{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
LEEMANS HEIDI - QUANTA COSTA VAN HET MOLENZICHT
2
13:08
VAN DER BORGHT ELIEN - OTHELLO DXE
3
13:16
MEEUSEN NIKITA - BONIVARD
4
13:24
WELLENS YANA - COINTREAU
5
13:32
VISKENS KIARA - LADY CLARENCE VH VINCKENHOF
6
13:40
COOLS JOLÈNE - MACHO OVERCINGE'S Z
7
13:48
WIJNS LIEN - NAMIB'S TWINKELING Z
8
13:56
VAN DER SANDE DIANA - JELOIMY VAN DE PONYHOEVE
9
14:04
DE HOND SITA - LARISSA
11
14:20
GIOS LARS - GRENNACHE-A
12
14:28
GUEIBE AURÉLINE - QASH TINTADO
13
14:36
MEEUSEN YENTHE - CALL ME LOUIS Z
14
14:44
LEEMANS HEIDI - QUARENTA VAN HET MOLENZICHT
15
14:52
VISKENS KIARA - MILAGRO DONOVAN
16
15:00
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
17
15:08
VERHEYEN JANNE - JEFFERSON VAN HET EIKEHOF
18
15:16
PRIMUS KIRSTEN - GEORGETTE VAN 'HEIKE Z
19
15:24
MATTHÉ CHARIS - FRESCO B Z
20
15:32
KOET LIESELOTTE - GORONGO VD PANNENHOEF
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
EMBRECHTS ANS - RIVALDI VAN HET GROENINGERHOF
3
13:16
JACOBS ELIEN - WISH ME LUCK VH BORZEHOF Z
4
13:24
HENDRICKX VALERIE - QUIRINA VD DONKHOEVE
5
13:32
OOMS LUDO - PIXIE VAN DE MOLENDRIESHOEVE
6
13:40
CORTHOUT LIESBET - HADISE V/D HEIRBAAN
7
13:48
WYNANTS JANNE - SIENNA VAN DE BUSSCHOTTEN
8
13:56
BROSENS ELLEN - ESQUIER S
9
14:04
BOSCH BRAM - OREA HL
10
14:12
LAENEN MELANIE - PIPPA VAN DE EINDEKENS
11
14:20
CUYPERS KAAT - IMANI VAN HET HULSTENHOF
12
14:28
VAN DE PERRE FEMKE - CYRANO Z
13
14:36
VAN DE PERRE SOFIE - TESS DU COEUR DES COLLINES Z
14
14:44
VAN THIELEN ERIN - LILOU VAN DE GELSEHEIDE
15
14:52
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
16
15:00
DE KEERSMAEKER MICKLIN - BENJAMIN VAN DE SOLLENBERG
17
15:08
ZEGERS CHARLOTTE - HADJARI BIOLLEY
18
15:16
SCHAMPERS ANOUK - O'COOL
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
14:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
HEYLEN KAYA - JACHA DKB
2
13:08
VERELLEN ANJA - JISKA CV
3
13:16
DE ROOY NANCY - APPIE
4
13:24
WYNANTS INTE - ORLANDO
5
13:32
BAX CAROLIEN - NANINI
6
13:40
BOGAERTS VEERLE - DESCUDIN VAN DE JOMAHEIDE
7
13:48
BAETEN VICKY - SOPHIE
8
13:56
NOTELÉ ANNA - HAAKON'S EVILEVA
9
14:04
BRAEKMANS HANNAH - FARE
10
14:12
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
11
14:20
GYLES JILL - LENNOX
12
14:28
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
13
14:36
WIJNS STEVEN - NAMIB'S TWINKELING Z
14
14:44
OEYEN WENDY - SIEB VAN DE ANNE HOEVE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
14:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BOSCH BRAM - CARLO VAN ROSSEMHOF Z
3
13:16
RENS LUC - ETHNA
4
13:24
GORIS DENNIS - EASY DANCER
5
13:32
VANHOOF KATO - GAMAIN
6
13:40
BAETEN SYLVIE - FABLESSSE VAN DEN OPSTAL
7
13:48
MATHYSSEN JENNY - WODINA
8
13:56
LEETERS ANNELIES - KASHMIR VAN BL
9
14:04
T'SEYEN EVELIEN - D'ARTAGNAN V/D UILENBERG
10
14:12
SNYERS BRAM - KIA 201503480
11
14:20
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
12
14:28
VANDEPUT MARIJKE - APRIL DANCE CD
13
14:36
VAN MIERT LORE - IDESSE
14
14:44
ROOS ALEXANDER - ODELIN
15
14:52
BOSCH BRAM - SAFFIER VAN DE HEIKENSHOEVE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN BEVER KAYLEIGH - ADVANTAGE
3
09:16
CONICKX LIEVE - KALLISTA
4
09:24
VERELST JERRY - LATE LY J&S
5
09:32
AERTS BIRGITTE - JAYDEE NC VAN HET MEIERHOF
6
09:40
SWAANS EVELIEN - GOLDY STAR
7
09:48
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
8
09:56
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
9
10:04
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
10
10:12
ADRIAENS LIEN - MELODY VAN DE HEIRBAAN
11
10:20
NOTELÉ MARJAN - ALEXIS
12
10:28
GIOS ANNELIES - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
13
10:36
ROOS ALEXANDER - IRON LADY RDP
14
10:44
DE BACKER CLEO - CHARME VAN ROSSEMHOF Z
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
11:00
12:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
DE WOLF SELINA - EVARRA
2
11:08
KEERSMAEKERS SOPHIE - OLYMPUS K.
4
11:24
KOOREMANS SONJA - NAG DE LA MEIJE
5
11:32
DUTRE PATRICIA - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
6
11:40
GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
7
11:48
RENDERS LAUREN - MANCHESTER
8
11:56
VERVECKEN INE - JENNA VAN DE MEULENBERG
9
12:04
GEUDENS LINA - DON APARTE
11
12:20
GEERTS WILLY - RENEGADE VAN HET LANGENHOF
12
12:28
THEUNIS ELIEN - GLADYS VAN DE MEULENBERG Z
13
12:36
VAN LIESHOUT DANNY - MILON I.K.
14
12:44
VERHEYEN LAUREN - BLINQ
15
12:52
VAN LAER ISABELLE - QUARENTA DE L'ART
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
LIEKENS ANOUCK - L' AMOUR D'OR
2
09:08
GORIS NATHALIE - JARNO
3
09:16
SYSMANS RAF - KING'S PRINCESS
4
09:24
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
5
09:32
SOETEMANS HERMAN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
6
09:40
BUYENS TOM - EVARRA
7
09:48
EMBRECHTS SOFIE - PIPA VAN DE VREEBEEMDEN
8
09:56
VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
9
10:04
AERTS MARLEEN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
10
10:12
SOETEMANS THOMAS - FUERST SINCLAIR-SUN
11
10:20
SOETEMANS SARAH - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
13
10:36
OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
15
10:52
VERSTRAELEN DAMARIS - FULLHOUSE S
16
11:00
STUYCK ANNEMIE - FUERST SINCLAIR-SUN
17
11:08
DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
18
11:16
VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
19
11:24
CRETS MAXIME - DI AMO’S DONNATA
20
11:32
PARCOURSVERKENNING 7 - FICTIEF PAARD
21
11:40
TEUNKENS LIENE - TIANA
22
11:48
GEERTS RENO - IZARA VAN HET LANGENHOF
23
11:56
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
24
12:04
OLIESLAGERS LAURE - JAGGER JUNA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
PARCOURSVERKENNING 8 - FICTIEF PAARD
2
09:08
MERTENS LYN - JORAN H.
3
09:16
VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
4
09:24
JANSSENS LIESELOTTE - LISBON
5
09:32
GORIS RUBY - ZANDOR
6
09:40
SCHRAUWEN KARIN - NARCOS VAN BLOMMERSCHOT
7
09:48
VERELST EVELYN - DORA
8
09:56
MACHILSEN ELLE - KADENCE VAN 'T GENTHOF
9
10:04
VERMEIREN FLEUR - BENITO VAN HET MOLENZICHT
10
10:12
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
11
10:20
JANSEN SUZANNE - DIETOUR
12
10:28
SMOLDERS RENSY - SUNDAY W
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SOETEMANS NELE - INDEZZ
2
09:10
VANDENBORNE CAROLINE - BOHÈME VD BOSCHBEMDEN
3
09:20
DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
4
09:30
VERBOVEN STEFFIE - CARPE DIEM
5
09:40
BOONEN LUC - ADDO
6
09:50
VAN DESSEL LIESBET - GUIRLACHE D'LLANO
7
10:00
RENDERS LAUREN - COLONEL VAN'T BERGERVEN Z
8
10:10
GORIS SENNE - LURAAN-H
9
10:20
VINGERHOETS JINTE - G-STAR E
10
10:30
VERMEIREN DIRK - BONITA
11
10:40
PARCOURSVERKENNING 8 - FICTIEF PAARD
12
10:50
GIOS MARIEKE - BIJOU
13
11:00
VAN DESSEL LIESBET - JACKIE O DDJ
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
11:20
13:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:20
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
2
11:30
KEMPS JASMIN - MILANA-K
4
11:50
VAN LAER ISABELLE - LA QUENTA DE L'ART
5
12:00
DECKX INGE - MIRACLE MESSI
6
12:10
VERVECKEN MARC - ONA VAN DE WATERKANT
7
12:20
SOETEMANS STANIE - DIXIE
8
12:30
DE ROOVER INES - FLEUR
9
12:40
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
10
12:50
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
11
13:00
SMETS JOLIEN - INDA
12
13:10
MOLS PAUL - OLYMPIA
FIKTIEF - FICTIEF PAARD
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
2
09:10
RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
3
09:20
DE WEERDT EVELIEN - KIMANA CAVARO
4
09:30
HOEFMAN PETER - LORD DONOVAN VD NETEVALLEI
5
09:40
VANPARYS PHILIPPE - ARMANI V/D BOSCHBEMDEN
6
09:50
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
7
10:00
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
8
10:10
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
9
10:20
WENS RUTGER - EXOTICO VAN DE KEMPENHOEVE
10
10:30
HERMANS GUY - JADONCO
11
10:40
LOODTS RIK - ICARUS VAN DE KWADE HEYDE
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
11:00
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
2
11:10
HOEFKENS MARC - ERONA
3
11:20
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
4
11:30
OP DEN KAMP ANOEK - KEANDRO FARENA
31/10/2021 - WRDA2202HEGEMOTU - HERENTHOUT DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots