{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
VERHEYEN ROBBE - ZAIRO IV
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES FLOOR - VAN BOMMEL DH Z
ANDRIES+ FLOOR - VAN BOMMEL DH Z
BERNAERTS JOZEFIEN - LEFF
BOSMANS SARA - ROXETTE 'V'
BUTS TESS - HONEYBEE
DE BECK ROZELIEN - DAKOTA VD WITHOEVE Z
DE BECK ROZELIEN - DIVA VD WITHOEVE Z
DE BECK ROZELIEN - QUI - VIVE M.L.
HENS LOTTE - KADIZ VD HATERBEEK Z
MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
PAUWELS CARO - QUALETHA VAN HET STEENTJE
PEETERS MILA - OH SO LUCKY VAN 'T VALISSENHOF
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
VERSCHUEREN FREDERIK - GLORY DAYS VD WITHOEVE Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAECKMANS LEEN - THIMAX VAN 'T HOF VAN EVERSEM Z
BUTS TESS - JANNEBEE
CALUWE MARIO - EDDIE VD Z
CLAESSENS AN - CELSIUS
COENEN STIJN - QADANCE C
COPE ROMY - BARON VAN SCHAARLAKEN
DE BECK ROZELIEN - CAS VD WITHOEVE Z
DE BECK ROZELIEN - DOURGANA HERO Z
DE WEERDT JEROEN - QIUNA VAN 'T MEUTERSHOF
JACOBS KAREN - MYSTIQUE VANDEPRINSEHOEVE
RENDERS AXL - SIEN PAS DE CALAIS Z
SCHEURWEGS AXELLE - V-FIERO
VAN DEN BOGAERT ELS - JOLIEROSE
VAN GOOLEN JILL - SPIRIT F
VAN HECK ALINE - LOLA VAN 'T RUYTERSHOF
VAN ROMPAEY ISIDOOR - NALU Z
VAN STEEN KRIS - SHE'S GOLD DGA Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAECKMANS LEEN - CONTERNO V 'T HOF VAN EVERSEM Z
CALUWE JELLE - INKA VAN 'T GESTELHOF
CALUWE STEFAN - NOXX
COENEN STIJN - MILANO C
FAES CHRISTOPHE - ELIAS Z
KENNES BEN - FREE SPIRIT VAN WITTENBERG
KENNES BEN - NANTE 11 VAN HET VONDELHOF
SMETS LENNERT - LORRE VAN 'T LAURENSHOF
VAN ROMPAEY ISIDOOR - MISS CLOE ODTH Z
VAN STEEN KRIS - LUCKY ONE VAN DE CONYNENBERG
VERHASSELT PIETER - I CAN DO IT VAN DE WEZELAAR
VERHASSELT PIETER - J'ADORE VD WITHOEVE
VERSCHUEREN FREDERIK - ONA VD WITHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAECKMANS LEEN - PIMPELMEES VAN DE LENTAMEL
CALUWE MARIO - CHIQUITA
CALUWE MARIO - VALENTINA DH Z
CLAES TIM - KITANA
COENEN STIJN - LADY CALANDO
DE LAET NILS - MAYA VAN HET LELIEHOF
HELLEMANS LUKAS - KADET - P
HELLEMANS LUKAS - MADONNA VAN MORETUS
21/11/2021 - WRSA2201ME - KONTICH SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots