{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
08:00
09:50
Nr.
Tijd
Combinatie
AUGUSTYNS ARNOUT - PAPILLON
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
BOSCH BRAM - HAPPY DENTO J
BOSCH LISSE - ALASKA VH LEYSEHOF Z
BROSENS STEF - LADY D'HOUTEM
CALUWE JELLE - INKA VAN 'T GESTELHOF
DE SMEDT JENS - MANOLITO VAN HET WAVERWOUD
DIERCKX SANNE - ZERO Z
FAES CHRISTOPHE - ELIAS Z
FRANCOIS LORE - GUNNA HORTA
GEERTS SOPHIE - JETHRO HDH
GOETSCHALCKX BART - PALIETER V/D ESBERG
HERMANS BART - LIBERTÉ CITA Z
HEYLEN RIK - PARINOOR VH EEGDEKEN
JANSSENS SOFIE - LUNA B
JANSSENS SOFIE - ORADO
KENIS EVELIEN - CASCADE WILL Z
LANGEWOUTERS JOLIEN - FABULOUS VAN HET EIKEHOF
MALISART KOBE - CENTO V.D.PONYHOEVE Z
MALISART KOBE - JAGUAR
MALISART MICHELLE - KALINKA
MARIEN STEVEN - D'ARTAGNAN V/D UILENBERG
MARTENS AMBER - ENJOY-IT
MEERTS WIM - FJUSMEIN
MERTENS JAN - QU'APRICE
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
MOLS FRAN - PAPILLON M
MORIS EMILIE - JANNE-BLUE
OOMS JULIE - LEVISTA Z
REVYN NELE - NELSON VAN DESTA
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
SMETS LENNERT - LORRE VAN 'T LAURENSHOF
SNOEIJS MATHIAS - NIKOS DE LA DRIE
SOMERS CATO - KOSTA H
TEUNKENS JENS - OVITA VAN DEN BERG
TIMMERMANS ESTHER - HARVEY
TORMANS MARTIJN - LA LUNA VAN 'T ROOSAKKER
VAN DEN PLAS WOUT - PAVANA VAN HET MERRETHOF
VAN DIJCK JONAS - OBERON OPTIMUS
VAN DIJCK JONAS - POMPIDOU VAN DE BEEKHOEVE
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
VAN HAM AN - LADY MICHELLE
VAN OPDORP TINNE - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
VANSANT JENS - PRADA VAN 'T LINDEHOF
VERAGHTERT GERT - PLEKTRUM
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
VERHEYEN CHRISTOPH - PEBBLES VAN 'T HEIKE
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
VERSTRAELEN JAN - QUINTANA UTOPIA
VERVECKEN NIK - JENNA VAN DE MEULENBERG
VERVECKEN NIK - NELSON VAN DE OPSTAL
VINCKX DIRK - KARLA
VINCKX DIRK - MADI - LILI
WILLEMSEN ANTON - PEDRO VAN 'T VENNEHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
11:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
AERNOUTS JURGEN - PLAISIRE D'API
AERNOUTS KRIS - ICEBREAKER VAN 'T KLATERVEN
AERTSEN LEONIE - JEUNESSE S
BARTHOLOMEEUSEN WIM - ORANKA VAN DE LEEUWERK
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
BRAECKMANS LEEN - PIMPELMEES VAN DE LENTAMEL
BROSENS STEF - HASSAN
BROSENS STEF - NOBEL Z
CALUWE MARIO - CHIQUITA
CALUWE MARIO - VALENTINA DH Z
CLAES TIM - KITANA
COENEN STIJN - LADY CALANDO
DE LAET NILS - MAYA VAN HET LELIEHOF
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
GOETSCHALCKX BART - OBAMA V/D ESBERG
GORIS DAVY - INTURANA
HELLEMANS LUKAS - KADET - P
HELLEMANS LUKAS - MADONNA VAN MORETUS
HERMANS KRIS - OLYMPIA - H
HEYLEN RIK - O' LILLY JUNA
JACOBS JULIE - MAURAN S
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
JANSSENS SOFIE - ANYBODY
KENIS EVELIEN - ELEONOOR VAN HET EEGDEKEN
LEENAERTS STEF - MON AMIE VAN 'D OUDE PASTORY
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
MAES NICK - NALDO VAN DE KLOTPUTTEN
MAES YOREN - M' ORANGE M
MAES YOREN - O'VIVE M
MALISART MICHELLE - IEMMY VD PONYHOEVE
MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
MERTENS GERT - DAVANTA VAN HET REENHOF 08.08988
MERTENS JAN - IL BANDITO VAN DE DREEF
MERTENS JAN - SIRA VAN STRIKMOLENHOF Z
MERTENS TOM - JAROBI VAN HET EELSHOF
OOMS JULIE - DIARADO- SON Z
PEETERMANS PASQUINEL - KARAAT VAN DE BRANDKREEK
PILLOT ANNE - CHELSY Z
PILLOT ANNE - CYLOU Z
POELMANS CALLE - ISOLDE VAN HET STRATENEINDE
REVYN WARD - NOBELNOEN VAN DESTA
SNOEIJS KOEN - ZIDANE
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
SOMERS CATO - LA FAYETTE
SPITS JORICH - GAMBLE S
SPITS JORICH - GOUDSMID V.D.PONYHOEVE
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
STOFFELEN TOM - ONA VAN DE HELLE
TEUNKENS JENS - MARDISH VAN DEN BERG
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
VAN DE POEL VINCENT - ORCADO VAN 'T GESTELHOF
VAN DE POEL VINCENT - ORLANDO VAN ' T KIEZELHOF
VAN DEN EYNDE JEROEN - FERRARI
VAN DEN EYNDE JEROEN - NINTENDO
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
VAN LAER LIESBETH - GIANA
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
VAN LOOVEREN JOERI - FLAVIO
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
VERHEYEN CHRISTOPH - NOAH VAN 'T HEIKE
VERHEYEN WIM - MYSTRI
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
VOETEN NATHALIE - MI AMOR VAN 'T VALISSENHOF
WILLEMSE RAF - KWANDOR
WILLEMSEN VINCENT - PADOXCO VAN 'T VENNEHOF
WUYTS LEEN - LARINKA VAN 'T LUSTHOF
19/12/2021 - WRSA2201ANTW - Z-INDOOR SPRINGEN LILLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots