{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BEERENS SANNE - KEATON
BOSSAERTS NICK - REYKJAVIK ODEVELD
BOSSAERTS NICK - ROMEO
DE CLERCQ JENS - LIQUID VAN HET BLOEMENHOF
DOCKX PASCALE - COMME CATI Z
HEREMANS ELLEN - VIALE-V
HEREMANS KELLY - KOSMO
HEREMANS KELLY - NANDOR VAN DE WITTEHEI
LENAERTS EVI - RAFFAELLO VAN HET EIKENHOF
LENAERTS ILS - RETINA D'ECLIPSE
LENAERTS ILS - ROLEX
MC ARTHUR ESTHER - DAKOTA Z
MOLS FRAN - ROULETTE M.
MOLS MARLEEN - ROLEX 'V'
MOLS RAF - CIAO BELLA VD WITHOEVE Z
MOLS RAF - REBELSKI M
MOLS RAF - RUBE DW
MOORTGAT PATRICK - RINCON VAN 'T PLATT
PERSIJN GRIET - PALERMO
PERSIJN LEEN - GIRONDINE DE LA FERME BLANCHE
SCHEIRS PAUL - NICKY BLUE Z
SCHEIRS PAUL - RED DIAMOND S.P.
STAQUET JESSE - CORNELLO
STOFFELEN TOM - QATAR VAN D' OUDE PASTORY
STOFFELEN TOM - RUNA D'ECLIPSE
VAN DEN BOSCH MELISSA - LUSTY BOY DE LORETTE
VAN DER SCHRAELEN MARCO - HEDJAZ DK Z
VAN DOORSLAER EMMA - RIYAD VAN DE KLEINHEIDE
VAN LOOY JANA - NAPPANERA VD WARESLAGE Z
VAN ROSSUM CAROLINE - DALVA D'ENFER Z
VAN ROSSUM CAROLINE - OMAR VAN HET WILDERHOF Z
VERAGHTERT GERT - REDDY VAN HET ZEVENVINDEL
VERHEYEN JELLE - REBEL TINTADO
VERHEYEN NANE - QUINNA VAN HET BAKKERSHOF
VERLINDEN MARIE - OCEANE J&F CHAMPBLANC
VERSTAPPEN JO - ROCKEFELLER 'V'
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSSAERTS NICK - QIAWATHA
BOSSAERTS STEF - LOYD DAVIDSHOF Z
BOSSAERTS STEF - QIANA
DE CLERCQ BO - CHRISTINA Z
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
DILLEN WANNES - OVINA VAN STAL ' D ' HOEVE
HEREMANS LISSA - JOYCE VH ZARRENHOF Z
MOLS MARLEEN - RELANTA "P"
MOLS MARLEEN - ROXANNE 'V'
MOLS RAF - QUEEN VAN HET HOUTERHOF
MOLS RAF - QUINTANA DW
SCHEIRS PAUL - QUINTO STAR S.P.
STOFFELEN TOM - GALA D'ELLE
STOFFELEN TOM - LATERMA
STOFFELEN TOM - Q SPIRIT +
VAN CAPPELLEN ALIZÉ - DOMINO II Z
VAN CAPPELLEN ALIZÉ - LIBERTINA
VAN DEN BULCK THIBO - KIKA
VAN DEN BULCK THOMAS - J'AIME LA VIE
VAN DER SCHRAELEN MARCO - QUINO + RC
VAN DEYNZE ARNO - QUICK AS LIGHTNING VAN 'T MOLENVELD
VAN DEYNZE AXL - DORIEN
VAN DIJCK JONAS - QUINTANA VAN DE BEEKHOEVE
VAN DOORSLAER EMMA - ALICANTE JVH Z
VAN LOOY JANA - OREGANO BO DE W&S
VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
VERBIST LINDE - NASARIETE VAN DE KROON
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
VERELST WANNES - QUARTZ
VERHEYEN NANE - QUINNETTE VAN DE GANZENAKKER
VERLINDEN CHARLOTTE - DONNA CARMELLA
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSSAERTS JENS - BILLE VAN DE LITZEMAERE
DE MEULDER LOTTE - ODELLO
HUYBRECHTS CHARLOTTE - L'ETOILE
MOLS FRAN - PAPILLON M
MORIS EMILIE - JANNE-BLUE
SCHEIRS PAUL - MIDNIGHT SUGAR
SOMERS CATO - KOSTA H
STAQUET DIRK - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
VAN DEN BULCK THIBO - BOSJA
VAN DIJCK JONAS - OBERON OPTIMUS
VAN DIJCK JONAS - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
VERSTAPPEN JO - OVANNA VD WITHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
SOMERS CATO - LA FAYETTE
13/02/2022 - WRSA2206LIZA - GEWEST LIER-ZANDHOVEN SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots