIEU LEONIE - DONITA VAN DEN HAM
MASSAGÉ FIEN - LENTE
ROESEMS LIEZE - NIK
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
SCHEERS BRENT - COLETTE
SCHEERS BRENT - WONDER
VAN ROSSEM MARGAUX - ANGEL
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
VAN ROSSEM NIELS - TESLA VAN HET KLAVERTJE
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK FIEN - MURPHY'S LAW
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
DE CUYPER TESS - ZAI
DE KOSTER LORE - CELVIN
EBINGER THIBAUD - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
GIETS ILONA - HANTINO
HAVET KAYDEN - KANTJE'S AMERICANO
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
JANS FIEN - BLACK BOOSTER
LAMBERTS XANDER - VICO DES FLAGUES
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
SARENS HELENA - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLOMMAERT LAUREN - GORTNALEA DUN
BLOMMAERT LAUREN - HOPPENHOF'S CANDA Z
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
LAMBERTS JULIE - EIKENHORST'S MANFRED
LAMBERTS XANDER - OLILY - V
LENAERTS FLEUR - JINNE
VERMEIR JULES - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLEVI CHARLOTT - TESS
D'HOOGHE ELODIE - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
DE CLERCK LOUISE - FIOCO
DE CLERCK LOUISE - SISSI OPTIMA
HEYVAERT STERRE - KASANOVA VAN 'T HEIKE
HEYVAERT STERRE - MINDY VAN HET KLAVERTJE
KEMPENEERS SAM - BLINKIE
SARENS ALEXANDER - FITAYA B VAN ELBOX
VAN DEN EYNDE JITSKE - QUANTRO VAN 'D OUDE PASTORY
VAN ROSSEM MARGAUX - OTJE S.S. VAN DE DELTHOEVE
VANDERHASSELT NIKIAS - OILILY VAN HET ROZENDAELHOF
WINNEN LANDER - TIMON TAR
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DEREYMAEKER MARGAUX - PECKET D'AUBRUX
DIEU LEONIE - DONITA VAN DEN HAM
MASSAGÉ FIEN - LENTE
ROESEMS LIEZE - NIK
SAEYS WILLEMSE LISE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
SARENS HELENA - MANOR'S TOP JET
SCHEERS BRENT - COLETTE
SCHEERS BRENT - WONDER
VAN ROSSEM MARGAUX - ANGEL
VAN ROSSEM NIELS - SHAMROCK IRISH CARMARQUE
VAN ROSSEM NIELS - TESLA VAN HET KLAVERTJE
VERMEIR LOUISE - LIMOGES TER DOLEN
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
EBINGER THIBAUD - SUN SHINE
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
17
Ring 17: STIJL Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CONINCK FIEN - MURPHY'S LAW
DE CONINCK FIEN - TALENTE VAN PRINSEVELD
DE CUYPER TESS - ZAI
DE KOSTER LORE - CELVIN
EBINGER THIBAUD - MELODIE VAN DE VONDELHOEVE
EVENS TIEBE - UTALIA VAN 'T ELSHOUT
GIETS ILONA - HANTINO
HAVET KAYDEN - KANTJE'S AMERICANO
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
JANS FIEN - BLACK BOOSTER
LAMBERTS XANDER - VICO DES FLAGUES
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
MESOTTEN LISA - FLASH HARRY
PATERNOT LENNERT - UILHOF MASSIMO
SARENS HELENA - ILIAS VAN DE VONDELHOEVE
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
VERDICKT LORE - KONJAC VAN ORCHID'S
16
Ring 16: STIJL Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BLOMMAERT LAUREN - GORTNALEA DUN
BLOMMAERT LAUREN - HOPPENHOF'S CANDA Z
BRUYNINCKX KOBE - CARTOUCHE LECO
BRUYNINCKX KOBE - IYUNO VAN 'T DAELDERHOF
LAMBERTS JULIE - EIKENHORST'S MANFRED
LAMBERTS XANDER - OLILY - V
LENAERTS FLEUR - JINNE
VERMEIR JULES - QUATRO VAN DE VONDELHOEVE
14/11/2021 - WPSB2201 - SPRINGEN HAASRODE-BLANDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots