{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN HECKE JULE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WAELE ELISE - JEFF
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A3 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN AVERMAET ELLA - FLOORTJE
VAN HECKE LOTTE - ZOETJE
VAN MELE ROSANNE - MARIE JEANNE
VAN REMOORTERE CÉLINE - KYRA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A4 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
MERCKX LAURE - WINNIE
RENNEN YUNA - PENBII'S AMADEUX
VAN DE VYVER KATO - RAYKA VAN HET WEIDSE HOF
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
WULTEPUTTE IRIS - VANYA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WAELE CLEMENT - ROSA'S CARMEN
DE WANNEMAEKER LOTTE - GIZMO
TIMMERS MARGAUX - SARA
WULTEPUTTE BRITT - VANYA
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A3 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
AMELINCKX MAUD - GOODLUCK TER PUTTE
GISTELYNCK ANNABEL - PABLO
JACOBS HELENA - BLACKY
SCHEPENS AXELLE - CALAMOOR CHESNUT
SCHEPENS BASILE - BADHOEVE'S KINKY
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse A4 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WANDEL ESTELLE - WILMA VAN 'T VAARDEKEN
SCHEPENS AXELLE - GIPSIE VAN DE EESTER
THIERENS ELLEMIEKE - PLUKJE
VERMEULEN LIEZE - OTJE VAN HET KUILENHOF
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VEIRMAN HELENA - KYRA-B
DE WANDEL DORINTHE - PABLO
DE WITTE YELENA - LUCKY
DRIEGHE LEONIE - SUNNY
VAN AVERMAET LOUKA - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
VAN HOORDE FIEL - FLOWER
VERSTRAETEN AXELLE - ALANO
WULTEPUTTE WARRE - TELENE
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A6 (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
FLORU ELUNE - PINO
GOEMAERE STELLA - PARALELS FREE LANA
SCHEPENS BASILE - SAFIRA
TIMMERS MARGAUX - PRINS
VAN ACKER FINN - CUTIE DIOR
VAN MELE ROSANNE - MADONNA
VERHELST ORIANA - VLAMMEKE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse B (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLEENE MAURICE - HAMBROEK'S BENTHE
DE MEYST MATHIS - DRIES
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
DE VOS NETTE - CHARMEUR
DE WANDEL ESTELLE - ECHO DE LA LUNA VAN DE PERELAAR
DE WANDEL ESTELLE - VILLEKEN
LEYNS HELENA - SPLINTER
VAN AVERMAET LOUKA - SIETSKE
VAN CAUTEREN JILL - SYLVER
VAN DE VYVER KATO - NIEMO "P"
VAN GYSEL LEONTIEN - MIRA
VAN GYSEL OLIVIER - JEMAICA VAN DE BRUULHOEVE
VAN HOORDE LINSE - CLARA
VERMONDEN JULYNNE VIC - NEMO
VERMONDEN JULYNNE VIC - ROBBIE F.
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE JONGHE YENTL - CASANDRA
DE WAELE ELISE - BOY
HOOGEWYS FRAUKE - PEGGY
LASAT RENÉE - STAR LIGHT
MAES RENSKE - BERLIN
TANGHE ARTHUR - RUDOLF
VERMEULEN LIEZE - LADY
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse A6 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WAELE CLEMENT - DIJLEVALLEY ARES
DE WANDEL DORINTHE - CJORVEN VAN DE PERELAAR
HOOGEWYS FEBE - PEGGY
MAES RENSKE - BERLIN
PENNEMAN LORE - JESSIE
PRAET KOBE - ALL STAR
TANGHE LOUISE - RUDOLF
VAN GYSEL LEONTIEN - BESSIE
VAN RYSSEL ELODIE - DERINOGHRAN CLOUD
VERMEULEN KATO - JADE IBN AMMAR
VERPOEST SIENNA - CORBO COPPER BEECH
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BACKER KORNEEL - PONYHOEVE NENA
DE BRABANDER JOSEPHINE - RYAN VAN HET FORESTHOF
DE WOLF CAITLIN - MOLINA
GOETHALS JANNE - KENSINGTON
HAMERLINCK LORE - DJUNE'S JULY
VAN HECKE JELLE - JANNEKE
VAN HECKE JELLE - WINSTON
VEHENT AMBER - EURO-VISION
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse B (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE COCK FERRE - STAR LIGHT
DE GUSSEMÉ SANDER - SAMMY
DE ROO ELLA - GINGER
DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
DE WAELE MATHIEU - YSSELVLIEDTS LORD SPLASH (IR)
DE WANDEL ESTELLE - PETER
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
MARTENS MARIT - FLIKA
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
PIETERS YINTHE - SNOW II
SCHEPENS BASILE - SUNSET GOLD TS
TANGHE LOUISE - OBI DJ
THIERENS ELISE - QUINTINE VH PAARDEVELD
VAN DE VIJVER AXELLE - BEEKZICHT'S NINA
VAN GYSEL LOUISE - JOLY'S JOKE
VAN GYSEL LOUISE - MISS POSSIBLE
VAN HAELST NORA - JEWEL
VEHENT YENTE - LOBKE
VERMONDEN FLORIAN VIC - MILLESTREET'S STUUFKE
25
Ring 25: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE WITTE HANNE - LEIA
MEERSSCHAERT NOOR - TALLYHO ADAM
RYCKAERT LAURE - SANYI
SLACHMUYLDERS FEBE - JOLY'S MACHO
VERHOEVEN KATO - KASHMIRE
VERMEULEN KATO - HADIA IBN AMMAR
24
Ring 24: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BRABANDER JANNE - SOETERBEEK FAYAH
DE ROECK SILKE - LITTLE-JOE VAN DE HEIKENSHOEVE
MAROTEN BREND - DARK DAYTIME
TOLLENAERE TESS - VULKANO VAN 'T RECHTHOF
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BARTHOLOMEUS CONSTANT - SIEPKE'S BENTHE
CREVE DELFIEN - TORNADO
DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
DE GUSSEMÉ SANDER - HEAVEN "C"
DE KESEL GEIKE - KANTJE'S EMY
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
DUBOIS ARTHUR - ORCHID'S BAKAL
GAUDISSABOIS ELÉONORE - IACYNTHE II "E" V/H JUXSCHOT
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - VIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
MARTENS MARIT - MADONA
MEGANCK JENTHEL - ORPHELIA
PENNEMAN LORE - CARAMEL DE BELVAL
RENNEN ZAHRA - HEIHOEVE'S LONDON
TIMMERS MARGAUX - ROCKY
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A8 (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS JOLIEN - INDORADO VAN DE DELTHOEVE
ANDRIES THIJS - TORNADO
DE MEYST KATO - CUSTARD CREAM
DE RIDDER LAURE - JOLY'S DANCER
DE WITTE FLOOR - MEEDENBLIK'S GIO
DE WOLF CAITLIN - BUCKLAND EVITA
DELMOTTE SANDER - DASHER
FLORU AMBER - TREVOR
JANSSENS YENTE - MOESTI "P"
ROELANTS ANAÏS - KOJACK
RYCKAERT LAURE - ELENA DOREEN
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
VAN PAMEL NIELS - TWISTER VH PAARDEVELD
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse B (D)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS MARIANNE - JOLY'S MOVIESTAR
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
ANDRIES THIJS - POPCORN-V
DE BRABANDER MARIEKE - SNOW
DE CLERCQ MARA - SPICE GIRL
DE COCK FERRE - SANDY GIRL
DE CONINCK MATS - QUICKY VAN DE CLAEVERVALLEI
DE GUSSEMÉ SANDER - EL SHÉTANIA
DE GUSSEMÉ SANDER - IGOR
DE LAENDER EMILE - FIRE
DE STORME SAAR - KALIEF
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
DE WANNEMAEKER LOTTE - OKIDOKI "F" VAN HET JUXSCHOT
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
DE WOLF CAITLIN - AAGJE TER BINK
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
DENECKERE LENA - WOPKE VAN BLAUWSCHUUR
DRIEGHE LINDE - ORCHID'S ATII
FLORÉ LAURE - JUPILER
FRANCO KJENTA - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
FRANCO KJENTA - WISMA - DRUM V/H JUXSCHOT
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - STERRE
HENDRICKX MARIE - BROWNSTABLES HANNESSY
LABELLE LIESE - UKKEPUK VAN 'T HAMMELHOF
LABELLE LINDE - ROCKY BALBOA VAN 'T HAMMELHOF
MARTENS JILKE - MANOLITO
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
PENNEMAN LOBKE - PIPI HOF TER ZEEDYCKE
PIETERS NOAH - TARA DEL KEROYTIN
SMET VICTOR - EROS VAN DE BERKENHOEVE
THIERENS THIBAULT - RASPODY
TROCH KAAT - MISTY
VAN BRITSOM MANON - FLORENTINE
VAN GYSEL CHARLOTTE - ELSHOFS EMMA
VAN HAELST NORA - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
VAN MIEGHEM RENÉE - ZEB
VAN MOL LOTTE - LEGEND VAN DE VREUN
VAN PAMEL NIELS - THUNDER VH PAARDEVELD
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse L (B)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE KESEL GEIKE - JESSIE
DE WANNEMAEKER LOTTE - GLITTER GOLDEN H
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
SLACHMUYLDERS FEBE - TONY
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
DE VOS KATO - BERENSCHOT LIZ
DE VOS TUUR - JASMINE
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
KEISSE SAAR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
SILLIS ROSIE - IBIDZA VAN'T NEERHOF
SLACHMUYLDERS FEBE - M-CASANOVA VAN 'T MORELHOF
VAN DUYSE GITTE - MONALAW OWEN
VAN GYSEL CHARLOTTE - FABELOUS VAN DE KRUISHOEVE
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse M (C)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MEYST KATO - RASPOETIN
DE WOLF CAITLIN - AUKIDOKI DES LAYS
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse L (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON GUUST - CLEOSTRADE
BOON MARTHE - MAGICAL FEELING V STAL "D" HOE
BOON MARTHE - TORINO VAN PRINSEVELD
BOSMAN AMBER - ELIN Z
COOLS LAURE - LOMITAS D
DE ROO LARS - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DE RUYCK BRITT - JOLY'S GLORIA
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - ACAPULCO
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
HENDRICKX MARIE - GRUYTER'S MELLBOURNE
KEISSE NOOR - PARCIVAL
MESTDAGH FRAN - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
SCHROYENS FLEUR - FILADELPHIA
SILLIS ROSIE - WOODY WOODPAKER
SMET XANDER - VICTOR
STUER KYARA - MIRELLAHENS
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
VAN HECKE DELPHINE - DAMINA
VAN MIEGHEM RENÉE - PICASSO-DRUM VH JUXSCHOT
VAN MOL LOTTE - KORINA VAN HET PUTTENHOF
WAUTERS SANDER - PICOBELLO VAN DE VOGELZANG
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse M (D)
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLEENE HORTENCE - LUCKY
DE CLEENE HORTENCE - SHANOUK
DE ROO CHLOË - LOEZA
DE ROO LARS - JUUL
DE WISPELAERE LAURA - MALLORCA
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - TABAKNATIE JEFKE
KEISSE NOOR - DE MESINGHE'S LENTE
SCHROYENS FLEUR - CONDOR
VAN DUYSE YENTHE - TIESTO VAN PRINSEVELD
23/01/2022 - WPSO2208A - ZELE SPRINGEN 1e OMLOOP
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots