{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse A4
09:00
09:16
Nr.
Tijd
Combinatie
DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
VERTRIEST BERT - RENEE VAN 'T HEYENDE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE LAENDER BRITT - BAILEY'S
DE LAENDER+ BRITT - BAILEY'S
DE VLEESCHOUWER WIM - REMO CEN
FRANCOIS ADA - TRIJNTJE FAN LOOHUIS
STRAETMANS KENDRA - ELISE PAS DE CALAIS Z
VAN DE VELDE VERONIQUE - MAESTRO
VAN HOECKE VANESSA - QIQI TEN DAM
VAN PAMEL BREND - REALITY TER BINK
VAN UYTVANCK JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
VANDERHAEGHEN LENA - LUPUS BREJNBJERGGARDS
VERBURGT ANNELIES - LUNA VAN 'T GOED DER BOUWHEDE
VERGOTE GILL - RAVINCY VAN HET WEIDSE HOF
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMAN EMILY - LOLITA
CAELDRIES LAURA - REVOILA VAN DE VIJVERS
D'HAEYER NOOR - SANTANO
DELMOTTE SARAH - HAVANNA LD
DENIJS SANDER - MANOESKA
MINNEBO BRUNO - QUARTEZ VAN 'T VELDHOEK
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES STEVEN - DOMIAT
BOELENS ISABELLE - CARES ST GHYVAN Z
BOTTE TESS - LAMBADA
CAELDRIES ARNE - HOPE VAN DE VIJVERS
COLMAN PASCALINE - GIN-GINNY VAN 'T GROENHOF
COLMAN PASCALINE - PARFAIT REVE V.H. APPELSVOORDEHOF
DE GUCHT JANA - SOMBRA
DE ROOVER DAPHNE - LIU-JO VAN HET TRICHELHOF
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
DEMORELLE KIMBERLY - WIMONE
DEN HOND SARAH - ODIN
DIERICK NATHALIE - QUINTANA VAN 'T COOTVELD
LAHEYNE ELIEN - DOLCE VITA H
NELIS KIZZY - HAZELBERG'S LOLOBRIGIDA
SMET KATHY - TWIRRE FAN 'E WIGERI
TINDEMANS IVAN - GRAZIANO 201108427
VAN DEN BROECK DAPHNE - PIROU VAN B&E
WILLEMS SJARLOTTE - GENTLY VD BISSCHOP Z
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BLANDER YANNICK - PAULETTE VAN EGLEGEM
DE JONGHE JORDI - ROMEQUE VAN GEERTSMEULENBERG
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
DEMORELLE KIMBERLY - GYN TONIC
DOBBELAERE JASMINE - INSANA
GILLIS ILSE - FEINE DEERN
VAN DER JEUGHT SOFIE - MY GOLDEN PRINCESS
VAN DER JEUGHT SOFIE - VEGA STAR
VAN HAVERE MARIE - FACETA
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
VAN HOVE BRUNO - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMAN MAGRIET - NIRVANA VAN 'T MULDERSHOF
DE STERCKE EVELIEN - O - DIAMANT DANCE
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
MICHIELS JAN - JM SPORTHORSES FLEURESSE
WILLEMS SASKIA - MOJITO
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE SCHRIJVER JANA - HYNDRA VAN 'T SMISKE
VERGALLE ELKE - LE NOIR
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
CAELDRIES LAURA - LOTUS DE MUZE
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
SCHELFHOUT STEVEN - HERA G
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE GUCHT FEBE - BELLA VITA
VANDERKELEN DEBBIE - SIR DANNY
14/11/2021 - WRDO2201B - MAARKEDAL DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots